İlkokul Öğrencilerine Özel Ders Vermek İstiyorum

Yazar: Yasin G. | 19.04.2017 - 2 dakikalık okuma. Görüntülenme: 79925
İlkokul Öğrencilerine Özel Ders Vermek İstiyorum
İ lkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorsanız ücretsiz olarak öğretmen hesabı oluşturabilir ve ders talepleri alabilirsiniz.

İlkokul, öğrencinin eğitim hayatına ilk adımı attığı dönemlerden birisidir. Bu dönemde çocuklar kendilerini yavaş yavaş tanımaya başlayıp eğitim hayatının nasıl ilerlediğine azda olsa şahit olurlar. Birçok aile çocuklarının gelecekte iyi yerlere gelmesi için ilkokul eğitimine önem vermektedir. Bu sebepten dolayı çocukların okuldaki eğitimlerde kendini geliştiremediği, eksik olduğu konularda başa çıkmak ve geleceğe daha sağlam adımla ilerlemek için özel derse ihtiyaç duyarlar. Temel konular, matematik, türkçe, ingilizce, müzik vb. gibi alanlar ilkokul öğrencisinin özel ders aldığı başlıca konulardan birkaçıdır.

 

Ebeveynler olarak ilkokul çağındaki çocuğunuza özel ders aldırırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus öğretmenin kalitesidir. Çünkü ilkokul çağlarında alınan eğitim ve özel dersler çocuğunuzun ileriki dönemleri için oldukça önemlidir. Ayrıca unutulmamalıdır ki dersi veya konuyu sevdiren öğretmenlerdir. Tıpkı sizinde hiç unutamadığınız ilkokul öğretmeniniz gibi. Kimi matematiği, kimi türkçeyi, kimi sosyal bilgileri kimi fen bilimlerini çok sevmiştir. İşte bize bir alanı en çok sevdiren kişi ilkokul dönemlerimizdeki öğretmenimizdir. Sizde ilkokul çağındaki çocuğunuza özel ders aldırmak istiyorsanız; hemen veli profili oluşturun ve dilediğiniz öğretmenle ücretsiz olarak konuşup özel derslere başlayın. Özel Ders Alanı olarak bünyemizde Türkiye'nin her yerinden ilkokul öğrencilerine özel ders veren öğretmenleri barındırmaktayız. 

 

İlkokul öğrencilerine özel ders veren bir öğretmen veya oyun ablası-abisi’de olabilir. Kendisini bir konuda geliştirmiş binlerce eğitimci ilkokul öğrencilere özel ders vermek için belli başlı arayışlar içerisine girmektedir. Bu arayışı çok farklı kanallar üzerinde sürdüren eğitimciler genellikle internet üzerinden velilere ulaşmakta ve özel derslere başlamaktadır.

İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorsanız ücretsiz olarak öğretmen hesabı oluşturabilir ve ders talepleri alabilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan "Yorum Yap" kısmından kendinizi ve tecrübelerinizi kısa bir şekilde yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.
 

Özel ders vermek için çalışmalar yapıyor ve kendinizi bu alanda geliştirmek istiyorsanız, mutlaka dikkat etmeniz gereken konuları linkteki yazımızdan incelemenizi tavsiye ederiz;

Özel Ders Verirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Etiketler

Yazar

Yasin G.

Online ve birebir dersler yapıyorum. Temel eğitimlerden sonra proje bazlı devam ediyoruz. Ayrıca kendi siteniz üzerinden tüm eğitimlerin uygulaması yapıyoruz.Temel eğitimlerden ...

Benzer Yazılar
Özel Ders Almak İsteyenler

Özel Ders Almak İsteyenler

Sevgili öğrenciler, veliler veya herhangi bir alanda özel ders almak isteyen değerli kişiler.

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel ders vermek isteyen kişilerin akıllarına takılan en önemli sorunun çözümünü sizler için hazırladık.

ozeldersalani.com ile Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları

ozeldersalani.com ile Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları

Eğer gerçekten özel ders vermek istiyorsanız ve özel ders almak isteyen kişilerin size kolay bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız takipte kalın!

Matematik Özel Ders Nasıl Olmalı?

Matematik Özel Ders Nasıl Olmalı?

Matematik kimilerine göre çok kolay, kimilerine göre çok ama çok zor bir ders konumundadır.

Yorumlar (103)
Makaleyi beğendin mi ?
D

Dildar
Cevap Yaz 03 Temmuz 2023

Merhabalar ilkokul öğrencilere ve okul öncesi kişilere özel ders veriyorum.Rusca dersi de veriyorum isteyen ulaşsın lutfen

S

Semanur A.
Cevap Yaz

Merhabalar ilkokul öğrencileri ve okul öncesi kisilere ozel ders veriyorum birebir veya online olarak isteyenler ulassin lütfen

M
Mi Cevap Yaz

Hangi ilde dersler veriyorsunuz?

E

ECE Y.
Cevap Yaz 17 Ocak 2021

Merhaba, Gazi Üniversitesi Siyaset Bilimi, 2. Sınıf öğrencisiyim. Bir yıl birebir ders verdim. Pandemi sebebiyle online verebileceğim derslere talep ediyorum.. :))


Cevap Yaz

Mersın istasyon toros devlet hastanesı cevresı ilk okul üzerıne ozel ders verbılırım

G

Gül E.
Cevap Yaz

Merhaba Ankara Çankaya tarafında ilk öğretim öğrencilerimize özel ders verebilirim. Yüz yüze yada online olabilir.

N

Nuriye P.
Cevap Yaz 12 Mart 2020

İlkokul öğrencilerine tüm derslerden özel ders veriyorum. Özellikle İngilizce-Matematik.5.sınıf öğrencim sınıf birincisi oldu.Konya Selçukluda oturuyorum

Z

Züleyhaa K.
Cevap Yaz

İlköğretim ve lise düzeyinde matematik-geometri özel dersi veriyorum . Balıkesir merkezde cevresine


Cevap Yaz

Dersleri sevdirerek öğretiyorum. Öğretmenlik işim değil mesleğim. Tüm bilgi birikimim ile başarıya ulaşamadığım öğrencim olmadı.

H

Halil T.
Cevap Yaz

Manisa merkez ve Muradiye her yaştan öğrenciye matematik, geometri, fizik, kimya ve dans dersleri vermekteyim

N

Neşe B.
Cevap Yaz

Üniversite öğrencisiyim. Anadolu lisesi mezunuyum. İlkokul öğrencilerine özel ders vermek ve ödevlerine yardımcı olmak olmak istiyorum. İzmir Bornova'da oturuyorum

H

Halil D.
Cevap Yaz 04 Ocak 2020

emekli öğretmen olup ilkokul 2. sınıf dahil her seviyede öğrencilere HIZLI OKUMA PROGRAMI ile HIZLI OKUMA kursu vermek istiyorum.

N

Nuriye P.
Cevap Yaz

KONYA SELÇUKLUDA OTURUYORUM.İLKOKUL ÖRENCİLERİNE ÖZEL DERS VERİYORUM. ÖĞRENCİLERİM 100 ALIYOR.SİZDE DENEMEK İSTERSENİZ

D

DENİZ B.
Cevap Yaz

İlkokul öğrencilerine özel ders verilir.İsteyen ulaşabilir.

O

OSMAN D.
Cevap Yaz

TEKİRDAĞ ÇORLUDAN İLK OKUL ÖĞRENCİLERİNE DERS VERİLİR İLGİLENENLER ULAŞABİLİR...


Cevap Yaz

İzmir karşıyaka'da yaşıyorum. Özel okulda öğretmenim. İlkokul öğrencilerine özel ders veriyorum.

s

sedat k.
Cevap Yaz

İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine Özel Ders verilir. Şu anda özel bir kurumda Matematik öğretmenliği yapmaktayım. İlgilenenler iletişime geçebilir. İstanbul Beylikdüzü'nde oturmaktayım.

l

levent ş.
Cevap Yaz

İlkokul öğrencilerine yönelik özel ders veriyorum. Ders almak isteyenler bana ulaşabilr.

N

Neşe B.
Cevap Yaz

20 yaşındayım. Üniversite Öğrencisiyim. İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. İzmirde oturuyorum. Saatlik ücreti 40 ₺

E

Esra E.
Cevap Yaz 15 Ekim 2019

12 yıldır İngilizce Öğretmeniyim Marmara ünv İngilizce öğretmenliği mezunuyum yurtiçi ve yurtdışında çalıştım aynı zamanda Finlandiya eğitim sistemi uzmanlığı belgem var, ders verdiğim her öğrenciyi önce onun seviyesini belirleyip ona uygun bir plan proje haxirliyorum öğrenme garantisi veriyorum materyalleri kendim karşılıyorum ,eğer sende artık anadil duzeyinde İngilizce konuşabilmek istiyorsan görüşmek uzere

S

Sinem T.
Cevap Yaz

Ben ilkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum. Mersin /MEZİTLİ bayan ingilizce öğretmeni

K

Kübra A.
Cevap Yaz

Matematik ögretmeniyim ozel ders isteyenler

T

Tuğçe Y.
Cevap Yaz

Merhaba akdeniz universitesinde ogrenciyim,ilkokul/ortaokul ogrencilerine ingizlice dersi vermek istiyorum. Iletisime gecerseniz sevinirim

İ

İrem Y.
Cevap Yaz

merhaba, istanbul kadikoy'de ikamet ediyorum. ilkokul, lise ogrencilerine matematik, ingilizce, turkce derslerini iyi sekilde verebilirim. tercihe gore ilkokul ogrencilerine takviyede yardimci olabilirim. mimarlik ogrencisiyim. iletisime gecebilirsiniz

A

Ayla Y.
Cevap Yaz

Trabzon da ilköğretim öğrencilerine ders vermek istiyorum. Sınıf öğretmeniyim. İhtiyacı olanlar ulaşabilir.

H

Hicran T.
Cevap Yaz

Merhabalar. Çince, Fransızca ve İngilizce dillerinde Yeminli Tercuman ve Egitimciyim. Her yaş grubuna bu dillerde Özel ders vermek istiyorum Bunun yanı sıra diğer branşlarda da Lise Son sınıfa kadar ders verilir. Ankara/Batıkent,Yenimahalle ve Çankaya civarı tercih ettiğim bölgelerdir.

F

Fatma U.
Cevap Yaz

Samsun'da ikamet ediyorum. Bayanım. Üniversite mezunuyum. İlköğretim öğrencilerine yönelik sınavlara ve dersler yardımcı olabilirim. Ders saatinde anlaşabiliriz.

C

Cagil I.
Cevap Yaz

Londra Brunel universitesi yuksek lisans ogrencisiyim. Su an tez asamasindayim. Ayrica Yeditepe Ingiliz dili ve edebiyati mezu oldum. Ozel ders veriyorum hala. Eger ilgilenirseniz saat ucreti olarak 200tldir.

M

Merve B.
Cevap Yaz

Düzce Merkez ilköğretim ödev ve ders takviyesi, türkçe dersleri ve Rehberlik verebilirim.

A

Ayşe S.
Cevap Yaz

Ilkokul tüm derslerde ve ödevlerde yardımcı olurum

H

Helin kübra T.
Cevap Yaz

Merhaba,ilk okul ve ortaokul öğrencilerine fen ve matematik dersinde özel ders verilir.İlgilenler mesaj yazabilir.

Ç

Çiğdem H.
Cevap Yaz 29 Temmuz 2019

ilkokul 2 ye geçen kızım için ders çalışacağı-eğitim alacağı;anlatım ve ikna kabiliyeti yüksek, eğitimli abla arıyorum. Avcılar(İstanbul)da oturmaktayız.haftada 2 kez belki daha fazla karşılıklı görüşmeye bağlı olarak düşünmekteyiz.Boğaziçi çocuk gelişimi ilkokul öğretmenliği tercih önceliğimiz olacaktır.

H

Hande G.
Cevap Yaz 10 Temmuz 2019

Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği anabilim dalı mezunuyum.Doğa kolejinde aday öğretmen olarak görev yapmaktayım.

R

Raziye B.
Cevap Yaz 04 Temmuz 2019

Almanca ve Ingilizce dersi vermek istiyorum.

Y

Yusuf Ç.
Cevap Yaz 19 Haziran 2019

Mersinde özel bir kurumda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Her seviyeye uygun tüm derslerden özel ders veriyorum. İhtiyacı olanların iletişime geçmelerini bekliyorum.

Y

Yıldız Ö.
Cevap Yaz 18 Haziran 2019

Tecrübeli sınıf öğretmeniyim. Ayrıca eğitim yönetimi mezunuyum. Yan alanım matematik. İlkokul ve ortaokul 5. 6. Sınıf öğrencilerine de Türkçe-Mat. özel ders vermekteyim. İstanbul Galatasaray İlkokulu nda da görev yaptım. 20 yıllık özel ders ve etüt öğretmenliği tecrübem var. Halen aktif olarak Ankara da öğretmenlik yapmaktayım. Yaz tatili süresince İzmir / Ürkmez Gümüldür Doğanbey civarı ikamet eden öğrencilere garantili ders verebilirim Saygılarımla.

A

Ayça Y.
Cevap Yaz 16 Haziran 2019

18 yıllık deneyimimi sınıf dışında da kullanarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin ingilizcelerini geliştirmek,başarılı olmalarını sağlamak için ingilizce dersi veriyorum.

A

AHMET T.
Cevap Yaz

16 yılık matematik öğretmeniyim deneyimlerimi öğrencilerimle paylaşmak istiyorum.Bulunduğum şehirde özel ders veriyorum. Eşimin tayini Gaziantep Karataş merkeze çıktı. Bunun için buradaki öğrencilere ulaşmak istiyorum.Bulunduğum yerde 30 öğrencim vardı. İlgilenenleri bekliyorum.

E

Emel D.
Cevap Yaz

Afyon Kocatepe ünv. Malzeme bilimi mühendisliği bölümü mezunuyum. İlköğretim, ortaöğretim ve lise düzeyinde temel matematik ve isteğe göre ileri seviyede matematik dersleri veriyorum. 1-2 yıllık tecrübeye sahibim.

F

Fadime k.
Cevap Yaz

İlköğretim öğrencilerine başta ingilizce olmak üzere özel ders verilir.

D

Derya S.
Cevap Yaz 24 Nisan 2019

-başta İngilizce- olmak üzere ilkokul düzeyinde ders vermek üzere öğrenci arıyorum:)

E

Esma K.
Cevap Yaz 23 Nisan 2019

Yıldız Teknik Üniversitesinde istatistik öğrencisiyim ilkokul öğrencilerine ders veriyorum ilgilenen ulaşabilir anadolu yakasında ikamet ediyorum

E

Ertuğrul Ş.
Cevap Yaz 02 Nisan 2019

yıldız teknik üniversitesinde elektronik haberleşme mühendisliği okuyorum özel ders vermek istiyorum ödevlerde yardımcı olabilirim.Ayrıca ingilizce özel derste verebilirim.

Ş

Şehnaz D.
Cevap Yaz 30 Mart 2019

Merhaba ilkokul öğrencilrine ders vermek istiyorum.. Üniversite mezunuyumz.. İzmir bornova


Cevap Yaz 25 Mart 2019

İlkokul ortaokul lise öğrencilerine özel ingilizce dersi verilir.Haftasonu ve haftaiçi bazı gün ve saatlerde.Tercihen İstanbul anadolu yakası konumunda olsun.Ücret konuşulup anlaşılır.Marmara üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünü okumaktayım


Cevap Yaz 24 Mart 2019

Benim iki tane ilk okul öğrencisi çocuklarıma pazar günü türkçe matematik ingilizce verecek ödevlerine yardımcı olacak bir bayan arkadaş a ihtiyaç vardır burdan bana ulaşabilirsiniz

O

ONUR T.
Cevap Yaz 13 Mart 2019

Ankara'da Türkçe, edebiyat, dil bilgisi, Osmanlıca branşlarında özel ders hizmeti veriyorum.


Cevap Yaz 06 Mart 2019

Özel ders vermek için onlarca siteye başvurmuştum. Ama sizin gibi güzel sonuç aldığım hiçbir site yok. Teşekkür ederim herşey için


Cevap Yaz 04 Mart 2019

Merhaba,ben sınıf öğretmeniyim.Zonguldak Kilimli ilçesinde ikamet etmekteyim.İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum.Düşünenler olursa bana telefondan ulaşabilirler.

A

AYŞE GÜL K.
Cevap Yaz 02 Mart 2019

ilköğretim öğrencileri için özel ders vermek isityorum okul derslerine ödevlerine yrdımcı olunur.

C

Cansel H.
Cevap Yaz

Merhaba! İzmir Katip Çelebi Üniversitesinde %100 İngilizce programlı bölüm okuyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine Türkçe, İngilizce ve Piyano dersleri verebilirim..

Z

Zeliş A.
Cevap Yaz

Merhaba.İlköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencilerine özel ders veriyorum.ilköğretimde tüm dersler ödev yaptırma vs.ortaöğretim ve lise için matematik dersi veriyorum.ilgilenenler ulaşabilir mailimden

Z

Zeliş A.
Cevap Yaz

Merhaba.Bursada matematik öğretmenliği yapıyorum.ilköğretim takviye ortaöğretim ve lise özel ders verilir ilgilenenler ulaşabilir.

A

Ayşe Ç.
Cevap Yaz

yüksek lisans mikrobiyoloji, biyoloji öğretmeninden ; sınavlara takviye, tyt,ayt ve ortaöğretimlere fen bilimleri özel dersler verilir.

K

Kardelen E.
Cevap Yaz

Avrupa yakasında bayan öğretmenden ilkokul öğrencilerine her branştan özel ders verilir.


Cevap Yaz 28 Ocak 2019

Sevgili öğretmenlerim sizin bilgilerinizden dolayı teşekkür ediyorum ve derslerime çalışıyorum.

M

Meltem E.
Cevap Yaz 17 Ocak 2019

Iyi gunler, Ankara'da ilkokul, ortaokul öğrencilerine ders takviyesi ve ortaokul ve lise öğrencilerine genel ingilizce dersi vermek istiyorum. Makine mühendisiyim.

S

Sena B.
Cevap Yaz 06 Ocak 2019

Merhaba, ben Maltepe Üniversitesi öğrencisiyim ve harçlığımı çıkartmak için ilkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum. Ataşehir de oturuyorum. İlgilenenler yazabilir.

A

Ayşegül K.
Cevap Yaz

Ankara,Çankaya da ilkokul ve ortaokul için fen ve matematik dersleri veriyorum

E

Elem M.
Cevap Yaz

İlkokul öğrencilerine okullarına ek özel ders veriyorum 1 yıllık tecrübem var öğretmenlik mezunuyum esenyurt civarı ulaşmak isteyenler bu numaraya ulaşabilir

g

güneş y.
Cevap Yaz

Meb’te ilköğretim ingilizce öğretmenliği yapıyorum.Bunun dışında yandalım sosyal bilgiler, ilköğretim öğrencilerine ve ortaokul öğrencilerine ingilizce ve sosyal bilgiler dersi verilir ilgilenenler ulaşsın.(haftasonu uygun günler/İstanbul Anadolu yakası)


Cevap Yaz

İlk okul 4 sınıf ödevleri birini arıyorum

b

betül p.
Cevap Yaz

Merhaba avrupa yakasında ilk okul orta okul , lise veya üniversite takviye ingilizce ders vermek istiyorum .

S

Simge Ö.
Cevap Yaz

Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Formasyonum var, türkçe edebiuat dersi vermek istiyorum. Ankara’da yaşıyorum. İlgilenenler ulaşabilir.

B

Betül D.
Cevap Yaz

Merhabalar, Burdur'da ilköğretim matematik öğretmenliği 3.sınıf ögrencisiyim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik özel dersi vermek istiyorum. Ödevlerinde de yardımcı olurum.

E

Evrim A.
Cevap Yaz

Torbalı Ayrancılar civarina cok uygun fiyatli Matematik, ingilizce, Sosyal, Türkçe, inkılap tarihi özel dersi veriyorum.

N

Nisa N.
Cevap Yaz

Istanbulda ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine matematik, Türkçe ve coğrafya dersleri verilir. Bahçeşehir üniversitesi'nde tam burslu okuyorum. Ilgilenenler profilimden ulaşabilir

M

Meryem G.
Cevap Yaz

İlkokul türkçe matematik fen sosyal ve 5.6.7.8.sınıf matematik dersinden özel ders veriyorum.Aydın söke ilcesinde oturuyorum.


Cevap Yaz

Sinif ogretmeni ariyorum tercih bayan yer izmir

B

Buket S.
Cevap Yaz

Merhaba üniversite öğrencisiyim. 6-7-8. sınıf öğrencilerine matematik dersi vermek istiyorum. Antalya da yaşıyorum. İlgilenenler ulaşabilir.

S

Sena K.
Cevap Yaz

Merhabalar ben 4yıllık Sınıf Öğretmeniyim. İlkokul 1. Kademe(1,2,3,4.sınıf) öğrencilerine tüm derslerde yardımcı olabilirim. Ders takviyesi, konu tekrarı, ödev takibi ve desteği için bana ulaşabilirsiniz. BALIKESİR/ Bandırma çevresinde isteyen öğrencilere yardımcı olabilirim.

D

Derya C.
Cevap Yaz

Emekli ilkokul öğretmeniyim.Yeni emekli oldum.Özel ders alanında tecrübeliyim.Çerkez köy ve Kapaklı ve Kızılpınar, Veliköy tercihimdir.

g

gamze t.
Cevap Yaz

Merhabalar, güzel sanatlar lisesinde öğretmenim. Öğrencilere özel ders vermek, sınavlara hazırlamak veya ödevlerine yardım etmek üzere ders vermek istiyorum. Çocukların psikolojileri üzerine yardımcı olabileceğimi ve nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda yardımcı olabilirim.

e

ece k.
Cevap Yaz

Merhaba, Ankara'da Bilent Üniversitesinde okuyorum. ilkokul, ortaokul öğrencilerine özel İngilizce dersi verebilirim. İlgilenenler yazabilir.

K

Karya K.
Cevap Yaz

Merhaba, İstanbul içinde Küçükçekmece, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Bakırköy, Kadıköy civarında ilkokul ve ortaokul düzeyinde uygun fiyattan ders verebilirim. Kendim Marmara Üniversitesi'nde okumaktayım.

b

büşra k.
Cevap Yaz 25 Ekim 2018

celal bayar üniversitesi matematik bölüm öğrencisiyim. lisede matematiği birincilikle bitirdim. izmir karşıyaka matematik özel ders isteyen ilkokul lise öğrencilerine ders vermek istiyorum

B

Bahar K.
Cevap Yaz 14 Ekim 2018

Klüde öğrenciyim. İngilizce dersi vermek istiyorum anaokul,ilkokul çocukları için.

H

Hacer A.
Cevap Yaz 11 Ekim 2018

Edebiyat öğretmeniyim.Okula takviye derslerinde İlkokul öğrencilerine ders verebilirim.

N

Nuray K.
Cevap Yaz 09 Ekim 2018

Merhaba , İlk okul tüm dersler, okul öncesi ses öğretimi ve 4-15 yaş ingilizce eğitimi veriyorum. Erzurum tüm ilçeler (Merkez)

R

Rozelin K.
Cevap Yaz

Akdeniz Üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim ilkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum.Daha önce deneyimim oldu

G

Gizem D.
Cevap Yaz

Merhaba. Yüksek lisans öğrencisiyim. Harçlığımı çıkartmak için özel ders vermek istiyorum. İlkokul, ortaokul, lise öğrencilerine İngilizce, Türkçe dersleri verebilirim. Bana bu e-mail adresimden ulaşabilirsiniz.

S

SAFİYE B.
Cevap Yaz

Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunuyum. 6 senelik her seviyede özel ders deneyimim bulunmakta. İlkokul,Ortaokul, Lise öğrencilerine matematik dersi vermek istiyorum.

E

Ebru D.
Cevap Yaz

Merhaba, haziran ayında endüstri mühendisi olarak mezun oldum. Matematiği, matematiksel düşünmeyi ve sayılarla uğraşmayı çok seviyorum. Matematiğime oldukça güveniyorum. Ayrıca okulumun eğitim dili ingilizceydi. İlkokul öğrencilerine matematik ve ingilizce dersi vermek istiyorum.

R

Rukiye A.
Cevap Yaz

Hacettepe Üniversitesi'nde öğrenciyim ilkokul öğrencilerine matematik ve fen branşlarında ders vermek istiyorum Ankara da özel ders almak istiyenlerle iletisime geçebilirim

M

Merve T.
Cevap Yaz

Hacettepe üniversitesi sınıf öğretmenliği öğrencisiyim. İlkokul öğrencilerine ilk okuma yazma, matematik, Türkçe, hayat bilgisi ve fen derslerinde yardımcı olabilirim.

P

Pelin S.
Cevap Yaz

Denizli de Pamukkale üniversitesi matematik bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim ayriyetten de aynı üniversite fen bileğisi öğretmenliği 1. Sınıf öğrencisiyim. Denizli belediyesi eğitim için ele ele projesinde 1 yıl öğretmenlik yaptım. ilkokul,lise öğrencilerine matematik ve dem alanında özel ders vermek istiyorum. Özel ders almak isteyenler e-maille bana ulaşabilirler . Uygun fiyattadır

Y

Yasemin C.
Cevap Yaz

İstanbul Küçükçekmece'de ikamet ediyorum. Halkalı atakent civarına özel ders verebilirim. Afyon kocatepe üniveristesi/ fen edebiyat fakültesi/ Türk DIli ve Edebiyatı mezunuyum. Pedagojik formasyon eğitimi aldım. Ilkokul öğrencilerine Türkçe derslerinde yardımcı olabilirim.

E

EZGİ A.
Cevap Yaz

Merhaba, İlköğretim öğrencilerine Türkçe dahil bütün derslerinde, lise öğrencilerine, KPSS hazırlık öğrencilerine Türkçe dersi veriyorum. İlgilenen kişilere yardımcı olabilirim. Telefonum ve e- mailim yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Sevgiler..

G

Gülşah Ş.
Cevap Yaz

Merhaba ilkokul ve lise öğrencilerine matematik geometri ve fizik1 kimya1 dersleri veriyorum ilgilenenler benimle iletişime geçebilirler.

S

Sibel Ö.
Cevap Yaz

İlkokul öğrencilerine özel ders veriyorum .Emekli öğretmenim özel okulda çalışıyorum İstanbul avcılarda ikamet edenler tercihim

M

Mustafa G.
Cevap Yaz 16 Temmuz 2018

5 yıllık matematik öğretmeninden ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine Matematik dersi verilir. Bursa içi ikamet ediyorum.

F

Fatma E.
Cevap Yaz 22 Haziran 2018

Merhabalar, İstanbul’da ikamet ediyorum. Özel bir kurumda öğretmenlik yapıyorum. İlk ve orta okul öğrencilerine özel ders verebilirim ya da okula yardımcı olabilirim

S

Sera Ş.
Cevap Yaz

Çocuklara ingilizceden özel ders vermek istiyorum,çocuklarla zaman geçirmekten hoşlanan birisiyim isteyenler iletişime geçsinler

İ

İSMAİL U.
Cevap Yaz 27 Nisan 2018

İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.İstanbulda, ilköğretim ve lise düzeylerinde saati 35 TL' den matematik ve fizik alanlarında özel ders vermekteyim.İlgilenenler profilimden ulaşabilirler.

E

Evrim Y.
Cevap Yaz 02 Nisan 2018

Merhaba ben Evrim, ilkokul,ortaokul ve lise öğrencilerine okula ek ALMANCA dersi verebilirim. Marmara Üniversitesi öğrencisiyim. ilgilenenler mail atabilir. :)

d

devrim d.
Cevap Yaz 28 Mart 2018

Ilkokul, lise öğrencilerine Türkçe cesur dili ve Edebiyatı özel ders verebilirim.Kocaeli Üniversitesi İşletme ,Anadolu Üniversitesi İktisat ve Türk Dili edebiyatı 3.sınıf öğrencisiyim. Istanbul/Cekmekoy

M

Mehmet halit K.
Cevap Yaz 23 Mart 2018

Mardin merkez ve kızıltepe de her alanda tarih dersi verilir. Ayrica ilkokul öğrencilerine okuma yazma dersleri de verilir.


Cevap Yaz 19 Mart 2018

İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de ikamet ediyorum. Kimya Mühendisi-%100 İngilizce bölüm derecesiyle mezun oldum. İlkokul, ortaokul, lise öğrencilerine özel ders (İngilizce, Matematik, Kimya, Fen Bilgisi) vermekteyim.

G

Gizem E.
Cevap Yaz 11 Mart 2018

Merhabalar İstanbulda tam burslu mimarlık öğrencisiyim.Bölümüm ingilizce ve ilkokul öğrencilerine ingilizce veya matematik dersi verebilir,yazılılarına ve odevlerine yardimci olabilirim.E-posta hesabimdan bana ulaşabilirsiniz.

D

Duygu B.
Cevap Yaz 07 Mart 2018

Merhaba 10 yıllık İngilizce Ogretmenliği tecrübesi olan biriyim. İlkokul ögrencilerine yönelik özel ders vermek istiyorum. Daha önceden özel ders tecrübem var. Sevgili ögrencileri beklerim.

F

Fatma Y.
Cevap Yaz 30 Ocak 2018

Merhaba ilk okullara T.C İNKILÂP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK DERSİ Türkçe Sosyal bilgiler Matematik anlatabilirim Adana Seyhanda oturuyorum. Tek ders 45 dakika sürer, her ders ücreti 25 lira ulaşabilirsiniz. Sevgilerimle ve saygılarımla..

E

Edanur Ç.
Cevap Yaz 10 Ocak 2018

İstanbul pendikte ve kurtköy civarında ilkokul öğrencilerine özel ders verebilirim. Sakarya siyasi ve idari bilimler mezunuyum. Ayrıca mali müşavir adayıyım.

N

Nurcan Ö.
Cevap Yaz

İstanbul Avrupa yakasında sultangazide oturuyorum ulaşım sorun olmaz çocuk gelişimi mezunuyum ilkokul çocuklarına özel ders verebilirim