Özel Ders Alanı Yazarı Olmak İster Misiniz?

Yazar: Yasin G. | 25.03.2017 - 1 dakikalık okuma. Görüntülenme: 9999
Özel Ders Alanı Yazarı Olmak İster Misiniz?
Yasin G. Yasin G.
Ö zel Ders Alanı yazarı olarak tüm tecrübeleriniz binlerce kişi ile en kolay şekilde paylaşabilirsiniz!

Özel ders vermek isteyen bir kişi internette araştırma yaptığında bir çok platform ile karşı karşıya gelmektedir. Ancak var olan çoğu platformun karışık olmasından dolayı çoğu zaman bir sonuç alamamaktadır. Bunun örneğini sizlerde bir çok kez yaşamış olabilirsiniz.

Eğer sizde özel ders pastasından diliminizi almak istiyorsanız amacımıza ortak olarak ilk adımı atabilirsiniz. ozeldersalani.com olarak amacımız tüm Türkiye’de özel ders vermek ve özel ders almak isteyenleri bir araya getirerek en kolay şekilde ilgili branşta derslere başlanmasını sağlamaktır. Sitemizi incelediğiniz de her adımın en basit şekilde ilerlediğini görebilirsiniz.

En büyük hedeflerimizden birisi yaptıkları güzel çalışmaları, Türkiye’de ki tüm meslektaşları ile paylaşmak isteyen öğretmenleri veya ilgili konularda paylaşımda bulunmak isteyen herkesi bir tek bir çatı altında buluşturmaktır.

Sizde kendi branşınız ile ilgili bilgilerinizi, tecrübelerinizi, görüşlerinizi en kolay şekilde binlerce kişiye ulaştırmak istiyorsanız ve en önemlisi “paylaşmak güzeldir” e inanıyorsanız sitemizde yazar olmaya bekliyoruz.

Özel ders alanı blogun da yazar olmak için info@ozeldersalani.com adresine mail atabilir veya kendinize ait bir öğretmen profili oluşturup bizim ile iletişime geçebilirsiniz

"Özel ders Alanı İle Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları" başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Etiketler

Yazar

Yasin G.

Online ve birebir dersler yapıyorum. Temel eğitimlerden sonra proje bazlı devam ediyoruz. Ayrıca kendi siteniz üzerinden tüm eğitimlerin uygulaması yapıyoruz.Temel eğitimlerden ...

Benzer Yazılar
ozeldersalani.com ile Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları

ozeldersalani.com ile Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları

Eğer gerçekten özel ders vermek istiyorsanız ve özel ders almak isteyen kişilerin size kolay bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız takipte kalın!

Puanlama Sisteminin Önemi ve Kriterleri

Puanlama Sisteminin Önemi ve Kriterleri

Özel Ders vermek isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken konular!

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel ders vermek isteyen kişilerin akıllarına takılan en önemli sorunun çözümünü sizler için hazırladık.

Özel Ders Almak İsteyenler

Özel Ders Almak İsteyenler

Sevgili öğrenciler, veliler veya herhangi bir alanda özel ders almak isteyen değerli kişiler.

Yorumlar (9)
Makaleyi beğendin mi ?

Cevap Yaz

Merhaba, yazarlık alabilmek için sadece profil oluşturmamız yeterli midir. Hangi konular da - kelime sayısı nedir acaba? Teşekkürler.

İ

İLKNUR B.
Cevap Yaz

BENDE KENDİMCE EDİNDİĞİM TECRÜBELERİMİ GENÇ ARKADAŞLARLA PAYLAŞMAK VE ONLARIN YARARINA BİRŞEYLER YAPMAK İSTERİM.BU KONUDA SİZİNLE İLETİŞİME GEÇMEK İSTİYORUM.


Cevap Yaz

MERHABA ; ATATÜRK ÜNÍVERSITESI FARS DÍLÍ VE EDEIYATI BOLUMU MEZUNUYUM.KAFKAS UNÍVERSÍTESÍ ÍNGÍLÍZ DÍLÍ VE EDEBÍYATI BOLUMU OGRENCISIYIM.HER IKI DILDE EĞÍTÍM VERMEK ISTIYORUM.TECRUBEM VAR. TESEKKURLER...


Cevap Yaz

Merhabalar. Bende yazar olmak ve eğitim, özel ders, güncel konular üzerinde ders vermek istiyorum. Bunun İçin ne yapabilirim.


Cevap Yaz

10 yıldır sınıf öğretmeniyim ilkokul 1-4 arası ders verilir ayrıca bir yıl dershanede teog matematik üzerine ders verdim İstanbul Avrupa yakası


Cevap Yaz 25 Temmuz 2017

Ne üzerine yazılar yazabiliyoruz acaba. Sitenizde yazı yazmak için herhangi bir kriter var mı?


Cevap Yaz 07 Haziran 2017

Özel ders vermek ve sitenizde yazar olarak tecrübelerimi diğer arkadaşlarla paylaşmak istiyorum. Bunu için ne yapabilirim. Teşekkürler

İ

İstanbul S.
Cevap Yaz

Mustafa Bey merhaba, Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak eğitimci profili oluşturabilir ve ders talepleri alabilirsiniz. Ayrıca profil oluşturduktan sonra size ait panelinizden branşınız ile ilgili blog yazıları yazabilirsiniz. Yazmış olduğunuz yazılar onaylandıktan sonra sistem üzerinden sizin yazarlığınızda paylaşılacaktır. İyi günler dileriz.

M

MUSTAFA A.
Cevap Yaz

Selamlar ben Marmara üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümü 2006 mezunuyum..10 yıllık dershane ygs-lys tecrübem var..Şuanda da Final okullarında çalışıyorum...ihtiyaç ol.asi durumunda ders verebilir yazı yazabilir editörlük ve redaksiyon yapabilirim... Hayırlı günler...

Özeldersalanı Logo
350+ kategoride 35.000+ öğretmen, hemen ders al! İlk dersin ücretsiz 😍
hemen ders al!
İlk dersin ücretsiz 😍
Öğretmen Bul