Yaz Fırsattır

Yaz Fırsattır
Yasin G.
Tecrübe Paylaşımı - Hayata Dair
Haz 22, 2017
2239

Merhaba arkadaşlar, siz de lise veya üniversite sınavlarına mı hazırlanıyorsunuz? Okullar başlayınca zaten çok yoğun çalışırım, bu yaz son tatilim diye mi düşünüyorsunuz? Muhtemelen rakipleriniz de öyle düşünüyordur!  Eğer bir adım hatta belki de birkaç adım önde olmak istiyorsanız bu yaz tatilini bir fırsata dönüştütebilirsiniz.

Bu sıcakta ders mi çalışılır, herkes gezerken ben test mi çözücem; gibi aklınıza takılan haklı sorular olabilir. Zaten size harıl harıl çalışın, kendinizi eve kapatın demiyorum. Gün içinde yapacağınız küçük bir konu çalışması ve ardından çözeceğiniz birkaç test size oldukça büyük katkı sağlayacaktır. En azından bir iki saatinizi ayırabilirsiniz. 7/24 mü gezeceksiniz canım?!

Çok bir şey yapamam ki, çalışsam ne olcak, zaten kendimi veremem gibi bahaneler üretmeyin. Çünkü çalıştığız konulara tam hakim olamasanız bile sene içindeki tekrarlarda çalışmalarınız kesinlikle işe yarayacaktır. Arkadaşlarınızın yeni kavramaya başladığı konuları siz çoktan geçmiş olacaksınız. Çünkü yazın çalışmıştınız o konuya, kısa bir tekrar size yetti!

Ohoo! Unuturum ki ben.., demeyin. Unutmazsınız korkmayın. Zaten öğrenmek için oturmadız mı masanın başına? E o zaman...

Hem unutmayın, şimdi feda edeceğiniz bir yaz tatili size muhteşem bir gelecek kazandırabilir.

Bir önceki yazımız olan Baiboard Nedir, Nasıl Kullanılır başlıklı makalemizde matematik derslerinden kullanabileceğiz uygulama hakkında bilgiler verilmektedir. 

Yazıyı Paylaş
Yorumlar
0
Bir Cevap Yazın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır