Özel Ders Almak İsteyenler

Özel Ders Almak İsteyenler
Yasin G.
Özel Ders Avantajları
Mar 8, 2017
2920

Sevgili öğrenciler, veliler veya herhangi bir alanda özel ders almak isteyen değerli kişiler. Biliyorum okullarda veya başka yerlerde mevcut olan eksikliklerden dolayı bazı branşlarda çok fazla eksiklikleriniz oluştu. Veya kendinizi geliştirmek istediğiniz alanın üzerine fazla yoğunlaşamadınız. İşte tıpkı sizin gibi bir çok kişi bu ve buna benzer sebeplerden dolayı bazı branşlarda veya alanlarda özel ders almayı tercih etmek durumunda kalmaktadır. Özel ders almak o kadar keyifli ve bir o kadar kalıcıdır ki, özel ders aldığınız konu üzerine belki de 1 ay çalışsanız anlayamayacağınız konuyu size 3 5 saatlik bir ders ile kalıcı ve keyifli bir şekilde öğrenmenize sebep olur. Tabi ki özel ders aldığınız kişinin de bunda çok büyük bir payı vardır. Çoğu ders veren öğretmenlerimiz ders verdiği öğrenciler ile öyle bir bağ kurar ki öğretmen sayesinde hayatında kalıcı değişiklikler yapmayı tercih eder.

Özel ders almak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit 3 adım vardır.

  • Özel Ders sayfasında keyifli bir gezinti yapıp profesyonel bir şekilde ders vermek isteyen öğretmenlerin veya uzmanların profillerini inceleyip, tanıtım videolarını izleyip ilginizi çeken veya size katkı sağlayacak öğretmenimizin, profilinin sağ üst köşesinde bulunan “öğretmene bağlan” butonuna tıklayıp seçtiğiniz öğretmenimiz ile yazışabilir, uygun görmeniz durumunda hemen özel ders almaya başlayabilirsiniz. Tabi ki “Yakındakiler” seçeneğinden sizin bulunduğunu konuma en yakın öğretmenlerimize ulaşıp profillerini inceleyebilirsiniz.

 

  • Ders Talepleri sayfasında ve profilinizde bulunan  “Ders Talebi Oluştur” seçeneğine tıklayıp sizden istenilen bilgileri ekleyerek istediğiniz alanda talep de bulunabilirsiniz. Bunun sonucunda belirlediğiniz konumunuza en yakın öğretmenler sizinle irtibata geçecektir.

 

  • Danışmanlık Al seçeneğinden kurum ile iletişime geçebilir ve kurumdan uzman öğretmen yönlendirmesi alabilirsiniz.

 

Özel ders sayfasında gezinti yaparken her öğretmenin özel ders ücretlerini ve özel ders fiyatlarını profilinde görebilirsiniz. Size en çok katkı sağlayacak eğitimci ile "Öğretmene Bağlan" butonunda görüşme sağlayıp derslere başlayabilirsiniz. 

Ayrıca eğer sizde özel ders almak isteyen öğrencilere ulaşmak istiyorsanız ücretsiz profil oluşturabilir ve eğitimci başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan "İlk Eğitimler ve Farkındalık" başlıklı makalemizde çocuklarınıza okul öncesi eğitim verirken nelere dikkat etmelisiniz, nasıl yaklaşmalısınız konusunda bilgiler verilmektedir.

Yazıyı Paylaş
Yorumlar
3
Bir Cevap Yazın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
Aylin
May 16, 2017
Merhaba, istanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim. Kadıköy, üsküdar ilçelerinde özel ders vermekteyim. Matematik ve ingilizce branşında özel dersler veriyorum. Özel ders verdiğim öğrenci portfolyomu büyütmek istiyorum. Ders verdiğim öğrenci sayımı nasıl arttırabilirim. Teşekkürler.
OzelDersAlanı
May 17, 2017
Aylin Hanım merhaba; Web sitemiz üzerinden özel ders vermek istediğiniz branşlar üzerine eğitimci profili oluşturabilir ve ders talepleri almaya başlayabilirsiniz.
Mehmet
Tem 20, 2017
Bursa, nilüferde ingilizce üzerine özel ders almak istiyorum, ilgilenirseniz sevinirim.