2 Hocalı Tayfa

Yazar: GÜRKAN M. | 21.04.2021 - 1 dakikalık okuma. Görüntülenme: 2176
2 Hocalı Tayfa
2 hocalı tayfa grubunun amacı nedir. Yaptığımız özel ders çalışmaları ve sonuçlarını sizler için hazırladık.

Özel Ders çalışmalarımızda 2 Hocalı Tayfa Grubumuzu kurarak aktif hale getirdik. Matematik ve İngilizce derslerinde İlköğretim ağırlıklı Matematik ve İngilizce Lise, Kpss ve DGS ağırlıklı Matematik dersleri vererek öğrencilerimizin başarı yolunda adımlar atmasını sağladık. Grubumuzda bazı konularda matematik ders konu anlatımlarıyla ders anlatım tarzımızı sizlere gösterdik. 2017-2018 eğitim öğretim yılında bizimle birlikte olan öğrencilerimiz başarılar elde etmenin gururunu yaşadı.

Özel ders öğretmen öğrenci ilişkisinin yanı sıra öğrenci ders ilişkisine katkı sağlamıştır. Öğrencimizin sınıf ortamında derse katılımları artmış, kendine güveni gelmiş ve sınav kaygısı yaşamadan sınavlarını rahatlıkla başarmıştır. 2. sınıfa giden erkek bir öğrencim vardı. İlginç tarafı öğrencimin sınav kaygısı ve dikkatsizlik nedeniyle bildiğini yapamaması durumu söz konusuydu. Hızlandırılmış bir özel ders eğitimiyle 50-60 aldığı sınavlardan 75 -85 -100 -100 -100 puanlar alarak sınıfı başarıyla bitirmiş sınıfta ilk 10 arasına girmiştir. Bu eğitimde özel ders'in kaliteli ve eğlenceli bir eğitimle önemini ortaya koymuştur. Ayrıca öğrenciye koçluk eğitimi de verilecek sınav kaygısı ve dikkatsizliği giderilmiştir. Bu bizim için büyük bir başarıdır.

Önceki yıllarda da aynı başarılara imza attığımız aşikardır. Özel dersi herkes verir fakat bu dersi psikolojik destekle vermek önemlidir.

GÜRKAN MAZLUM -  MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Etiketler

Yazar

GÜRKAN M.

TGM Eğitim Kurumları

Benzer Yazılar
Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım

Özel ders vermek isteyen kişilerin akıllarına takılan en önemli sorunun çözümünü sizler için hazırladık.

Eğitimde Özel Dersin Önemi ve Faydaları

Eğitimde Özel Dersin Önemi ve Faydaları

Eğitim belli bir branşta, belli bir konu da bilgi ve beceri kazandırma ve geliştirme işidir. Eğitimde özel dersin faydaları.

Özel Ders Almak İsteyenler

Özel Ders Almak İsteyenler

Sevgili öğrenciler, veliler veya herhangi bir alanda özel ders almak isteyen değerli kişiler.

Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık

Matematik Olimpiyatlarına Hazırlık

Matematik olimpiyatları nedir? Matematik olimpiyatlarına nasıl çalışılır? Matematik olimpiyatlarının tarihi nedir? Günümüzde matematik olimpiyatları ne zaman yapılmakta ve hangi sınıf öğrencileri katılmaktadır.

Yorumlar (0)
Makaleyi beğendin mi ?
Özeldersalanı Logo
350+ kategoride 35.000+ öğretmen, hemen ders al! İlk dersin ücretsiz 😍
hemen ders al!
İlk dersin ücretsiz 😍
Öğretmen Bul