Yaz Fırsattır

Yazar: Yasin G. | 22.06.2017 - 1 dakikalık okuma. Görüntülenme: 2842
Yaz Fırsattır
O kullar başlayınca zaten çok yoğun çalışırım, bu yaz son tatilim diye mi düşünüyorsunuz?.

Merhaba arkadaşlar, siz de lise veya üniversite sınavlarına mı hazırlanıyorsunuz? Okullar başlayınca zaten çok yoğun çalışırım, bu yaz son tatilim diye mi düşünüyorsunuz? Muhtemelen rakipleriniz de öyle düşünüyordur!  Eğer bir adım hatta belki de birkaç adım önde olmak istiyorsanız bu yaz tatilini bir fırsata dönüştütebilirsiniz.

Bu sıcakta ders mi çalışılır, herkes gezerken ben test mi çözücem; gibi aklınıza takılan haklı sorular olabilir. Zaten size harıl harıl çalışın, kendinizi eve kapatın demiyorum. Gün içinde yapacağınız küçük bir konu çalışması ve ardından çözeceğiniz birkaç test size oldukça büyük katkı sağlayacaktır. En azından bir iki saatinizi ayırabilirsiniz. 7/24 mü gezeceksiniz canım?!

Çok bir şey yapamam ki, çalışsam ne olcak, zaten kendimi veremem gibi bahaneler üretmeyin. Çünkü çalıştığız konulara tam hakim olamasanız bile sene içindeki tekrarlarda çalışmalarınız kesinlikle işe yarayacaktır. Arkadaşlarınızın yeni kavramaya başladığı konuları siz çoktan geçmiş olacaksınız. Çünkü yazın çalışmıştınız o konuya, kısa bir tekrar size yetti!

Ohoo! Unuturum ki ben.., demeyin. Unutmazsınız korkmayın. Zaten öğrenmek için oturmadız mı masanın başına? E o zaman...

Hem unutmayın, şimdi feda edeceğiniz bir yaz tatili size muhteşem bir gelecek kazandırabilir.

Bir önceki yazımız olan Baiboard Nedir, Nasıl Kullanılır başlıklı makalemizde matematik derslerinden kullanabileceğiz uygulama hakkında bilgiler verilmektedir. 

Etiketler

Yazar

Yasin G.

Online ve birebir dersler yapıyorum. Temel eğitimlerden sonra proje bazlı devam ediyoruz. Ayrıca kendi siteniz üzerinden tüm eğitimlerin uygulaması yapıyoruz.Temel eğitimlerden ...

Benzer Yazılar
2024 LGS’ye Nasıl Hazırlanmalıyım?

2024 LGS’ye Nasıl Hazırlanmalıyım?

2023 LGS'ye girecek öğrenciler nasıl hazırlanmalıdır. LGS sınavına hazırlıkta öğrencilerin uygulaması gereken teknikler blogumuzda.

Neden Ders Çalışıyorsunuz?

Neden Ders Çalışıyorsunuz?

Bir öğrenci, ders çalışmayı olması için kendine hedef belirlemeyi ve o hedefe inanmalıdır.

Ders Çalışma Zamanı

Ders Çalışma Zamanı

En etkili ders çalışma zamanı nedir, öğrenciler ders çalışma saatlerinde nelere dikkat etmelidir

Nasıl Ders Çalışmalıyım?

Nasıl Ders Çalışmalıyım?

Nasıl ders çalışılır maddeler halinde sizin için hazırladık. Sınavlarda başarıyı yakalamak için ders çalışmanın püf noktaları

Yorumlar (0)
Makaleyi beğendin mi ?