2 Hocalı Tayfa

Yazar: GÜRKAN M. | 21.04.2021 - 1 dakikalık okuma. Görüntülenme: 2234
2 Hocalı Tayfa
2 hocalı tayfa grubunun amacı nedir. Yaptığımız özel ders çalışmaları ve sonuçlarını sizler için hazırladık.

Özel Ders çalışmalarımızda 2 Hocalı Tayfa Grubumuzu kurarak aktif hale getirdik. Matematik ve İngilizce derslerinde İlköğretim ağırlıklı Matematik ve İngilizce Lise, Kpss ve DGS ağırlıklı Matematik dersleri vererek öğrencilerimizin başarı yolunda adımlar atmasını sağladık. Grubumuzda bazı konularda matematik ders konu anlatımlarıyla ders anlatım tarzımızı sizlere gösterdik. 2017-2018 eğitim öğretim yılında bizimle birlikte olan öğrencilerimiz başarılar elde etmenin gururunu yaşadı.

Özel ders öğretmen öğrenci ilişkisinin yanı sıra öğrenci ders ilişkisine katkı sağlamıştır. Öğrencimizin sınıf ortamında derse katılımları artmış, kendine güveni gelmiş ve sınav kaygısı yaşamadan sınavlarını rahatlıkla başarmıştır. 2. sınıfa giden erkek bir öğrencim vardı. İlginç tarafı öğrencimin sınav kaygısı ve dikkatsizlik nedeniyle bildiğini yapamaması durumu söz konusuydu. Hızlandırılmış bir özel ders eğitimiyle 50-60 aldığı sınavlardan 75 -85 -100 -100 -100 puanlar alarak sınıfı başarıyla bitirmiş sınıfta ilk 10 arasına girmiştir. Bu eğitimde özel ders'in kaliteli ve eğlenceli bir eğitimle önemini ortaya koymuştur. Ayrıca öğrenciye koçluk eğitimi de verilecek sınav kaygısı ve dikkatsizliği giderilmiştir. Bu bizim için büyük bir başarıdır.

Önceki yıllarda da aynı başarılara imza attığımız aşikardır. Özel dersi herkes verir fakat bu dersi psikolojik destekle vermek önemlidir.

GÜRKAN MAZLUM -  MATEMATİK ÖĞRETMENİ

Etiketler

Yazar

GÜRKAN M.

TGM Eğitim Kurumları

Benzer Yazılar
2024 KPSS Matematik Konuları ve Soru Dağılımları

2024 KPSS Matematik Konuları ve Soru Dağılımları

Kpss matematik konularını ve 2024 KPSS matematik soru dağılımlarını sizler için hazırladık. Bu yazımız sayesinde matematikte 27'de 27 yapabilirsiniz.

Özel Dersle İlgili Hayal Kırıklığını Nasıl Önleyebilirsiniz? İşte Size 6 Adım

Özel Dersle İlgili Hayal Kırıklığını Nasıl Önleyebilirsiniz? İşte Size 6 Adım

Çocuğunuzun eksikliğinin olduğu bir branşta özel ders aldırmaya mı ihtiyacınız var? Peki hayal kırıklığına mı uğramaktan korkuyorsunuz? İşte özel dersle ilgili hayal kırıklığınızı önleyebileceğinize dair bilgiler:

Özel Ders Almak İsteyenler

Özel Ders Almak İsteyenler

Sevgili öğrenciler, veliler veya herhangi bir alanda özel ders almak isteyen değerli kişiler.

Üniversite Okuyan Her Öğrencinin Bilmesi Gereken Konular

Üniversite Okuyan Her Öğrencinin Bilmesi Gereken Konular

Başarılı bir üniversite hayatı için olmazsa olmaz bilgiler! ⏰📚 Kampüsteki yaşamdan kariyer planlamana kadar her şey bu yazıda.

Yorumlar (0)
Makaleyi beğendin mi ?