Matematik Öğretmeni

Sefa Ö.

(21 üye yorumu)
Gazi Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunu
İstanbul - Üsküdar
İşini severek yapan,eğlenceli bir Eğitim Danışmanı & Matematik ...

Odtü Mezunu Matematik & Fizik Öğretmeni

Doğuhan H.

(2 üye yorumu)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Mezunu
Ankara - Çankaya
ODTÜ Mezunu Matematik & Fizik Öğretmeni...
Matematik -geometri Öğretmeni
Elif Y.

(1 üye yorumu)
Marmara Üniversitesi Matematik Mezunu
İstanbul - Beylikdüzü
Matematikte zekadan önce sabır gelir. En sevdiğim ve kendimi buldu...
Matematik Öğretmeni
Mehmet Ali E.

(10 üye yorumu)
Akdeniz Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Mezunu
İstanbul - Bahçelievler
Milli Eğitimde Kadrolu Matematik Öğretmeniyim ve Marmara Üniversit...
Matematik Öğretmeni
Samet Tarık K.

(4 üye yorumu)
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Matematik Öğrencisi
Zonguldak - Merkez
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi...
Matematik Öğretmeni
Gül E.

(4 üye yorumu)
Marmara Üniversitesi Matematik Mezunu
Ankara - Çankaya
Şehit çocuklarına ve başarılı öğrencilerimize özel ders ücre...
Matematik Öğretmeni
Selda E.

(0 üye yorumu)
Karadeniz Teknik Üniversitesi Matematik Mezunu
Samsun - Atakum
LGS AYT TYT KPSS MATEMATİK ÖZEL DERS...


Sıklıkla sorulan sorular:

Mental Aritmetik Nedir? Faydaları Nelerdir?

Bir çocuğun beslenmesini, günlük bakımını, fiziksel yeterliliğini, matematiksel becerilerini, yaşına uygun etkinlik malzemelerini hazırlamasına yardımcı olabilecek etkinliklerdir. Bu eğitimi alan çocuklar her türlü matematiksel ve sayısal işlemleri, kağıt ve kalem kullanmaksızın zihinden birkaç saniye içerisinde çözebilirler. Çocukların soyut işlemleri somutlaştırarak çözmesini sağlar. 

Mental Aritmetik Dersi Evde Online Olarak Alınabilir Mi?

Evet. Alanında uzman mental aritmetik eğitmenleri sayesinde küçük yaş grupları bu dersi evden online olarak alabilirler. Düzenli olarak çalışmalara devam eden çocuklar, evden online mental aritmetik dersleri sayesinde sayısal işlemlerde çok hızlı yol kat ederler ve işlemleri zihinden yapabilirler. 

Dahi Çocuk Nedir?

Mental Aritmetik dersi alan öğrencilerin el becerileri ve psikomotor kabiletleri gelişir. Sağ el ve sol elini aynı anda kullanabilir. Çocuklar sayıları ya da rakamları soyut olarak değil, somutlaştırarak düşünürler. Belli bir süre sonra öğrenci abüküsü bırakarak beyninden somut işlemler yapar. Aynı zamanda dikkat ve konsantrasyonları artmaktadır. Öğrenci işlemleri zihinden yaptığı için özgüveni ve kendisine olan saygısı artmaktadır ve o artık DAHİ ÇOCUK olmuştur. 

Online Mental Aritmetik Dersleri İle Dahi Çocuk Olunur Mu?

Dahi çocuk olmak kolay değildir. Çalışma ve disiplin gerektirir. Bu çalışmaya açık olan çocuklar düzenli olarak alacakları online mental aritmetik dersler sayesinde dahi çocuk olabilirler. Yeter ki istekli ve gayretli olsunlar. 

Mental Aritmetik Ders Fiyatları Ne Kadar?

Bu alanda çalışmalar ve araştırmalar yapan çok fazla eğitmenimiz mevcuttur. Bu dersi online veya birebir olarak alabilirsiniz. Online mental aritmetik ders ücretleri 80-150 TL arasında değişkenlik göstermektedir. 

Online Mental Aritmetik dersi veren uzman öğretmenlere gelen son yorumlar


5.0
Öğretmen : Mehmet Ali E

Mehmet Ali Hocamızdan İstatistik dersi için destek aldık. Verimli bir çalışma oldu. Bilgi, tecrübe ve donanım olarak güven veren bir öğretmenimizdir. Destekleri için teşekkür eder, istatistik dersi almak isteyenlere tavsiye ederim.

Mustafa A_, 25.05.2020

0.0
Öğretmen : Gül E

Sayın Gül hocam sizi sadece burada değil eğitim öğretiminizi ve öğretmenliğinizi de biliyorum. Çok İyi, çok içten ve çok sevdirerek anlatıyorsunuz. Matematik ve matematik adına ne var ise sizde daha fazlasını vereceğinizi biliyorum ve tüm matematiği sevmek ve anlamak isteyenlere sizi şiddetle tavsiye ediyorum.

ESRA K., 25.05.2020

5.0
Öğretmen : Gül E

Cok icten ve kesinlikle cok memnun kalinilcagini dusunuyorum suan online olarak almama ragmen gecekten surekli ilgileniyor tekrar cok tesekkur ederim Gul ablacim

Zeynep, 25.05.2020

5.0
Öğretmen : Gül E

Hocam gerçekten güzel bir anlatım şekliniz var. Matematiği severek ve sevdirerek anlatıyorsunuz. Başarılarınızın devamını diliyorum. NMM

Nail Murat, 21.05.2020

5.0
Öğretmen : Doğuhan H

Doguhan Hoca cok ilgili ve bilgili bir ogretmen. Yoneylem dersinde kendisinden yardim aldim ve oldukca memnun kaldim kendisine ne kadar tesekkur etsem azdir. Kesinlikle bu alanda yardim alabileceginiz en deneyimli, bilgili ve ilgili isim.

Canberk Culha, 20.05.2020

5.0
Öğretmen : Mehmet Ali E

Mehmet Ali Hoca ile tanışıp verimli ders geçirdiğim için çok memnunum. Herkesin Mehmet ali hocam ile ders çalışması yapmasını tavsiye ediyorum. Böyle bir hoca ile ders yapmak çok zevkli bir iş... Teşekkürler hocam.

Yeşim Metin, 18.05.2020