Anne ve Babanın Özel Ders Üzerindeki Etkileri Nedir ?

Yazar: Yasin G. | 02.04.2017 - 1 dakikalık okuma. Görüntülenme: 2379
Anne ve Babanın Özel Ders Üzerindeki Etkileri Nedir ?
Ç ocuğunuz eksik olduğu konularda özel ders talebi oluşturabilir ve tüm öğretmenlerle ücretsiz konuşabilirsiniz.

Hepimizin ilk öğretmeni, anne ve babamızdır. Okula başladığımızda bizleri eğiten ve öğreten öğretmenlerimiz olsa da şüphesiz ki anne ve babanın rolü eksilmez. 

Özel ders noktasında da bu böyledir. Özel ders, dersi veren öğretmen, öğrenci kadar anne ve babanın etkisi de oldukça büyüktür. Çünkü özel ders; aile, öğretmen ve öğrenci üçlüsünden oluşan bir ekip işidir aslında. Bu üçlünün sürekli koordine halinde olması, özel dersteki etkililiği ve etkinliği arttırırken, öğrencinin kendine olan güvenini de beraberinde getirir. Anne baba ve öğretmen takibinde olan öğrencinin, eksik kalan noktaları daha kısa zamanda tespit edilir. Bu durum kısa zamanda başarıyı da beraberinde getirecektir. 

Bazı konularda eksiklikleri olan öğrenciler bu eksikliklerini anne babalarına söylediklerinde veya öğrencinin sınavlarda aldığı puanlara göre bazı derslerde - konularda eksiklik olduğunu anlayan ebeveynler çocuklarındaki eksik konuları tamamlamak için özel derse ihtiyaç duymaktadır. Bazı araştırmalar yapan ebeveynler kendilerine ve çocuklarına uygun olduğunu düşündüğü öğretmenden özel ders talep etmektedir. 

Sizde çocuğunuza eksik olduğu konularda özel ders aldırmak istiyorsanız hemen ilgili dersteki öğretmenlerin profillerini inceleyin ve özel derslere başlayın. Ayrıca veli - öğrenci olarak ücretsiz üye olup dilediğiniz öğretmenle konuşabilir, ders talebi oluşturabilirsiniz. 

Etiketler

Yazar

Yasin G.

Online ve birebir dersler yapıyorum. Temel eğitimlerden sonra proje bazlı devam ediyoruz. Ayrıca kendi siteniz üzerinden tüm eğitimlerin uygulaması yapıyoruz.Temel eğitimlerden ...

Benzer Yazılar
ozeldersalani.com ile Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları

ozeldersalani.com ile Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları

Eğer gerçekten özel ders vermek istiyorsanız ve özel ders almak isteyen kişilerin size kolay bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız takipte kalın!

Puanlama Sisteminin Önemi ve Kriterleri

Puanlama Sisteminin Önemi ve Kriterleri

Özel Ders vermek isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken konular!

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel ders vermek isteyen kişilerin akıllarına takılan en önemli sorunun çözümünü sizler için hazırladık.

Özel Ders Almak İsteyenler

Özel Ders Almak İsteyenler

Sevgili öğrenciler, veliler veya herhangi bir alanda özel ders almak isteyen değerli kişiler.

Yorumlar (0)
Makaleyi beğendin mi ?
Özeldersalanı Logo
350+ kategoride 35.000+ öğretmen, hemen ders al! İlk dersin ücretsiz 😍
hemen ders al!
İlk dersin ücretsiz 😍
Öğretmen Bul