İlkokul Öğrencilerine Özel Ders Vermek İstiyorum

İlkokul Öğrencilerine Özel Ders Vermek İstiyorum
Yasin G.
Özel Ders Neden Gerekli
Nis 19, 2017
72396

İlkokul, öğrencinin eğitim hayatına ilk adımı attığı dönemlerden birisidir. Bu dönemde çocuklar kendilerini yavaş yavaş tanımaya başlayıp eğitim hayatının nasıl ilerlediğine azda olsa şahit olurlar. Birçok aile çocuklarının gelecekte iyi yerlere gelmesi için ilkokul eğitimine önem vermektedir. Bu sebepten dolayı çocukların okuldaki eğitimlerde kendini geliştiremediği, eksik olduğu konularda başa çıkmak ve geleceğe daha sağlam adımla ilerlemek için özel derse ihtiyaç duyarlar. Temel konular, matematik, türkçe, ingilizce, müzik vb. gibi alanlar ilkokul öğrencisinin özel ders aldığı başlıca konulardan birkaçıdır.

 

Ebeveynler olarak ilkokul çağındaki çocuğunuza özel ders aldırırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus öğretmenin kalitesidir. Çünkü ilkokul çağlarında alınan eğitim ve özel dersler çocuğunuzun ileriki dönemleri için oldukça önemlidir. Ayrıca unutulmamalıdır ki dersi veya konuyu sevdiren öğretmenlerdir. Tıpkı sizinde hiç unutamadığınız ilkokul öğretmeniniz gibi. Kimi matematiği, kimi türkçeyi, kimi sosyal bilgileri kimi fen bilimlerini çok sevmiştir. İşte bize bir alanı en çok sevdiren kişi ilkokul dönemlerimizdeki öğretmenimizdir. Sizde ilkokul çağındaki çocuğunuza özel ders aldırmak istiyorsanız; hemen veli profili oluşturun ve dilediğiniz öğretmenle ücretsiz olarak konuşup özel derslere başlayın. Özel Ders Alanı olarak bünyemizde Türkiye'nin her yerinden ilkokul öğrencilerine özel ders veren öğretmenleri barındırmaktayız. 

 

İlkokul öğrencilerine özel ders veren bir öğretmen veya oyun ablası-abisi’de olabilir. Kendisini bir konuda geliştirmiş binlerce eğitimci ilkokul öğrencilere özel ders vermek için belli başlı arayışlar içerisine girmektedir. Bu arayışı çok farklı kanallar üzerinde sürdüren eğitimciler genellikle internet üzerinden velilere ulaşmakta ve özel derslere başlamaktadır.

İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorsanız ücretsiz olarak öğretmen hesabı oluşturabilir ve ders talepleri alabilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan "Yorum Yap" kısmından kendinizi ve tecrübelerinizi kısa bir şekilde yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.
 

Özel ders vermek için çalışmalar yapıyor ve kendinizi bu alanda geliştirmek istiyorsanız, mutlaka dikkat etmeniz gereken konuları linkteki yazımızdan incelemenizi tavsiye ederiz;

Özel Ders Verirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Yazıyı Paylaş
Yorumlar
388
Bir Cevap Yazın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
hayriye
Ağu 8, 2017
İSTANBUL AVRUPA YAKASIN DA BAYAN ÖĞRETMENDEN İLK OKUL ÖĞRENCİLERİNE DERS VERİLİR İLGİLENENLER ULAŞABİLİR...
Duygu Çetin
Eyl 16, 2017
Merhaba ilkokul ogrencilerine ders veriyorum ders almak isteyenler numarama ulasabilir istanbul haliç üniversitesi öğrencisiyim
Selma can
Eyl 24, 2017
İlkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum yenibosna civarı
Merve yalçın
Eyl 25, 2017
İlk öğrencilerine ders vermek istiyorum. Boğaziçi üniversitesi öğrencisiyim.
Seda
Eyl 30, 2017
Merhaba istanbul atakent tema istanbulda oturuyorum.ilkogretim ogrencilerine ders vermek ve odevlerini yaptirmak istiyorum
Demir
Eki 3, 2017
İlk okul öğrencilerinin okullarına takviye amaçlı ders vermek isterim.
Mihriban
Eki 3, 2017
Ankarada orta okul öğrencilerine ders vermek istiyorum. Üniversite son sonıf öğrencisiyim.
Seçil
Eki 15, 2017
Yenibosna civarında oturuyorum, Selma hanım la iletişime geçebilirsem iyi olurdu, oğlum 1. Sınıfa başladı, onla beraber ders çalışacak tecrübeli bir bayan arkadaş arıyorum , teşekkürler
Mustafa yılmaz
Eki 19, 2017
Slm imam hatip 6 sınıf öğrencisi kızıma haftada 3 gün derslerinde yardımcı olacak bir bayan öğrenci arıyoruz yer istanbul kartal
Kerime
Kas 1, 2017
İlk okul öğrencilerine uygun fiyata ders vermek istiyorum Manisa merkez
Tida Munkong
Kas 4, 2017
Ingilizce ders verebilirim. 5-15 yaşında (çocuklar için). Bahçelievler'de.
Özel Ders Alanı
Kas 4, 2017
info@ozeldersalani.com ve 02169060322 nolu telefonumuzdan bizlere ulaşıp, hemen ders vermeye başlayabilirsiniz.
Emine
Kas 4, 2017
Merhabalar, Anadolu Yakası Altıntepe civarında İlkokul, Ortaokul, Lise ve Universite öğrencilerine İngilizceden özel veya grup olarak ders veriyorum.
Mine
Kas 17, 2017
Merhaba üniversite öğrencisinin ilk okul öğrencilerine ders vermek istiyorum
İlkim
Kas 18, 2017
Ankarada Bilkent öğrencisinden ingilizce özel ders verilir ilkokul ortaokul lise öğrenciler
rıdvan arısoy
Kas 19, 2017
İstanbul Üniversitesi mezunundan matematik geometri ve coğrafya dersleri verilr.
Ceren yarımay
Kas 20, 2017
Dokuz eylül üniversitesi mezunu.İlköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine özel ders veriyorum ilgililer ulaşabilir
Nurcan özturk
Kas 25, 2017
İstanbul Avrupa yakasında sultangazide oturuyorum ulaşım sorun olmaz çocuk gelişimi mezunuyum ilkokul çocuklarına özel ders verebilirim
Semanur
Kas 26, 2017
Merhabalar istanbul anadolu yakasinda haftasonu ilkokul ogrencilerine ingilizce dersi verebilirim. Yurtdisinda ingilizce ogretmenligi okudum sadece grammar degil konusma pratigide yaptirabilirim. Isteyen olursa hobi olarak Korece derside verebilirim. Isteyenler ulasabilir. 7 yillik yurtdisi tecrubem var.
Maide kaplan
Kas 28, 2017
Fransızca dersi verebilirim Belçikada doğdum büyüdüm şu an üniversiteyi Fatih sultan mehmet vakıf üniversitesinde okuyorum.
Sumeyye Donmez
Ara 1, 2017
Merhaba. İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet ediyorum. Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeniyim. Türk Dili ve Edebiyatı, Türkçe dersi verebilir, ilköğretim için ödev ablalığı yapabilirim.
MECİT ALKAN
Ara 1, 2017
ilkokul öğrencilerine okula takviye amaçlı özel ders vermek istiyorum isteyen ulaşabilir.
AYBÜKE ŞAHİN
Ara 4, 2017
ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik konusunda özel ders verebilir, ödevlerinde yardımcı olabilirim. Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum.
kudret kaya
Ara 4, 2017
Merhaba, ilk okul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. İstanbul Ümraniye'de oturuyorum. Ulaşabilirsiniz bana.
Nazire
Ara 6, 2017
ilkokul ogrencilerine ozel matematik dersi vermek istiyorum ödevlerine yardimci olurum.İzmir bucada oturuyorum.Matematik Bölümü 3. sınıf öğrencisiyim.
Dilan
Ara 12, 2017
Merhaba, İstanbul Ortaköy'de oturuyorum, üniversite öğrencisiyim. ilköğretim öğrencilerine ders vermek istiyorum. Matematik, Türkçe, Fen, İngilizce, Almanca dersleri verebilirim.
Zehra
Ara 21, 2017
Matematik öğretmeniyim istanbul avrupa yakasında ders verilir
MAKBULE PINARALTI
Ara 28, 2017
MERHABA MAKİNE MÜHENDİSİYİM VE İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE DERS VERİP DÜZENLİ BİR ŞEKİLDE DERS ÇALIŞTIRMA ÖĞRETEBİLİRİM.
Fatma geçer
Ara 31, 2017
Gaziantepte oturuyorum ilk okul ve lise öğrencilerine ders verilir( tüm konular)
Kadife Güler
Oca 2, 2018
Merhaba!Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeniyim.İzmir Çiğli'de oturuyorum.Özel ders vermek istediğim yaş grubu 7-12 dir.Ödevlerinde de yardimci olabilirim.İlginiz için teşekkür ederim.
Yağmur ünlüsoy
Oca 3, 2018
Üniversiteden yeni mezun oldum.iktisat mezunuyum.24 yasındayım.matematik özel dersi veriyorum.daha önce dershanede çalıştım.ilköğretim veya lise farketmez.
Zehra
Oca 6, 2018
Gebze Teknik Üniversitesi öğrencisiyim ilköğretim öğrencilerine ek takviye olarak matematik ve ingilizce dersi verebilirim
Funda
Oca 8, 2018
Merhaba. Anadolu üniversitesinde sosyoloji bölümü okuyorum. İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. İstanbul arnavutköyde oturuyorum.isteyenler ulaşabilir
Ceyda
Oca 10, 2018
İstanbul üniversitesi öğrencisiyim, Avrupa yakasındaki çocuklara ilkokul seviyesinde özel ders verebilirim.
Edanur
Oca 10, 2018
İstanbul pendikte ve kurtköy civarında ilkokul öğrencilerine özel ders verebilirim. Sakarya siyasi ve idari bilimler mezunuyum. Ayrıca mali müşavir adayıyım.
Murat
Oca 13, 2018
İstanbul avrupa yakasında matematik ingilizce üzerine ders veriyorum avrupa yakasında bu alanda ders almak isteyenler ulaşabilirler.
Oktay
Oca 19, 2018
Sinop' da Tarih üzerine özel ders veriyorum. Bu alanda ders almak isteyenler ulaşırsa sevinirim. Üniversite öğrencisiyim
Ramazan
Oca 29, 2018
Ağaç yaşken eğilir ilk eğitim çok önemli öğretmen ve yavrularımıza başarılar
Fatma Yıldırım
Oca 30, 2018
Merhaba ilk okullara T.C İNKILÂP TARİHİ VE ATATÜRKÇÜLÜK DERSİ Türkçe Sosyal bilgiler Matematik anlatabilirim Adana Seyhanda oturuyorum. Tek ders 45 dakika sürer, her ders ücreti 25 lira ulaşabilirsiniz. Sevgilerimle ve saygılarımla..
Büşra
Şub 3, 2018
Merhaba, ilkokul öğrencilerine özel ingilizce dersi veriyorum 1 saat 30 lira şeklinde aynı seviye olan 2 ya da daha fazla öğrenci grubu içinde ayrıca grup dersi veriyorum dahası ingilizce ödevlerinde yardımcı olabilirim. *Kanada'da yaşadım. Anadolu yakası- Maltepe/İstanbul * ilgilenenler için mail ile iletişime geçebiliriz :)
emine
Şub 16, 2018
merhaba ankara dikmen de kendi wevimde ilk ogretim cocuklarina ders vermek istiyorum iki ogrencim var bu bilumde ders almak isteyen varsa lutfen ulassin
Sema Nur
Şub 16, 2018
Merhaba ben ve bir arkadaşımla birlikte ilköğretim öğrencilerine İngilizce dersi vermek istiyoruz.Geri dönüş yaparsanız çok seviniriz.
Nagehan
Şub 20, 2018
Merhaba, İstanbul Avrupa Yakasında İlkokul öğrencilerine özel ders verebilirim . Kimya mezunuyum, daha önce bir cok öğrenciye ilköğretim matematik dersi verdim.
sevda
Şub 28, 2018
merhaba, istanbul avrupa yakasında ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ingilizce dersi vermek istiyorum.
Ayşe
Mar 2, 2018
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim. İlkokul düzeyindeki çocuklara İngilizce dahil ders vermek istiyorum.
Aynur
Mar 3, 2018
Fatih Sultan Mehmet üniversitesinde öğrenciyim ilk ve orta okul öğrencilerine matematik ve ingilizce dersi verebilirim ayrıca ödev konusunda takip edip yardımcı olabilrim
Ayşe
Mar 3, 2018
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim. İlkokul düzeyindeki çocuklara İngilizce dahil ders vermek istiyorum.
Duygu Beyoğlu
Mar 7, 2018
Merhaba 10 yıllık İngilizce Ogretmenliği tecrübesi olan biriyim. İlkokul ögrencilerine yönelik özel ders vermek istiyorum. Daha önceden özel ders tecrübem var. Sevgili ögrencileri beklerim.
Betül Aygün
Mar 7, 2018
Merhabalar. Marmara Üniversitesi'nden mezun Türkçe Öğretmeniyim. Etüt Merkezi,okul(meb) ve özel ders tecrübem var. Ortaokul öğrencileri için Türkçe ders takviyesi ve sınava hazırlığa ve ayrıca ilkokul öğrencilerinin ödevlerini yaptırmaya, kitap okuma noktasında belirli tekniklerle okuma alışkanlığı kazandırmaya yardımcı olabilirim. İstanbul Ümraniye ve civarında bu konuda arayış içinde olan kişilerle mail üzerinden iletişim kurabiliriz. :)
Esra Ballı
Mar 8, 2018
Merhabalar İstanbul üniversitesinde matematik bölümü öğrencisiyim. Matematikte anlatamayacağım konu yoktur, daha doğrusu matematikte üstesinden gelinmeyecek konu yoktur. Beylikdüzü'nde ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine matematik ve geometri özel dersleri verebilir, veya ilkokul-ortaokul çağındaki çocuklara ödev ablalığı yapabilirim
Gizem Eryılmaz
Mar 11, 2018
Merhabalar İstanbulda tam burslu mimarlık öğrencisiyim.Bölümüm ingilizce ve ilkokul öğrencilerine ingilizce veya matematik dersi verebilir,yazılılarına ve odevlerine yardimci olabilirim.E-posta hesabimdan bana ulaşabilirsiniz.
Mehmet Hoca
Mar 12, 2018
Istanbul'un en iyi universitelerinden birinde docent olarak gorev yapmaktayim. Ilkokuldan universite seviyesine kadar her seviyede fizik ve matematik anlatabilirim. Email hesabimdan bana ulasabilirsiniz.
Eda Hoca
Mar 15, 2018
Merhabalar. Ankara'da ilköğretim matematik ve fen bilimleri alanında özel ders veriyorum. Sınava hazırlık, okula yardımcı ve proje kapsamında öğrencilere yardımcı oluyorum. Ulasmak isteyenler mail göndererek iletişime geçebilirler. İyi günler
Deniz Atila
Mar 19, 2018
İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de ikamet ediyorum. Kimya Mühendisi-%100 İngilizce bölüm derecesiyle mezun oldum. İlkokul, ortaokul, lise öğrencilerine özel ders (İngilizce, Matematik, Kimya, Fen Bilgisi) vermekteyim.
Mehmet halit kaygun
Mar 23, 2018
Mardin merkez ve kızıltepe de her alanda tarih dersi verilir. Ayrica ilkokul öğrencilerine okuma yazma dersleri de verilir.
Zeynep
Mar 24, 2018
İstanbul avrupa yakasında ikamet eden tercihen avcılar bahçeşehir beylikdüzündeki ilkokul öğrencilerine yabancı dil matematik dersi verilir
berna doğan
Mar 24, 2018
4.sınıf Çapa tıp fakültesi öğrencisiyim.İlköğretim öğrencilerine matematik türkçe ingilizce dersleri verebilirim.
Devrim didar
Mar 28, 2018
Ilkokul, lise öğrencilerine Türkçe cesur dili ve Edebiyatı özel ders verebilirim.Kocaeli Üniversitesi İşletme ,Anadolu Üniversitesi İktisat ve Türk Dili edebiyatı 3.sınıf öğrencisiyim. Istanbul/Cekmekoy
Avrupa yakası/İngilizce-Türkçe özel ders
Mar 30, 2018
İstanbul-Avrupa Yakası'nda 4-10 yaşları arasındaki miniklere Türkçe-İngilizce özel ders vermek istiyorum. Nişantaşı Üniversitesi-Uygulamalı İngilizce ve Çevirmenlik mezunu, Haliç Üniversitesi-Mütercim tercümanlık 3. Sınıf öğrencisiyim.
Pesheng
Nis 2, 2018
Merhaba, istanbul universitide ingliz dil ve edebiyat mezunuyum. Irakliyim inglizce ozel ders vermek istiyorum. ulasabilirsiniz
EvrimYegin
Nis 2, 2018
Merhaba ben Evrim, ilkokul,ortaokul ve lise öğrencilerine okula ek ALMANCA dersi verebilirim. Marmara Üniversitesi öğrencisiyim. ilgilenenler mail atabilir. :)
Aslıhan Denli
Nis 3, 2018
Merhaba erciyes tıp 3.sınıf öğrencisiyim Kayseri'de ilkokul matematik ve türkçe icin ders vermek istiyorum isteyenler ulaşabilir.
Bihruze
Nis 5, 2018
ANKARA İÇİ- TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİNDEN ÖZEL DERS. Lisemi birincilikle bitirdim ve üniversite sınavında derece yaparak Hacettepe Tıp fakültesine girdim. İlkokul-ortaokul ve lise öğrencilerine matematik-fen bilgisi-ingilizce alanlarında özel ders verebilirim. Ankara içi sıhhiye-kızılaydan ulaşımın kolay olduğu yerlere gelebilirim. Çocuklarla aram oldukça iyidir.
Sena
Nis 8, 2018
Acıbadem üniversitesi öğrencisiyim Avrupa yakasında matematik dersi verebileceğim öğrenciler arıyorum .
Elif
Nis 24, 2018
Beylikduzu cevresinde ilkokul öğrencilerine özel ders verilir.Okuma yazmada ya da okuma anlamadaki eksikleri gidermek icin birebir calismak önemlidir.
EGENUR
Nis 26, 2018
İlkokul veya ortaokul öğrencilerine özel ders verebilirim. Lise öğrencisiyim fakat yurt dışında dil eğitimi aldım hem gramer hem de konuşma olarak yardımcı olabilirim. AYDIN
İsmail UĞURLU
Nis 27, 2018
İstanbul Üniversitesi Makine Mühendisliği 2.sınıf öğrencisiyim.İstanbulda, ilköğretim ve lise düzeylerinde saati 35 TL' den matematik ve fizik alanlarında özel ders vermekteyim.İlgilenenler profilimden ulaşabilirler.
Sera
May 3, 2018
Çocuklara ingilizceden özel ders vermek istiyorum,çocuklarla zaman geçirmekten hoşlanan birisiyim isteyenler iletişime geçsinler
Ali Berk
May 18, 2018
Fen bilgisi öğretmeniyim .Beylikdüzü civarına fen bilgisi ve matematik dersi verilir.
Ezgi
May 18, 2018
Merhabalar,ODTÜ biyoloji 2.sınıf öğrencisiyim.İlkokul,ortaokul ingilizce ders vermek istiyorum.Çocukları çok severim.İlgilenenlerle görüşmeyi isterim:)
Banu
May 27, 2018
Merhabalar Ben ilk okul ve ortaokul çocukları için ingilizce ve rusça dersleri veriyorum.Çocukları çok severim. İlgilenenlerle görüşmek isterim.
Zeliha
May 27, 2018
Ilk veya ortaokul öğrencilerine ingilizce dersi vermek istiyorum Nevsehir / ürgüp ve nevsehir cevreleri
Ebru
May 31, 2018
Merhabalar yurtdisinda egitim aldim. Istanbul Avrupa yakasinda, ilkokul, ortaokul ve lise ogrencilerine ders vermek istiyorum. Ilgilenenler iletisime gecsinler.
Eren bayrak
Haz 3, 2018
Uçak muh ogrencisiyim .Ilkokul ortaokul ve lise yks /ygs ogrencilerine matematik dersi verebilirim.Beylikdüzü/Yakuplu ilginenler iletisime gecerse sevinirim
Belkız
Haz 15, 2018
Merhaba. İstanbul Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık 2. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Gaziosmanpasa civarında oturuyorum. İlkokul öğrencilerine her derste yardımcı olabilirim. Öğrencilere sabir ve anlayışla yaklaşıyorum. İlgilenenler iletişme geçerse sevinirim.
Kadir
Haz 16, 2018
İstanbul teknik üniversitesinde okuyorum ayt/tyt hazırlık için matematik geometri kimya dersleri veriyorum 2 yıllık tecrübeye sahibim iletişim için profilime bakabilirsiniz
Nevin Yurt
Haz 21, 2018
Ilkokul ögrencileri icin Ingilizce, Turkce dersleri veriyorum. Saatlik 60 TL. Ozel ders talebi olan veliler bana mail adresimden ulasabilirler...
Fatma ergene
Haz 22, 2018
Merhabalar, İstanbul’da ikamet ediyorum. Özel bir kurumda öğretmenlik yapıyorum. İlk ve orta okul öğrencilerine özel ders verebilirim ya da okula yardımcı olabilirim
ecem
Haz 23, 2018
istanbul aydın üni diş hekimliği öğrencisiyim. izmirde ilkokul matematik takviyesi isteyen öğrenciler ulaşabilirler.
Meryem Madsar
Haz 27, 2018
Haliç Üniversitesi Çocuk Gelişimi mezunuyum ve sosyal Hizmet okuyorum oyun ablalığı veya özel ders ihtiyacı olan olanlar bana ulaşabiler.
Serap
Haz 28, 2018
Avrupa yakasında ilkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. Sınıf öğretmeniyim. 22 yıllık mesleki tecrübem var.
Ahmet Öztürk
Tem 3, 2018
Merhaba, ismim Ahmet Öztürk, İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nde okuyorum. İngilizceye dair tecrübelerimden yararlanarak edindiğim anlayışa göre, İngilizceyle ilgilenen kişilere özel ders vermek istiyorum. İlgili arkadaşlar şu e-posta'dan bana ulaşsın
Beritan basut
Tem 5, 2018
Elektrik elektronik mühendisliği okuyorum bu yüzden iyi derecede matematik, fizik, kimya dersleri verebilirim. İzmir'de oturuyorum.
Ayşe
Tem 8, 2018
Fen bilimleri ogretmeniyim matematik ve fen bilimleri özel ders vermek istiyorum Ankara'da oturuyorum .
Yasin Akdemir
Tem 10, 2018
Yuksek mekatronik muhendisiyim.Ilkogretim öğrencilerine okula takviye ve sınava hazırlık niteliğinde özel ders vermek( matematik fizik kimya ingilizce ) istiyorum. Üsküdar'da oturuyorum.
Mustafa Gülşen
Tem 16, 2018
5 yıllık matematik öğretmeninden ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine Matematik dersi verilir. Bursa içi ikamet ediyorum.
Büşra
Tem 25, 2018
Merhaba ben HACETTEPE TIPta okuyorum 3.sınıfa geçiyorum.LYS YGS de turkiye derecem var ilk 500 teyim.lisemi birincilikle bitirdim.3 yıldır aktif olarak ders veriyorum öğrencilerimle aram ve iletişimim çok iyi. İlkokul ortaokul lise üniversite hazırlık her ders verilir. ANKARA MERKEZ . Bana mailimden ulaşabilirsiniz.
Melda
Ağu 14, 2018
Merhaba İstanbul da Avrupa yakası nda yaşıyorum. tıp faküktesinde okuyorum ilk ve orta okul öğrencilerine matematik ingilizce veya diğer dersler için özel ders vermek istiyorum ilgilenenler mail atabilir
Ali
Ağu 20, 2018
Merhaba ben ODTÜ Makina Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Ortaokul ve lise öğrencilerine fizik ve matematik dersi veriyorum. İletişim için mail atabilirsiniz.
Sibel karadoğan
Ağu 24, 2018
İlkokul öğrencilerine özel ders veriyorum .Emekli öğretmenim özel okulda çalışıyorum İstanbul avcılarda ikamet edenler tercihim
Orhan
Ağu 27, 2018
Batman ve Vanda özel ders veriyorum yeni okula başlayan ve okuma yazma bilmeyen derslerinde eksik olan 1,2,3,4 ve 5.sınıflara özel ders veriyorum özellikle matematik ve türkçeden ders vermekteyim.Çocuğuna iyi bir gelecek sunmak isteyen anneler babalar benimle iletişime geçebilirler.
Hafize
Ağu 28, 2018
3 yildir ucretli ingilizce ogretmenlik yapmaktayim ilkokul ogrencilerine ozel ders veriyorum istanbul bagcilar civarida lisans isletme ingilizce mezunuyum ilgilenenlere yardimci olunur...
Gülşah
Ağu 28, 2018
Merhaba ilkokul ve lise öğrencilerine matematik geometri ve fizik1 kimya1 dersleri veriyorum ilgilenenler benimle iletişime geçebilirler.
Ezgi
Ağu 30, 2018
Merhaba, İlköğretim öğrencilerine Türkçe dahil bütün derslerinde, lise öğrencilerine, KPSS hazırlık öğrencilerine Türkçe dersi veriyorum. İlgilenen kişilere yardımcı olabilirim. Telefonum ve e- mailim yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Sevgiler..
Ezgi K.
Eyl 1, 2018
Merhabalar, İngilizce özel ders vermek istiyorum. Daha önce ilkokulda ücretli ingilizce öğretmenlik yaptım. Güney korede gönüllü yetişkin ve genç öğrenirlere ingilizce öğrettim. En son olarak amerikaya gittim ve bu işi daha prof. bir şekilde yapabilmek için TEFL sertifikası aldım. İlgilenen kişilere yardımcı olmak isterim. Mail adresimi aktif bir şekilde kullanıyorum oradan ulaşabilirsiniz. Teşekkürler..
Burcu Gamze Temiz
Eyl 1, 2018
Merhaba,İstanbul Bahçelievlerde oturuyorum.Yıldız Teknik Üniversitesi sınıf öğretmenliği ikinci sınıf öğrencisiyim.İlköğretim öğrencilerine takviye ders verebilirim.Ayrıca ingilizcede de yardımcı olurum.İlgilenenler özellikle Avrupa yakasında oturanlar e mail ve telefon yoluyla ulaşabilirler.Teşekkür ederim.
Yasemin ceylan
Eyl 1, 2018
İstanbul Küçükçekmece'de ikamet ediyorum. Halkalı atakent civarına özel ders verebilirim. Afyon kocatepe üniveristesi/ fen edebiyat fakültesi/ Türk DIli ve Edebiyatı mezunuyum. Pedagojik formasyon eğitimi aldım. Ilkokul öğrencilerine Türkçe derslerinde yardımcı olabilirim.
Ahmet
Eyl 4, 2018
İzmir Bayraklı, Manavkuyu'da ikamet ediyorum. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Matematik Bölümü son sınıf öğrencisiyim, pedagojik formasyon eğitimimi bitirdim. Öğrencilerle iletişimim iyidir, İzmir içinde ikamet eden ortaokul ve lise düzeyi öğrencilere matematik dersi verebilirim. İletişim için e-mail adresime ulaşabilirsiniz
Pelin Sağıt
Eyl 9, 2018
Denizli de Pamukkale üniversitesi matematik bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim ayriyetten de aynı üniversite fen bileğisi öğretmenliği 1. Sınıf öğrencisiyim. Denizli belediyesi eğitim için ele ele projesinde 1 yıl öğretmenlik yaptım. ilkokul,lise öğrencilerine matematik ve dem alanında özel ders vermek istiyorum. Özel ders almak isteyenler e-maille bana ulaşabilirler . Uygun fiyattadır
Ezgi
Eyl 10, 2018
Tıp fakültesi öğrencisiyim. İngilizce, matematik, biyoloji, geometri ve dil bilgisi dersi verebilirim.
Merve
Eyl 10, 2018
Hacettepe üniversitesi sınıf öğretmenliği öğrencisiyim. İlkokul öğrencilerine ilk okuma yazma, matematik, Türkçe, hayat bilgisi ve fen derslerinde yardımcı olabilirim.
Nil
Eyl 11, 2018
Ankara Sincan 'da oturuyorum Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldum ilk okul ve lise öğrencilerine uygun fiyata matematik dersi verebilirim.
Medine kardaş
Eyl 11, 2018
Hatay antakya da ikamet ediyorum ilkokul ve lise öğrencilerine tarih,türkçe ve coğrafya dersini uygun fiyata veriyorum ulaşmak isteyenler mail adresinden ulaşabilirler.
Selman
Eyl 12, 2018
Merhaba, İzmir buca da oturuyorum, 2.sinif mühendislik öğrencisiyim. Lise Matematik özel ders verebilirim ve diğer sayısal derslerde rehberlik edebilirim.
rukiye
Eyl 12, 2018
Hacettepe Üniversitesi'nde öğrenciyim ilkokul öğrencilerine matematik ve fen branşlarında ders vermek istiyorum Ankara da özel ders almak istiyenlerle iletisime geçebilirim
Hatice DOĞAN
Eyl 13, 2018
Merhabalar! İstanbul/ Ümraniye'de ikamet etmekteyim ve beş yıldır ilk ve orta öğretim öğrencilerine fen, matematik, ingilizce derslerini özel olarak vermekteyim. Sabırlı,deneyimli ve anlatmayı seven biriyim. Gerek öğrenci,gerekse çocuk psiklolojisinden çok iyi anlarım. İsteyen veliler bana mail adresimden ulaşabilirler. Saygılarımla.
Ebru Dural
Eyl 19, 2018
Merhaba, haziran ayında endüstri mühendisi olarak mezun oldum. Matematiği, matematiksel düşünmeyi ve sayılarla uğraşmayı çok seviyorum. Matematiğime oldukça güveniyorum. Ayrıca okulumun eğitim dili ingilizceydi. İlkokul öğrencilerine matematik ve ingilizce dersi vermek istiyorum.
Safiye Balaban
Eyl 21, 2018
Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunuyum. 6 senelik her seviyede özel ders deneyimim bulunmakta. İlkokul,Ortaokul, Lise öğrencilerine matematik dersi vermek istiyorum.
Gizem
Eyl 23, 2018
Merhaba. Yüksek lisans öğrencisiyim. Harçlığımı çıkartmak için özel ders vermek istiyorum. İlkokul, ortaokul, lise öğrencilerine İngilizce, Türkçe dersleri verebilirim. Bana bu e-mail adresimden ulaşabilirsiniz.
Mücahit
Eyl 28, 2018
Merhaba, ODTÜ makina müh. okuyorum lise matematik ve fizik dersleri veriyorum tecrübem vardır. burdan ulaşabilirsiniz
Hande
Eyl 28, 2018
Hacettepe Üniversitesi tıp fakültesi öğrencisiyim. İlkokul matematik türkçe fen dersleri veriyorum. İlgilenenler ulaşabilir
Rozelin Kandemir
Eyl 29, 2018
Akdeniz Üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim ilkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum.Daha önce deneyimim oldu
çağla
Eki 5, 2018
üsküdar üniversitesi sosyal hizmet uzmanlığı öğrencisiyim. pendik sapanbağları çevresinde ilkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. matematik, türkçe, yabancı dil dersleri verebilirim.
melis koç
Eki 8, 2018
merhaba koç üniversitesi ekonomi bölümü mezunuyum ana dilim kadar İngilizceye hakimim, özel ders konusunda da yıllardır birikim ve deneyime sahibim. Sarıyer de oturuyorum, özel ders almak isteyenlerle iletişime geçebilirim.
NURAY
Eki 9, 2018
Merhaba , İlk okul tüm dersler, okul öncesi ses öğretimi ve 4-15 yaş ingilizce eğitimi veriyorum. Erzurum tüm ilçeler (Merkez)
Hacer
Eki 11, 2018
Edebiyat öğretmeniyim.Okula takviye derslerinde İlkokul öğrencilerine ders verebilirim.
Bahar
Eki 14, 2018
Klüde öğrenciyim. İngilizce dersi vermek istiyorum anaokul,ilkokul çocukları için.
Rıza
Eki 16, 2018
Merhaba . 7 yillik Makine Mühendisiyim ilkokul ve lise duzeyi öğrencilere matematik dersi verebilirim . Beylikdüzü ve çevresi
büşra
Eki 25, 2018
celal bayar üniversitesi matematik bölüm öğrencisiyim. lisede matematiği birincilikle bitirdim. izmir karşıyaka matematik özel ders isteyen ilkokul lise öğrencilerine ders vermek istiyorum
Zeynep Aktaş
Kas 1, 2018
Merhaba ilkokul öğrencilerine takviye amaçlı özel ders vermek istiyorun. Acıbadem Üniversitesi öğrencisiyim.
Karya
Kas 2, 2018
Merhaba, İstanbul içinde Küçükçekmece, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Bakırköy, Kadıköy civarında ilkokul ve ortaokul düzeyinde uygun fiyattan ders verebilirim. Kendim Marmara Üniversitesi'nde okumaktayım.
Ece
Kas 2, 2018
Merhaba, Ankara'da Bilent Üniversitesinde okuyorum. ilkokul, ortaokul öğrencilerine özel İngilizce dersi verebilirim. İlgilenenler yazabilir.
Anait Direduryan
Kas 2, 2018
Ilkokul öğrencilere yada baslangic seviyede olanlar ingilizce özel ders vermek istiyorum.tecrubeli öğretmeniyim
Esra Başaran
Kas 2, 2018
İstanbul Anadolu yakasında bayan öğretmenden ilkokul çocuklarımıza turkce,ingilizce verilir.
Kardelen
Kas 4, 2018
Merhabalar ben kardelen ilkokul çocuklarına zorlananlara 1 ve 8.sınıflara etkinlik olsun yada zorlandiklari derslerde özel ders vermek istiyorum gamı ucretide ne derlerse kabul ederım çocuklar geleceğimizin umutları yarınlari bana ulaşabilirsiniz ESKİŞEHİR ODUNPAZARI İLGİLENENLER ulaşabilir.
Sevilay
Kas 5, 2018
İlkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik fen bilgisi şerleri vermek istiyorum , 20 yıllık tecrübeye sahibim özel ders konusunda İstanbul Anadolu yakası için geçerlidir
mine
Kas 5, 2018
1-7.sınıf öğrencilerine evinde veya evimde matematik dersi veriyorum.ilk 3 ders ücretsizdir. İzmir karsiyaka
yasemin
Kas 6, 2018
ilköğretim öğrencilerine matematik dersi verilir
Gamze
Kas 7, 2018
Merhabalar, güzel sanatlar lisesinde öğretmenim. Öğrencilere özel ders vermek, sınavlara hazırlamak veya ödevlerine yardım etmek üzere ders vermek istiyorum. Çocukların psikolojileri üzerine yardımcı olabileceğimi ve nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda yardımcı olabilirim.
Derya
Kas 10, 2018
Emekli ilkokul öğretmeniyim.Yeni emekli oldum.Özel ders alanında tecrübeliyim.Çerkez köy ve Kapaklı ve Kızılpınar, Veliköy tercihimdir.
Ayça Korkut
Kas 10, 2018
Merhabalar, Gazi Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği öğrencisiyim. İstanbul Bakırköy Ataköy Anadolu Lisesinde dal olarak yabancı dili seçip ingilizce eğitimi aldım. Daha sonra yeni bir dil istediğim için üniversite sınavına İngilizceden girip Fransızca Öğretmenliği bölümünü seçtim. Lisede öğrenciyken İstanbuldaki yakınlarımın çocuklarına ingilizce özel ders verdim. Öğrenci olduğum için burda da devam etmek istiyorum. İlgilenenler ile mail adresimle iletişime geçebiliriz
Elif Akcan
Kas 10, 2018
Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı mezunuyum. Hem tezli hem de tezsiz yüksek lisansım var. Sekiz yıllık iş tecrübem vardır. Türkçe ve edebiyat alanlarında her seviyeden öğrenciye özel ders vermekteyim.
Mürşide
Kas 11, 2018
Ilkokul ve ortakokul öğrencilerine ders verilir. Yüksek lisanslı fen bilimleri öğretmeniyim. Mersin merkezde ders almak isteyenler ulaşabilir.
fatma
Kas 13, 2018
Merhabalar, Hacettepe üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Fen Bilimleri öğretmeliği okuyorum.Fen Bilimlerinde ve matematikte ilkokul seviyesinde ders vermek isterim.
Sena Durak
Kas 14, 2018
Merhabalar ben 4yıllık Sınıf Öğretmeniyim. İlkokul 1. Kademe(1,2,3,4.sınıf) öğrencilerine tüm derslerde yardımcı olabilirim. Ders takviyesi, konu tekrarı, ödev takibi ve desteği için bana ulaşabilirsiniz. BALIKESİR/ Bandırma çevresinde isteyen öğrencilere yardımcı olabilirim.
Şevval
Kas 16, 2018
Ozel ders vermek istiyorum
melike
Kas 16, 2018
merhaba, intermediate seviyesinde ingilizcem var. ilkokul ortaokul öğrencilerine ders vermek istiyorum
Buket Sakarya
Kas 17, 2018
Merhaba üniversite öğrencisiyim. 6-7-8. sınıf öğrencilerine matematik dersi vermek istiyorum. Antalya da yaşıyorum. İlgilenenler ulaşabilir.
sibel
Kas 17, 2018
ilkokul 1.2.3. ödev yaptırılır. okuma yazma ve yüm derslerde çalıştıtılır
Sude Öztürk
Kas 18, 2018
İlkokul/lise matematik özel dersi veriyorum. İstanbul Üniversitesi Eczacılık öğrencisiyim. İstanbul Kadıköy’de özel ders arayanlar benimle iletişime geçebilir.
Cansu
Kas 20, 2018
Orta öğretim öğrencilerine ingilizce özel ders verilir bana buradan yılabilirsiniz..
Birgül sahin
Kas 21, 2018
Sinif ogretmeni ariyorum tercih bayan yer izmir
Meryem öğretmen
Kas 21, 2018
İlkokul türkçe matematik fen sosyal ve 5.6.7.8.sınıf matematik dersinden özel ders veriyorum.Aydın söke ilcesinde oturuyorum.
Berna
Kas 22, 2018
Merhabalar 2yıldır ilköğretim öğrencilerine özel ders vermekteyim. İzmir'de yaşıyorum. İlgilenenler ulaşabilir. berna_canitez94@hotmail.com adresinden mail yoluyla ulaşabilirsiniz
Dilara ozbinici
Kas 22, 2018
Merhaba ilkokul öğrencilerine özel ders veriyorum. İstanbul Avrupa yakası ya da Anadolu yakasında da sadece kadıköy olarak ders veriyorum. İlgilenenler iletişime geçebilir.
Sevgi durmaz
Kas 26, 2018
Merhaba bahceşehirde oturmaktayım özel ders vermek istemekteyim özel eğıtım disleksi , dil ve konuşma bözuklugu ,otizim uyum problemi
Emine kılıç
Kas 26, 2018
Mersin Üniversitesinde İngiliz dilbilim ikinci sınıf öğrencisiyim. İngilizce ozel ders almak isteyen ilkokul öğrencilerine uygun fiyata ders verebilirim.
Nisa Nur
Kas 27, 2018
Istanbulda ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine matematik, Türkçe ve coğrafya dersleri verilir. Bahçeşehir üniversitesi'nde tam burslu okuyorum. Ilgilenenler profilimden ulaşabilir
Rabia
Kas 29, 2018
18 yaşında üniversite öğrencisiyim. İngiliz dili ve edebiyatı bölümü okuyorum. Hazırlıkta b2 seviyesindeyim. İlkokul-lise öğrencilerine özel ders verebilirim. Avrupa yakasındayım.
Evrim acar
Kas 29, 2018
Torbalı Ayrancılar civarina cok uygun fiyatli Matematik, ingilizce, Sosyal, Türkçe, inkılap tarihi özel dersi veriyorum.
Zeynep
Ara 3, 2018
Merhaba ilk okul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum çanakkale
Oğuz çıbık
Ara 4, 2018
Fen lisesi mezunuyum yıldız teknik üniversitesi mühendislik öğrencisiyim, ilkokul ve lise düzeyinde tüm derslerse özel ders verebilirim
Hilal Evmez
Ara 4, 2018
Hacettepe öğrencisiyim özel ders vermek istiyorum
Betül Dayı
Ara 4, 2018
Merhabalar, Burdur'da ilköğretim matematik öğretmenliği 3.sınıf ögrencisiyim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik özel dersi vermek istiyorum. Ödevlerinde de yardımcı olurum.
CİHAN
Ara 6, 2018
merhaba ilkokul 2nci sınıfa giden kızıma bayan ögretmen arıyorum...
Nazife Özcan
Ara 6, 2018
Ankara da yaşıyorum.Ankara Üniversitesi matematik bölümü öğrencisiyim.Ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum.Ilgilenenler bana e posta adresimden ulaşabilirler.
Simge
Ara 8, 2018
Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Formasyonum var, türkçe edebiuat dersi vermek istiyorum. Ankara’da yaşıyorum. İlgilenenler ulaşabilir.
betül polat
Ara 8, 2018
Merhaba avrupa yakasında ilk okul orta okul , lise veya üniversite takviye ingilizce ders vermek istiyorum .
Merve Yolcu
Ara 10, 2018
Gazi üniversitesi tapu kadastro yüksekokulu öğrencisiyim. İlkokul öğrencilerine matematik veya ingilizce gibi derslerde yardımcı olmak isterim.
Nilgun mete
Ara 11, 2018
İlk okul 4 sınıf ödevleri birini arıyorum
Ayse Kircova
Ara 12, 2018
ILKOGRETIM Pedagojik formasyona sahibim.Kısa bir süre Milli Egitimde sozlesmeli olarak orta kademede ögretmenlik yaptim.Halk eğitim merkezlerinde yetiskinlere Ingilizce dersi verdim. Bornova Izmir de .ilk ve orta kademe ogrencilerine her ders icin .ozel ders vermek istiyorum
Nur Güneş
Ara 12, 2018
Meb’te ilköğretim ingilizce öğretmenliği yapıyorum.Bunun dışında yandalım sosyal bilgiler, ilköğretim öğrencilerine ve ortaokul öğrencilerine ingilizce ve sosyal bilgiler dersi verilir ilgilenenler ulaşsın.(haftasonu uygun günler/İstanbul Anadolu yakası)
Elem
Ara 16, 2018
İlkokul öğrencilerine okullarına ek özel ders veriyorum 1 yıllık tecrübem var öğretmenlik mezunuyum esenyurt civarı ulaşmak isteyenler bu numaraya ulaşabilir
HÜSEYİN
Ara 22, 2018
MARMARA ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ÖĞRENCİSİYİM 3 AY ATABEY ÖZEL DERS KURUMUNDA DERS VERDİM BİRE BİR İLK OKULDAN ÜNİVERSİTEYE KADAR DERS VEREBİLİRİM ÜNİVERSİTE DAHİL FİYAT KONUSUNDA ANLAŞIRIZ DERS YERİ ÖĞRENCİNİN EVİ CAFE VB.. FİYATTA ANLASIRIZ NUMARAM
Berna
Ara 22, 2018
Marmara Üniversitesi Türkçe öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim İstanbul'da ilköğretim öğrencilerine takviye, ortaokul öğrencilerine de Türkçe dersi verebilirim. Anadolu yakası civarı daha iyi olur. İlgilenenler ulaşabilir.
Hülya
Ara 22, 2018
İstanbul Taşdelen'de oturuyorum. İlkokul öğrencilerine özel ders verebilir ve ev ödevlerine yardımcı olabilirim.
Mehmet Altınsoy
Ara 24, 2018
İngilterede 5 yıl yaşadım.Tesol sertifikam var.Ingilizce dersleri veriyorum.
Ayşegül
Ara 24, 2018
Ankara,Çankaya da ilkokul ve ortaokul için fen ve matematik dersleri veriyorum
Tuba
Ara 25, 2018
Istanbul pendikte ilkokul ve lise öğrencilerine Matematik öğretmeninden özel ders verilir,numaradan ulaşabilirsiniz
kevser abdulkadiroglu
Ara 27, 2018
5-6-7-8. sınıf öğrencilerine matematik özel dersi verilecektir. Kastamonuda olanlar ulaşabilirler .
Fatma Karadoğan
Ara 27, 2018
Merhaba, Küçükçekmece-Başakşehir bölgesinde ilköğretim öğrencilerine yönelik özel ders veriyorum. İlgilenenler bu adrese mail atabilir
Muhammet Can Karaca
Ara 27, 2018
Merhabalar, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. Sınıf öğrencisiyim. İlköğretim takviye dersleri vermek istiyorum. İlgilenenler ulaşabilir.
FATMA
Ara 28, 2018
merhaba istanbul sabahattin zaim üniversitesinde öğrenciyim ilkokul seviyesindeki öğrencilere matematik dersi verebilirim istanbul güngören civarında ikamet ediyorum eğer ilgilenirseniz bana ulaşmanız yeterli.
ebru
Ara 30, 2018
merhaba. ilkokul ögrencilerine takviye amaçlı özel ders vermek isterim. istanbul anadolu yakası,bayan hocadan ders almak isteyen olursa bana ulaşabilir.
Ahmet
Ara 30, 2018
2012 yılı sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum uzmam öğretici sertifikası alarak ozel eğitim kurumlarında BIREBIR egitim ve öğretim vermekteyim özellikle öğrenme güçlüğü alanında kendimi gelistirdim advance düzeyinde ( C-2 ) ingilizcem var kendi yontem ve metotlarim ile ders istiyorum
Ebru
Oca 1, 2019
İstanbul Avrupa yakasında ilkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. Hafta içi akşam hafta sonu gündüz olabilir. İlgilenenler ulaşabilir.
Burçak Unlu
Oca 2, 2019
Ankara Dikmen civarinda ilkokul ve ortaokul ogrencilerine ingilizce kurs verilir. Bilkent Üniversitesi ıngiliz dili ve edebiyati öğrencisiyim.
Berrin Kalleci
Oca 3, 2019
İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. Sınıf Öğretmenliği dahil üç diplomam var. sınıf öğretmenliğini birincilikle bitirdim.Avrupa yakası.
BÜŞRA BOZDAĞ
Oca 5, 2019
İSTANBUL SANCAKTEPEDE OTURUYORUM.SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİNDE OKUYORUM.HARÇLIĞIMI ÇIKARABİLMEK ADINA İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL DERS VERMEK İSTİYORUM.İLGİLENENLER hesabından iletişime geçebilirler :)
Sena
Oca 6, 2019
Merhaba, ben Maltepe Üniversitesi öğrencisiyim ve harçlığımı çıkartmak için ilkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum. Ataşehir de oturuyorum. İlgilenenler yazabilir.
Öznur
Oca 8, 2019
Merhaba,Medipol Üniversitesi'nde ingilizce programlı bölüm okuyorum ilkokul öğrencisine ingilizce ve matematik dersleri vermek istiyorum.
Recep hoca
Oca 10, 2019
Hayırlı günler, ben sınıf öğretmeniyim meslekteki 7. Yılım hem özelde hem suriyeli çocuklara dersler verdim uzun zaman. Şuan da MEB te kadrolu sınıf öğretmeniyim. İlkokul öğrencilerine Tüm derslerle ilgili özel ders verilir. Öğrencinin herhangi bir engeli olup olmaması iyi değil, her seviyedeki öğrenciye akademik açıdan ders verilir.
Emriye
Oca 14, 2019
Merhabalar istanbul anadolu yakasında ikametkah etmekteyim anaokul öğretmeniyim ilkokul öğrencilerine ders vereceğim ilgilenenler ulaşabilir.
Nevin
Oca 15, 2019
Merhaba eski muhasebeci, şimdi ev hanımıyım. Üniversite mezunuyum.ilk okul öğrencilerine ders vermek istiyorum. İstanbul, Tuzla
Elanur elitaş
Oca 16, 2019
Mehrba medipol ünisi iç mimarlık öğrencisiyim ilkokul matematik dersi veriyorum sayısal bölüm okuduğum ve birçok kişiye özel ders hatta yeri geldi koçluk yaptığım zamanlar bile oldu ilgilenirseniz
Meltem
Oca 17, 2019
Iyi gunler, Ankara'da ilkokul, ortaokul öğrencilerine ders takviyesi ve ortaokul ve lise öğrencilerine genel ingilizce dersi vermek istiyorum. Makine mühendisiyim.
AYŞE
Oca 18, 2019
MERHABA KAYSERİ DE YAŞIYORUM İLK OKUL ÖĞRENCİLERİNE DERS VERMEK İSTİYORUM
Meryem
Oca 24, 2019
Matematik geometri öğretmeniyim özel ders vermek istiyorum lise ilkokulu öğrenciler ilgilenenlere msj atabilir..
Türkan Taş. (Türkan Öğretmen)
Oca 26, 2019
1.SINIFTAN 7. SINIF ÖĞRENCİLERİNE KADAR... -Türkçe ve Matematik dersi veririm. -Kolej öğrencilerine ders takviyesi ve eksiklerini tamamlama çalışması yaptırırım. -Yetişkinlere ve okuma- yazma öğrenemiyen çocuklarınıza hızlı okuma-yazma öğretirim. -Engelli çocuklara tahmin edemiyeceğiniz hızda ve etkin okuma-yazma öğretirim. DEVLETTEN EMEKLİ ÖĞRETMENİM.(Nesli tükenmek üzere olanlardan).Emekli olduktan sonra bir çok kolejde ve şu an bir VAKIF KURULUŞUNDA ÖĞRETMENİM. NOT:Bakırköy,Bahçelievler çevresinde hafta içi ve haftasonu mesai dışında ders veririm.
Göksu
Oca 26, 2019
Mimar Sinan Güzek Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarında müzik bölümü öğrencisiyim. Keman ve Piyano dersleri veriyorum.
Birgül
Oca 26, 2019
Tecrübeli sınıf öğretmeninden okuldaki bütün derslere yardımcı olacak özel ders verilir...öğrenme sorunu minimuma inicek..
Sevgi
Oca 27, 2019
Istanbul esenyurt kirayayım Ilkokul öğrencilerine tüm derslerden takviye yapabilirim ilgilenenler Bana ulaşabilir
Zerrin
Oca 27, 2019
22yıl öğretmenlik yaptım.Dershane deneyimliyim.Bilgi birikimi mi öğrencilerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.İlkokul ve 5.sınıf öğrencilerine uygun ücretle ders veriyorum..İlgilenenler arayabilir..
HACER
Oca 28, 2019
Sevgili öğretmenlerim sizin bilgilerinizden dolayı teşekkür ediyorum ve derslerime çalışıyorum.
Kübra
Oca 28, 2019
Almanyadan geldim samsunda Ondokuz-Mayis-Universitesinde henüz lisans görüyorum. Almanca'yı anadilim gibi, İngilizceyi biraz daha zayıf olmakla birlikte gayet iyi biliyorum. İlköğretim ortaogretim çocuklarına öncelik İngilizce olmakla birlikle çoğu alanda ders vermek istiyorum.
Almina Karaoğlan
Oca 28, 2019
Boğaziçi üniversitesi öğrencisiyim.İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum.
Banu
Oca 30, 2019
BESIKTAS VE CIVARI SEMTLERDE ILKOKUL OGRENCILERINE OZEL DERS VERMEK ISTIYORUM. 11 yillik deneyimli, cocuklari ve meslegini cok seven, ogrencilerinin her sabah okula kosarak gelmesine vesile bir bayan ogretmenim. 1-4.sinif ogrencilerini hem ogrenmeyi sevdirmek, hem akademik ve kisisel nasil gelistiklerini birlikte mutlulukla gormemiz adina bekliyorum.
Kardelen
Şub 3, 2019
Avrupa yakasında bayan öğretmenden ilkokul öğrencilerine her branştan özel ders verilir.
esma
Şub 4, 2019
Üniversite öğrencisiyim ogrencisiyim çok uygun fiyata ilkokul öğrencilerine özel ders veriyorum
Benil tibas
Şub 5, 2019
Bilkent mezunuyum.10 yıldır ingilizce ders veriyorum.ilk-orta-lise tecrübeliyim
Nuray Bayık
Şub 12, 2019
Gazi Üniversite Tıp Fakültesi öğrencisiyim . Matematik ve diğer branşlarda deneyimliyim . İlkokul ve lise öğrencilerine ders verilir .
Habibe
Şub 14, 2019
Merhabalar, Boğaziçi Üniversitesi ingilizce öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. Özel ders tecrübem var. Yaş fark etmeksizin ingilizce özel ders verebilirim. İlgilenenler ayrıntılı bilgi için mail adresimden iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür Ederim
AYŞE
Şub 16, 2019
yüksek lisans mikrobiyoloji, biyoloji öğretmeninden ; sınavlara takviye, tyt,ayt ve ortaöğretimlere fen bilimleri özel dersler verilir.
Zelis
Şub 16, 2019
Merhaba.Bursada matematik öğretmenliği yapıyorum.ilköğretim takviye ortaöğretim ve lise özel ders verilir ilgilenenler ulaşabilir.
Zelis
Şub 18, 2019
Merhaba.İlköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencilerine özel ders veriyorum.ilköğretimde tüm dersler ödev yaptırma vs.ortaöğretim ve lise için matematik dersi veriyorum.ilgilenenler ulaşabilir mailimden
Hande
Şub 23, 2019
Erzurum Oltu da İngilizce özel ders vermek istiyorum ilk orta ve lise
Cansel
Şub 24, 2019
Merhaba! İzmir Katip Çelebi Üniversitesinde %100 İngilizce programlı bölüm okuyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine Türkçe, İngilizce ve Piyano dersleri verebilirim..
Hazar Arıkpınar
Mar 2, 2019
İTÜ(İstanbul Teknik Üniversitesi) %100 ingilizce Bilgisayar Mühendisliği okuyorum matematik, fen dersleri ve ingilizcede yardımcı olabilirm.
AYŞE GÜL
Mar 2, 2019
ilköğretim öğrencileri için özel ders vermek isityorum okul derslerine ödevlerine yrdımcı olunur.
Cimli arslan
Mar 3, 2019
Küçükçekmece sefaköy de oturmaktayım. Matematik geometri öğretmeniyim yıllardır özel kurumlarda çalışıyorum. Her seviyeye uygun Geometri Matematik özel ders veriyorum.
Arzu KÖYİÇİ BENEK
Mar 4, 2019
Merhaba,ben sınıf öğretmeniyim.Zonguldak Kilimli ilçesinde ikamet etmekteyim.İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum.Düşünenler olursa bana telefondan ulaşabilirler.
Melike
Mar 5, 2019
Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum 2018-2019 yıllarında Avustralya da dil eğitimimi C2(profesyonel)seviyede tamamladım Daha önceleri okurken de inglizce eğitiöi veriyordum yurtdışından geldim şimdide eğitim vermeye devam etmek istiyorum (İlk dersimiz ücretsizdir)
kübra gezer
Mar 5, 2019
17 yaşındayım ilkokul öğrencilerine ders verilir
Mehtap
Mar 6, 2019
Özel ders vermek için onlarca siteye başvurmuştum. Ama sizin gibi güzel sonuç aldığım hiçbir site yok. Teşekkür ederim herşey için
Damla
Mar 13, 2019
Okul öncesi ogretmeniyim Kayseri'de oturuyorum Kayseri'de olan öğrencilere özel ders vermek istiyorum ayrıca okul öncesi öğrencilerine santranc ve İngilizce dersi verilir
onur
Mar 13, 2019
Ankara'da Türkçe, edebiyat, dil bilgisi, Osmanlıca branşlarında özel ders hizmeti veriyorum.
Başak Şişdağ
Mar 15, 2019
Meraba Tıp Fakültesi öğrencisiyim, Edirne'de özel ders vermek, ödevlerine yardımcı olmak istiyorum ilkokul,ortaokul ve lise öğrencileri ulaşabilir :)
Aziz Mert
Mar 17, 2019
Nizip te ilkokul öğrencilerine takviye ders verilir.
Zeynep
Mar 22, 2019
Ankara altındağ çankaya çevresi ilkokul öğrencileri için derslerine yardımcı ve lise grubu öğrencileri için matematik dersi verilir
Me
Mar 24, 2019
Benim iki tane ilk okul öğrencisi çocuklarıma pazar günü türkçe matematik ingilizce verecek ödevlerine yardımcı olacak bir bayan arkadaş a ihtiyaç vardır burdan bana ulaşabilirsiniz
Gülcan çamtay
Mar 25, 2019
Merhaba ydt üniversite sınavı için özel ingilizce dersi verilir
Sibel
Mar 25, 2019
İlkokul ortaokul lise öğrencilerine özel ingilizce dersi verilir.Haftasonu ve haftaiçi bazı gün ve saatlerde.Tercihen İstanbul anadolu yakası konumunda olsun.Ücret konuşulup anlaşılır.Marmara üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünü okumaktayım
Yagmur
Mar 26, 2019
Merhaba. Odtu Gida muhendisligi ogrencisiyim. Lise ilkokul ortaokul duzeyinde matematik ve ingilizceden ozel ders veriyorum. Ilgilenenler ulasabilir
Miray almalı
Mar 29, 2019
İlkokul ortaokul uygun fiyata özel ders vermek istiyorum Sakarya da ikamet etmekteyim
Nahide
Mar 30, 2019
10 yıllık sınıf öğretmeniyim. Ayrıca özel eğitim sınıf öğretmenliği sertifikam var. Bir dönem matematik öğretmenliği yaptım sayısal çıkışlıyim. İlkokul öğrencilerine matematik Türkçe her alanda ayrıca okuma yazma takviye ders verebilirim. İstanbul Esenkent civarında olması önemli.
Şehnaz
Mar 30, 2019
Merhaba ilkokul öğrencilrine ders vermek istiyorum.. Üniversite mezunuyumz.. İzmir bornova
İrem Yağmur Simitci
Mar 31, 2019
Kocaeli Fen Lisesi'nden mezunum. İTÜ'de okuyorum. İlk okul öğrencilerine ders veriyorum. İSTANBUL / BEŞİKTAŞ
ertuğrul
Nis 2, 2019
yıldız teknik üniversitesinde elektronik haberleşme mühendisliği okuyorum özel ders vermek istiyorum ödevlerde yardımcı olabilirim.Ayrıca ingilizce özel derste verebilirim.
MAZLUM KAYA
Nis 15, 2019
OMÜ HUKUK FAKÜLTESİ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.SAYISAL VE SÖZEL DERSLER İLKÖĞRETİM VE LİSE DÜZEYİNDE DERSLER VERİRİM.SAYISAL DERSLERDE İYİYİMDİR.LYSDE 80 MATEMATİKTE 60 NET.EDEBİYATTA 52 SORUDA 48 NETİM VARDIR.ÖĞRENCİLERLE ARAM ÇOK İYİDİR.ÖĞRETMEYİ SEVERİM.ÇOK UYGUN FİYATA DERS VERİRİM DERS SAATİ 50 LİRADIR.
Merve ERDOĞAN
Nis 16, 2019
Merhabalar, Özel bir ortaokulda İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Lise seviyesine kadar ders verebilirim. İlgilenenlerin irtibata geçmesi rica olunur.
Esma Karakaya
Nis 23, 2019
Yıldız Teknik Üniversitesinde istatistik öğrencisiyim ilkokul öğrencilerine ders veriyorum ilgilenen ulaşabilir anadolu yakasında ikamet ediyorum
derya saydam
Nis 24, 2019
-başta İngilizce- olmak üzere ilkokul düzeyinde ders vermek üzere öğrenci arıyorum:)
Evin
Nis 25, 2019
Merhaba Ben ortaokul ve ilkokul ögrencilerine ders vermek istiyorum. İskenderun Teknik Üniversitesinde okuyorum.Hatay /İskenderun
Onur Erdem
Nis 26, 2019
Merhabalar, ben onur, İstanbul Sabahattin Zaim üniversitesi İngilizce sosyoloji öğrencisiyim. Yaşım 22 ve İstanbul Bağcılarda yaşıyorum. Bildiğim diller İngilizce, İspanyolca ve lehçe, ileri derecede İngilizce, İspanyolca, Türk edebiyatı, Türkçe, tarih, inkılap, sosyoloji, microekonomi, lehçe, hayat bilgisi, rehberlik, psikoloji gibi dersleri çok çok uygun fiyata özel ders verebilirim
Feride
Nis 27, 2019
Muhasebe dersi veriyorum . Ilkokul öğrencisine de ders veririm bana bu numaradan ulaşabilirsiniz
Hilal
Nis 28, 2019
İlkokul öğrencilerine matematik fen alanında yardımcı olabilirim. Tokat
Nader
May 3, 2019
Merhaba ben türkçe özel ders almak istiyorum
Fadime
May 4, 2019
İlköğretim öğrencilerine başta ingilizce olmak üzere özel ders verilir.
Çiçek
May 4, 2019
Merhabalar ilkokul öfrencilerine matematik Türkçe ders verilir
Elif
May 5, 2019
Yıldız teknik kimya mühendisi mezunuyum İstanbul Kocasinan bahçelievler civarı ilköğretim takviye dersleri vermek istiyorum formasyonun var uygun fiyat
nalan dundar
May 6, 2019
bandirma 17 eylul maliye ogrencisiyim. yatay gecis dolayidiyla istanbuldayim. bagcilar yenibosna gungoren mahmutbey cevresi ilkokul ogrencilerine ozel ders verebilirim.
Nurhak Gören
May 14, 2019
Merhaba ben inşaat mühendisi mezunuyum. Kendime ek gelir olsun ve gençlere yardımcı olmak için hafta sonlarında özel ders vermek istiyorum. İlk defa yapaçağım bu işi uygun fiyata yardımcı olmak isterim . Tüm ilkokul ortaokul öğrencilerini bekliyorum.
Emel Doğan
May 17, 2019
Afyon Kocatepe ünv. Malzeme bilimi mühendisliği bölümü mezunuyum. İlköğretim, ortaöğretim ve lise düzeyinde temel matematik ve isteğe göre ileri seviyede matematik dersleri veriyorum. 1-2 yıllık tecrübeye sahibim.
İrem
May 19, 2019
Psikoloji öğrencisiyim, ilkokul ,ortaokul ve lise öğrencilerine matematik ve geometri derslerinde yardımcı olabilirim.Mersin'den İlgilenenler ulaşabilir.
Ömer ışık
May 21, 2019
Merhaba ben makine mühendis mezunuyum ilk öğretim matematik ve fen bilgisi dersi veriyorum ve 9-10 sınıflara matematik fizik ve kimya dersi veriyorum istanbul anadolu yakasında çoğu yerlerde ders vermişligim vardır sancaktepe oturuyorum ilgilenenler ulasabilir
AHMET TEKDEN
May 24, 2019
16 yılık matematik öğretmeniyim deneyimlerimi öğrencilerimle paylaşmak istiyorum.Bulunduğum şehirde özel ders veriyorum. Eşimin tayini Gaziantep Karataş merkeze çıktı. Bunun için buradaki öğrencilere ulaşmak istiyorum.Bulunduğum yerde 30 öğrencim vardı. İlgilenenleri bekliyorum.
gönül Serttaş
May 28, 2019
İlkokul 2.sınıftan 3.sınıfa geçen bir oğlum var.Bu sene oğlumun matematiği ve türkçeyi hakkıyla öğrenemediğini düşünüyorum.Toplama-Çıkarma-Bölme-Çarpma bu temel konularla ilgili problemler geldiğinde,Nerde hangi işlemi yapacağını karıştırıyor.İstanbul Sancaktepe'de oturmaktayım.Ama işim gereği Maltepe Zümrütevlerde çalışıyorum.Burya yakın bir yerde bir öğretmen arıyorum.
Ece
Haz 1, 2019
Merhaba , 17 yaşındayım ve gerçekten çok iyi ders vereceğime inanıyorum. Üniversite sınavına hazırlık yapicam bu sene bu yüzden paraya ihtiyacım var.
Merve Bilgiç
Haz 7, 2019
Benim adım Merve Bilgiç.20 yaşındayım. Gazi üniversitesinde ilköğretim matematik öğretmenliği okuyorum Özel ders vermek istiyorum
Nevin Akcan
Haz 8, 2019
Emekli ilkokul öğretmeniyim. İlkokul öğrencilerine Samsun merkezde özel ders vermek istiyorum.
Nihan Atamdede
Haz 11, 2019
Merhaba, yabancı dil ağırlıklı özel bir kolejde İngilizce öğretmenliği yapıyorum. İlkokul gruplarına aktif İngilizce ders vermekteyim. İlgilenenler mail adresim üzerinden ulaşabilirler.
Nesibe Gelir
Haz 15, 2019
Ankara Yenimahalle de ilkokul öğrencilerine ders takviyesi ve ödev yaptırma olarak uygun ücretli ozel ders verilir. Ilgilenenlere duyurulur
Ayça yuşan
Haz 16, 2019
18 yıllık deneyimimi sınıf dışında da kullanarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin ingilizcelerini geliştirmek,başarılı olmalarını sağlamak için ingilizce dersi veriyorum.
Elif
Haz 16, 2019
Merhabalar, İstanbul Anadolu Yakasında oturuyorum.Üniversite mezunuyum.İlkokul-ortaokul öğrencilerine ders verebilirim.
Yıldız
Haz 18, 2019
Tecrübeli sınıf öğretmeniyim. Ayrıca eğitim yönetimi mezunuyum. Yan alanım matematik. İlkokul ve ortaokul 5. 6. Sınıf öğrencilerine de Türkçe-Mat. özel ders vermekteyim. İstanbul Galatasaray İlkokulu nda da görev yaptım. 20 yıllık özel ders ve etüt öğretmenliği tecrübem var. Halen aktif olarak Ankara da öğretmenlik yapmaktayım. Yaz tatili süresince İzmir / Ürkmez Gümüldür Doğanbey civarı ikamet eden öğrencilere garantili ders verebilirim Saygılarımla.
Zamira
Haz 18, 2019
Merhaba. Piano ve rusça ögretmek istiyorum. Professionelimdir!
Yusuf Çoban
Haz 19, 2019
Mersinde özel bir kurumda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Her seviyeye uygun tüm derslerden özel ders veriyorum. İhtiyacı olanların iletişime geçmelerini bekliyorum.
Hülya Perktaş
Haz 22, 2019
22 yıl sınıf öğretmenliği yaptım.Bu yıl kendi branşım olan Almanca öğretmenliğine geçtim.İlkokul öğrencilerine okuma yazma ders takviyesi ve ders çalışma alışkanlığı kazandırma kitap okuma alışkanlığı edinme konularında özverili bir şekilde yardımcı olabilirim.Ayrıca yabancı dil öğrenmek isteyenlere Almanca özel ders te verebilirim.İlk dersim ücretsiz olacaktır.
Ahmet MUTLU
Haz 24, 2019
Ilkokul öğrencilerine manavgatta özel takviye kursları yapiyorum
Melha DEMIROK
Haz 28, 2019
Hello ,I am tesol certificate I do speak French,arabic and English too I want to give private lesson for young children up to high School.
Şennur SOLMAZ
Tem 1, 2019
Merhaba İstanbul Silivri Kiptaş 1 konutlarında oturuyorum.9 Eylül Üniversitesi ortaöğretim matematik öğretmenliği mezunuyum ve Atatürk üniversitesi tıp fakültesi mezunuyum.Her seviyeden öğrenciye matematik dersi verilir.İlgili olanlar ulaşabilirsiniz.
Fatih
Tem 2, 2019
İlkokul,ortaokul lise ve sınava hazırlık öğrencilerine ders verilir.
Fatih Alper
Tem 3, 2019
Samsun merkez, Atakum ve Konya merkezde ilkokul, lise ve sınava hazırlık öğrencilerine özel ders vermekteyim
RvzaK
Tem 4, 2019
TÜrk Dili ve Edebiyatı
Raziye Başar
Tem 4, 2019
Almanca ve Ingilizce dersi vermek istiyorum.
Selma
Tem 5, 2019
Adana yüreğirde ilkokul öğrencilerine ders verilir ilgilenenler için
Orhan Tosun
Tem 10, 2019
İstanbul Tuzlada yaşıyorum. MÜHENDİSİM İLKOKUL ORTAOKUL ve LİSE DERSLERİNDE ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER ULAŞABİLİR.
Hande Gül
Tem 10, 2019
Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği anabilim dalı mezunuyum.Doğa kolejinde aday öğretmen olarak görev yapmaktayım.
Zehra
Tem 13, 2019
Merhaba! Fen lisesinden bu sene mezunum, Tıp fakültesi istiyorum. İlköğretim ya da lise düzeyinde öğrencilere ders verme imkanım var. Uygun bir fiyat ve akran eğitiminin kalıcılığı-kolaylığı tercih sebebiniz ise bana ulaşabilirsiniz. Fen - türkçe - matematik derslerinde yardımcı olabilirim.
Yusuf
Tem 27, 2019
İstanbul'da avrupa yakasinda oturmaktayım. istanbul Üniversitesi Endüstri mühendisliğinden mezunuyum. İlkokul ve ortaokul oğrencilerine özel veya grup olarak ders verebilirim.
çiğdem
Tem 29, 2019
ilkokul 2 ye geçen kızım için ders çalışacağı-eğitim alacağı;anlatım ve ikna kabiliyeti yüksek, eğitimli abla arıyorum. Avcılar(İstanbul)da oturmaktayız.haftada 2 kez belki daha fazla karşılıklı görüşmeye bağlı olarak düşünmekteyiz.Boğaziçi çocuk gelişimi ilkokul öğretmenliği tercih önceliğimiz olacaktır.
Nisa Yıldız
Ağu 2, 2019
İSTANBUL AVRUPA/ ANADOLU YAKASIN DA MARMARA ÜNİVERSİTESİ KADIN ÖĞRENCİDEN MATEMATİK ÖZEL DERS VERİLİR
fatma yorgun
Ağu 6, 2019
Merhaba okul öncesi eğitim, ders, takviye ve ilk okul derslerine yardımcı ders verebilirim gaziosmanpaşa üniversitesi çocuk gelişimi ve eğitimi öğrencisiyim
Nuriya
Ağu 18, 2019
Inglizce, Rusça, dance, sport, dersler veriyordum, Tarabiya, Sarıyer.
Arda Bertan
Ağu 22, 2019
İlköğretim/Ortaöğretim/Lise ara sınıflar matematik dersi veriyorum. İlk 5000 TM sıralaması. Hacettepe Hukuk Fakültesi öğrencisi. Ankara içinde öğrencinin evinde ders veriyorum.
Zerrin Uz
Ağu 23, 2019
22yıllık öğretmenim.İlk okul ôğrencilerine ders veriyorum.Formasyonum var.Öğrencilerimi çok severim ve başarılı olmaları için gayret ederim. İlgilenenler beni arayabilir....
Burcu Güven
Ağu 23, 2019
İstanbul/Kartal Merhabalar, mühendisim ve yüksek lisansa hazırlanıyorum.Hafta sonu ve ya hafta içi akşam Lise Matematik ve İlköğretim tüm derslere yardımcı olabilirim.
Elif Açıkel
Ağu 29, 2019
Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi öğrencisiyim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine ders vermek istiyorum.
Esra Yılmaz
Ağu 30, 2019
Merhaba ilk ve ortaokul öğrencilerine evde ingilizce özel ders vermek istiyorum.
Muhammed SOLAK
Ağu 30, 2019
Merhabalar, inşaat mühendisiyim. İlk öğretim ve lise sınavı için öğrencilere özel ders vermek istemekteyim. Dersler matematik, fen ve ingilizcedir. İngilizceyi pretik yaparak yani konuşarak öğreteceğim. Kepez/ Antalyada ders almak isteyenler ulaşabilirler. Teşekkürler.
ARZU
Ağu 31, 2019
18 Yıllık öğretmenim.Gazi Üniversitesi mezunuyum.LGS Fen Bilgisi,TYT_AYT Biyoloji derslerinden full garantili özel ders.
merve yelkovan
Eyl 4, 2019
ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ders vermek istiyorum. Ankara'da Hacettepe Üniversitesi'nde matematik bölümü okuyorum. Ankara'da oturan öğrencilere ders vermek isterim. Birkaç kez özel ders vermişliğim var.
Aylin Palaz
Eyl 5, 2019
Öncelikle şunu söylemeliyim özel ders ilanlarından iletişime geçip bulduğum öğrencilerimle istikrarlı çalışarak bir yol kattettiklerini gördüm gerek fen Bilimleri alanında gerek matematik alanında kendime güveniyorum ilköğretim takviye ayrıca lise matematik konusunda ders verebilirim benimle iletişime geçebilirsiniz.
Helin
Eyl 5, 2019
Merhaba,ilk okul ve ortaokul öğrencilerine fen ve matematik dersinde özel ders verilir.İlgilenler mesaj yazabilir.
Ayşegül Eser
Eyl 5, 2019
26 yıllık uzman edebiyat ögretmeniyim. Master yaptım. Edebiyat Türkçe, Osmanlıca, Hızlı Okuma Teknikleri dersleri verebilirim.
Ayşe
Eyl 7, 2019
Ilkokul tüm derslerde ve ödevlerde yardımcı olurum
Merve Baki
Eyl 9, 2019
Düzce Merkez ilköğretim ödev ve ders takviyesi, türkçe dersleri ve Rehberlik verebilirim.
Ayşenur
Eyl 9, 2019
Merhaba.İstanbul Bezmialem Üniversitesinde öğrenciyim.İlkokul, ortaokul öğrencilerine ders vermek istiyorum.Her ders hakkında yeterli bilgiye sahibim.İlgilenenler mail adresimden bana ulaşabilir. :)
Sena
Eyl 10, 2019
Merhaba İstanbul Avrupa yakasında haftasonları bayan öğretmenden ilkokul öğrencilerine ders verilir ilgilenenler ulaşabilir .
Hatice
Eyl 11, 2019
Ankarada 25 yillik ozel egitim ogretmeni olarak calisiyorum.okuma yazma ozel ogrenme guclugu hafif orta duzeydeki ogrencilere her turlu akademik ve davranissal alanda yararlibolabilecek bilgi ve tecrubeye sahibim.ozel ders vermek istiyorum
Seda yapraklı
Eyl 11, 2019
Lise mezunuyum ilkokul öğrencilerine ödev takviye amaçlı uygun fiyata ders almak isteyenler ulasabilir
Cagil
Eyl 12, 2019
Londra Brunel universitesi yuksek lisans ogrencisiyim. Su an tez asamasindayim. Ayrica Yeditepe Ingiliz dili ve edebiyati mezu oldum. Ozel ders veriyorum hala. Eger ilgilenirseniz saat ucreti olarak 200tldir.
Fatma U.
Eyl 12, 2019
Samsun'da ikamet ediyorum. Bayanım. Üniversite mezunuyum. İlköğretim öğrencilerine yönelik sınavlara ve dersler yardımcı olabilirim. Ders saatinde anlaşabiliriz.
Hicran
Eyl 12, 2019
Merhabalar. Çince, Fransızca ve İngilizce dillerinde Yeminli Tercuman ve Egitimciyim. Her yaş grubuna bu dillerde Özel ders vermek istiyorum Bunun yanı sıra diğer branşlarda da Lise Son sınıfa kadar ders verilir. Ankara/Batıkent,Yenimahalle ve Çankaya civarı tercih ettiğim bölgelerdir.
Mert Mücahit MERT
Eyl 13, 2019
Merhabalar. Boğaziçi Üniversitesi öğrencisiyim. İlk ve ortaokul düzeyinde tüm derslerden özel ders veriyorum. Hazırlık dahil tüm seviye İngilizce dersi verebilirim. Daha önce ders verdim.
Ayla
Eyl 14, 2019
Trabzon da ilköğretim öğrencilerine ders vermek istiyorum. Sınıf öğretmeniyim. İhtiyacı olanlar ulaşabilir.
Şule Nur Açıkel
Eyl 15, 2019
İlkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum. Yıldız teknik üniversitesinde 2. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Bahçelievler'de oturuyorum
esma
Eyl 16, 2019
ilkokul alanında deneyimim mevcuttur. ilkokul öğrencilerine özel ders vermek isiyorum
mesut
Eyl 16, 2019
Tarıh mezunuyum formasyon var tarıh ılköğretım tum dersler çzel ders veriyorum.ilgilenenen varsa Bursa Nilüfer
Sibel
Eyl 17, 2019
Ilkokul çocuğuna özel ders vermek onu en güzel şekilde geleceğe hazırlamak motivasyonunu saglamak istiyorum gaziantepte
irem yildirim
Eyl 17, 2019
merhaba, istanbul kadikoy'de ikamet ediyorum. ilkokul, lise ogrencilerine matematik, ingilizce, turkce derslerini iyi sekilde verebilirim. tercihe gore ilkokul ogrencilerine takviyede yardimci olabilirim. mimarlik ogrencisiyim. iletisime gecebilirsiniz
MELDA ERGİN
Eyl 18, 2019
Merhaba, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine Matematik, Fen Bilgisi dersi vermek istiyorum. İstanbul Anadolu Yakasında oturanlar için. Üniversite öğrencisiyim.
Tuğçe
Eyl 20, 2019
Merhaba akdeniz universitesinde ogrenciyim,ilkokul/ortaokul ogrencilerine ingizlice dersi vermek istiyorum. Iletisime gecerseniz sevinirim
kubra
Eyl 21, 2019
Matematik ögretmeniyim ozel ders isteyenler
Tuna TATAR
Eyl 21, 2019
Sınıf öğretmeniyim ve İngilizce öğretmenliği sertifikam var. İlkokul öğrencilerine ve 5 ile 6.sınıflara Türkçe,Matematik,İngilizce dersleri verebilirim. Ankara ili Kurtuluş semtinde oturuyorum.
Necati
Eyl 25, 2019
Ben Necati karaboyun, Sivaslıyım ama okul nedeni ile İstanbul'da yaşıyorum. İstanbul Aydın üniversitesi Uluslararası ticaret öğrencisiyim ve ingilizce ders vermek istiyorum eğer sizlerde güvenli ve eğitim de samimi birisini arıyorsanız adres benim.
Süreyya İnce
Eyl 25, 2019
Milli Eğitimden emekli uzman sınıf öğretmeninden İstanbul Avrupa yakası Bakırköy-Ataköy civarında oturanlara özel ders verlir.
Seda
Eyl 25, 2019
Yenibosna`da oturuyorum. Bahçelievler civarında oturan 5-15 yaş çocuklara ingilizce dersi vermek isterim... Ilkokul ve ortaokul ögrencilerimize matematik ve ingilizce dersi veriyorum... Ilkokul öğrencilerimizin diğer derslerine de yardimci olurum...
Sinem
Eyl 27, 2019
Ben ilkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum. Mersin /MEZİTLİ bayan ingilizce öğretmeni
Nevin
Eki 3, 2019
Merhaba ilkokul ogrencilerine Inglizce ders veriyorum ders almak isteyenler numarama ulasabilir, doktora ogrencisiyim DAU
Zerrin
Eki 4, 2019
Tecrübeli bayan öğretmenden ilkokul öğrencilerine ders verilir. Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. Ders almak isteyenler telefon veya mesajla bana ulaşabilirler...25 yıl öğretmenlik yaptım.
mina
Eki 6, 2019
Özel okuldan emekli oldum. Ders vermek istiyorum
Esra
Eki 15, 2019
12 yıldır İngilizce Öğretmeniyim Marmara ünv İngilizce öğretmenliği mezunuyum yurtiçi ve yurtdışında çalıştım aynı zamanda Finlandiya eğitim sistemi uzmanlığı belgem var, ders verdiğim her öğrenciyi önce onun seviyesini belirleyip ona uygun bir plan proje haxirliyorum öğrenme garantisi veriyorum materyalleri kendim karşılıyorum ,eğer sende artık anadil duzeyinde İngilizce konuşabilmek istiyorsan görüşmek uzere
Meryem
Eki 19, 2019
Merhaba İstanbul Ümraniye de ilkokul ve ortaokul için İngilizce ders verilir. 80₺
İlayda
Eki 24, 2019
İlkokul öğrencilerine konyada matematik ve Türkçe dersi vermek istiyorum. Güven ve adaptasyon açısından ilk dersimi ücretsiz vereceğim.Mimarlık 2.sınıf öğrencisiyim.
tuba
Eki 31, 2019
Büyükçekmece ve beylikdüzü civarında ilköğretim ve ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermek istiyorum
Dença Ökke
Eki 31, 2019
İlkokul öğrencisine ingilizce ders vermek istiyorum.İstanbul bakırköy çevresi tercihimdir.Aydın üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinde okumaktayım.
Orhan Tez
Kas 3, 2019
İlkokul öğrencisine üniversite veya liseyi bitirmiş öğrencilerden ders almak istiyoruz ankara demetevle veya aşağı yahyalar bölgesi tercihimiz
Ceylan
Kas 4, 2019
Merhaba İstanbul Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim ilkokul öğrencilerine matematik ve Türkçe dersi vermek istiyorum ilgilenenler ulaşabilir. İstanbul/ FATİH
Sude
Kas 5, 2019
MERHABA İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE DERS VERMEK İSTİYORUM UFUK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ÇOCUĞUNA İNGİLİZCE DERSİ ALDIRMAK İSTEYEN VELİLER BANA ULAŞABİLİRLER.
Neşe Başaran
Kas 7, 2019
20 yaşındayım. Üniversite Öğrencisiyim. İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. İzmirde oturuyorum. Saatlik ücreti 40 ₺
N.Gülay ERİŞKİN
Kas 10, 2019
İstanbul Avrupa yakasında tecrübeli İngilizce Fen Bilimleri Öğretmeninden LGS ye hazırlık, derse takviye İngilizce ve Fen Bilimleri dersi verilir.Ayrıca tüm derslerden etüt uygulanır. Ödeve yardımcı olunur.
Levent Şakar
Kas 11, 2019
İlkokul öğrencilerine yönelik özel ders veriyorum. Ders almak isteyenler bana ulaşabilr.
Melike Binarbaşı
Kas 13, 2019
İlkokul öğrencilerine özel ders eğitimi vermek istiyorum
Sedat KESKİN
Kas 14, 2019
İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine Özel Ders verilir. Şu anda özel bir kurumda Matematik öğretmenliği yapmaktayım. İlgilenenler iletişime geçebilir. İstanbul Beylikdüzü'nde oturmaktayım.
Ezgi Yücel
Kas 15, 2019
Merhaba, ben Edebiyat öğretmenliğinden mezunum.Üç yıldır özel ders veriyorum. Pedagojik Formasyon eğitimi sertifikasına ve Bilgisayar sertifikasına sahibim. Ingilizce,Osmanlıca,Bilgisayar,Diksiyon gibi çeşitli kurslara gittim.Türkçe, Edebiyat, Osmanlıca, Tarih, Bilgisayar gibi dersleri verebilirim.Stajımı yaparkende öğrencilere çok fazla ders anlatma imkanım oldu.İyi bir özel ders tecrübem var.
Rabia
Kas 19, 2019
Pendik çarşı icinde ilkokul 1. Sınıftan 4. Sınıfa kadar ders takviyesi yapılır ilgilenenleri bekliyorum
Tuğba M.
Kas 21, 2019
Merhaba ben ingilizce hemşirelik bölümü öğrencisiyim ilk ve ortaokul öğrencilerine matematik ya da İngilizce dersi verebilirim
Nurşen
Kas 21, 2019
Fen bilgisi öğretmenliği lisans mezunu biyoloji yüksek lisans mezunuyum her seviye öğrenciye özel ders verebilirim ücret konusunda anlaşabiliriz Şanlıurfa merkez haliliye
Yasemin Kılıç
Kas 23, 2019
Bursa da evimde ders vermek istiyorum. Sınıf öğretmeniyim.Okuma -yazma,Hayat Bilgisi, Matematik, Türkçe .İlgilenen ulaşabilir.
Zerrin
Kas 26, 2019
İlköğretim öğrencilerine uygun ücretle ders verilir.22yıllık öğretmenim.Formasyonum var.Başarı odaklı ve sevecen biriyim.
Çorlu Züleyha
Kas 27, 2019
Sınıf öğretmeninden İlkokul öğrencilerine özel ders veririm. Ayrıca ortaokul için ingilizce Almanca, Matematik derslerinde yardımcı olurum.
Hande Han
Kas 27, 2019
Istanbul Bahçeşehir /Arnavutköy bölgesinde ikamet etmekteyim. Ders saati 75 tl uygun olarak Almanca /Ingilizce ilköğretim/ortaöğretim kademesinde ders verebilirm. Ozel Okul deneyimim 4 yil ve devlet 4 yıl olmak üzere 8yillik tecrübem var.Online eğitim portalı ile ders anlatmaktayım
Hüsniye
Kas 30, 2019
İzmir karşıyaka'da yaşıyorum. Özel okulda öğretmenim. İlkokul öğrencilerine özel ders veriyorum.
KIVANÇ ORHON
Kas 30, 2019
iki üniversite mezunuyum şu an bir eğitim kurumunda çalışmaktayım. Sosyal bilgiler öğretmenliği ve pdr mezunuyum ilkokul ortaokul kademesinde olan öğrencilere tarih coğrafya Türkçe derslerinden özel ders bunun yanı sıra ders ödev takipi motivasyon ve not takibi öğrenci koçluğu konularında ulaşmak isteyenler olursa görüşebiliriz
Nuray
Ara 2, 2019
Dokuz eylül üniversitesi ingilizce fizik bölümü mezun öğretmenden İlkokul ortaokul lise öğrencilerine fizik matematik fen ingilizce özel ders verilir.
Fatma
Ara 2, 2019
Ilkokul veya ortaokul ogrencilerine her dersi verebilcegimi düşünüyor 've istiyorum.
Alim Gürerk
Ara 3, 2019
Almanca Dersi vermek istiyorum. ben 70 yaşında bir Emekli Kurmay Albayım. Almanca bilirim. Ticari bir düşüncem olmaksızın, meşgale edinmek maksadıyla ders vermek istiyorum. Bu konuda bana destek olup yol gösterebilirseniz sevinirim. Saygılarımla, 3 yıl Kuleli Askeri Lisesi, 9 ay Ankara Alman Kültür, 9 ay Bundessprachenamt/Köln, 2 yıl Führungsakademie der Bundeswhr in Hamburg, 3 yıl Militaerattache bei der türkischen Botschaft in Bonn.
osman
Ara 5, 2019
TEKİRDAĞ ÇORLUDAN İLK OKUL ÖĞRENCİLERİNE DERS VERİLİR İLGİLENENLER ULAŞABİLİR...
Deniz BAYTOK BULAT
Ara 5, 2019
İlkokul öğrencilerine özel ders verilir.İsteyen ulaşabilir.
Korayaylan
Ara 8, 2019
Ankara çankaya ilçesinde 3DMAX VE AUTOCAD dersi verilir. İlgilenenler ulaşabilir
Serpil ŞİMŞEK
Ara 10, 2019
Ankara Mamak ve Keçiören'de oturan ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik, Türkçe ve diğer derslerinde yardımcı olabilirim.
Merve
Ara 10, 2019
İlkokul öğrencilerine Matematik,İngilizce veya Türkçe ders verilir. Ataşehir civarı. Marmara Üniversitesi'nde Hukuk okuyorum.
Rahime
Ara 11, 2019
16 yıllık deneyimli sınıf öğretmeniyim 5.sınıflara kadar her çocuğun seviyesine göre ders veriyorum. Bireysel farklılıklara dikkat ederek sabırla yardımcı olmaktayım
Buket Koç
Ara 14, 2019
Gazi Üniversitesi sınıf öğretmenliğinden mezun oldum.12 yıldır devlet okulunda sınıf öğretmeniyim.İlkokul öğrencilerine özel ders verebilirim.İstanbul Anadolu yakasında ikametgah ediyorum.
Ayşe Işık
Ara 15, 2019
Marmara Üniversitesi Kimya bölümü öğrencisiyim ilkokul çağında ki çocuklara ders vermek istiyorum. İlgilenenler ulaşabilir .
selin
Ara 22, 2019
merhaba ilkokul seviyesindeki öğrencilere özel ders vermek istiyorum.İzmir de oturuyorum maliye bölümü okuyorum
Aylin Gürgen
Ara 25, 2019
Ben Aylin Gürgen, İzmir Buca'da oturuyorum. Her seviyeden öğrenciye,matematik derslerinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Öğrencinin başarısı,benim mutluluğumdur. ♡
Sema Uçar
Ara 27, 2019
Merhaba, İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve edebiyatı mezunuyum. İkinci üniversite olarak Tarih 1. Sınıf öğrencisiyim. İngilizce ders verebilirim.Anadolu yakası Libadiye tarafında oturuyorum.
NURİYE
Ara 30, 2019
KONYA SELÇUKLUDA OTURUYORUM.İLKOKUL ÖRENCİLERİNE ÖZEL DERS VERİYORUM. ÖĞRENCİLERİM 100 ALIYOR.SİZDE DENEMEK İSTERSENİZ
İrem
Oca 1, 2020
Evimde ozel ders vermekteyim dans hertirlu cocuklarinizi yollamak isterseniz bana ulasin
halil
Oca 4, 2020
emekli öğretmen olup ilkokul 2. sınıf dahil her seviyede öğrencilere HIZLI OKUMA PROGRAMI ile HIZLI OKUMA kursu vermek istiyorum.
Rezan
Oca 11, 2020
Sınıf Öğretmenliği 3.Sınıf öğrencisiyim. Ilkogretim tüm dersleri ortaokul lise matematik türkçe kimya dersleri verilir okula yardımcı olunur.
Lale
Oca 13, 2020
Konservatuar hocadan ozel piyano ders verilir.
Gaye GÜLER
Oca 17, 2020
Edirne - merkez ilköğretim takviye dersleri veriyorum. İlköğretim Matematik dersi de veriyorum. Minik öğrencilerimi bekliyorum!
Zuhal solak
Oca 18, 2020
İlkokul tümderslerden özel ders vermek istiyoru 20 yıllık sınıf öğ. Denizli merkezefendi servergaz
Zerrin
Oca 24, 2020
20yıllık öğretmenim.İlkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum..Başarı odaklı öğrencilerle iletişimi güçlü ,sevecen biriyim...Ders verdiğim öğrencilerim başarılı olmuşlardır..İlgilenirseniz beni arayabilirsiniz. Selamlar
Melike
Oca 28, 2020
İstanbul Avrupa Yakasında özel okukda sınıf öğretmeniyim. İkokul öğrencilerine; okula yönelik takviye, hızlı okuma-yazma, bireysel koçluk, düşünme becerileri alanında çalışma, matematik işlem becerileri ve ilk okuma yazma üzerine öğrenci evinde veya kendi evimde bireysel ve grup özel dersi veriyorum. Ders almak isteyenler ulaşabilir.
Batuhan
Oca 31, 2020
İlkokul ve ortaokul düzeyinde öğrencilere özel ders vermek istiyorum. Öğrenci olmamın verdiği avntajları da kullanarak onlara zamanı yeterli kullanma, okudumuğumuz metinde anlatılmak isteneni kolayca kavrama ve temel eksiklikleri giderme konusunda yardımcı olmak isterim. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum.
Murat Emek
Şub 1, 2020
Yaş sınırı olmaksızın gitar eğitimi veriyorum.müzik öğretmeniyim.
Neşe
Şub 3, 2020
Üniversite öğrencisiyim. Anadolu lisesi mezunuyum. İlkokul öğrencilerine özel ders vermek ve ödevlerine yardımcı olmak olmak istiyorum. İzmir Bornova'da oturuyorum
Halil Türkmen
Şub 9, 2020
Manisa merkez ve Muradiye her yaştan öğrenciye matematik, geometri, fizik, kimya ve dans dersleri vermekteyim
Hilal şenkardeş
Şub 16, 2020
Dersleri sevdirerek öğretiyorum. Öğretmenlik işim değil mesleğim. Tüm bilgi birikimim ile başarıya ulaşamadığım öğrencim olmadı.
Züleyha
Şub 18, 2020
İlköğretim ve lise düzeyinde matematik-geometri özel dersi veriyorum . Balıkesir merkezde cevresine
Büşra Yılmaz
Şub 19, 2020
Özel kurum da hemşireyim sayısal alan çıkışlıyım ilkokul ve ortaokul öğrencileri önceliğim lise ve üniversite öğrencilerine de dahil olabilir.
Şüheda
Şub 20, 2020
Başkent üniversitesi Türkçe öğretmenliği mezunuyum. İlkokul-ortaokul-lise öğrencilerine Türkçe dersi veriyorum.
Büşra Gökçe
Şub 20, 2020
Merhaba Ankara’da tıp okuyorum ilkokul öğrencilerine okul için yardımcı dersleri veriyorum
Özge Akkum
Şub 28, 2020
TÜRK dili ve Edebiyatı mezunuyum. ilkokul öğrencilerine Türkçe, Sosyal bilgiler alanlarında özel ders
Öykü
Şub 29, 2020
Gazi Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi öğrencisiyim. Güleryüzlü, sakin ve özgüvenliyim. Herşeyi hakkıyla yapacağıma inanıyorum. İnsan ilişkilerim iyidir. Çocuklarla çok daha iyi anlaşırım. İletişime geçebilirsiniz :)
Burcu Tunç
Mar 7, 2020
Merhaba ilkokul öğrencilerine ingilizce dersi vermek istiyorum. Ankara da okuyorum
NURİYE
Mar 12, 2020
İlkokul öğrencilerine tüm derslerden özel ders veriyorum. Özellikle İngilizce-Matematik.5.sınıf öğrencim sınıf birincisi oldu.Konya Selçukluda oturuyorum
Recep
Mar 22, 2020
İstanbul Güngören, Bağcılar, Bahçelievler, Zeytinburnu tarafında orta ve ilk okul özel matematik dersi verilir
Zuhal yıldız
Nis 22, 2020
Merhaba ilkokul öğrencilerine ders veriyorum alanimda tecrübeliyim bayan öğretmenim ders almak isteyenler numaramdan bana ulasabilirler
Gül Eyibil
May 22, 2020
Merhaba Ankara Çankaya tarafında ilk öğretim öğrencilerimize özel ders verebilirim. Yüz yüze yada online olabilir.
Dilek
May 31, 2020
İyi günler Ankara keciören de yaşıyorum ilkokul dersterline takviye özel ders veriyorum almak isteyenler bana ulaşabilirler . Sınıf öğretmeniyim ve bu alanda deneyimim var.
Mazhar
Haz 29, 2020
Fen ve matematik derslerinden grup halinde veya birebir özel ders vermek istiyorum
Tulay
Haz 29, 2020
1. Sinifa hazirlik temel beceri ve kavramlarin gelistirilmesi uzerine ders vermek istiyorum
çigdem
Ağu 11, 2020
Mersın istasyon toros devlet hastanesı cevresı ilk okul üzerıne ozel ders verbılırım
Ali
Eyl 7, 2020
İstanbul Anadolu yakasinda oturuyorum.Marmara universitesi mezunuyum.İlkokul cocuklarina ozel Matematik dersi vermek istiyorum
Hatice Demircioğlu
Eyl 15, 2020
Ilk okul tüm derslerde özel ders vermek istiyorum. 2 yıl ücretli ingilizce öğretmenliği yaptım. Matematik turkce ve ingilizce kursu verdim lisans mezunuyum pedagojik formasyonum var
Sumeyya
Eyl 22, 2020
İlkokul ikinci sınıf öğrencisine özel ders aldırmak istiyorum
belkıs turunçcu
Eki 3, 2020
ilkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum. üniversite öğrencisiyim.:)
Nisanur
Eki 24, 2020
Ortaokulda okuyorum özel ders veriyorum
hüsnanur
Eki 28, 2020
merhaba ilkokul ortaokul seviyesınde ders vermek istiyorum.İSTANBUL
Cemaleddin
Kas 3, 2020
Fen bilimleri öğretmeninden İstanbul içi ilk okul öğrencilerine matematik ve fen bilimleri dersi uygun fiyata verilir
Esra
Kas 5, 2020
Ben Üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim. Daha önce çok ders verdim. Fen, Türkçe, Din, İngilizce dersleri veriyorum.. korona süreci nedeni ile intenret üzerinden canlı yayın ile bunu yapmak istiyorum
Şükran
Kas 20, 2020
merhaba marmara üniversitesi öğrencisiyim Matematik online özel ders verebilirim. Online soru çözümü için yardımcı olurum.
Gena
Ara 25, 2020
Merhaba çocuklar ben ozel ders veriyorum cok iyi bir hocayı 1 2 nci sınıflara veriyorum epik 30 tl buyrun