H AKKIMIZDA

ozeldersalani.com Türkiye geneli tüm branşlarda özel ders almak isteyen kişiler ile alanında uzmanlaşmış özel ders veren eğitimcileri doğrudan bir araya getirme amacıyla kurulan bir pazar yeri projesidir. 

Türkiye’nin bütün illerinde hizmet veren projemizde dilediğiniz gibi profil oluşturabilir ve özel ders verebilirsiniz. Projemiz Türkiye’de ilk defa öğretmenlerin veya eğitmenlerin kendilerini tanıttıkları videoları yüklemesiyle dikkat çekmektedir. Ders almak isteyen insanların bu videoları izleyip karar vermeleri hızlanmaktadır. Aynı zamanda konuma göre en yakın öğretmenlere ulaşmak sitemizin diğer önemli bir özelliğidir. Bu özellik sayesinde ders almak isteyenler, konumlarına en yakın öğretmenlere ulaşabilir ve onlardan ders alabilirler.

Ders vermek isteyen insanlar, illaki öğretmen veya eğitmen olmak zorunda değildir. Özel ders verebileceğine inanan öğrenci ve diğer branşlardaki insanlarda özel ders verebilirler. Aynı zamanda dileyen herkes özel ders alabilir.

Özel ders almak isteyen kişiler de sisteme üye olup ders talebi oluşturabilir ve konumuna en yakın öğretmenlerden mesaj alabilirler.  Ayrıca özel ders almak istediğiniz öğretmeni seçip, "Ders Talebinde Bulun" kısmından doğrudan kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.

Vizyonumuz, Türkiye’nin her ilinde, her ilçesinde öğretmen ihtiyacı olan, özel ders almak isteyen bütün öğrencilerimize yardımcı olmak. Öğretmen ve eğitimcilerin kendilerini geliştirmesine hizmet etmek.

Özel Ders Alanı YTÜ Teknoloji Geliştirme Bölgesinde gelişmeye devam eden bir projedir.
Saygı ve sevgilerimizle.

ozeldersalani.com
Yönetim Kurulu.