İngilizce Özel Ders

çizgi
Bu katagoride 31 kullanıcı çevrim içi durumda.
Hemen mesaj gönder, ders almaya başla !

SINIF ÖĞRETMENİ-MATEMATİK-FEN-SOSYAL

TECRÜBELİ HACETTEPE MEZUNU ÖĞRETMEN...
60 TL

Fizik, Matematik ve İngilizce Öğretmeni

Muhteşem Geleceğin Peşinde!...
40 TL

Matematik Ögretmeni

Alaninda tecrubeli, ogrencilerle iletisi...
60 TL

Matematik-Geometri Öğretmeni

(Yıldız Teknik Üniv.den) Matematiği ...
60 TL
İlköğretim ödev ablası, İngilizce başlangıç düzeyde eğitimci
Amacı, tek hedefi olan biri....
60 TL
İngilizce
Toefl 94 ve ielts 89 basarim mevcuttur.U...
100 TL
MATEMATİK VE FEN BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
Yeni yerler görmeyi çok seven bir Tıp...
40 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Verimli ders anlatmanın yanında onlar...
150 TL
ingilizce öğretmeni
2003-2007 dönemi üniversite okudum....
70 TL
İngilizce öğretmeni, Türkçe öğretmeni
Deneyimli, Amerika tecrübeli, alanında...
80 TL
Matematik,İngilizce,Fizik,Geometri Öğretmeni
...
40 TL
İngilizce
Her öğrencinin kapasitesinin ve kabili...
70 TL
Almanca-ingilizce Öğretmeni
Öğreten,öğretmeyi seven öğretmen:)...
60 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Marmara Üniversitesi İlköğretim Mate...
60 TL
İngilizce Öğretmeni
Boğaziçi Üniversitesi...
80 TL

İngilizce Özel Ders

İngilizce birçok bireyin erken yaşta öğrenmeye çalıştığı dillerin başında gelmektedir. Gerek okul hayatlarında gerekse iş hayatlarında daha başarılı bir kariyer hedeflemek isteyen herkes öğrenciler ingilizceyi öğrenmek ve konuşmak istemektedir. Bazı okullarda ingilizce eğitim oldukça iyiyken çoğu okullarımızda ingilizce eğitim seviyesi oldukça düşüktür. Bu yüzden birçok öğrenci ingilizce’de kendini geliştirmek ve öğrenmek için ingilizce özel derslere başvurmaktadır. Alanında uzman bir öğretmenden alınan ingilizce özel ders sizinde çabanız ve gayretinizle kalıcı olmaktadır. Tabi burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu sizin istediğiniz ve çabanızdır.

İngilizce özel ders veren birçok eğitimci mevcuttur. Ancak hangi eğitimcinin kaliteli ve alanında uzman olduğunu anlamak oldukça zordur. Bu hususta eğitimcinin ingilizce alanındaki tecrübesine ve ders verdiği bireyleri araştırabilirsiniz.

Özel ders alanı olarak alanında uzman ingilizce eğitimcilerinden oluşan kadromuz size ingilizceyi rahatlıkla öğretebilir ve bu alanda size başarıyı yakalatabilir. Ayrıca eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz olarak ingilizce özel ders üzerine yönlendirme alabilirsiniz. Eğitim danışmanlarımız bulunduğunuz konuma en yakın ingilizce özel ders veren uzman eğitimcileri size yönlendirecektir. Eğitim danışmanlarımız size yapacağı uzman eğitimci yönlendirmesi ile kendinize veya çocuğunuza ingilizceyi rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

İngilizce özel ders veren eğitimcilerimizin sizler için titizlikle hazırlamış olduğu profillerini inceleyebilir, tanıtım videolarını izleyebilir ve dileğiniz öğretmenle konuşma yapabilirsiniz.  Ücretsiz olarak “ders almak isteyen” profili oluşturabilir, dileğiniz öğretmenle kolaylıkla konuşabilir ve ingilizce alanında özel ders talebi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca eğer sizde ingilizce özel ders veren bir eğitimciyseniz sistem üzerinden "özel ders veren" profili oluşturabilirsiniz. Bu sayede ingilizce alanında özel ders almak isteyen öğrencilerde sizinle iletişime geçebilirler. Tüm kriterlere uygun profil oluşturduğunuzda eğitim danışmanlarımız sizinle iletişim kuracaktır ve uygun bulunmanız dahilinde ders talepleri alabilirsiniz. İngilizce özel ders vermek istiyorum diyen bir kişiyseniz ücretsiz olarak eğitimci profil oluşturabilirsiniz.