İlkokul Öğrencilerine Özel Ders Vermek İstiyorum

Yazar: Yasin G. | 19.04.2017 - 2 dakikalık okuma. Görüntülenme: 78589
İlkokul Öğrencilerine Özel Ders Vermek İstiyorum
Yasin G. Yasin G.
İ lkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorsanız ücretsiz olarak öğretmen hesabı oluşturabilir ve ders talepleri alabilirsiniz.

İlkokul, öğrencinin eğitim hayatına ilk adımı attığı dönemlerden birisidir. Bu dönemde çocuklar kendilerini yavaş yavaş tanımaya başlayıp eğitim hayatının nasıl ilerlediğine azda olsa şahit olurlar. Birçok aile çocuklarının gelecekte iyi yerlere gelmesi için ilkokul eğitimine önem vermektedir. Bu sebepten dolayı çocukların okuldaki eğitimlerde kendini geliştiremediği, eksik olduğu konularda başa çıkmak ve geleceğe daha sağlam adımla ilerlemek için özel derse ihtiyaç duyarlar. Temel konular, matematik, türkçe, ingilizce, müzik vb. gibi alanlar ilkokul öğrencisinin özel ders aldığı başlıca konulardan birkaçıdır.

 

Ebeveynler olarak ilkokul çağındaki çocuğunuza özel ders aldırırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus öğretmenin kalitesidir. Çünkü ilkokul çağlarında alınan eğitim ve özel dersler çocuğunuzun ileriki dönemleri için oldukça önemlidir. Ayrıca unutulmamalıdır ki dersi veya konuyu sevdiren öğretmenlerdir. Tıpkı sizinde hiç unutamadığınız ilkokul öğretmeniniz gibi. Kimi matematiği, kimi türkçeyi, kimi sosyal bilgileri kimi fen bilimlerini çok sevmiştir. İşte bize bir alanı en çok sevdiren kişi ilkokul dönemlerimizdeki öğretmenimizdir. Sizde ilkokul çağındaki çocuğunuza özel ders aldırmak istiyorsanız; hemen veli profili oluşturun ve dilediğiniz öğretmenle ücretsiz olarak konuşup özel derslere başlayın. Özel Ders Alanı olarak bünyemizde Türkiye'nin her yerinden ilkokul öğrencilerine özel ders veren öğretmenleri barındırmaktayız. 

 

İlkokul öğrencilerine özel ders veren bir öğretmen veya oyun ablası-abisi’de olabilir. Kendisini bir konuda geliştirmiş binlerce eğitimci ilkokul öğrencilere özel ders vermek için belli başlı arayışlar içerisine girmektedir. Bu arayışı çok farklı kanallar üzerinde sürdüren eğitimciler genellikle internet üzerinden velilere ulaşmakta ve özel derslere başlamaktadır.

İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorsanız ücretsiz olarak öğretmen hesabı oluşturabilir ve ders talepleri alabilirsiniz. Ayrıca alt kısımda bulunan "Yorum Yap" kısmından kendinizi ve tecrübelerinizi kısa bir şekilde yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz.
 

Özel ders vermek için çalışmalar yapıyor ve kendinizi bu alanda geliştirmek istiyorsanız, mutlaka dikkat etmeniz gereken konuları linkteki yazımızdan incelemenizi tavsiye ederiz;

Özel Ders Verirken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Etiketler

Yazar

Yasin G.

Online ve birebir dersler yapıyorum. Temel eğitimlerden sonra proje bazlı devam ediyoruz. Ayrıca kendi siteniz üzerinden tüm eğitimlerin uygulaması yapıyoruz.Temel eğitimlerden ...

Benzer Yazılar
ozeldersalani.com ile Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları

ozeldersalani.com ile Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları

Eğer gerçekten özel ders vermek istiyorsanız ve özel ders almak isteyen kişilerin size kolay bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız takipte kalın!

Puanlama Sisteminin Önemi ve Kriterleri

Puanlama Sisteminin Önemi ve Kriterleri

Özel Ders vermek isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken konular!

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel ders vermek isteyen kişilerin akıllarına takılan en önemli sorunun çözümünü sizler için hazırladık.

Özel Ders Almak İsteyenler

Özel Ders Almak İsteyenler

Sevgili öğrenciler, veliler veya herhangi bir alanda özel ders almak isteyen değerli kişiler.

Yorumlar (391)
Makaleyi beğendin mi ?
Y

Yurdagül
Cevap Yaz 02 Mart 2023

Ben Üniversite öğrencisiyim boş zamanlarımda ilkokul öğrencilerine ders vermek ve ödevlerine yardımcı olmak istiyorum istanbul sariyer ve beşiktaş bölgesinde çalişmak istiyorum.


Cevap Yaz 06 Mart 2021

Ankara etlik kecioren bolgesinde ilkokul ogrencilerine ve ogrenme guclugu olan ogrencilere ozel ders verilir


Cevap Yaz

Merhabalar üniversite 2.sınıf öğrencisiyim Kocaeli/İzmitte oturuyorum.Birkaç öğrencimden tecrübeye sahibim aynı zamanda ilkokul öğrencisi kardeşimde var.İlkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum.

S

Semanur A.
Cevap Yaz

Merhabalar ilkokul öğrencileri ve okul öncesi kisilere ozel ders veriyorum birebir veya online olarak isteyenler ulassin lütfen


Cevap Yaz

İlk okul öğrencisine ders vermek ve matematik,Türkçe, v.b derslerde alt yapısını geliştirecek etkinlikler yaptırmak istiyorum..


Cevap Yaz

Kastamonu üniversitesi öğrencisiyim,her türlü özel ders verilir, online, yüzyüze.


Cevap Yaz 27 Ocak 2021

Diyarbakırda ilkokul öğrenciletine özel ders verilir ulaşmak isteyenler başvuru yapabilirler.


Cevap Yaz 25 Ocak 2021

Merhaba bende gıda mühendisiyim matematik iyi bi yakinimiz matematik dersi istedi 1. Sınıf ben vermek istiyorum ama ikna etmeyi nasıl yapılan nasıl çocuğun aklına giricem

E

ECE Y.
Cevap Yaz 17 Ocak 2021

Merhaba, Gazi Üniversitesi Siyaset Bilimi, 2. Sınıf öğrencisiyim. Bir yıl birebir ders verdim. Pandemi sebebiyle online verebileceğim derslere talep ediyorum.. :))


Cevap Yaz

Merhaba çocuklar ben ozel ders veriyorum cok iyi bir hocayı 1 2 nci sınıflara veriyorum epik 30 tl buyrun


Cevap Yaz

merhaba marmara üniversitesi öğrencisiyim Matematik online özel ders verebilirim. Online soru çözümü için yardımcı olurum.


Cevap Yaz

Ben Üniversite 2. Sınıf öğrencisiyim. Daha önce çok ders verdim. Fen, Türkçe, Din, İngilizce dersleri veriyorum.. korona süreci nedeni ile intenret üzerinden canlı yayın ile bunu yapmak istiyorum


Cevap Yaz

Fen bilimleri öğretmeninden İstanbul içi ilk okul öğrencilerine matematik ve fen bilimleri dersi uygun fiyata verilir


Cevap Yaz 28 Ekim 2020

merhaba ilkokul ortaokul seviyesınde ders vermek istiyorum.İSTANBUL


Cevap Yaz 24 Ekim 2020

Ortaokulda okuyorum özel ders veriyorum


Cevap Yaz 03 Ekim 2020

ilkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum. üniversite öğrencisiyim.:)


Cevap Yaz

İlkokul ikinci sınıf öğrencisine özel ders aldırmak istiyorum


Cevap Yaz

Ilk okul tüm derslerde özel ders vermek istiyorum. 2 yıl ücretli ingilizce öğretmenliği yaptım. Matematik turkce ve ingilizce kursu verdim lisans mezunuyum pedagojik formasyonum var


Cevap Yaz

İstanbul Anadolu yakasinda oturuyorum.Marmara universitesi mezunuyum.İlkokul cocuklarina ozel Matematik dersi vermek istiyorum


Cevap Yaz

Mersın istasyon toros devlet hastanesı cevresı ilk okul üzerıne ozel ders verbılırım


Cevap Yaz 29 Haziran 2020

1. Sinifa hazirlik temel beceri ve kavramlarin gelistirilmesi uzerine ders vermek istiyorum


Cevap Yaz 29 Haziran 2020

Fen ve matematik derslerinden grup halinde veya birebir özel ders vermek istiyorum


Cevap Yaz

İyi günler Ankara keciören de yaşıyorum ilkokul dersterline takviye özel ders veriyorum almak isteyenler bana ulaşabilirler . Sınıf öğretmeniyim ve bu alanda deneyimim var.

G

Gül E.
Cevap Yaz

Merhaba Ankara Çankaya tarafında ilk öğretim öğrencilerimize özel ders verebilirim. Yüz yüze yada online olabilir.


Cevap Yaz 22 Nisan 2020

Merhaba ilkokul öğrencilerine ders veriyorum alanimda tecrübeliyim bayan öğretmenim ders almak isteyenler numaramdan bana ulasabilirler

m
me. Cevap Yaz 27 Ocak 2022

ilkokul öğrencilere ders aldırmak kişilere yardımcı olabilirim.


Cevap Yaz 22 Mart 2020

İstanbul Güngören, Bağcılar, Bahçelievler, Zeytinburnu tarafında orta ve ilk okul özel matematik dersi verilir

N

Nuriye P.
Cevap Yaz 12 Mart 2020

İlkokul öğrencilerine tüm derslerden özel ders veriyorum. Özellikle İngilizce-Matematik.5.sınıf öğrencim sınıf birincisi oldu.Konya Selçukluda oturuyorum


Cevap Yaz 07 Mart 2020

Merhaba ilkokul öğrencilerine ingilizce dersi vermek istiyorum. Ankara da okuyorum


Cevap Yaz

Gazi Üniversitesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi öğrencisiyim. Güleryüzlü, sakin ve özgüvenliyim. Herşeyi hakkıyla yapacağıma inanıyorum. İnsan ilişkilerim iyidir. Çocuklarla çok daha iyi anlaşırım. İletişime geçebilirsiniz :)


Cevap Yaz

TÜRK dili ve Edebiyatı mezunuyum. ilkokul öğrencilerine Türkçe, Sosyal bilgiler alanlarında özel ders


Cevap Yaz

Merhaba Ankara’da tıp okuyorum ilkokul öğrencilerine okul için yardımcı dersleri veriyorum


Cevap Yaz

Başkent üniversitesi Türkçe öğretmenliği mezunuyum. İlkokul-ortaokul-lise öğrencilerine Türkçe dersi veriyorum.


Cevap Yaz

Özel kurum da hemşireyim sayısal alan çıkışlıyım ilkokul ve ortaokul öğrencileri önceliğim lise ve üniversite öğrencilerine de dahil olabilir.

Z

Züleyhaa K.
Cevap Yaz

İlköğretim ve lise düzeyinde matematik-geometri özel dersi veriyorum . Balıkesir merkezde cevresine


Cevap Yaz

Dersleri sevdirerek öğretiyorum. Öğretmenlik işim değil mesleğim. Tüm bilgi birikimim ile başarıya ulaşamadığım öğrencim olmadı.

H

Halil T.
Cevap Yaz

Manisa merkez ve Muradiye her yaştan öğrenciye matematik, geometri, fizik, kimya ve dans dersleri vermekteyim

N

Neşe B.
Cevap Yaz

Üniversite öğrencisiyim. Anadolu lisesi mezunuyum. İlkokul öğrencilerine özel ders vermek ve ödevlerine yardımcı olmak olmak istiyorum. İzmir Bornova'da oturuyorum


Cevap Yaz

Yaş sınırı olmaksızın gitar eğitimi veriyorum.müzik öğretmeniyim.


Cevap Yaz 31 Ocak 2020

İlkokul ve ortaokul düzeyinde öğrencilere özel ders vermek istiyorum. Öğrenci olmamın verdiği avntajları da kullanarak onlara zamanı yeterli kullanma, okudumuğumuz metinde anlatılmak isteneni kolayca kavrama ve temel eksiklikleri giderme konusunda yardımcı olmak isterim. İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyorum.


Cevap Yaz 28 Ocak 2020

İstanbul Avrupa Yakasında özel okukda sınıf öğretmeniyim. İkokul öğrencilerine; okula yönelik takviye, hızlı okuma-yazma, bireysel koçluk, düşünme becerileri alanında çalışma, matematik işlem becerileri ve ilk okuma yazma üzerine öğrenci evinde veya kendi evimde bireysel ve grup özel dersi veriyorum. Ders almak isteyenler ulaşabilir.


Cevap Yaz 24 Ocak 2020

20yıllık öğretmenim.İlkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum..Başarı odaklı öğrencilerle iletişimi güçlü ,sevecen biriyim...Ders verdiğim öğrencilerim başarılı olmuşlardır..İlgilenirseniz beni arayabilirsiniz. Selamlar


Cevap Yaz 18 Ocak 2020

İlkokul tümderslerden özel ders vermek istiyoru 20 yıllık sınıf öğ. Denizli merkezefendi servergaz


Cevap Yaz 13 Ocak 2020

Konservatuar hocadan ozel piyano ders verilir.


Cevap Yaz 11 Ocak 2020

Sınıf Öğretmenliği 3.Sınıf öğrencisiyim. Ilkogretim tüm dersleri ortaokul lise matematik türkçe kimya dersleri verilir okula yardımcı olunur.

H

Halil D.
Cevap Yaz 04 Ocak 2020

emekli öğretmen olup ilkokul 2. sınıf dahil her seviyede öğrencilere HIZLI OKUMA PROGRAMI ile HIZLI OKUMA kursu vermek istiyorum.


Cevap Yaz 01 Ocak 2020

Evimde ozel ders vermekteyim dans hertirlu cocuklarinizi yollamak isterseniz bana ulasin

N

Nuriye P.
Cevap Yaz

KONYA SELÇUKLUDA OTURUYORUM.İLKOKUL ÖRENCİLERİNE ÖZEL DERS VERİYORUM. ÖĞRENCİLERİM 100 ALIYOR.SİZDE DENEMEK İSTERSENİZ


Cevap Yaz

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve edebiyatı mezunuyum. İkinci üniversite olarak Tarih 1. Sınıf öğrencisiyim. İngilizce ders verebilirim.Anadolu yakası Libadiye tarafında oturuyorum.


Cevap Yaz

Ben Aylin Gürgen, İzmir Buca'da oturuyorum. Her seviyeden öğrenciye,matematik derslerinde yardımcı olmaya çalışıyorum. Öğrencinin başarısı,benim mutluluğumdur. ♡


Cevap Yaz

merhaba ilkokul seviyesindeki öğrencilere özel ders vermek istiyorum.İzmir de oturuyorum maliye bölümü okuyorum


Cevap Yaz

Marmara Üniversitesi Kimya bölümü öğrencisiyim ilkokul çağında ki çocuklara ders vermek istiyorum. İlgilenenler ulaşabilir .


Cevap Yaz

Gazi Üniversitesi sınıf öğretmenliğinden mezun oldum.12 yıldır devlet okulunda sınıf öğretmeniyim.İlkokul öğrencilerine özel ders verebilirim.İstanbul Anadolu yakasında ikametgah ediyorum.


Cevap Yaz

16 yıllık deneyimli sınıf öğretmeniyim 5.sınıflara kadar her çocuğun seviyesine göre ders veriyorum. Bireysel farklılıklara dikkat ederek sabırla yardımcı olmaktayım


Cevap Yaz

İlkokul öğrencilerine Matematik,İngilizce veya Türkçe ders verilir. Ataşehir civarı. Marmara Üniversitesi'nde Hukuk okuyorum.


Cevap Yaz

Ankara Mamak ve Keçiören'de oturan ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik, Türkçe ve diğer derslerinde yardımcı olabilirim.


Cevap Yaz

Ankara çankaya ilçesinde 3DMAX VE AUTOCAD dersi verilir. İlgilenenler ulaşabilir

D

DENİZ B.
Cevap Yaz

İlkokul öğrencilerine özel ders verilir.İsteyen ulaşabilir.

O

OSMAN D.
Cevap Yaz

TEKİRDAĞ ÇORLUDAN İLK OKUL ÖĞRENCİLERİNE DERS VERİLİR İLGİLENENLER ULAŞABİLİR...


Cevap Yaz

Almanca Dersi vermek istiyorum. ben 70 yaşında bir Emekli Kurmay Albayım. Almanca bilirim. Ticari bir düşüncem olmaksızın, meşgale edinmek maksadıyla ders vermek istiyorum. Bu konuda bana destek olup yol gösterebilirseniz sevinirim. Saygılarımla, 3 yıl Kuleli Askeri Lisesi, 9 ay Ankara Alman Kültür, 9 ay Bundessprachenamt/Köln, 2 yıl Führungsakademie der Bundeswhr in Hamburg, 3 yıl Militaerattache bei der türkischen Botschaft in Bonn.


Cevap Yaz

Ilkokul veya ortaokul ogrencilerine her dersi verebilcegimi düşünüyor 've istiyorum.


Cevap Yaz

Dokuz eylül üniversitesi ingilizce fizik bölümü mezun öğretmenden İlkokul ortaokul lise öğrencilerine fizik matematik fen ingilizce özel ders verilir.


Cevap Yaz

iki üniversite mezunuyum şu an bir eğitim kurumunda çalışmaktayım. Sosyal bilgiler öğretmenliği ve pdr mezunuyum ilkokul ortaokul kademesinde olan öğrencilere tarih coğrafya Türkçe derslerinden özel ders bunun yanı sıra ders ödev takipi motivasyon ve not takibi öğrenci koçluğu konularında ulaşmak isteyenler olursa görüşebiliriz


Cevap Yaz

İzmir karşıyaka'da yaşıyorum. Özel okulda öğretmenim. İlkokul öğrencilerine özel ders veriyorum.


Cevap Yaz

Istanbul Bahçeşehir /Arnavutköy bölgesinde ikamet etmekteyim. Ders saati 75 tl uygun olarak Almanca /Ingilizce ilköğretim/ortaöğretim kademesinde ders verebilirm. Ozel Okul deneyimim 4 yil ve devlet 4 yıl olmak üzere 8yillik tecrübem var.Online eğitim portalı ile ders anlatmaktayım


Cevap Yaz

Sınıf öğretmeninden İlkokul öğrencilerine özel ders veririm. Ayrıca ortaokul için ingilizce Almanca, Matematik derslerinde yardımcı olurum.


Cevap Yaz

İlköğretim öğrencilerine uygun ücretle ders verilir.22yıllık öğretmenim.Formasyonum var.Başarı odaklı ve sevecen biriyim.


Cevap Yaz

Bursa da evimde ders vermek istiyorum. Sınıf öğretmeniyim.Okuma -yazma,Hayat Bilgisi, Matematik, Türkçe .İlgilenen ulaşabilir.


Cevap Yaz

Fen bilgisi öğretmenliği lisans mezunu biyoloji yüksek lisans mezunuyum her seviye öğrenciye özel ders verebilirim ücret konusunda anlaşabiliriz Şanlıurfa merkez haliliye


Cevap Yaz

Merhaba ben ingilizce hemşirelik bölümü öğrencisiyim ilk ve ortaokul öğrencilerine matematik ya da İngilizce dersi verebilirim


Cevap Yaz

Pendik çarşı icinde ilkokul 1. Sınıftan 4. Sınıfa kadar ders takviyesi yapılır ilgilenenleri bekliyorum


Cevap Yaz

Merhaba, ben Edebiyat öğretmenliğinden mezunum.Üç yıldır özel ders veriyorum. Pedagojik Formasyon eğitimi sertifikasına ve Bilgisayar sertifikasına sahibim. Ingilizce,Osmanlıca,Bilgisayar,Diksiyon gibi çeşitli kurslara gittim.Türkçe, Edebiyat, Osmanlıca, Tarih, Bilgisayar gibi dersleri verebilirim.Stajımı yaparkende öğrencilere çok fazla ders anlatma imkanım oldu.İyi bir özel ders tecrübem var.

s

sedat k.
Cevap Yaz

İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine Özel Ders verilir. Şu anda özel bir kurumda Matematik öğretmenliği yapmaktayım. İlgilenenler iletişime geçebilir. İstanbul Beylikdüzü'nde oturmaktayım.


Cevap Yaz

İlkokul öğrencilerine özel ders eğitimi vermek istiyorum

l

levent ş.
Cevap Yaz

İlkokul öğrencilerine yönelik özel ders veriyorum. Ders almak isteyenler bana ulaşabilr.


Cevap Yaz

İstanbul Avrupa yakasında tecrübeli İngilizce Fen Bilimleri Öğretmeninden LGS ye hazırlık, derse takviye İngilizce ve Fen Bilimleri dersi verilir.Ayrıca tüm derslerden etüt uygulanır. Ödeve yardımcı olunur.

N

Neşe B.
Cevap Yaz

20 yaşındayım. Üniversite Öğrencisiyim. İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. İzmirde oturuyorum. Saatlik ücreti 40 ₺


Cevap Yaz

MERHABA İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE DERS VERMEK İSTİYORUM UFUK ÜNİVERSİTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ 2. SINIF ÖĞRENCİSİYİM ÇOCUĞUNA İNGİLİZCE DERSİ ALDIRMAK İSTEYEN VELİLER BANA ULAŞABİLİRLER.


Cevap Yaz

Merhaba İstanbul Üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim ilkokul öğrencilerine matematik ve Türkçe dersi vermek istiyorum ilgilenenler ulaşabilir. İstanbul/ FATİH


Cevap Yaz

İlkokul öğrencisine üniversite veya liseyi bitirmiş öğrencilerden ders almak istiyoruz ankara demetevle veya aşağı yahyalar bölgesi tercihimiz


Cevap Yaz 31 Ekim 2019

İlkokul öğrencisine ingilizce ders vermek istiyorum.İstanbul bakırköy çevresi tercihimdir.Aydın üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinde okumaktayım.


Cevap Yaz 31 Ekim 2019

Büyükçekmece ve beylikdüzü civarında ilköğretim ve ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermek istiyorum


Cevap Yaz 24 Ekim 2019

İlkokul öğrencilerine konyada matematik ve Türkçe dersi vermek istiyorum. Güven ve adaptasyon açısından ilk dersimi ücretsiz vereceğim.Mimarlık 2.sınıf öğrencisiyim.


Cevap Yaz 19 Ekim 2019

Merhaba İstanbul Ümraniye de ilkokul ve ortaokul için İngilizce ders verilir. 80₺

E

Esra E.
Cevap Yaz 15 Ekim 2019

12 yıldır İngilizce Öğretmeniyim Marmara ünv İngilizce öğretmenliği mezunuyum yurtiçi ve yurtdışında çalıştım aynı zamanda Finlandiya eğitim sistemi uzmanlığı belgem var, ders verdiğim her öğrenciyi önce onun seviyesini belirleyip ona uygun bir plan proje haxirliyorum öğrenme garantisi veriyorum materyalleri kendim karşılıyorum ,eğer sende artık anadil duzeyinde İngilizce konuşabilmek istiyorsan görüşmek uzere


Cevap Yaz 06 Ekim 2019

Özel okuldan emekli oldum. Ders vermek istiyorum


Cevap Yaz 04 Ekim 2019

Tecrübeli bayan öğretmenden ilkokul öğrencilerine ders verilir. Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. Ders almak isteyenler telefon veya mesajla bana ulaşabilirler...25 yıl öğretmenlik yaptım.


Cevap Yaz 03 Ekim 2019

Merhaba ilkokul ogrencilerine Inglizce ders veriyorum ders almak isteyenler numarama ulasabilir, doktora ogrencisiyim DAU

S

Sinem T.
Cevap Yaz

Ben ilkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum. Mersin /MEZİTLİ bayan ingilizce öğretmeni


Cevap Yaz

Yenibosna`da oturuyorum. Bahçelievler civarında oturan 5-15 yaş çocuklara ingilizce dersi vermek isterim... Ilkokul ve ortaokul ögrencilerimize matematik ve ingilizce dersi veriyorum... Ilkokul öğrencilerimizin diğer derslerine de yardimci olurum...


Cevap Yaz

Milli Eğitimden emekli uzman sınıf öğretmeninden İstanbul Avrupa yakası Bakırköy-Ataköy civarında oturanlara özel ders verlir.


Cevap Yaz

Ben Necati karaboyun, Sivaslıyım ama okul nedeni ile İstanbul'da yaşıyorum. İstanbul Aydın üniversitesi Uluslararası ticaret öğrencisiyim ve ingilizce ders vermek istiyorum eğer sizlerde güvenli ve eğitim de samimi birisini arıyorsanız adres benim.


Cevap Yaz

Sınıf öğretmeniyim ve İngilizce öğretmenliği sertifikam var. İlkokul öğrencilerine ve 5 ile 6.sınıflara Türkçe,Matematik,İngilizce dersleri verebilirim. Ankara ili Kurtuluş semtinde oturuyorum.

K

Kübra A.
Cevap Yaz

Matematik ögretmeniyim ozel ders isteyenler

T

Tuğçe Y.
Cevap Yaz

Merhaba akdeniz universitesinde ogrenciyim,ilkokul/ortaokul ogrencilerine ingizlice dersi vermek istiyorum. Iletisime gecerseniz sevinirim


Cevap Yaz

Merhaba, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine Matematik, Fen Bilgisi dersi vermek istiyorum. İstanbul Anadolu Yakasında oturanlar için. Üniversite öğrencisiyim.

İ

İrem Y.
Cevap Yaz

merhaba, istanbul kadikoy'de ikamet ediyorum. ilkokul, lise ogrencilerine matematik, ingilizce, turkce derslerini iyi sekilde verebilirim. tercihe gore ilkokul ogrencilerine takviyede yardimci olabilirim. mimarlik ogrencisiyim. iletisime gecebilirsiniz


Cevap Yaz

Ilkokul çocuğuna özel ders vermek onu en güzel şekilde geleceğe hazırlamak motivasyonunu saglamak istiyorum gaziantepte


Cevap Yaz

Tarıh mezunuyum formasyon var tarıh ılköğretım tum dersler çzel ders veriyorum.ilgilenenen varsa Bursa Nilüfer


Cevap Yaz

ilkokul alanında deneyimim mevcuttur. ilkokul öğrencilerine özel ders vermek isiyorum


Cevap Yaz

İlkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum. Yıldız teknik üniversitesinde 2. sınıf öğrencisiyim. İstanbul Bahçelievler'de oturuyorum

A

Ayla Y.
Cevap Yaz

Trabzon da ilköğretim öğrencilerine ders vermek istiyorum. Sınıf öğretmeniyim. İhtiyacı olanlar ulaşabilir.


Cevap Yaz

Merhabalar. Boğaziçi Üniversitesi öğrencisiyim. İlk ve ortaokul düzeyinde tüm derslerden özel ders veriyorum. Hazırlık dahil tüm seviye İngilizce dersi verebilirim. Daha önce ders verdim.

H

Hicran T.
Cevap Yaz

Merhabalar. Çince, Fransızca ve İngilizce dillerinde Yeminli Tercuman ve Egitimciyim. Her yaş grubuna bu dillerde Özel ders vermek istiyorum Bunun yanı sıra diğer branşlarda da Lise Son sınıfa kadar ders verilir. Ankara/Batıkent,Yenimahalle ve Çankaya civarı tercih ettiğim bölgelerdir.

F

Fatma U.
Cevap Yaz

Samsun'da ikamet ediyorum. Bayanım. Üniversite mezunuyum. İlköğretim öğrencilerine yönelik sınavlara ve dersler yardımcı olabilirim. Ders saatinde anlaşabiliriz.

C

Cagil I.
Cevap Yaz

Londra Brunel universitesi yuksek lisans ogrencisiyim. Su an tez asamasindayim. Ayrica Yeditepe Ingiliz dili ve edebiyati mezu oldum. Ozel ders veriyorum hala. Eger ilgilenirseniz saat ucreti olarak 200tldir.


Cevap Yaz

Lise mezunuyum ilkokul öğrencilerine ödev takviye amaçlı uygun fiyata ders almak isteyenler ulasabilir


Cevap Yaz

Ankarada 25 yillik ozel egitim ogretmeni olarak calisiyorum.okuma yazma ozel ogrenme guclugu hafif orta duzeydeki ogrencilere her turlu akademik ve davranissal alanda yararlibolabilecek bilgi ve tecrubeye sahibim.ozel ders vermek istiyorum


Cevap Yaz

Merhaba İstanbul Avrupa yakasında haftasonları bayan öğretmenden ilkokul öğrencilerine ders verilir ilgilenenler ulaşabilir .


Cevap Yaz

Merhaba.İstanbul Bezmialem Üniversitesinde öğrenciyim.İlkokul, ortaokul öğrencilerine ders vermek istiyorum.Her ders hakkında yeterli bilgiye sahibim.İlgilenenler mail adresimden bana ulaşabilir. :)

M

Merve B.
Cevap Yaz

Düzce Merkez ilköğretim ödev ve ders takviyesi, türkçe dersleri ve Rehberlik verebilirim.

A

Ayşe S.
Cevap Yaz

Ilkokul tüm derslerde ve ödevlerde yardımcı olurum


Cevap Yaz

26 yıllık uzman edebiyat ögretmeniyim. Master yaptım. Edebiyat Türkçe, Osmanlıca, Hızlı Okuma Teknikleri dersleri verebilirim.

H

Helin kübra T.
Cevap Yaz

Merhaba,ilk okul ve ortaokul öğrencilerine fen ve matematik dersinde özel ders verilir.İlgilenler mesaj yazabilir.


Cevap Yaz

Öncelikle şunu söylemeliyim özel ders ilanlarından iletişime geçip bulduğum öğrencilerimle istikrarlı çalışarak bir yol kattettiklerini gördüm gerek fen Bilimleri alanında gerek matematik alanında kendime güveniyorum ilköğretim takviye ayrıca lise matematik konusunda ders verebilirim benimle iletişime geçebilirsiniz.


Cevap Yaz

ilkokul ve ortaokul öğrencilerine ders vermek istiyorum. Ankara'da Hacettepe Üniversitesi'nde matematik bölümü okuyorum. Ankara'da oturan öğrencilere ders vermek isterim. Birkaç kez özel ders vermişliğim var.


Cevap Yaz

18 Yıllık öğretmenim.Gazi Üniversitesi mezunuyum.LGS Fen Bilgisi,TYT_AYT Biyoloji derslerinden full garantili özel ders.


Cevap Yaz

Merhabalar, inşaat mühendisiyim. İlk öğretim ve lise sınavı için öğrencilere özel ders vermek istemekteyim. Dersler matematik, fen ve ingilizcedir. İngilizceyi pretik yaparak yani konuşarak öğreteceğim. Kepez/ Antalyada ders almak isteyenler ulaşabilirler. Teşekkürler.


Cevap Yaz

Merhaba ilk ve ortaokul öğrencilerine evde ingilizce özel ders vermek istiyorum.


Cevap Yaz

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi öğrencisiyim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine ders vermek istiyorum.


Cevap Yaz

İstanbul/Kartal Merhabalar, mühendisim ve yüksek lisansa hazırlanıyorum.Hafta sonu ve ya hafta içi akşam Lise Matematik ve İlköğretim tüm derslere yardımcı olabilirim.


Cevap Yaz

22yıllık öğretmenim.İlk okul ôğrencilerine ders veriyorum.Formasyonum var.Öğrencilerimi çok severim ve başarılı olmaları için gayret ederim. İlgilenenler beni arayabilir....


Cevap Yaz

İlköğretim/Ortaöğretim/Lise ara sınıflar matematik dersi veriyorum. İlk 5000 TM sıralaması. Hacettepe Hukuk Fakültesi öğrencisi. Ankara içinde öğrencinin evinde ders veriyorum.


Cevap Yaz

Inglizce, Rusça, dance, sport, dersler veriyordum, Tarabiya, Sarıyer.


Cevap Yaz

Merhaba okul öncesi eğitim, ders, takviye ve ilk okul derslerine yardımcı ders verebilirim gaziosmanpaşa üniversitesi çocuk gelişimi ve eğitimi öğrencisiyim


Cevap Yaz

İSTANBUL AVRUPA/ ANADOLU YAKASIN DA MARMARA ÜNİVERSİTESİ KADIN ÖĞRENCİDEN MATEMATİK ÖZEL DERS VERİLİR

Ç

Çiğdem H.
Cevap Yaz 29 Temmuz 2019

ilkokul 2 ye geçen kızım için ders çalışacağı-eğitim alacağı;anlatım ve ikna kabiliyeti yüksek, eğitimli abla arıyorum. Avcılar(İstanbul)da oturmaktayız.haftada 2 kez belki daha fazla karşılıklı görüşmeye bağlı olarak düşünmekteyiz.Boğaziçi çocuk gelişimi ilkokul öğretmenliği tercih önceliğimiz olacaktır.


Cevap Yaz 27 Temmuz 2019

İstanbul'da avrupa yakasinda oturmaktayım. istanbul Üniversitesi Endüstri mühendisliğinden mezunuyum. İlkokul ve ortaokul oğrencilerine özel veya grup olarak ders verebilirim.


Cevap Yaz 13 Temmuz 2019

Merhaba! Fen lisesinden bu sene mezunum, Tıp fakültesi istiyorum. İlköğretim ya da lise düzeyinde öğrencilere ders verme imkanım var. Uygun bir fiyat ve akran eğitiminin kalıcılığı-kolaylığı tercih sebebiniz ise bana ulaşabilirsiniz. Fen - türkçe - matematik derslerinde yardımcı olabilirim.

H

Hande G.
Cevap Yaz 10 Temmuz 2019

Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği anabilim dalı mezunuyum.Doğa kolejinde aday öğretmen olarak görev yapmaktayım.


Cevap Yaz 10 Temmuz 2019

İstanbul Tuzlada yaşıyorum. MÜHENDİSİM İLKOKUL ORTAOKUL ve LİSE DERSLERİNDE ÖZEL DERS ALMAK İSTEYENLER ULAŞABİLİR.


Cevap Yaz 05 Temmuz 2019

Adana yüreğirde ilkokul öğrencilerine ders verilir ilgilenenler için

R

Raziye B.
Cevap Yaz 04 Temmuz 2019

Almanca ve Ingilizce dersi vermek istiyorum.


Cevap Yaz 04 Temmuz 2019

TÜrk Dili ve Edebiyatı


Cevap Yaz 28 Haziran 2019

Hello ,I am tesol certificate I do speak French,arabic and English too I want to give private lesson for young children up to high School.


Cevap Yaz 24 Haziran 2019

Ilkokul öğrencilerine manavgatta özel takviye kursları yapiyorum


Cevap Yaz 22 Haziran 2019

22 yıl sınıf öğretmenliği yaptım.Bu yıl kendi branşım olan Almanca öğretmenliğine geçtim.İlkokul öğrencilerine okuma yazma ders takviyesi ve ders çalışma alışkanlığı kazandırma kitap okuma alışkanlığı edinme konularında özverili bir şekilde yardımcı olabilirim.Ayrıca yabancı dil öğrenmek isteyenlere Almanca özel ders te verebilirim.İlk dersim ücretsiz olacaktır.

Y

Yusuf Ç.
Cevap Yaz 19 Haziran 2019

Mersinde özel bir kurumda sınıf öğretmeni olarak çalışmaktayım. Her seviyeye uygun tüm derslerden özel ders veriyorum. İhtiyacı olanların iletişime geçmelerini bekliyorum.


Cevap Yaz 18 Haziran 2019

Merhaba. Piano ve rusça ögretmek istiyorum. Professionelimdir!

Y

Yıldız Ö.
Cevap Yaz 18 Haziran 2019

Tecrübeli sınıf öğretmeniyim. Ayrıca eğitim yönetimi mezunuyum. Yan alanım matematik. İlkokul ve ortaokul 5. 6. Sınıf öğrencilerine de Türkçe-Mat. özel ders vermekteyim. İstanbul Galatasaray İlkokulu nda da görev yaptım. 20 yıllık özel ders ve etüt öğretmenliği tecrübem var. Halen aktif olarak Ankara da öğretmenlik yapmaktayım. Yaz tatili süresince İzmir / Ürkmez Gümüldür Doğanbey civarı ikamet eden öğrencilere garantili ders verebilirim Saygılarımla.


Cevap Yaz 16 Haziran 2019

Merhabalar, İstanbul Anadolu Yakasında oturuyorum.Üniversite mezunuyum.İlkokul-ortaokul öğrencilerine ders verebilirim.

A

Ayça Y.
Cevap Yaz 16 Haziran 2019

18 yıllık deneyimimi sınıf dışında da kullanarak ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin ingilizcelerini geliştirmek,başarılı olmalarını sağlamak için ingilizce dersi veriyorum.


Cevap Yaz 15 Haziran 2019

Ankara Yenimahalle de ilkokul öğrencilerine ders takviyesi ve ödev yaptırma olarak uygun ücretli ozel ders verilir. Ilgilenenlere duyurulur


Cevap Yaz 11 Haziran 2019

Merhaba, yabancı dil ağırlıklı özel bir kolejde İngilizce öğretmenliği yapıyorum. İlkokul gruplarına aktif İngilizce ders vermekteyim. İlgilenenler mail adresim üzerinden ulaşabilirler.


Cevap Yaz 08 Haziran 2019

Emekli ilkokul öğretmeniyim. İlkokul öğrencilerine Samsun merkezde özel ders vermek istiyorum.


Cevap Yaz 07 Haziran 2019

Benim adım Merve Bilgiç.20 yaşındayım. Gazi üniversitesinde ilköğretim matematik öğretmenliği okuyorum Özel ders vermek istiyorum


Cevap Yaz 01 Haziran 2019

Merhaba , 17 yaşındayım ve gerçekten çok iyi ders vereceğime inanıyorum. Üniversite sınavına hazırlık yapicam bu sene bu yüzden paraya ihtiyacım var.


Cevap Yaz

İlkokul 2.sınıftan 3.sınıfa geçen bir oğlum var.Bu sene oğlumun matematiği ve türkçeyi hakkıyla öğrenemediğini düşünüyorum.Toplama-Çıkarma-Bölme-Çarpma bu temel konularla ilgili problemler geldiğinde,Nerde hangi işlemi yapacağını karıştırıyor.İstanbul Sancaktepe'de oturmaktayım.Ama işim gereği Maltepe Zümrütevlerde çalışıyorum.Burya yakın bir yerde bir öğretmen arıyorum.

A

AHMET T.
Cevap Yaz

16 yılık matematik öğretmeniyim deneyimlerimi öğrencilerimle paylaşmak istiyorum.Bulunduğum şehirde özel ders veriyorum. Eşimin tayini Gaziantep Karataş merkeze çıktı. Bunun için buradaki öğrencilere ulaşmak istiyorum.Bulunduğum yerde 30 öğrencim vardı. İlgilenenleri bekliyorum.


Cevap Yaz

Merhaba ben makine mühendis mezunuyum ilk öğretim matematik ve fen bilgisi dersi veriyorum ve 9-10 sınıflara matematik fizik ve kimya dersi veriyorum istanbul anadolu yakasında çoğu yerlerde ders vermişligim vardır sancaktepe oturuyorum ilgilenenler ulasabilir


Cevap Yaz

Psikoloji öğrencisiyim, ilkokul ,ortaokul ve lise öğrencilerine matematik ve geometri derslerinde yardımcı olabilirim.Mersin'den İlgilenenler ulaşabilir.

E

Emel D.
Cevap Yaz

Afyon Kocatepe ünv. Malzeme bilimi mühendisliği bölümü mezunuyum. İlköğretim, ortaöğretim ve lise düzeyinde temel matematik ve isteğe göre ileri seviyede matematik dersleri veriyorum. 1-2 yıllık tecrübeye sahibim.


Cevap Yaz

Merhaba ben inşaat mühendisi mezunuyum. Kendime ek gelir olsun ve gençlere yardımcı olmak için hafta sonlarında özel ders vermek istiyorum. İlk defa yapaçağım bu işi uygun fiyata yardımcı olmak isterim . Tüm ilkokul ortaokul öğrencilerini bekliyorum.


Cevap Yaz

bandirma 17 eylul maliye ogrencisiyim. yatay gecis dolayidiyla istanbuldayim. bagcilar yenibosna gungoren mahmutbey cevresi ilkokul ogrencilerine ozel ders verebilirim.


Cevap Yaz

Yıldız teknik kimya mühendisi mezunuyum İstanbul Kocasinan bahçelievler civarı ilköğretim takviye dersleri vermek istiyorum formasyonun var uygun fiyat


Cevap Yaz

Merhabalar ilkokul öfrencilerine matematik Türkçe ders verilir

F

Fadime k.
Cevap Yaz

İlköğretim öğrencilerine başta ingilizce olmak üzere özel ders verilir.


Cevap Yaz

Merhaba ben türkçe özel ders almak istiyorum


Cevap Yaz 28 Nisan 2019

İlkokul öğrencilerine matematik fen alanında yardımcı olabilirim. Tokat


Cevap Yaz 27 Nisan 2019

Muhasebe dersi veriyorum . Ilkokul öğrencisine de ders veririm bana bu numaradan ulaşabilirsiniz


Cevap Yaz 26 Nisan 2019

Merhabalar, ben onur, İstanbul Sabahattin Zaim üniversitesi İngilizce sosyoloji öğrencisiyim. Yaşım 22 ve İstanbul Bağcılarda yaşıyorum. Bildiğim diller İngilizce, İspanyolca ve lehçe, ileri derecede İngilizce, İspanyolca, Türk edebiyatı, Türkçe, tarih, inkılap, sosyoloji, microekonomi, lehçe, hayat bilgisi, rehberlik, psikoloji gibi dersleri çok çok uygun fiyata özel ders verebilirim


Cevap Yaz 25 Nisan 2019

Merhaba Ben ortaokul ve ilkokul ögrencilerine ders vermek istiyorum. İskenderun Teknik Üniversitesinde okuyorum.Hatay /İskenderun

D

Derya S.
Cevap Yaz 24 Nisan 2019

-başta İngilizce- olmak üzere ilkokul düzeyinde ders vermek üzere öğrenci arıyorum:)

E

Esma K.
Cevap Yaz 23 Nisan 2019

Yıldız Teknik Üniversitesinde istatistik öğrencisiyim ilkokul öğrencilerine ders veriyorum ilgilenen ulaşabilir anadolu yakasında ikamet ediyorum


Cevap Yaz 16 Nisan 2019

Merhabalar, Özel bir ortaokulda İngilizce öğretmenliği yapıyorum. Lise seviyesine kadar ders verebilirim. İlgilenenlerin irtibata geçmesi rica olunur.


Cevap Yaz 15 Nisan 2019

OMÜ HUKUK FAKÜLTESİ 3.SINIF ÖĞRENCİSİYİM.SAYISAL VE SÖZEL DERSLER İLKÖĞRETİM VE LİSE DÜZEYİNDE DERSLER VERİRİM.SAYISAL DERSLERDE İYİYİMDİR.LYSDE 80 MATEMATİKTE 60 NET.EDEBİYATTA 52 SORUDA 48 NETİM VARDIR.ÖĞRENCİLERLE ARAM ÇOK İYİDİR.ÖĞRETMEYİ SEVERİM.ÇOK UYGUN FİYATA DERS VERİRİM DERS SAATİ 50 LİRADIR.

E

Ertuğrul Ş.
Cevap Yaz 02 Nisan 2019

yıldız teknik üniversitesinde elektronik haberleşme mühendisliği okuyorum özel ders vermek istiyorum ödevlerde yardımcı olabilirim.Ayrıca ingilizce özel derste verebilirim.


Cevap Yaz 31 Mart 2019

Kocaeli Fen Lisesi'nden mezunum. İTÜ'de okuyorum. İlk okul öğrencilerine ders veriyorum. İSTANBUL / BEŞİKTAŞ

Ş

Şehnaz D.
Cevap Yaz 30 Mart 2019

Merhaba ilkokul öğrencilrine ders vermek istiyorum.. Üniversite mezunuyumz.. İzmir bornova


Cevap Yaz 30 Mart 2019

10 yıllık sınıf öğretmeniyim. Ayrıca özel eğitim sınıf öğretmenliği sertifikam var. Bir dönem matematik öğretmenliği yaptım sayısal çıkışlıyim. İlkokul öğrencilerine matematik Türkçe her alanda ayrıca okuma yazma takviye ders verebilirim. İstanbul Esenkent civarında olması önemli.


Cevap Yaz 29 Mart 2019

İlkokul ortaokul uygun fiyata özel ders vermek istiyorum Sakarya da ikamet etmekteyim


Cevap Yaz 26 Mart 2019

Merhaba. Odtu Gida muhendisligi ogrencisiyim. Lise ilkokul ortaokul duzeyinde matematik ve ingilizceden ozel ders veriyorum. Ilgilenenler ulasabilir


Cevap Yaz 25 Mart 2019

İlkokul ortaokul lise öğrencilerine özel ingilizce dersi verilir.Haftasonu ve haftaiçi bazı gün ve saatlerde.Tercihen İstanbul anadolu yakası konumunda olsun.Ücret konuşulup anlaşılır.Marmara üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünü okumaktayım


Cevap Yaz 25 Mart 2019

Merhaba ydt üniversite sınavı için özel ingilizce dersi verilir


Cevap Yaz 24 Mart 2019

Benim iki tane ilk okul öğrencisi çocuklarıma pazar günü türkçe matematik ingilizce verecek ödevlerine yardımcı olacak bir bayan arkadaş a ihtiyaç vardır burdan bana ulaşabilirsiniz


Cevap Yaz 22 Mart 2019

Ankara altındağ çankaya çevresi ilkokul öğrencileri için derslerine yardımcı ve lise grubu öğrencileri için matematik dersi verilir


Cevap Yaz 17 Mart 2019

Nizip te ilkokul öğrencilerine takviye ders verilir.


Cevap Yaz 15 Mart 2019

Meraba Tıp Fakültesi öğrencisiyim, Edirne'de özel ders vermek, ödevlerine yardımcı olmak istiyorum ilkokul,ortaokul ve lise öğrencileri ulaşabilir :)

O

ONUR T.
Cevap Yaz 13 Mart 2019

Ankara'da Türkçe, edebiyat, dil bilgisi, Osmanlıca branşlarında özel ders hizmeti veriyorum.


Cevap Yaz 13 Mart 2019

Okul öncesi ogretmeniyim Kayseri'de oturuyorum Kayseri'de olan öğrencilere özel ders vermek istiyorum ayrıca okul öncesi öğrencilerine santranc ve İngilizce dersi verilir


Cevap Yaz 06 Mart 2019

Özel ders vermek için onlarca siteye başvurmuştum. Ama sizin gibi güzel sonuç aldığım hiçbir site yok. Teşekkür ederim herşey için


Cevap Yaz 05 Mart 2019

17 yaşındayım ilkokul öğrencilerine ders verilir


Cevap Yaz 05 Mart 2019

Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunuyum 2018-2019 yıllarında Avustralya da dil eğitimimi C2(profesyonel)seviyede tamamladım Daha önceleri okurken de inglizce eğitiöi veriyordum yurtdışından geldim şimdide eğitim vermeye devam etmek istiyorum (İlk dersimiz ücretsizdir)


Cevap Yaz 04 Mart 2019

Merhaba,ben sınıf öğretmeniyim.Zonguldak Kilimli ilçesinde ikamet etmekteyim.İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum.Düşünenler olursa bana telefondan ulaşabilirler.


Cevap Yaz 03 Mart 2019

Küçükçekmece sefaköy de oturmaktayım. Matematik geometri öğretmeniyim yıllardır özel kurumlarda çalışıyorum. Her seviyeye uygun Geometri Matematik özel ders veriyorum.

A

AYŞE GÜL K.
Cevap Yaz 02 Mart 2019

ilköğretim öğrencileri için özel ders vermek isityorum okul derslerine ödevlerine yrdımcı olunur.


Cevap Yaz 02 Mart 2019

İTÜ(İstanbul Teknik Üniversitesi) %100 ingilizce Bilgisayar Mühendisliği okuyorum matematik, fen dersleri ve ingilizcede yardımcı olabilirm.

C

Cansel H.
Cevap Yaz

Merhaba! İzmir Katip Çelebi Üniversitesinde %100 İngilizce programlı bölüm okuyorum. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine Türkçe, İngilizce ve Piyano dersleri verebilirim..


Cevap Yaz

Erzurum Oltu da İngilizce özel ders vermek istiyorum ilk orta ve lise

Z

Zeliş A.
Cevap Yaz

Merhaba.İlköğretim, ortaöğretim ve lise öğrencilerine özel ders veriyorum.ilköğretimde tüm dersler ödev yaptırma vs.ortaöğretim ve lise için matematik dersi veriyorum.ilgilenenler ulaşabilir mailimden

Z

Zeliş A.
Cevap Yaz

Merhaba.Bursada matematik öğretmenliği yapıyorum.ilköğretim takviye ortaöğretim ve lise özel ders verilir ilgilenenler ulaşabilir.

A

Ayşe Ç.
Cevap Yaz

yüksek lisans mikrobiyoloji, biyoloji öğretmeninden ; sınavlara takviye, tyt,ayt ve ortaöğretimlere fen bilimleri özel dersler verilir.


Cevap Yaz

Gazi Üniversite Tıp Fakültesi öğrencisiyim . Matematik ve diğer branşlarda deneyimliyim . İlkokul ve lise öğrencilerine ders verilir .


Cevap Yaz

Bilkent mezunuyum.10 yıldır ingilizce ders veriyorum.ilk-orta-lise tecrübeliyim


Cevap Yaz

Üniversite öğrencisiyim ogrencisiyim çok uygun fiyata ilkokul öğrencilerine özel ders veriyorum

K

Kardelen E.
Cevap Yaz

Avrupa yakasında bayan öğretmenden ilkokul öğrencilerine her branştan özel ders verilir.


Cevap Yaz 30 Ocak 2019

BESIKTAS VE CIVARI SEMTLERDE ILKOKUL OGRENCILERINE OZEL DERS VERMEK ISTIYORUM. 11 yillik deneyimli, cocuklari ve meslegini cok seven, ogrencilerinin her sabah okula kosarak gelmesine vesile bir bayan ogretmenim. 1-4.sinif ogrencilerini hem ogrenmeyi sevdirmek, hem akademik ve kisisel nasil gelistiklerini birlikte mutlulukla gormemiz adina bekliyorum.


Cevap Yaz 28 Ocak 2019

Boğaziçi üniversitesi öğrencisiyim.İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum.


Cevap Yaz 28 Ocak 2019

Almanyadan geldim samsunda Ondokuz-Mayis-Universitesinde henüz lisans görüyorum. Almanca'yı anadilim gibi, İngilizceyi biraz daha zayıf olmakla birlikte gayet iyi biliyorum. İlköğretim ortaogretim çocuklarına öncelik İngilizce olmakla birlikle çoğu alanda ders vermek istiyorum.


Cevap Yaz 28 Ocak 2019

Sevgili öğretmenlerim sizin bilgilerinizden dolayı teşekkür ediyorum ve derslerime çalışıyorum.


Cevap Yaz 27 Ocak 2019

22yıl öğretmenlik yaptım.Dershane deneyimliyim.Bilgi birikimi mi öğrencilerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.İlkokul ve 5.sınıf öğrencilerine uygun ücretle ders veriyorum..İlgilenenler arayabilir..


Cevap Yaz 27 Ocak 2019

Istanbul esenyurt kirayayım Ilkokul öğrencilerine tüm derslerden takviye yapabilirim ilgilenenler Bana ulaşabilir


Cevap Yaz 26 Ocak 2019

Tecrübeli sınıf öğretmeninden okuldaki bütün derslere yardımcı olacak özel ders verilir...öğrenme sorunu minimuma inicek..


Cevap Yaz 26 Ocak 2019

Mimar Sinan Güzek Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarında müzik bölümü öğrencisiyim. Keman ve Piyano dersleri veriyorum.


Cevap Yaz 26 Ocak 2019

1.SINIFTAN 7. SINIF ÖĞRENCİLERİNE KADAR... -Türkçe ve Matematik dersi veririm. -Kolej öğrencilerine ders takviyesi ve eksiklerini tamamlama çalışması yaptırırım. -Yetişkinlere ve okuma- yazma öğrenemiyen çocuklarınıza hızlı okuma-yazma öğretirim. -Engelli çocuklara tahmin edemiyeceğiniz hızda ve etkin okuma-yazma öğretirim. DEVLETTEN EMEKLİ ÖĞRETMENİM.(Nesli tükenmek üzere olanlardan).Emekli olduktan sonra bir çok kolejde ve şu an bir VAKIF KURULUŞUNDA ÖĞRETMENİM. NOT:Bakırköy,Bahçelievler çevresinde hafta içi ve haftasonu mesai dışında ders veririm.


Cevap Yaz 24 Ocak 2019

Matematik geometri öğretmeniyim özel ders vermek istiyorum lise ilkokulu öğrenciler ilgilenenlere msj atabilir..


Cevap Yaz 18 Ocak 2019

MERHABA KAYSERİ DE YAŞIYORUM İLK OKUL ÖĞRENCİLERİNE DERS VERMEK İSTİYORUM

M

Meltem E.
Cevap Yaz 17 Ocak 2019

Iyi gunler, Ankara'da ilkokul, ortaokul öğrencilerine ders takviyesi ve ortaokul ve lise öğrencilerine genel ingilizce dersi vermek istiyorum. Makine mühendisiyim.


Cevap Yaz 16 Ocak 2019

Mehrba medipol ünisi iç mimarlık öğrencisiyim ilkokul matematik dersi veriyorum sayısal bölüm okuduğum ve birçok kişiye özel ders hatta yeri geldi koçluk yaptığım zamanlar bile oldu ilgilenirseniz


Cevap Yaz 15 Ocak 2019

Merhaba eski muhasebeci, şimdi ev hanımıyım. Üniversite mezunuyum.ilk okul öğrencilerine ders vermek istiyorum. İstanbul, Tuzla


Cevap Yaz 14 Ocak 2019

Merhabalar istanbul anadolu yakasında ikametkah etmekteyim anaokul öğretmeniyim ilkokul öğrencilerine ders vereceğim ilgilenenler ulaşabilir.


Cevap Yaz 10 Ocak 2019

Hayırlı günler, ben sınıf öğretmeniyim meslekteki 7. Yılım hem özelde hem suriyeli çocuklara dersler verdim uzun zaman. Şuan da MEB te kadrolu sınıf öğretmeniyim. İlkokul öğrencilerine Tüm derslerle ilgili özel ders verilir. Öğrencinin herhangi bir engeli olup olmaması iyi değil, her seviyedeki öğrenciye akademik açıdan ders verilir.


Cevap Yaz 08 Ocak 2019

Merhaba,Medipol Üniversitesi'nde ingilizce programlı bölüm okuyorum ilkokul öğrencisine ingilizce ve matematik dersleri vermek istiyorum.

S

Sena B.
Cevap Yaz 06 Ocak 2019

Merhaba, ben Maltepe Üniversitesi öğrencisiyim ve harçlığımı çıkartmak için ilkokul öğrencilerine ders vermek istiyorum. Ataşehir de oturuyorum. İlgilenenler yazabilir.


Cevap Yaz 05 Ocak 2019

İSTANBUL SANCAKTEPEDE OTURUYORUM.SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİNDE OKUYORUM.HARÇLIĞIMI ÇIKARABİLMEK ADINA İLKOKUL ÖĞRENCİLERİNE ÖZEL DERS VERMEK İSTİYORUM.İLGİLENENLER hesabından iletişime geçebilirler :)


Cevap Yaz 03 Ocak 2019

İlkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. Sınıf Öğretmenliği dahil üç diplomam var. sınıf öğretmenliğini birincilikle bitirdim.Avrupa yakası.


Cevap Yaz 02 Ocak 2019

Ankara Dikmen civarinda ilkokul ve ortaokul ogrencilerine ingilizce kurs verilir. Bilkent Üniversitesi ıngiliz dili ve edebiyati öğrencisiyim.


Cevap Yaz 01 Ocak 2019

İstanbul Avrupa yakasında ilkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. Hafta içi akşam hafta sonu gündüz olabilir. İlgilenenler ulaşabilir.


Cevap Yaz

2012 yılı sınıf öğretmenliği bölümü mezunuyum uzmam öğretici sertifikası alarak ozel eğitim kurumlarında BIREBIR egitim ve öğretim vermekteyim özellikle öğrenme güçlüğü alanında kendimi gelistirdim advance düzeyinde ( C-2 ) ingilizcem var kendi yontem ve metotlarim ile ders istiyorum


Cevap Yaz

merhaba. ilkokul ögrencilerine takviye amaçlı özel ders vermek isterim. istanbul anadolu yakası,bayan hocadan ders almak isteyen olursa bana ulaşabilir.


Cevap Yaz

merhaba istanbul sabahattin zaim üniversitesinde öğrenciyim ilkokul seviyesindeki öğrencilere matematik dersi verebilirim istanbul güngören civarında ikamet ediyorum eğer ilgilenirseniz bana ulaşmanız yeterli.


Cevap Yaz

Merhabalar, Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi 2. Sınıf öğrencisiyim. İlköğretim takviye dersleri vermek istiyorum. İlgilenenler ulaşabilir.


Cevap Yaz

Merhaba, Küçükçekmece-Başakşehir bölgesinde ilköğretim öğrencilerine yönelik özel ders veriyorum. İlgilenenler bu adrese mail atabilir


Cevap Yaz

5-6-7-8. sınıf öğrencilerine matematik özel dersi verilecektir. Kastamonuda olanlar ulaşabilirler .


Cevap Yaz

Istanbul pendikte ilkokul ve lise öğrencilerine Matematik öğretmeninden özel ders verilir,numaradan ulaşabilirsiniz

A

Ayşegül K.
Cevap Yaz

Ankara,Çankaya da ilkokul ve ortaokul için fen ve matematik dersleri veriyorum


Cevap Yaz

İngilterede 5 yıl yaşadım.Tesol sertifikam var.Ingilizce dersleri veriyorum.


Cevap Yaz

İstanbul Taşdelen'de oturuyorum. İlkokul öğrencilerine özel ders verebilir ve ev ödevlerine yardımcı olabilirim.


Cevap Yaz

Marmara Üniversitesi Türkçe öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim İstanbul'da ilköğretim öğrencilerine takviye, ortaokul öğrencilerine de Türkçe dersi verebilirim. Anadolu yakası civarı daha iyi olur. İlgilenenler ulaşabilir.

E

Elem M.
Cevap Yaz

İlkokul öğrencilerine okullarına ek özel ders veriyorum 1 yıllık tecrübem var öğretmenlik mezunuyum esenyurt civarı ulaşmak isteyenler bu numaraya ulaşabilir

g

güneş y.
Cevap Yaz

Meb’te ilköğretim ingilizce öğretmenliği yapıyorum.Bunun dışında yandalım sosyal bilgiler, ilköğretim öğrencilerine ve ortaokul öğrencilerine ingilizce ve sosyal bilgiler dersi verilir ilgilenenler ulaşsın.(haftasonu uygun günler/İstanbul Anadolu yakası)


Cevap Yaz

ILKOGRETIM Pedagojik formasyona sahibim.Kısa bir süre Milli Egitimde sozlesmeli olarak orta kademede ögretmenlik yaptim.Halk eğitim merkezlerinde yetiskinlere Ingilizce dersi verdim. Bornova Izmir de .ilk ve orta kademe ogrencilerine her ders icin .ozel ders vermek istiyorum


Cevap Yaz

İlk okul 4 sınıf ödevleri birini arıyorum


Cevap Yaz

Gazi üniversitesi tapu kadastro yüksekokulu öğrencisiyim. İlkokul öğrencilerine matematik veya ingilizce gibi derslerde yardımcı olmak isterim.

b

betül p.
Cevap Yaz

Merhaba avrupa yakasında ilk okul orta okul , lise veya üniversite takviye ingilizce ders vermek istiyorum .

S

Simge Ö.
Cevap Yaz

Gazi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Formasyonum var, türkçe edebiuat dersi vermek istiyorum. Ankara’da yaşıyorum. İlgilenenler ulaşabilir.


Cevap Yaz

Ankara da yaşıyorum.Ankara Üniversitesi matematik bölümü öğrencisiyim.Ilkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum.Ilgilenenler bana e posta adresimden ulaşabilirler.


Cevap Yaz

merhaba ilkokul 2nci sınıfa giden kızıma bayan ögretmen arıyorum...

B

Betül D.
Cevap Yaz

Merhabalar, Burdur'da ilköğretim matematik öğretmenliği 3.sınıf ögrencisiyim. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik özel dersi vermek istiyorum. Ödevlerinde de yardımcı olurum.


Cevap Yaz

Hacettepe öğrencisiyim özel ders vermek istiyorum


Cevap Yaz

Fen lisesi mezunuyum yıldız teknik üniversitesi mühendislik öğrencisiyim, ilkokul ve lise düzeyinde tüm derslerse özel ders verebilirim


Cevap Yaz

Merhaba ilk okul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum çanakkale

E

Evrim A.
Cevap Yaz

Torbalı Ayrancılar civarina cok uygun fiyatli Matematik, ingilizce, Sosyal, Türkçe, inkılap tarihi özel dersi veriyorum.


Cevap Yaz

18 yaşında üniversite öğrencisiyim. İngiliz dili ve edebiyatı bölümü okuyorum. Hazırlıkta b2 seviyesindeyim. İlkokul-lise öğrencilerine özel ders verebilirim. Avrupa yakasındayım.

N

Nisa N.
Cevap Yaz

Istanbulda ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine matematik, Türkçe ve coğrafya dersleri verilir. Bahçeşehir üniversitesi'nde tam burslu okuyorum. Ilgilenenler profilimden ulaşabilir


Cevap Yaz

Mersin Üniversitesinde İngiliz dilbilim ikinci sınıf öğrencisiyim. İngilizce ozel ders almak isteyen ilkokul öğrencilerine uygun fiyata ders verebilirim.


Cevap Yaz

Merhaba bahceşehirde oturmaktayım özel ders vermek istemekteyim özel eğıtım disleksi , dil ve konuşma bözuklugu ,otizim uyum problemi


Cevap Yaz

Merhaba ilkokul öğrencilerine özel ders veriyorum. İstanbul Avrupa yakası ya da Anadolu yakasında da sadece kadıköy olarak ders veriyorum. İlgilenenler iletişime geçebilir.


Cevap Yaz

Merhabalar 2yıldır ilköğretim öğrencilerine özel ders vermekteyim. İzmir'de yaşıyorum. İlgilenenler ulaşabilir. berna_canitez94@hotmail.com adresinden mail yoluyla ulaşabilirsiniz

M

Meryem G.
Cevap Yaz

İlkokul türkçe matematik fen sosyal ve 5.6.7.8.sınıf matematik dersinden özel ders veriyorum.Aydın söke ilcesinde oturuyorum.


Cevap Yaz

Sinif ogretmeni ariyorum tercih bayan yer izmir


Cevap Yaz

Orta öğretim öğrencilerine ingilizce özel ders verilir bana buradan yılabilirsiniz..


Cevap Yaz

İlkokul/lise matematik özel dersi veriyorum. İstanbul Üniversitesi Eczacılık öğrencisiyim. İstanbul Kadıköy’de özel ders arayanlar benimle iletişime geçebilir.


Cevap Yaz

ilkokul 1.2.3. ödev yaptırılır. okuma yazma ve yüm derslerde çalıştıtılır

B

Buket S.
Cevap Yaz

Merhaba üniversite öğrencisiyim. 6-7-8. sınıf öğrencilerine matematik dersi vermek istiyorum. Antalya da yaşıyorum. İlgilenenler ulaşabilir.


Cevap Yaz

merhaba, intermediate seviyesinde ingilizcem var. ilkokul ortaokul öğrencilerine ders vermek istiyorum


Cevap Yaz

Ozel ders vermek istiyorum

S

Sena K.
Cevap Yaz

Merhabalar ben 4yıllık Sınıf Öğretmeniyim. İlkokul 1. Kademe(1,2,3,4.sınıf) öğrencilerine tüm derslerde yardımcı olabilirim. Ders takviyesi, konu tekrarı, ödev takibi ve desteği için bana ulaşabilirsiniz. BALIKESİR/ Bandırma çevresinde isteyen öğrencilere yardımcı olabilirim.


Cevap Yaz

Merhabalar, Hacettepe üniversitesi 4.sınıf öğrencisiyim.Fen Bilimleri öğretmeliği okuyorum.Fen Bilimlerinde ve matematikte ilkokul seviyesinde ders vermek isterim.


Cevap Yaz

Ilkokul ve ortakokul öğrencilerine ders verilir. Yüksek lisanslı fen bilimleri öğretmeniyim. Mersin merkezde ders almak isteyenler ulaşabilir.


Cevap Yaz

Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Eski Türk Edebiyatı Anabilim Dalı mezunuyum. Hem tezli hem de tezsiz yüksek lisansım var. Sekiz yıllık iş tecrübem vardır. Türkçe ve edebiyat alanlarında her seviyeden öğrenciye özel ders vermekteyim.


Cevap Yaz

Merhabalar, Gazi Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği öğrencisiyim. İstanbul Bakırköy Ataköy Anadolu Lisesinde dal olarak yabancı dili seçip ingilizce eğitimi aldım. Daha sonra yeni bir dil istediğim için üniversite sınavına İngilizceden girip Fransızca Öğretmenliği bölümünü seçtim. Lisede öğrenciyken İstanbuldaki yakınlarımın çocuklarına ingilizce özel ders verdim. Öğrenci olduğum için burda da devam etmek istiyorum. İlgilenenler ile mail adresimle iletişime geçebiliriz

D

Derya C.
Cevap Yaz

Emekli ilkokul öğretmeniyim.Yeni emekli oldum.Özel ders alanında tecrübeliyim.Çerkez köy ve Kapaklı ve Kızılpınar, Veliköy tercihimdir.

g

gamze t.
Cevap Yaz

Merhabalar, güzel sanatlar lisesinde öğretmenim. Öğrencilere özel ders vermek, sınavlara hazırlamak veya ödevlerine yardım etmek üzere ders vermek istiyorum. Çocukların psikolojileri üzerine yardımcı olabileceğimi ve nasıl bir yol izlememiz gerektiği konusunda yardımcı olabilirim.


Cevap Yaz

ilköğretim öğrencilerine matematik dersi verilir


Cevap Yaz

1-7.sınıf öğrencilerine evinde veya evimde matematik dersi veriyorum.ilk 3 ders ücretsizdir. İzmir karsiyaka


Cevap Yaz

İlkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik fen bilgisi şerleri vermek istiyorum , 20 yıllık tecrübeye sahibim özel ders konusunda İstanbul Anadolu yakası için geçerlidir


Cevap Yaz

Merhabalar ben kardelen ilkokul çocuklarına zorlananlara 1 ve 8.sınıflara etkinlik olsun yada zorlandiklari derslerde özel ders vermek istiyorum gamı ucretide ne derlerse kabul ederım çocuklar geleceğimizin umutları yarınlari bana ulaşabilirsiniz ESKİŞEHİR ODUNPAZARI İLGİLENENLER ulaşabilir.


Cevap Yaz

İstanbul Anadolu yakasında bayan öğretmenden ilkokul çocuklarımıza turkce,ingilizce verilir.


Cevap Yaz

Ilkokul öğrencilere yada baslangic seviyede olanlar ingilizce özel ders vermek istiyorum.tecrubeli öğretmeniyim

e

ece k.
Cevap Yaz

Merhaba, Ankara'da Bilent Üniversitesinde okuyorum. ilkokul, ortaokul öğrencilerine özel İngilizce dersi verebilirim. İlgilenenler yazabilir.

K

Karya K.
Cevap Yaz

Merhaba, İstanbul içinde Küçükçekmece, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Bakırköy, Kadıköy civarında ilkokul ve ortaokul düzeyinde uygun fiyattan ders verebilirim. Kendim Marmara Üniversitesi'nde okumaktayım.


Cevap Yaz

Merhaba ilkokul öğrencilerine takviye amaçlı özel ders vermek istiyorun. Acıbadem Üniversitesi öğrencisiyim.

b

büşra k.
Cevap Yaz 25 Ekim 2018

celal bayar üniversitesi matematik bölüm öğrencisiyim. lisede matematiği birincilikle bitirdim. izmir karşıyaka matematik özel ders isteyen ilkokul lise öğrencilerine ders vermek istiyorum


Cevap Yaz 16 Ekim 2018

Merhaba . 7 yillik Makine Mühendisiyim ilkokul ve lise duzeyi öğrencilere matematik dersi verebilirim . Beylikdüzü ve çevresi

B

Bahar K.
Cevap Yaz 14 Ekim 2018

Klüde öğrenciyim. İngilizce dersi vermek istiyorum anaokul,ilkokul çocukları için.

H

Hacer A.
Cevap Yaz 11 Ekim 2018

Edebiyat öğretmeniyim.Okula takviye derslerinde İlkokul öğrencilerine ders verebilirim.

N

Nuray K.
Cevap Yaz 09 Ekim 2018

Merhaba , İlk okul tüm dersler, okul öncesi ses öğretimi ve 4-15 yaş ingilizce eğitimi veriyorum. Erzurum tüm ilçeler (Merkez)


Cevap Yaz 08 Ekim 2018

merhaba koç üniversitesi ekonomi bölümü mezunuyum ana dilim kadar İngilizceye hakimim, özel ders konusunda da yıllardır birikim ve deneyime sahibim. Sarıyer de oturuyorum, özel ders almak isteyenlerle iletişime geçebilirim.


Cevap Yaz 05 Ekim 2018

üsküdar üniversitesi sosyal hizmet uzmanlığı öğrencisiyim. pendik sapanbağları çevresinde ilkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. matematik, türkçe, yabancı dil dersleri verebilirim.

R

Rozelin K.
Cevap Yaz

Akdeniz Üniversitesi ilköğretim matematik öğretmenliği 3.sınıf öğrencisiyim ilkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum.Daha önce deneyimim oldu


Cevap Yaz

Hacettepe Üniversitesi tıp fakültesi öğrencisiyim. İlkokul matematik türkçe fen dersleri veriyorum. İlgilenenler ulaşabilir

m

mücahit d.
Cevap Yaz

Merhaba, ODTÜ makina müh. okuyorum lise matematik ve fizik dersleri veriyorum tecrübem vardır. burdan ulaşabilirsiniz

G

Gizem D.
Cevap Yaz

Merhaba. Yüksek lisans öğrencisiyim. Harçlığımı çıkartmak için özel ders vermek istiyorum. İlkokul, ortaokul, lise öğrencilerine İngilizce, Türkçe dersleri verebilirim. Bana bu e-mail adresimden ulaşabilirsiniz.

S

SAFİYE B.
Cevap Yaz

Merhaba, Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunuyum. 6 senelik her seviyede özel ders deneyimim bulunmakta. İlkokul,Ortaokul, Lise öğrencilerine matematik dersi vermek istiyorum.

E

Ebru D.
Cevap Yaz

Merhaba, haziran ayında endüstri mühendisi olarak mezun oldum. Matematiği, matematiksel düşünmeyi ve sayılarla uğraşmayı çok seviyorum. Matematiğime oldukça güveniyorum. Ayrıca okulumun eğitim dili ingilizceydi. İlkokul öğrencilerine matematik ve ingilizce dersi vermek istiyorum.


Cevap Yaz

Merhabalar! İstanbul/ Ümraniye'de ikamet etmekteyim ve beş yıldır ilk ve orta öğretim öğrencilerine fen, matematik, ingilizce derslerini özel olarak vermekteyim. Sabırlı,deneyimli ve anlatmayı seven biriyim. Gerek öğrenci,gerekse çocuk psiklolojisinden çok iyi anlarım. İsteyen veliler bana mail adresimden ulaşabilirler. Saygılarımla.

R

Rukiye A.
Cevap Yaz

Hacettepe Üniversitesi'nde öğrenciyim ilkokul öğrencilerine matematik ve fen branşlarında ders vermek istiyorum Ankara da özel ders almak istiyenlerle iletisime geçebilirim


Cevap Yaz

Merhaba, İzmir buca da oturuyorum, 2.sinif mühendislik öğrencisiyim. Lise Matematik özel ders verebilirim ve diğer sayısal derslerde rehberlik edebilirim.


Cevap Yaz

Hatay antakya da ikamet ediyorum ilkokul ve lise öğrencilerine tarih,türkçe ve coğrafya dersini uygun fiyata veriyorum ulaşmak isteyenler mail adresinden ulaşabilirler.


Cevap Yaz

Ankara Sincan 'da oturuyorum Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliğinden mezun oldum ilk okul ve lise öğrencilerine uygun fiyata matematik dersi verebilirim.

M

Merve T.
Cevap Yaz

Hacettepe üniversitesi sınıf öğretmenliği öğrencisiyim. İlkokul öğrencilerine ilk okuma yazma, matematik, Türkçe, hayat bilgisi ve fen derslerinde yardımcı olabilirim.


Cevap Yaz

Tıp fakültesi öğrencisiyim. İngilizce, matematik, biyoloji, geometri ve dil bilgisi dersi verebilirim.

P

Pelin S.
Cevap Yaz

Denizli de Pamukkale üniversitesi matematik bölümü 3. Sınıf öğrencisiyim ayriyetten de aynı üniversite fen bileğisi öğretmenliği 1. Sınıf öğrencisiyim. Denizli belediyesi eğitim için ele ele projesinde 1 yıl öğretmenlik yaptım. ilkokul,lise öğrencilerine matematik ve dem alanında özel ders vermek istiyorum. Özel ders almak isteyenler e-maille bana ulaşabilirler . Uygun fiyattadır


Cevap Yaz

İzmir Bayraklı, Manavkuyu'da ikamet ediyorum. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Matematik Bölümü son sınıf öğrencisiyim, pedagojik formasyon eğitimimi bitirdim. Öğrencilerle iletişimim iyidir, İzmir içinde ikamet eden ortaokul ve lise düzeyi öğrencilere matematik dersi verebilirim. İletişim için e-mail adresime ulaşabilirsiniz

Y

Yasemin C.
Cevap Yaz

İstanbul Küçükçekmece'de ikamet ediyorum. Halkalı atakent civarına özel ders verebilirim. Afyon kocatepe üniveristesi/ fen edebiyat fakültesi/ Türk DIli ve Edebiyatı mezunuyum. Pedagojik formasyon eğitimi aldım. Ilkokul öğrencilerine Türkçe derslerinde yardımcı olabilirim.


Cevap Yaz

Merhaba,İstanbul Bahçelievlerde oturuyorum.Yıldız Teknik Üniversitesi sınıf öğretmenliği ikinci sınıf öğrencisiyim.İlköğretim öğrencilerine takviye ders verebilirim.Ayrıca ingilizcede de yardımcı olurum.İlgilenenler özellikle Avrupa yakasında oturanlar e mail ve telefon yoluyla ulaşabilirler.Teşekkür ederim.


Cevap Yaz

Merhabalar, İngilizce özel ders vermek istiyorum. Daha önce ilkokulda ücretli ingilizce öğretmenlik yaptım. Güney korede gönüllü yetişkin ve genç öğrenirlere ingilizce öğrettim. En son olarak amerikaya gittim ve bu işi daha prof. bir şekilde yapabilmek için TEFL sertifikası aldım. İlgilenen kişilere yardımcı olmak isterim. Mail adresimi aktif bir şekilde kullanıyorum oradan ulaşabilirsiniz. Teşekkürler..

E

EZGİ A.
Cevap Yaz

Merhaba, İlköğretim öğrencilerine Türkçe dahil bütün derslerinde, lise öğrencilerine, KPSS hazırlık öğrencilerine Türkçe dersi veriyorum. İlgilenen kişilere yardımcı olabilirim. Telefonum ve e- mailim yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Sevgiler..

G

Gülşah Ş.
Cevap Yaz

Merhaba ilkokul ve lise öğrencilerine matematik geometri ve fizik1 kimya1 dersleri veriyorum ilgilenenler benimle iletişime geçebilirler.


Cevap Yaz

3 yildir ucretli ingilizce ogretmenlik yapmaktayim ilkokul ogrencilerine ozel ders veriyorum istanbul bagcilar civarida lisans isletme ingilizce mezunuyum ilgilenenlere yardimci olunur...


Cevap Yaz

Batman ve Vanda özel ders veriyorum yeni okula başlayan ve okuma yazma bilmeyen derslerinde eksik olan 1,2,3,4 ve 5.sınıflara özel ders veriyorum özellikle matematik ve türkçeden ders vermekteyim.Çocuğuna iyi bir gelecek sunmak isteyen anneler babalar benimle iletişime geçebilirler.

S

Sibel Ö.
Cevap Yaz

İlkokul öğrencilerine özel ders veriyorum .Emekli öğretmenim özel okulda çalışıyorum İstanbul avcılarda ikamet edenler tercihim


Cevap Yaz

Merhaba ben ODTÜ Makina Mühendisliği 3.sınıf öğrencisiyim. Ortaokul ve lise öğrencilerine fizik ve matematik dersi veriyorum. İletişim için mail atabilirsiniz.


Cevap Yaz

Merhaba İstanbul da Avrupa yakası nda yaşıyorum. tıp faküktesinde okuyorum ilk ve orta okul öğrencilerine matematik ingilizce veya diğer dersler için özel ders vermek istiyorum ilgilenenler mail atabilir


Cevap Yaz 25 Temmuz 2018

Merhaba ben HACETTEPE TIPta okuyorum 3.sınıfa geçiyorum.LYS YGS de turkiye derecem var ilk 500 teyim.lisemi birincilikle bitirdim.3 yıldır aktif olarak ders veriyorum öğrencilerimle aram ve iletişimim çok iyi. İlkokul ortaokul lise üniversite hazırlık her ders verilir. ANKARA MERKEZ . Bana mailimden ulaşabilirsiniz.

M

Mustafa G.
Cevap Yaz 16 Temmuz 2018

5 yıllık matematik öğretmeninden ilkokul ortaokul ve lise öğrencilerine Matematik dersi verilir. Bursa içi ikamet ediyorum.


Cevap Yaz 10 Temmuz 2018

Yuksek mekatronik muhendisiyim.Ilkogretim öğrencilerine okula takviye ve sınava hazırlık niteliğinde özel ders vermek( matematik fizik kimya ingilizce ) istiyorum. Üsküdar'da oturuyorum.


Cevap Yaz 08 Temmuz 2018

Fen bilimleri ogretmeniyim matematik ve fen bilimleri özel ders vermek istiyorum Ankara'da oturuyorum .


Cevap Yaz 05 Temmuz 2018

Elektrik elektronik mühendisliği okuyorum bu yüzden iyi derecede matematik, fizik, kimya dersleri verebilirim. İzmir'de oturuyorum.


Cevap Yaz 03 Temmuz 2018

Merhaba, ismim Ahmet Öztürk, İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nde okuyorum. İngilizceye dair tecrübelerimden yararlanarak edindiğim anlayışa göre, İngilizceyle ilgilenen kişilere özel ders vermek istiyorum. İlgili arkadaşlar şu e-posta'dan bana ulaşsın


Cevap Yaz 28 Haziran 2018

Avrupa yakasında ilkokul öğrencilerine özel ders vermek istiyorum. Sınıf öğretmeniyim. 22 yıllık mesleki tecrübem var.


Cevap Yaz 27 Haziran 2018

Haliç Üniversitesi Çocuk Gelişimi mezunuyum ve sosyal Hizmet okuyorum oyun ablalığı veya özel ders ihtiyacı olan olanlar bana ulaşabiler.


Cevap Yaz 23 Haziran 2018

istanbul aydın üni diş hekimliği öğrencisiyim. izmirde ilkokul matematik takviyesi isteyen öğrenciler ulaşabilirler.

F

Fatma E.
Cevap Yaz 22 Haziran 2018

Merhabalar, İstanbul’da ikamet ediyorum. Özel bir kurumda öğretmenlik yapıyorum. İlk ve orta okul öğrencilerine özel ders verebilirim ya da okula yardımcı olabilirim


Cevap Yaz 21 Haziran 2018

Ilkokul ögrencileri icin Ingilizce, Turkce dersleri veriyorum. Saatlik 60 TL. Ozel ders talebi olan veliler bana mail adresimden ulasabilirler...