PANDEMİ SÜRECİNDE SINAVLAR

Yazar: BUKET B. | 20.06.2021 - 1 dakikalık okuma. Görüntülenme: 244
PANDEMİ SÜRECİNDE SINAVLAR
P andemi süreçinde sınava hazırlanan öğrencilere destek olmak

TÜM DÜNYAYI ETKİSİ ALTINA ALAN VE NEREDEYSE 2 YILIMIZA MAL OLAN BU ZORLU SÜREÇTE BİRÇOK ÖĞRENCİ LGS, TYT, AYT, KPSS VB. SINAVLARA KENDİ OLANAKLARI DAHİLİNDE HAZIRLANMAYA ÇALIŞTI. BİRE BİR EĞİTİMDEN YOKSUN KALAN PEK ÇOK ÖĞRENCİ  ONLİNE EĞİTİM KAVRAMIYLA TANIŞTI.  ZATEN YÜZ YÜZE EĞİTİMİN BİLE YETERLİ VERİLEMEDİĞİ BİR SİSTEMDE ONLİNE EĞİTİMLE MAKAS DAHA ÇOK AÇILDI.

OKULLARIN VE ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARININ BİR AÇILIP BİR KAPANMASIYLA ÖĞRENCİLERİN DE KAFASI KARIŞTI. ÖZELLİKLE SINAVA HAZIRLANAN SON SINIF VE MEZUN GRUPLARI MAALESEF ÇOK YARA ALDILAR. TEST ÇÖZME, SEÇENEK ELEME,ZAMANI DOĞRU KULLANMA BUNLAR MERKEZİ SINAVLARDA ÇOK ÇOK ÖNEMLİ UNSURLARDIR. BUNLARDAN BİRİNİN EKSİKLİĞİ BAŞARIYI OLUMSUZ YÖNDE ETKİLEMEKTEDİR. 

ÖZEL DERSİN ÖNEMİ İŞTE TAM DA BÖYLE BİR ZAMANDA DAHA İYİ ANLAŞILDI, ÖZEL DERS BİRE BİR EĞİTİMDE ÖĞRENCİYLE YAKINDAN İLGİLENME, ONUN EKSİKLİKLERİNİ  DAHA RAHAT GÖREBİLME OLANAĞI TANIR HEM ÖĞRETMENE HEM DE ÖĞRENCİYE. TABİİ MAALESEF ÜLKEMİZDE HELE Kİ İNSANLARIN İŞSİZ GELİRSİZ KALDIĞI BU SANCILI  DÖNEMDE HERKESİN ÖZEL DERS ALABİLME OLANAĞI YOK.

HEPİMİZ ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YERİNE GETİRECEĞİZ, GEREKLİ FEDAKARLIĞI HEPİMİZ YAPACAĞIZ. ÇÜNKÜ ÜLKEMİZİ GÜZEL YARINLARA ANCAK BU ŞEKİLDE ULAŞTIRABİLİRİZ. EĞİTİM-ÖĞRETİM FEDAKARLIK İSTER VE BU FEDAKARLIĞI ULUSÇA VERMELİYİZ, HER ŞEYDEN KISILABİLİR,İKİ ÇİFT YERİNE BİR ÇİFT AYAKKABI ALINABİLİR,TATİL YAPMADAN BİR YAZI GEÇİREBİLİRİZ FAKAT EĞİTİMDE DEĞİL BİR YILIN BİR GÜNÜN BİLE EKSİK KALMASI GELİŞMİŞ ÜLKELERDEN YÜZLERCE YIL GERİDE KALMAMIZA NEDEN OLABİLİR.  DAHA GÜZEL, DAHA ÖZGÜR, DAHA GELİŞMİŞ YARINLARA ANCAK EĞİTİM-ÖĞRETİMLE ULAŞILABİLİRİZ.

Etiketler

Yazar

BUKET B.

6 YILI ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARINDA 5'DE MİLLİ EĞİTİMDE OLMAK ÜZERE 11 SENELİK ÖĞRETMENİM. ÖZEL ÖĞRETİM KURSLARINDA TÜRKÇE, TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI DERSLERİNE GİRDİM. HALK EĞİTİM'DE ...

Benzer Yazılar
ozeldersalani.com ile Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları

ozeldersalani.com ile Öğrenci Bulmanın Püf Noktaları

Eğer gerçekten özel ders vermek istiyorsanız ve özel ders almak isteyen kişilerin size kolay bir şekilde ulaşmasını istiyorsanız takipte kalın!

Puanlama Sisteminin Önemi ve Kriterleri

Puanlama Sisteminin Önemi ve Kriterleri

Özel Ders vermek isteyen kişilerin dikkat etmesi gereken konular!

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel ders vermek isteyen kişilerin akıllarına takılan en önemli sorunun çözümünü sizler için hazırladık.

Özel Ders Almak İsteyenler

Özel Ders Almak İsteyenler

Sevgili öğrenciler, veliler veya herhangi bir alanda özel ders almak isteyen değerli kişiler.

Yorumlar (0)
Makaleyi beğendin mi ?
Özeldersalanı Logo
350+ kategoride 35.000+ öğretmen, hemen ders al! İlk dersin ücretsiz 😍
hemen ders al!
İlk dersin ücretsiz 😍
Öğretmen Bul