En büyük Risk, Risk Almamaktır!

En büyük Risk, Risk Almamaktır!
Hakan Bahadır Polat P.
Özel Ders Neden Gerekli
Oca 19, 2018
1957

Sabah erkenden uyanıp okula giderek ders dinleyen öğrenci akşam eve geldiğinde ödevlerini yaparak sorumluluğunu yerine getirmesi elbette ilerki yaşamında sorumluluklarla başa çıkabilmesi için önemli bir yer tutmaktadır.

Öğrencinin yetersiz olduğu alanları tespit eden anne ve baba, çocuğuna elbette ki en iyi kursu seçerek takviyede bulunmak isteyecektir. Ama şu unutulmamalıdır ki bir öğrencinin kalabalık bir kursta anlamadığı bir noktayı tekrar ettirebilme şansı en fazla birdir. 

Ama birebir özel ders öğrenci için bir ayrıcalık sağlayacağından, anlamadığı noktaları sorma şansı kat kat fazla olacağından başarılı olma ihtimali de bir hayli fazla olacaktır. Birebir Özel derste yetişkin ya da çocuk fark etmez öğrenci ile iletişim kurmak ve sorunu anlamak akabinde sorunu çözmek daha sağlıklı, kolay  ve hızlı olacaktır.

Böylece hem zamandan hem paradan tasarruf edilmiş olmakla beraber öğrenci eğitimi tam manası ile almış olacak. Bir yetişkin olarak ister kendiniz için ister çocuğunuz için en iyi eğitimi almış olmanız sizi mesleğinizde ve çevrenizde çocuğunuzu ise okulunda ve çevresinde, daha etkin anlaşılır kılacaktır.

Diksiyon ve etkili konuşma iletişim ve diyalog kurabilme hatta gerektiğinde oyunculuk eğitimi almak bir yetişkin olarak size ve çocuğunuza beden dili üstünlüğü de kazandıracağı için iş çevresinde arkadaş ortamında ya da okulda sizi bir sıfır önde başlatacaktır.

Matematik özel ders sayılardan ibarettir ama hayatın matematiği bambaşkadır. Yaşamın matematiğini elinizde tutmak ve konu başlığı ne olursa olsun önde başlamak istiyorsanız, hitabet sanatı için diksiyon ve etkili konuşma iletişim ve diyalog kurabilme aynı zamanda oyunculuk yöntemleriyle beden dilini kullanmanız bir yetişkin olarak sizi ve çocuğunuzu hem başarıya taşıyacak hem de günlük hayatınızda dikkat çekilir biri kılacaktır.

Bu bağlam da ozeldersalani.com size ve çocuğunuza alanında başarılı eğitimcileri sunmaktadır.

Yazıyı Paylaş
Yorumlar
0
Bir Cevap Yazın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır