Özel Ders Alanı Yazarı Olmak İster Misiniz?

Yazar: Yasin G. | 25.03.2017 - 1 dakikalık okuma. Görüntülenme: 10192
Özel Ders Alanı Yazarı Olmak İster Misiniz?
Ö zel Ders Alanı yazarı olarak tüm tecrübeleriniz binlerce kişi ile en kolay şekilde paylaşabilirsiniz!

Özel ders vermek isteyen bir kişi internette araştırma yaptığında bir çok platform ile karşı karşıya gelmektedir. Ancak var olan çoğu platformun karışık olmasından dolayı çoğu zaman bir sonuç alamamaktadır. Bunun örneğini sizlerde bir çok kez yaşamış olabilirsiniz.

Eğer sizde özel ders pastasından diliminizi almak istiyorsanız amacımıza ortak olarak ilk adımı atabilirsiniz. ozeldersalani.com olarak amacımız tüm Türkiye’de özel ders vermek ve özel ders almak isteyenleri bir araya getirerek en kolay şekilde ilgili branşta derslere başlanmasını sağlamaktır. Sitemizi incelediğiniz de her adımın en basit şekilde ilerlediğini görebilirsiniz.

En büyük hedeflerimizden birisi yaptıkları güzel çalışmaları, Türkiye’de ki tüm meslektaşları ile paylaşmak isteyen öğretmenleri veya ilgili konularda paylaşımda bulunmak isteyen herkesi bir tek bir çatı altında buluşturmaktır.

Sizde kendi branşınız ile ilgili bilgilerinizi, tecrübelerinizi, görüşlerinizi en kolay şekilde binlerce kişiye ulaştırmak istiyorsanız ve en önemlisi “paylaşmak güzeldir” e inanıyorsanız sitemizde yazar olmaya bekliyoruz.

Özel ders alanı blogun da yazar olmak için info@ozeldersalani.com adresine mail atabilir veya kendinize ait bir öğretmen profili oluşturup bizim ile iletişime geçebilirsiniz

"Özel ders Alanı İle Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları" başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Etiketler

Yazar

Yasin G.

Online ve birebir dersler yapıyorum. Temel eğitimlerden sonra proje bazlı devam ediyoruz. Ayrıca kendi siteniz üzerinden tüm eğitimlerin uygulaması yapıyoruz.Temel eğitimlerden ...

Benzer Yazılar
Özel Ders Nedir?

Özel Ders Nedir?

Özel ders, herhangi bir öğrencinin, konusunda iyi olan bir öğretmenden birebir ders almasıdır

Özel Ders Almak İsteyenler

Özel Ders Almak İsteyenler

Sevgili öğrenciler, veliler veya herhangi bir alanda özel ders almak isteyen değerli kişiler.

Mutluluk=Başarı

Mutluluk=Başarı

Çocuklarımıza her şeyden önce kendi kendine mutlu olup zorlukları aşabileceğini öğretmeliyiz.

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel ders vermek isteyen kişilerin akıllarına takılan en önemli sorunun çözümünü sizler için hazırladık.

Yorumlar (4)
Makaleyi beğendin mi ?
İ

İLKNUR B.
Cevap Yaz

BENDE KENDİMCE EDİNDİĞİM TECRÜBELERİMİ GENÇ ARKADAŞLARLA PAYLAŞMAK VE ONLARIN YARARINA BİRŞEYLER YAPMAK İSTERİM.BU KONUDA SİZİNLE İLETİŞİME GEÇMEK İSTİYORUM.


Cevap Yaz 25 Temmuz 2017

Ne üzerine yazılar yazabiliyoruz acaba. Sitenizde yazı yazmak için herhangi bir kriter var mı?

İ

İstanbul S.
Cevap Yaz

Mustafa Bey merhaba, Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak eğitimci profili oluşturabilir ve ders talepleri alabilirsiniz. Ayrıca profil oluşturduktan sonra size ait panelinizden branşınız ile ilgili blog yazıları yazabilirsiniz. Yazmış olduğunuz yazılar onaylandıktan sonra sistem üzerinden sizin yazarlığınızda paylaşılacaktır. İyi günler dileriz.

M

MUSTAFA A.
Cevap Yaz

Selamlar ben Marmara üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümü 2006 mezunuyum..10 yıllık dershane ygs-lys tecrübem var..Şuanda da Final okullarında çalışıyorum...ihtiyaç ol.asi durumunda ders verebilir yazı yazabilir editörlük ve redaksiyon yapabilirim... Hayırlı günler...