Özel Ders Vermek İstiyorum

Uzman olduğum alanda ders vermek istiyorum.

Özel Ders Vermeye Başla
ya da

Özel Ders Almak İstiyorum

İhtiyaçlarına en uygun öğretmenlerle tanışın. Ortalama 30 - 1500 TL aralığında 464 kategoride 145.866 öğretmen

Binlerce Öğretmen İlk Dersi Ücretsiz Yapıyor. 😍

Ders Almaya Başla
ya da

Kurumsal Üyelik (Ön Kayıt)

Kurs Merkezi arayan kişiler, kursunuza hızlıca ulaşsın! Kursunuza yeni müşteriler kazandırmak için mağaza açabilirsiniz.

Kurumsal Üyeliği Başlat
Özel Ders Alanı Kayıt Ol
Özel Ders Alanı'nı kullanan öğretmenler ortalama 3 - 64 arasında öğrenciyle çalışma yapma fırsatı buldu
Her bütçeye uygun (0 - 1500 TL) 464 kategoride ders alabileceğin 145.866 öğretmen var, hemen kaydını oluştur, öğretmenlerle görüşmeye başla!

Sizi Neler Bekliyor?

Ders Verenler

Yeni Öğrencilere Ulaş

Özel Ders Alanı’nda matematikten okuma yazmaya, yabancı dillerden spor dallarına, üniversite derslerinden tüm müzik dallarına, okul derslerine takviyeden, okul öncesine eğitime kadar 250’den fazla branşta konumunuza en yakın öğrencilere yüz yüze veya tüm Türkiye’de online olarak özel dersler verebilirsiniz.

Yeni Ders Talepleriyle Görüşme Sağla

Her gün binlerce ders isteyen kişi Özel Ders Alanı’nda çalışma yapabileceği eğitmeni bulmak için ders talebi oluşturuyor. Ders verdiğiniz branşlarda konumuza en yakın ders talebinde bulunan veya aynı zamanda online ders isteyen kişilerle görüşme sağlayıp yeni öğrenciler edinebilirsiniz.

Tamamen Bağımsız Olun!

Ders saati ücretini, ders verdiğin yerleri özgürce belirleyebilirsin. Üstelik Özel Ders Alanı’nda ders verdiğin öğrencilerden alacağın ödemeler için hiçbir komisyon ödemezsin. Türkiye’nin en büyük öğretmen topluluğuna katılın! Profesyonel bir eğitmen profiline sahip olup, dilediğiniz gibi dersler verin 😍

Ders Almak İsteyenler

İhtiyaçlarına En Uygun Öğretmeni Keşfet!

Özel Ders Alanı’nda 250’den fazla kategoride on binlerce eğitmen bulunmaktadır. Öğretmenlerin tecrübesi, onaylı yorumları, saatlik ders fiyatı, ders verdiği yerler vb. gibi birçok kritere göre karşılaştırma yapıp ihtiyaçların için en ideal öğretmeni bulabilirsiniz!

En Hızlı Dönüşü Alın

Kendinize en uygun öğretmeni bulduktan sonra ders talebinizi iletin, öğretmeniniz size dönüş sağlasın ve derslere başlayın. Ayrıca alternatif oluşturmak veya araştırma yapmak istiyorsanız birçok öğretmene talebinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda “Genel Ders Talebi” oluşturup talebinize en uygun öğretmenlerden teklifler alabilirsiniz.

Tamamen Ücretsiz!

Özel Ders Alanı’ndan eğitmen araştırması yapmak, ilgili eğitmenlere ders talebinizi iletmek ve görüşme sağlamak tamamen ücretsizdir! Her yıl on binlerce kişi ders almak için Özel Ders Alanı’na güveniyor. Seni’de bekliyoruz 😍

HOCAM SİZDEN NASIL DERS ALABİLİRİM ?

Ahmet

Öğretmenden kısa süre önce özel ders aldım ve alanında uzman birisi olduğunu anladım. Bu alanda kend...

Öğrenci

Kesinlikte teknoloji konusunda tek tercihimsiniz hocam.

Ali

Birlikte 7 günlük hızlandırılmış bir kurs yaptık. Photoshop ve Solid üzerine gayet başarılı. Herkese...

Selen

Gerçek başarılar tesadüfi değil sürekli olursa kıymetli olur. Eğitimde sürekli başarılar elde etmek...

HASAN DANIŞMAN

<p>Özel Ders Alanı öğretmen topluluğu'na dahil olmak ücretsizdir. Kendinizi en iyi şekilde yansıtabileceğiniz, profesyonel bir eğitimci profili oluşturmak tamamen ücretsizdir. Dileyen öğretmenler, ders talepleri ile iletişime geçmek, profilini ön planda listeletmek vb. gibi birçok avantajlardan yararlanmak için "Premium Paket" kullanabilirler</p>
<p>Özel Ders Alanı ders almak için ilgili öğretmenlere talepte bulunan kullanıcılardan herhangi bir ücret talep etmez. Ders almak için öğretmen araştırması yapan herkes bu mükemmel hizmetimizden ücretsiz olarak yararlanabilir.&nbsp;</p>