Ders Almak İsteyenler

Aradığın Öğretmeni Hemen Bul

Aradığın Öğretmeni Hemen Bul

Size en uygun öğretmeni bulmak için hemen ders talebi oluştur ve öğretmenlerin seninle iletişime geçmesini bekle!

Ders Talebi Oluştur

Özel Ders Alanında son 1 hafta da tüm il ve branşlar da toplam 227 ders talebi yayınlanmıştır. ×

Genel ders taleplerin de yayınlanan taleplerin ortalama 4 katı kadar doğrudan öğretmenlere giden ders talebi mevcuttur.

Ders almak isteyenlere mesaj göndermek için üye girişi yapınız. Üye değilseniz ders vermek için kayıt olunuz!

×
Online Ders Taleplerini Göster

Aysel N.

Antalya

Matematik / Genel Matematik

7 Saat Önce


12.sınıftaki oğlum için universite hazırlık nedeeniyle matematikten özel ders almak istiyoruz. Antalya Manavgatta oturuyoruz. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

Songül A.

Tekirdağ

Müzik / Şan

7 Saat Önce


Ses ve şan eğitimi almak istiyorum.Bu eğitimi veriyor musunuz bilmiyorum. En kısa zamanda dönüş yapmanızı bekliyorum. Tekirdağ Süleymanpaşa'da yaşıyoruz.

Emir S.

Aydın

Matematik / Genel Matematik

7 Saat Önce


Üniversite sınavına hazırlanmak için günde 2 saat istiyorum haftanın 5 günü,haziranın başına kadar. Matematikten özel ders almak istiyorum. Aydın Efelerdeyim. Detaylar için konuşursak sevinirim.

Salih K.

Ankara

Yabancı Dil / Almanca

7 Saat Önce


Almanca lise1 başlangıç düzeyinde çocuğum için kadın bir almanca eğitmeninden yüzyüze ders almak istiyoruz. Çankaya Ayrancı da ikamet ediyoruz. Dönüşünüzü bekliyorum.

Şener K.

Ankara

Matematik / Genel Matematik

7 Saat Önce


9.sınıfa giden kızım için matematikten kadın bir matematik öğretmeninden evimizde özel ders almak istiyoruz.. Aktepe de oturuyoruz. Ararsanız sevinirim.

Gülnur D.

Ankara

Okuma Yazma

8 Saat Önce


İyi gunler 4ve 5yaslarında oglum var anaokula gtmekte evde ek egitm almasını istiyorum . Kadın bir sınıf hocasından okuma yazma eğitimleri. Sincanda oturuyoruz. Dönüş yaparsanız seviniriz.

Necla C.

Zonguldak

Matematik / Genel Matematik

8 Saat Önce


Merhabalar. 8. sınıfa giden oğlum ve matematikten özel ders almak istiyoruz. Matematikte iyi olan bir abladan ders almak istiyoruz. Zonguldak merkezde oturuyoruz.

Bilal A.

Mersin

İlköğretim Takviye

8 Saat Önce


Merhabalar kızım ilkokul 2 ye gidiyor pandemi döneminden dolayı okula göndermek istemiyorum. Evde üniversiteli bir abladan özel dersler alsın, onu örnek alsın ve oyunlar oynasın o abla ile istiyorum. Yenişehirde oturuyoruz. Ücret ve detay için bu konu ile ilgili dönüş yapabilir misiniz?

Melisa Ş.

İstanbul

Matematik / Genel Matematik

9 Saat Önce


Kartal da yaşıyorum. Ales, kpss ye yönelik temel matematik (mat1) dersleri alabileceğim bir öğretmen aramaktayım. Saatlik bütçem 60 TL'dir. Bayan öğretmenle çalışma yapmak istiyorum. Uygun öğretmenlerden bilgi almak isterim, whatsappdan mesaj atarlarsa.

Hatice A.

Ankara

Matematik / Genel Matematik

9 Saat Önce


Sincan da yaşıyoruz. 5 sınıfa giden kızım icin hafta sonlari matematik ve sınav zamanlarinda genel ders aldırmak istiyorum. Dersleri evimizde aldırmak istiyoruz. Bayan öğretmenle çalışma yapmak istiyoruz. Saatlik bütçemiz 50 TL civarıdır. Uygun öğretmenlerle görüşmek isterim.

Muge K.

İzmir

Yabancı Dil / Fransızca

9 Saat Önce


Merhabalar. 1. sınıfa başlayan öğrencimiz için ek bir dil olsun sebebiyle Fransızca eğitimi aldırmak istiyoruz. Anadili Fransızca olan bir eğitmen arayışımız var. Urlada ikamet ediyoruz. Bu bölgede ders verebilen eğitmenlerle görüşmek isteriz.

Ahmet K.

İstanbul

Matematik / Genel Matematik

9 Saat Önce


Silivri de bulunan halk mektebi derneğimiz de pazar günleri lise 3 ve lise 4. sınıf kız öğrencilere matematik dersi verecek bir hoca hanım arıyoruz. Uygun öğretmenlerle görüşmek isterim.

Ayşe C.

Tekirdağ

Yabancı Dil / İngilizce

9 Saat Önce


Merhabalar. Tekirdağ Çorluda ikamet ediyoruz. 5. sınıfa giden kızım için Kadın ve yabancı uyruklu bir öğretmenden evimizde özel dersler almak istiyoruz. Kızımda bende evde sadece ingilizce konuşmak istiyoruz. Bu konuyla alakalı dönüş yaparsanız sevinirim.

Yağmur Ç.

Diyarbakır

Okuma Yazma

11 Saat Önce


Merhabalar. Kayapınarda ikamet ediyoruz. 2. sınıfa geçen bir oğlum var ve okuma yazmada sıkıntı yaşıyoruz. Bu konuda özel ders almak istiyoruz. Kadın bir hocayla çalışmak istiyoruz evimizde. Dönüş yaparsanız seviniriz.

Sadık B.

Ankara

Türkçe / Dil Ve Anlatım

12 Saat Önce


11 sınıf tyt-ayt sınavına yönelik ders talep ediyorum

Ferhad R.

Tekirdağ

Matematik / Genel Matematik

13 Saat Önce


Merhabalar. Ben azeriyim. Tekirdağ Kağaklı'da ikamet ediyorum. Ziraat fakültesinde okuyorum. Matematik derslerinde zorlanmaya başladım. Bu seneki aldığımız konular üzerine bir hocadan özel ders almak istiyorum. Sanırsam karmaşık sayılar filan gibi konular var. Bana burada yardımcı olursanız sevinirim.

Can O.

Tekirdağ

Yabancı Dil / İngilizce

13 Saat Önce


Merhaba yds ye hazırlık için ders düşünüyorum yds tecrübenizi ve programınızı bilmiyorum geri dönüş sağlarsanız sevinirim

Nuran D.

İzmir

İlköğretim Takviye

2 Gün Önce


Merhabalar. İzmir Torbalı Ayrancılarda oturuyoruz. 3. sınıfa giden bir oğlum var. Disleksi tanısı var. Özel eğitim alıyor. Bu seneki müfredatındaki derslerden matematik türkçe hayat bilgisi ingilizce gibi derslerden özel ders almak istiyoruz. Bayan bir öğretmen arıyoruz. 50-60 TL bütçemiz var. DÖnüş beklemekteyiz.

Fatma A.

Ankara

Matematik / Genel Matematik

2 Gün Önce


6 ve 7. sınıf iki erkek öğrenci için tam zamanlı ders takibi yaptırıp, konu anlatımı yapacak öğretmene ihtiyacımız vardır. Haftaiçi beş gün çalışma yapmak istiyoruz full olarak. Ankara Kazan\'da işyerimizde ders verecek; bir öğretmen veya üniversiteli bir öğretmen olabilir. Yalnız matematik kızmı önemli bizim için.Aynı zamanda ulaşım için servis imkanımız da vardır. Etimesgut,sincan,mamak ve keçiören bölgelerine gidiyor servisimiz. Çocuklar benim kardeşlerim. Yardımcı olabilirseniz..

Rabia E.

Malatya

Matematik / Genel Matematik

2 Gün Önce


Merhabalar. YKS öğrencisiyim. Matematikten kadın bir hocadan özel ders almak istiyorum. Malatya merkezde oturuyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim. Tşekkürler.

Samet S.

Konya

Yabancı Dil / Rusça

2 Gün Önce


Merhabalar. Konya da ikamet ediyorum. İş için Rusça eğitimi almak istiyorum. Daha önce 3 aylık bir eğitim aldım fakat bırakmak zorunda kaldım. Şimdi devam etmek istiyorum. Bu bölgedeki eğitmenler il görüşmek isterim.

Ceyda U.

Tekirdağ

Fizik / Genel Fizik

2 Gün Önce


Merhaba. Çorluda bir özel okul için Fizik öğretmeni arayışımız mevcuttur. İlgilenen öğretmenler iletişime geçerse seviniriz.

Nilüfer H.

Kırıkkale

Danışmanlık / Eğitim Koçluğu

2 Gün Önce


11. Sınıf ögerncisi kizima yol gosterme once danismak istiyorum.Ben doktorum. Öğretmenin yanına götürebilirim. Kadın bir hoca istiyorum.Eğitim koçluğu yapılsın istiyorum.

Merve D.

İzmir

Matematik / Genel Matematik

2 Gün Önce


Merhabalar. Mezunum tekrar sınava hazırlanıyorum. Matematikten özel ders almak istiyorum. Üniversite sınavına hazırlanıyorum ama matematiğim öğrencilik yıllarından beri hiç iyi değil bana yardımcı olursanız memnun olurum.Konakta ikamet ediyorum bayan bir matematik öğretmeni ile çalışmak istiyorum.

Bu talep iletişime geçmek için belirlediği maksimum öğretmen sayısına ulaşmış, mesaj gönder - taleple ilgilen kapanmıştır.

İsmail K.

Kayseri

Okuma Yazma

2 Gün Önce


Merhabalar. 1. sınıfa giden oğlum var 8 yaşında. Gelişim geriliği mevcut. Özel eğitim dersleri alıyor ama yetmiyor. Okuma yazma üzerine kadın bir hocadan da gelişmesi adına destek almak istiyoruz. Hafrlerin bazı kısmını biliyor ama geliştirmesi lazım. Evde babaannesi ile birlikte olacak. Melikgazi\'de oturuyoruz. Ararsanız sevinirim.

Seda B.

Antalya

Yabancı Dil / Rusça

2 Gün Önce


Rusçamı geliştirmek için sıfırdan rusça özel dersleri almak istiyorum. Kadın öğretmenle çalışma yapmak istiyorum. Dersleri Konyaaltinda the trendpark coffeede ders almak istiyorum. Saatlik 100 TL'ye kadar bütçe benim için uygundur. Uygun öğretmenlerle görüşmek isterim.

Ramazan S.

İstanbul

Okuma Yazma

2 Gün Önce


Merhabalar. Birisi 9 yaşında birisi 6 yaşında iki çocuğum var. 2 tane işitme kaybı yaşayan ve impilat cihaz kullanan çocuğumuz için bayan bir hocadan okuma yazma dersleri talep ediyoruz. Sultanbeyli\'de Uzundere\'de oturuyoruz. Ararsanız sevinirim.

Bu talep iletişime geçmek için belirlediği maksimum öğretmen sayısına ulaşmış, mesaj gönder - taleple ilgilen kapanmıştır.

Havva T.

Ordu

Matematik / Genel Matematik

2 Gün Önce


Merhabalar. 7. sınıfa giden oğlum için Türkçe ve Matematik derslerinden özel ders alabileceğimiz bir eğitmen arıyoruz. Ordu merkezde yaşıyoruz. Altınordu Belediyesinin karşısında oturuyoruz. Ararsanız sevinirim.

Öğretmen Bulundu

Semih K.

Ankara

Yabancı Dil / İngilizce

2 Gün Önce


Herkese merhaba. yaşım 39 mühendisim. peyzaj sektöründe çalışıyorum. Daha önce başarısız ders denemelerim oldu fakat sonuç alamadım. Herhangi bir sınav derdim yok. sadece kendimi geliştirmek yurtdışı seyahatlerimde kolaylık sağlayacak derecede eğitim istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim. Ders dışında da görüşüp pratik yapabileceğim İngilizce konusunda kendimi geliştirebileceğim bir eğitim istiyorum. (istenirse ulaşımı ben sağlarım.) Çankaya da yaşıyorum.

Ders talebine öğretmen bulunduğu için iletişim devre dışıdır.

Zeynep Y.

Trabzon

Ödev Destek

3 Gün Önce


Merhabalar. 6. sınıfa giden bir oğlum var. Bu seneki derslerine takviye amaçlı tüm derslerden takviye özel dersler almak istiyoruz. Kadın bir hoca ile çalışmak istiyoruz. Akçaabat\'ta oturuyoruz. Müsait olan hocalarla görüşmek isteriz.

1 2 3 4 5 6 7