Özel Ders Alanı Yazarı Olmak İster Misiniz?

Özel Ders Alanı Yazarı Olmak İster Misiniz?
Yasin G.
Tecrübe Paylaşımı - Hayata Dair
Mar 25, 2017
9498

Özel ders vermek isteyen bir kişi internette araştırma yaptığında bir çok platform ile karşı karşıya gelmektedir. Ancak var olan çoğu platformun karışık olmasından dolayı çoğu zaman bir sonuç alamamaktadır. Bunun örneğini sizlerde bir çok kez yaşamış olabilirsiniz.

Eğer sizde özel ders pastasından diliminizi almak istiyorsanız amacımıza ortak olarak ilk adımı atabilirsiniz. ozeldersalani.com olarak amacımız tüm Türkiye’de özel ders vermek ve özel ders almak isteyenleri bir araya getirerek en kolay şekilde ilgili branşta derslere başlanmasını sağlamaktır. Sitemizi incelediğiniz de her adımın en basit şekilde ilerlediğini görebilirsiniz.

En büyük hedeflerimizden birisi yaptıkları güzel çalışmaları, Türkiye’de ki tüm meslektaşları ile paylaşmak isteyen öğretmenleri veya ilgili konularda paylaşımda bulunmak isteyen herkesi bir tek bir çatı altında buluşturmaktır.

Sizde kendi branşınız ile ilgili bilgilerinizi, tecrübelerinizi, görüşlerinizi en kolay şekilde binlerce kişiye ulaştırmak istiyorsanız ve en önemlisi “paylaşmak güzeldir” e inanıyorsanız sitemizde yazar olmaya bekliyoruz.

Özel ders alanı blogun da yazar olmak için info@ozeldersalani.com adresine mail atabilir veya kendinize ait bir öğretmen profili oluşturup bizim ile iletişime geçebilirsiniz

"Özel ders Alanı İle Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları" başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Yazıyı Paylaş
Yorumlar
9
Bir Cevap Yazın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
Mustafa Aydın
May 25, 2017
Selamlar ben Marmara üniversitesi Türk dili ve Edebiyatı bölümü 2006 mezunuyum..10 yıllık dershane ygs-lys tecrübem var..Şuanda da Final okullarında çalışıyorum...ihtiyaç ol.asi durumunda ders verebilir yazı yazabilir editörlük ve redaksiyon yapabilirim... Hayırlı günler...
OzelDersAlani
May 25, 2017
Mustafa Bey merhaba, Web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak eğitimci profili oluşturabilir ve ders talepleri alabilirsiniz. Ayrıca profil oluşturduktan sonra size ait panelinizden branşınız ile ilgili blog yazıları yazabilirsiniz. Yazmış olduğunuz yazılar onaylandıktan sonra sistem üzerinden sizin yazarlığınızda paylaşılacaktır. İyi günler dileriz.
Ayşenur
Haz 7, 2017
Özel ders vermek ve sitenizde yazar olarak tecrübelerimi diğer arkadaşlarla paylaşmak istiyorum. Bunu için ne yapabilirim. Teşekkürler
Furkan
Tem 25, 2017
Ne üzerine yazılar yazabiliyoruz acaba. Sitenizde yazı yazmak için herhangi bir kriter var mı?
Refika
Ağu 1, 2017
10 yıldır sınıf öğretmeniyim ilkokul 1-4 arası ders verilir ayrıca bir yıl dershanede teog matematik üzerine ders verdim İstanbul Avrupa yakası
Ayşen Durkan
Ağu 14, 2017
Merhabalar. Bende yazar olmak ve eğitim, özel ders, güncel konular üzerinde ders vermek istiyorum. Bunun İçin ne yapabilirim.
Duygu YILDIZ
Ara 16, 2017
MERHABA ; ATATÜRK ÜNÍVERSITESI FARS DÍLÍ VE EDEIYATI BOLUMU MEZUNUYUM.KAFKAS UNÍVERSÍTESÍ ÍNGÍLÍZ DÍLÍ VE EDEBÍYATI BOLUMU OGRENCISIYIM.HER IKI DILDE EĞÍTÍM VERMEK ISTIYORUM.TECRUBEM VAR. TESEKKURLER...
İLKNUR BAYRAKTAR
Ara 25, 2017
BENDE KENDİMCE EDİNDİĞİM TECRÜBELERİMİ GENÇ ARKADAŞLARLA PAYLAŞMAK VE ONLARIN YARARINA BİRŞEYLER YAPMAK İSTERİM.BU KONUDA SİZİNLE İLETİŞİME GEÇMEK İSTİYORUM.
Furkan G
Şub 16, 2018
Merhaba, yazarlık alabilmek için sadece profil oluşturmamız yeterli midir. Hangi konular da - kelime sayısı nedir acaba? Teşekkürler.