Özel Ders Almak İsteyenler

Yazar: Yasin G. | 08.03.2017 - 2 dakikalık okuma. Görüntülenme: 3760
Özel Ders Almak İsteyenler
Yasin G. Yasin G.
S evgili öğrenciler, veliler veya herhangi bir alanda özel ders almak isteyen değerli kişiler.

Sevgili öğrenciler, veliler veya herhangi bir alanda özel ders almak isteyen değerli kişiler. Biliyorum okullarda veya başka yerlerde mevcut olan eksikliklerden dolayı bazı branşlarda çok fazla eksiklikleriniz oluştu. Veya kendinizi geliştirmek istediğiniz alanın üzerine fazla yoğunlaşamadınız. İşte tıpkı sizin gibi bir çok kişi bu ve buna benzer sebeplerden dolayı bazı branşlarda veya alanlarda özel ders almayı tercih etmek durumunda kalmaktadır. Özel ders almak o kadar keyifli ve bir o kadar kalıcıdır ki, özel ders aldığınız konu üzerine belki de 1 ay çalışsanız anlayamayacağınız konuyu size 3 5 saatlik bir ders ile kalıcı ve keyifli bir şekilde öğrenmenize sebep olur. Tabi ki özel ders aldığınız kişinin de bunda çok büyük bir payı vardır. Çoğu ders veren öğretmenlerimiz ders verdiği öğrenciler ile öyle bir bağ kurar ki öğretmen sayesinde hayatında kalıcı değişiklikler yapmayı tercih eder.

Özel ders almak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit 3 adım vardır.

  • Özel Ders verenler sayfasında keyifli bir gezinti yapıp profesyonel bir şekilde ders vermek isteyen öğretmenlerin veya uzmanların profillerini inceleyip, tanıtım videolarını izleyip ilginizi çeken veya size katkı sağlayacak öğretmenimizin, profilinin sağ üst köşesinde bulunan “öğretmene bağlan” butonuna tıklayıp seçtiğiniz öğretmenimiz ile yazışabilir, uygun görmeniz durumunda hemen özel ders almaya başlayabilirsiniz. Tabi ki “Yakındakiler” seçeneğinden sizin bulunduğunu konuma en yakın öğretmenlerimize ulaşıp profillerini inceleyebilirsiniz.

 

  • Ders Talepleri sayfasında ve profilinizde bulunan  “Ders Talebi Oluştur” seçeneğine tıklayıp sizden istenilen bilgileri ekleyerek istediğiniz alanda talep de bulunabilirsiniz. Bunun sonucunda belirlediğiniz konumunuza en yakın öğretmenler sizinle irtibata geçecektir.

 

  • Danışmanlık Al seçeneğinden eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilir ve aradığınız en ideal öğretmeni bulma konusunda destek isteyebilirsiniz. 
     

Özel ders sayfasında gezinti yaparken her öğretmenin özel ders ücretlerini ve özel ders fiyatlarını profilinde görebilirsiniz. Size en çok katkı sağlayacak eğitimci ile "Ders Talebinde Bulun" butonunda görüşme sağlayıp derslere başlayabilirsiniz. 

Ayrıca eğer sizde özel ders almak isteyen öğrencilere ulaşmak istiyorsanız ücretsiz profil oluşturabilir ve eğitimci başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan "İlk Eğitimler ve Farkındalık" başlıklı makalemizde çocuklarınıza okul öncesi eğitim verirken nelere dikkat etmelisiniz, nasıl yaklaşmalısınız konusunda bilgiler verilmektedir.

Etiketler

Yazar

Yasin G.

Online ve birebir dersler yapıyorum. Temel eğitimlerden sonra proje bazlı devam ediyoruz. Ayrıca kendi siteniz üzerinden tüm eğitimlerin uygulaması yapıyoruz.Temel eğitimlerden ...

Benzer Yazılar
ozeldersalani.com ile Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları

ozeldersalani.com ile Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları

Eğer gerçekten özel ders vermek istiyorsanız ve özel ders almak isteyen kişilerin size kolay bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız takipte kalın!

Puanlama Sisteminin Önemi ve Kriterleri

Puanlama Sisteminin Önemi ve Kriterleri

Özel Ders vermek isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken konular!

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel ders vermek isteyen kişilerin akıllarına takılan en önemli sorunun çözümünü sizler için hazırladık.

Eğitimde Özel Dersin Önemi ve Faydaları

Eğitimde Özel Dersin Önemi ve Faydaları

Eğitim belli bir branşta, belli bir konu da bilgi ve beceri kazandırma ve geliştirme işidir. Eğitimde özel dersin faydaları.

Yorumlar (3)
Makaleyi beğendin mi ?

Cevap Yaz 20 Temmuz 2017

Bursa, nilüferde ingilizce üzerine özel ders almak istiyorum, ilgilenirseniz sevinirim.


Cevap Yaz

Aylin Hanım merhaba; Web sitemiz üzerinden özel ders vermek istediğiniz branşlar üzerine eğitimci profili oluşturabilir ve ders talepleri almaya başlayabilirsiniz.


Cevap Yaz

Merhaba, istanbul anadolu yakasında ikamet etmekteyim. Kadıköy, üsküdar ilçelerinde özel ders vermekteyim. Matematik ve ingilizce branşında özel dersler veriyorum. Özel ders verdiğim öğrenci portfolyomu büyütmek istiyorum. Ders verdiğim öğrenci sayımı nasıl arttırabilirim. Teşekkürler.

Özeldersalanı Logo
350+ kategoride 35.000+ öğretmen, hemen ders al! İlk dersin ücretsiz 😍
hemen ders al!
İlk dersin ücretsiz 😍
Öğretmen Bul