Yoga Özel Ders

çizgi

Yoga Özel Ders Veren, Aşağıda Listelediğimiz 13 Profil Arasından Sizin İçin En Uygun Olduğunu Düşündüğünüz Öğretmeni Hemen Keşfedin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

Profesyonel Dans Öğretmeni

Pelin G.

(0 üye yorumu)
Ankara Üniversitesi Mezunu
-
Eğlenirken öğretmek...

Pilates Ve Yoga Eğitmeni

İpek H.

(0 üye yorumu)
Başkent Üniversitesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Fakülte) Mezunu
Ankara - Çankaya
İşini seven ve insan ilişkileri konusunda kendini geliştirmekten k...
Yoga Eğitmeni
Ece Vuslat Y.

(0 üye yorumu)
Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Mezunu
İstanbul - Beylikdüzü
Yoga Kolaylaştırıcısı...
Yoga Ve Meditasyon Eğitmeni
Cem B.

(0 üye yorumu)
Mezunu
Çanakkale - Merkez
15 yıldır İran, Hindistan, Dubai, Ermenistan ve Türkiye’de yoga ...
Çocuk Yogası
Ekin D.

(0 üye yorumu)
İzmir Ekonomi Üniversitesi Sosyoloji(%50 Burslu) Mezunu
İzmir - Karşıyaka
2013'ten beri aktif olarak yoga yapıyorum, çocuk yogası dersleri de...
Yaşam Koçu
Kaan Ş.

(0 üye yorumu)
İstanbul Teknik Üniversitesi Öğrencisi
İstanbul - Şişli
Profesyonel...
Yoga Öğretmeni
Tijen C.

(0 üye yorumu)
Ege Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği Mezunu
-
Uzakdoğuda eğitim almış bir yoga eğitmeni...
Antrenör
Emre P.

(0 üye yorumu)
Gazi Üniversitesi Öğrencisi
Ankara -
Öğretmeye hevesli bir antrenör ve öğrenmeye açık bir sporcuyum....
Antropoloji / Özel Eğitmenlik
Dilan K.

(0 üye yorumu)
Ahi Evran Üniversitesi Antropoloji Mezunu
İstanbul - Şişli
Sabırlı ve sevecen Aynı zamanda kontrollü disiplinli biriyim...
Yoga, Pilates, Meditasyon, Beslenme, Nefes, Mindfulness
Ferhan Ş.

(1 üye yorumu)
Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Öğrencisi
Bursa - Nilüfer
Yılların tecrübesiyle, her seviyede öğrenci ve her çeşit beden ...
Müzik Öğretmeni
Ayana Y.

(0 üye yorumu)
Ankara Üniversitesi Öğrencisi
Ankara - Çankaya
Müzik Öğretmeni...
Biyoloji
Merve A.

(0 üye yorumu)
İstanbul Üniversitesi Biyoloji Mezunu
İstanbul - Bayrampaşa
Öğrencisini seven bir öğretmen....
Yoga Eğitmeni
Başak A.

(0 üye yorumu)
Elektrik Mühendisliği Mezunu
Kocaeli - İzmit
Henüz Hakkında Bilgi Girilmemiş!


Yoga Özel Ders Veren Öğretmenlere Gelen Son Değerlendirmeler


YOGA EĞİTİMİ 

Yoga nedir diye başlayacak olursak, Yoga İngilizcede boyunduruk anlamına gelen ‘’Yoke’’ sözcüğünün Sanskritçe dilinden atasıdır diyebiliriz kısaca. Yoga eğitiminin kendi içinde belli başlı stilleri vardır. Bunlar başlıca;

olarak devam edebiliriz. 

Özellikle bu stillerden hamile yogası ve çocuk yogası en yaygın olan stillerindendir. Son dönemlerde özellikle hamileler ve çocuklarına yoga eğitimi aldırmak isteyen aileler Yoga nedir? Yoganın faydaları nelerdir? Yogaya nasıl başlanır? Yoga başlangıç dersleri? Meditasyon dersleri? Yoga özel ders? Gibi konularda sorularına cevap bulmak istiyorlar. Eğer sizde Yogaya merak sardıysanız bu yazımızın içinde sorularınızın cevaplarını çok kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Ayrıca tüm bunların dışında merak ettiklerinizi aşağıdaki yorumlar kısmına yazabilirsiniz.

YOGANIN FAYDALARI

 Yoganın hem vücudumuz için hem zihnimiz için birçok açıdan faydaları vardır. Özellikle zihnimizi kötü duygulardan, kirli düşüncelerden arıtmamız için vücudumuz için ise kas ve kemiklerde baskı yapmadan vücudumuzu yavaşça canlandırması Yoganın bize sağladığı faydalarından sadece birkaç tanesidir. Yoganın faydaları gün geçtikçe daha çok anlaşılmaktadır. Hal böyle olunca Yogaya merak saran kişilerin sayısı gittikçe artmaktadır. Özellikle hamile hanımlar için Hamile Yogası, bunun yanında çocuklarının da Yogayı küçük yaşta öğrenmesi ve Yoganın faydalarını görmesini isteyen aileler için Çocuk Yogası son zamanlarda en çok tercih edilen Yoga stillerinin başında gelmektedir. Yani kısaca Yoganın ne yaşı vardır ne de belli bir kesime özgüdür. Dünyanın en yaşlı Yoga eğitmeni Tao Porchon Lynch’ın dediği gibi “’’ Yoga pratiği size yaşa meydan okuyan bir enerji verir.’’

YOGAYA NASIL BAŞLANIR?

Eğer sizde Yogaya sıfırdan başlayacaksanız, öncelikle aklınıza takılan soruların küçükte olsa cevap bulması için Yoga videoları izleyebilirsiniz. Hatta dilerseniz eğitmenlerimizin sizler için hazırlamış oldukları en iyi Yoga videolarını izleyebilir, Özel Ders Alanı sitemizde bulunan bu alanda en iyi yoga eğitmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Yoga dersi genelde iki kişilik Yoga dersi şeklinde yapılır. Bunun yanında toplu olarak da Yoga derslerinin yapıldığını görebiliriz.

ÖZEL YOGA DERSİ

Eğer Yoga konusunda kendinizi geliştirmek ve ilerlemek istiyorsanız. Yoga konusunda kendisini geliştirmiş ve bu alanda ders veren bir Yoga eğitmeninden destek alabilir ya da Yoga kurslarına katılabilirsiniz. Yukarda değindiğimiz gibi Özel Ders Alanı sitemizden doğrudan Yoga dersinde size destek verecek eğitmenlerimizle iletişime geçebilirsiniz ya da ücretsiz danışmanlık kısmından bize iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz böylece Özel Ders Alanı ekibimiz sizi en doğru eğitmenlerimizle buluşturacaktır. Böylece Yogadan başlangıç dersi alabilir ve ilk adımı bu şekilde atabilirsiniz.

ÖZEL YOGA DERSİ FİYATLARI VE YOGA KURSU FİYATLARI

Eğer birebir iki kişilik yogadan özel ders almak istiyorsanız sitemizde bulunan Yoga eğitmenlerimiz ortalama saatlik olarak 100 TL den ders vermektedirler. Özel ders alanı sitesinden size konum ve bütçe olarak en uygun eğitmenlerden özel yoga dersi alabilirsiniz. Bunun yanında eğer toplu olarak Yoga dersi almak isterseniz sitemizde bulunan kurslar ortalama seans başı 30 TL den toplu olarak Yoga dersleri vermektedirler. Dilerseniz yine sitemizden yine size en uygun Yoga kurslarından birine kayıt oluşturabilirsiniz. Dilerseniz ücretsiz danışmanlık al kısmından bize iletişim numaranızı bırakırsanız sizin için bütün araştırmaları biz yapalım ve sizi en iyi Yoga eğitmenlerimize veya en iyi Yoga kurslarımıza yönlendirelim. 

YOGA ÖZEL DERS VERMEK İSTİYORUM

Eğer sizde Yogada kendinizi geliştirmek ve bu alanda Yogadan özel ders vermek istiyorsanız. Öncelikle Yoga eğitmenliği kurslarına katılabilirsiniz. Böylece bu alanda kendinizi doğru bir şekilde ve olabilecek en kısa süre zarfında geliştirebilirsiniz. Burada yine önemli olan noktalardan bir tanesi de Yoga eğitmeni olmak isteyen üyelerimiz Yoğa eğitmenliği kurs ücretlerini merak ediyorlar. Genel olarak Türkiye geneline baktığımızda illere ve bölgelere göre bu fiyatlar değişiklik gösterebiliyor ama ortalama olarak bakacak olursak Yoğa eğitmenliği kurs ücretleri aylık 500 ile 700 TL arasında değişiklik gösterebiliyor. Sizde bu alanda kendinize güveniyorsanız Özel Ders Alanı üzerinden eğitmen olarak başvuru yapabilirsiniz.