S IK SORULAN SORULAR

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım ?


Değerli öğretmen veya eğitmen adayı; sitemize üye olduktan sonra size gelen taleplere cevap vermeniz ve öğrencilerin oluşturdukları taleplere dönüş sağlamanız için; silver veya gold üyelik paketini satın almalısınız. Ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra dilediğiniz gibi taleplere dönüş yapabilir ve size en uygun öğrenci ile derslere başlayabilirsiniz.

 

Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım ?


Değerli öğrencimiz; sitemizde konumuza yakın bölgeleri seçip, öğretmen veya eğitmenleri inceleyebilir, onların videolarını izleyebilirsiniz. Dilerseniz onlarla konuşabilirsiniz. Aradığınız kriterlerde öğretmen bulamamanız durumunda ders talebi oluştur linkine tıklayıp talep oluşturabilirsiniz. Talebinize en kısa zamanda dönüş bulacaksınız.

 

Aramalarda üst sıralara nasıl çıkabilirim?


Aramalarda üst sıralara çıkmak için "puan toplamanız" gerekmektedir. Bu puanları; üyelik paketiniz, profilinize video ve resim yüklemeniz, profinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız, arkadaşınızı siteye üye yapmanız, bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız, profilinize düzenli olarak giriş çıkış yapmanız, velilerle iletişimde olmanız etkiler.

 

Öğretmenim Ders Vermek İstiyorum Nasıl Üye Olabilirim?


Değerli öğretmen ve eğitmenimiz, ders vermek için web sitemize "Kayıt Ol" seçeneğine eğitimci profili oluşturabilirsiniz. Yönetim panelinizden tüm bilgilerinizi eksiksiz doldurabilirsiniz.

 

Ders Talebi Alamadım Ne Yapmalıyım?

 

Ders talebi alamamanın birkaç sebebi olabilir. Mesela sizin verdiğiniz derslerden, ders almak istemeyebilirler. Ya da konumunuzdan kaynaklı ders talebi almamış olabilirsiniz. Ya da ücretiniz çok pahalı olabilir. Ya da çok puan alamayıp üst sıralarda görünmüyor olabilirsiniz.

Ayrıca "Özel Ders Almak İsteyen Öğrencilere Nasıl Ulaşabilirim." başlıklı makalemizi blog kısmından okuyabilirsiniz.

 

Özel Ders Ücretleri Nasıl Olmalı?


Özel ders ücretleri, öğretmenden öğretmene değişebilir. Fiyat farklılığı öğretmenin kalitesini ortaya koyar. Ama her ne kadar kalite farkı da olsa ailelerin bütçelerine uygun bir fiyat aralığında olmalıdır.

 

Size Bıraktığımız Videolar Bize Ne Gibi Artı Katacak?


Bize bırakılan videolar, öğretmenlerin daha iyi tanınmasını ve anlaşılmasını sağlar. Veliler veya özel ders almak isteyen öğrenciler bu videoları izledikçe karar vermeleri kolaylaşır. Akıllarındaki öğretmeni bulma oranları artar.

 

Siteye Düzenli Olarak Giriş Yaparsam Üst Sıralara Çıkabilir Miyim?


Profiline düzenli olarak giren bir kullanıcı, girmeyen bir kullanıcıya göre her zaman daha üstte çıkmaktadır.

 

Üniversite Öğrenciyken de Sitenizde Ders Verebilir Miyim?


Evet kendinize inanıyorsanız, özel ders tecrübeleriniz bulunuyorsa ders verebilirsiniz.

 

Ders Talebi Oluşturduğumda Kimler Görebilir?


Oluşturmuş olduğunuz ders talebinizi konumunuza yakın premium paketli profile sahip uzman öğretmenlerimiz görebilir. 

 

Uzman Öğretmen Nasıl Olabilirim?


Uzman öğretmen kadrosunu biz yönetim kurulumuzca seçiyoruz.

Ders Talebinde Bulunduğum Öğretmen Ne Zaman Benimle İletişime Geçer


Ders talebinde bulunduğunuz anda ilgili öğretmene bilgilerinizin iletilmektedir, öğretmen hemen sizinle iletişim kurabilir. Eğer iletişim kurulmazsa kurum olarak biz sizinle iletişime geçeceğiz.

 

Hesabımı Kaldırmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Hesabım sayfasında "Profilimi Dondur" seçeneğinden hesabınızı tamamen kapatabilirsiniz. Hesabınızı kalıcı olarak silmek için panelinizden "Site Yönetimi İle İletişime Geç Kısmından" talebinizi iletebilirsiniz.