sefa34
 • Yüz yüze
 • Online
Sefa Ö. - MATEMATİK ÖĞRETMENİ

6 yaşından beri Matematik Öğretmeni olmak isteyen,işini severek yapan,eğlenceli bir Matematik Öğretmeni.

İstanbul / Ataşehir

8 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Okuma Yazma,Kariyer Koçluğu +6 ders
Gazi Üniversitesi / Gazi Eğitim Fakültesi / İlköğretim Matematik Öğretmenliği - Mezun

Uzman öğretmen

Online akademimizde Özel Ders Alanı kontrolünde online birebir ders veren öğretmen.

H

Hasan Hüseyin SÜLEYMANOĞLU

Öğretmene gelen son yorum

Sefa hocamızla sene başından bu yana ders yapıyoruz LGSye hazırlanan oğlum ve 5. Sınıfa giden kızım ders alıyor. Aldığımız derslerin çok faydasını gördük....

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Derslerimiz güzel bir sevgi ve saygı ile geçer. Konuyla alakalı dökümanlar ve ödevler veririm. Her 2-3 konuda bir deneme yaparım. Online derslerimde e-kitaplar ve pdfler şeklinde dökümantasyonlarla, yüz yüze derslerimde öğrencime soruları çözdürüp, onun anlatmasını sağlayarak öğrencimin seviyesini yukarılara taşırım. 

Neden Özel Ders Veriyorum

Özel Ders, birçok öğrencinin eksik oldukları konularda bir öğretmen tarafından takip edilmesi, derslerinin ilerlemesine yardımcı olunmasını konu alan bir çalışmadır. Benim amacım da; eksiği olan, gelişmek isteyen, kendine değer katmak isteyen bütün öğrencilere yardımcı olmak. Öğrencilerime vizyon olmak en önemli prensibim olduğu için, birebir özel derslerimle öğrencilerime değer katmayı istiyorum.

Tecrübelerim

Yaklaşık 10-11 yıldır özel ders veriyorum ve birçok öğrencime sınavlar kazandırdım. LGS,YKS,TYT,AYT KPSS,ALES,YÖS ve DGS çalışmalarında birçok öğrencime değer katıp başarılı kıldım. Bursluluk ve özel okul sınavlarına birçok öğrenci hazırladım.Ayrıca eğitim koçluğuda yapmaktayım. Yaklaşık 6 yıldır Kişisel Gelişim eğitimleri vermekteyim. Bana gelen öğrenci hem gelişir hem başarır. Öğrencilerimi motive ederim, onlara arkadaş olurum. 

*Eğitim danışmanlığı hizmeti veren iki büyük firmada yöneticilik ve koordinatörlük yaptım. 

*Yüzlerce öğrenci yetiştirdim ve binlerce öğretmen yetiştirdim, yetiştirmeye de devam ediyorum. 

*Birçok alanda sertifikalar ve belgelerim bulunmakta. 

Size Neler Kazandırabilirim

Online dersler için bütün ekipmanım hazır. Online ders isteyenler ile birebir ders alıyormuş gibi benimle ders çalışabilir.
Öğrenciler için, ara derslerinde sınav ve yazılı çalışmaları, ders takviyeleri, LGS,YKS,TYT,AYT KPSS,ALES,YÖS ve DGS gibi büyük çaplı sınavlara hazırlık süreci, eğitim koçluğu ve daha birçok ders çalışmalarında sizlere yardımcı olabilirim.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Çok hareketli ve enerjik bir insanım. Kolay kolay hiç bir olay benim motivasyonumu düşüremez. O yüzden öğrencilerime her daim olumlu mimler verip onların motivasyonunu yüksek tutarım. Gezmeyi, eğlenmeyi çok severim. Türkiyenin yüzde 60'ını gezmiş olmam ve yurtdışına çıkıyor olmam beni diğer birçok öğretmenden ayırmaktadır. Her ay kitap bitiriyor olmam ise öğrencilere soruları anlatırken benim sıkıntı yaşamamamı sağlamaktadır. Aileme, sevdiklerime çok değer veririm. O yüzden sevdiğim öğrenciyi ve veliyi asla bırakmam. Günlük yaşantıda görüştüğüm, tavla attığım birçok velim ve öğrencim vardır. Beni tanıdıkça farkı anlayacaksınız.

Dersleri Nasıl İşlerim

Derslerde ki temel felsefem ezber değil anlamadır. Öğrencilerimin o konuyu anlayabilmeleri için ne gerekiyorsa yaparım fakat kesinlikle öğrencilerim sıkılmaz. Bazen dersleri cafe ortamında bile yaparım. Öğrenci kendini nasıl rahat hissediyorsa, nasıl daha iyi anlıyorsa bana göre orası en güzel çalışma alanıdır. Öğrenciyi sıkmayacak şekilde ve bana saygısızlık yapılmaması şartıyla ödevler veririm, öğrencilerimle sinemeya giderim, gezmeye giderim, hediyeler alırım, testler çözeriz, sınavlar yaparız. Bazen tatlı sert olup, öğrencimin daha iyi anlayabilmesi için onlara kızabilirim. Ama bu onların iyiliği için olur. Birçok öğrencimle watsapptan ve diğer sosyal medya kanallarından konuşup vakit geçiririm. Öğrencilerimin hepsinin yapamadığı soruları bana watsapptan atmasını isterim ve en kısa zamanda çözüp geri yollarım. Çünkü bilirim ki öğretmeni seven öğrenci zaten dersi sever ve ders için gereken neyse onları yapar.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Özel Ders almak isteyen velilerin veya öğrencilerin dikkatine, öncelikli olarak hangi dersten özel ders alacaksanız o derslerle ilgilenen öğretmenler ile iletişime geçin. Sadece bir kişi değil birçok öğretmenle konuşun, onlara eksiklerinizi anlatın ve onları iyi sentezleyin. Varsa öğretmenlerin videolarını izleyin, yazılarını okuyun ve size uygun olduğunu anladığınız zaman derslere başlayın. Sırf özel ders olsun da gerisi önemli değil diyerek araştırma yapmadığınız bir öğretmenden ders almayın.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Geometri - Matematik : 60 dk - 1000.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Genel Matematik - Matematik : 60 dk - 1000.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Analitik Geometri - Matematik : 60 dk - 1000.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Eğitim Koçluğu - Danışmanlık : 60 dk - 1000.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Mental Aritmetik - Matematik : 60 dk - 1000.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Kariyer Koçluğu - Danışmanlık : 60 dk - 1000.00₺ | Online Ücret: 800.00₺
Satış ve Pazarlama - Kişisel Gelişim : 60 dk - 1000.00₺ | Online Ücret: 800.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Ataşehir
 • Bahçelievler
 • Bakırköy
 • Beşiktaş
 • Çekmeköy
 • Esenler
 • Fatih
 • Kadıköy
 • Maltepe
 • Ümraniye
 • Üsküdar
 • Zeytinburnu

Değerlendirmeler (51)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
H

Hasan H.

Sefa hocamızla sene başından bu yana ders yapıyoruz LGSye hazırlanan oğlum ve 5. Sınıfa giden kızım ders alıyor. Aldığımız derslerin çok faydasını gördük. Sefa hocamızı çok seviyoruz


N

Nihan N.

Sefa hocamla çok verimli ders işliyoruz bana çok güzel tiyolar veriyor bana çok katkı sağlıyor ondan ders alabildiğim için çok şanslıyım.


Ö

Ömer Y.

Sefa Hocam dan dönem başından beri ders alıyorum çok iyi hoca çok iyi anlatiyo haftada bir deneme yapiyoruz ve bize eksiklerimizi soyluyo ve kendimi daha iyi geliştiriyorum Sefa Hocamı çok seviyorum ondan ders alabilmek bir ayricaliktir.


S

Su

YKS süreci boyunca beni hep destekleyen ve taleplerime hemen yol gösteren biricik hocamdır. Tecrübesine ve empatisine hayranım. Sizi çok seviyorum hocam 🤍


N

Nergisnur

Sefa hocayla 3 doğru diye başlayıp 15 doğruya kadar yükseldim.onun sayesinde matematiği sevmeye başladım ve yapabilmeyede.bana olan gayreti gerçekden çok güzel.yapamadigim soruları çok güzel ve detaylı anlatarak soruları anlıyorum.sizi çok seviyorum sefa hocam:))


A

Azra

Sefa hoca sayesinde dersler çok eğlenceli ve keyifli geçti. Yeri geldi sohbet ettik yeri geldi ders yaptık. Her dersimiz çok güzeldi. Her şey için çok teşekkür ederim.


N

Nisa

Merhabalar, Sefa Hocamız ile 6 ay önce şu an yorum yapmış olduğum bu site üzerinden yollarımız kesişti ve kendisini tanıma şansına sahip olduk. İlk etapta ben ve oğlumun katılımıyla bir tanışma toplantısı gerçekleştirdik , ,bu esnada oğlum ile Sefa Hoca arasında çok dengede bir uyum ve bağ kuruldu ve derslerimize başladık , büyük bir keyifle de devam da ediyoruz,temennim oğlum liseden mezun olana kadar birlikte yola devam etmeleri yönünde (şu an 4.sınıfta). Hepimizin bir eğitmende aradığı kriterler ve belirlemiş olduğu öncelikler çok farklı tabi. Ben kendi önceliklerimi ve kriterlerimi referans alarak neden Sefa Hocamız yönünde bir tercih ve seçim yaptığımızı sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım bu paylaşımlarım sizler içinde fayda yaratır ve size yapacağınız seçimde ışık tutar .  Ben öğretmen-öğrenci arasında ki iletişimin öğrenme ve başarı eğrisinde çok önemli bir yere sahip olduğunu düşünüyorum, bunu da hem kendimden hemde hayatı paylaştığım insanların paylaşımlarından biliyorum ,sevdiğimiz ,saygı duyduğumuz ve bizi anladığını düşündüğümüz öğretmenlerimizin derslerinde istisnasız hep başarılı olmuşuzdur çünkü keyifle ve istekle öğrenmek vardır bu noktada,öğrenme sürecinin kendisi keyiftir ,esnasıdır.  Bir eğitmenin bence öncelikle öğrencisine neyi nasıl öğreneceğini öğretmesi çok önemli,bu bilgiye temas eden , neyi nasıl öğrenmesi ve nerede kullanması gerektiğinin bilincinde olan bir çocuk ezber mantığının çok ötesine geçip ,derin öğrenme-sogulama-uygulama aşamasına geçer ve bu şekilde edindiği bilgilerde kalıcı hale gelir.  Bir eğitmenin hem eğitmen -hem koçluk becerisini eş zamanlı kullanıyor olmasınında yine öğrenme-başarı eğrisinde ciddi bir fark yarattığını düşünüyorum. Öğretmen ;öğrencisinin motivasyon düzeyini,ağırlıklı olarak hangi zeka tipini (bu birden fazla da olabilir) kullandığını ,yeteneklerini ve algı düzeyini iyi gözlemlemeli ve ders planını da o öğrenciye özel oluşturmalıdır çünkü her çocuk eşsiz ve birbirinden farklıdır.  İyi bir eğitmen öğrencisiyle ilgili olarak fark ettiği ve gözlemlediği çıkarımlarını ebeveynleri ile geri bildirimler yaparak paylaşması gerektiğinin önemini bilir çünkü öğrencisinin maksimum düzeyde verim alabilmesi için öğretmen-öğrenci-ebeveyn olarak birlikte hareket etmeleri gerektiğinin önemini bilir. **Bilgi en değerli hazine bu hayatta ve sonsuz bilgi çağında yaşıyoruz (bilgi kirliliği derecesinde) ama bununda çok ötesinde bilmek ve bildiklerini karşısında ki insana anlayacağı şekilde anlatabilmek işte fark yaratan şey bu aslında ve yukarı da yazmış olduğum nedenlerden dolayı Sefa Hocamızı seçmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi bu kararın olumlu yansımalarını oğlumda gözlemleyerek (Sınav notu özel ders öncesi 59 iken özel ders almaya başladıktan 1 ay sonra girdiği ilk sınavda 89 a yükseldi ,öz güven ve kalıcı bilgi burada önemli nokta aldığı not-başarı yan sonuç tabi) somut bir şekilde görüyorum. Nisa Çağlar.


M

Mehmet

Sefa Hocam gerçekten çok ilgili, sıcakkanlı ve samimi biri. Derslerine katılmakta geç kalmayın. Deneyin ve farkı kendiniz görün ?


Ç

Çağlan Ü.

Sefa Öğretmen'le bu site sayesinde ve kendisiyle ilgili yorumları okuduktan sonra iletişime geçmeye karar verdim. İhtiyacımız olan klasik bir öğretmenden ziyade Ela'ya (8,5 yaşında) matematiği sevdirecek, önyargısını kıracak ve eğlenceli olabileceğini gösteren bir öğretmendi. Sefa Bey'le tam da tarif ettiğim gibi oldu, Ela'nın hem istekliliğinde hem de kavramasında ciddi gelişme var ve dersleri sabırsızlıkla bekliyor. Konuyu uzmanına bıraktığım için içim çok rahat, çok teşekkürler :)


O

Osman E.

Oğlum Tufan nispeten başarılı bir çocuk 2021 başında LGS hazırlanması için Uğur dershanesi ne yazdırdım ancak yarı yıla gelindiğinde oğlum ilk yazdirdigim performans tan aşağı doğru ivme kaybederek geriledi...Yarıya gelindiği için çözümü dershane desikliginden almak pek mantıklı gelmedi UYUM sorunları yüzünden SEFA HOCA yi buldum ve konuyu anlattım hemen olaya el koydu pazar günleri yaptığı denemeler ve online verdiği matematik ve rehmetlik dersleriyle tam Bir KOÇ gibi krizi çözdü ve oğlum tekrar maça döndü çok hızlı olarak yukarı doğru bir ivme kazandı 440 puandan 320 puana gerileyen denmelerini şuan 490 ve üstüne taşıdı. Kendisine sonsuz teşekkür ederim Oğlum LGS sınavından kaç puan alır bilmem ama sahaya döndürüp büyük özgüven ve başarı sağladı. En azından Mutlu ve umutlu... Senin gibi öğretmenler bu ülkeye çok lazım...


N

Nadir s.

Öncelikle oğluma bir abi gibi yaklaşması online denemelerinde yaptlgl hatalarl düzeltip netleri çok iyi seviye getirmesinde emeğin çok fazla seviliyorsun sefa hocam.


P

Pelin

Sefa hoca ile oğluma lgs için öğretmen ararken tanıştık.daha ilk görüşmemizde süreçten bahsederken aktardığı bilgiler ve pozitif yaklaşımı ile doğru öğretmende olduğumuza karar verdim.Oğlumun pandemide uzaktan eğitim sürecinde anlayamadığı geri kaldığı konuların titizlikle üstünden geçiyor.sınav odaklı yaklaşım güler yüzlü pozitif hocamızla oğlumda matematiği ve anlayamadığı konuları daha iyi anlamaya başladı…Teşekkür ederiz Sefa hocam??


A

Alev Ö.

Sefa hoca ile pandemi sürecinde tanıştık. Kendisi oğluma yaklaşımı ile matematiği sevdirdi ve anlamadığı hangi konu ve soru olduysa titizlikle usanmadan öğrendiğine emin olana kadar anlattı. Öğrencisiyle son derece ilgili ve dersini sevdiren bir öğretmen. Öğrencisine yaklaşımı, donanımı, ilgisi muhteşem. Bizim başka öğretmenlerle birkaç tatsız tecrübemiz oldu ve nihayet oğlum Sefa hocanın derslerini bilgisayarın başına geçip bekliyor. İşini severek yaptığı için bu kesinlikle fark yaratıyor neticesi de mutlaka çocuğa yansıyor…Umarım uzun yıllar beraber yol alırız.


H

Hakan e.

Harika bi matematik öğretmeni. Cok pozitif ve matematiği çok sevdiren bir lider.yenilikci ve guleryuzu ile çok faydalı oluyor.basarilar dilerim sefa hocam.


Ş

Şerife k.

Kendisi çok eğlenceli ve Samimi derslerinde hiç sıkılmadan rahat bir biçimde işliyoruz online olsak bile herseyi rahat şekilde anlıyorum inşallah onun sayesinde LGS'yi kolay şekilde kazanacağım ?


G

Gülsen

Özel ders alan oğlumun tatsız birkaç tecrübesi oldu başka öğretmenlerle.kendisiyle bu platformda tanıştık,online ders alıyor oğlum.insan işini severek yapınca fark yaratıyor zaten.bir iki ders sonra bunu anlamak mümkün.uzun yıllar sürmesini dilerim bu yol arkadaşlığının.Çünkü matematik denilince kendisinden başka hoca düşünemiyoruz:) Bunun yanında gerek nezaketi gerek ahlakıyla oğlum için de çok iyi bir rol modeldir kendisi. Buradan başarılarının devamını diliyor,emekleri için çok çok teşekkür ediyorum..daha çok gence dokunup fark yaratacağından hiç kuşkum yok..


Ö

Ömer

Ben Ömer. Arabistanda yaşıyorum. Sefa hocamla online ders yapıyoruz. İlk başta bana ait olan çekingenlik sorunumu asla hissettirmeyecek şekilde derslere giriş yapan hocama buradan çok teşekkürler. Hocamızın akıcı konuşması ve öğrenciyi derse adapte etmesi ve bunu yaparken can sıkıntısının olmaması gözden kaçmaz bir gerçek. Her ders sanki farklı bir şekilde öğreniyorum gibi hissederken hocamın yanında asla kara kara düşünmedim. Derslerin üstesinden gelmem için hem eğitim, hem de ruhsal olarak motive etti beni. İşinin ehli bir insandır kendisi :) Çok teşekkürlerrrr...


A

Aysun B.

Çok samimi,kibar,anlayışlı aynı zamanda çok iyi bir matematik öğretmeni.Oğlum LGS hazırlık sürecinde bizi çok zorladı,derslerine çalışmıyor,ödevlerini yapmıyordu ,hatta ders almamak için bahaneler üretiyordu .Sefa Beyle İnternet'e yaptığım araştırma sonucunda tanıştık .Covid sürecinde online olarak kendisinden ders aldık.Bu süreçte bize hem öğretmenlik,hem danışmanlık hizmeti verdi,en az bizim kadar oğlumuzla ilgilendi onunla iyi bir iletişim kurma adına çok uğraştı .Başlangıçta ders almak istemeyen oğlum Sefa Bey sayesinde matematiği sevdi .Veli olarak yapmamız gerekenler konusunda bizlere yol gösterdi .Oğlum daha gayretli ve umutlu.İşini severek yapan ,ders dışında dahi öğrencilerine zaman ayıran ,onlara her türlü desteği veren ,önceliği öğrencinin başarısı olan çok iyi bir öğretmen.Teşekkürler Sefa Bey siz bizim şansımız oldunuz ,başarılar ...


s

sema h.

merhaba,kızım 5. sınıf öğrencisi, sınıf velilerinden birkaç veli çocuklara mental aritmetik dersi aldırmak istiyoruz online.şu anda 2 kişiyiz sizden gelen bilgiye göre diğer velilerle görüşeceğim.geri dönüş yaparsanız sevinirim.iyi günler...


M

Mustafa

Çok başarılı bir öğretmen herkese tavsiye ederim.


S

Sibel K.

Lgs'ye hazırlanan kızım için matematik özel ders arayışında olduğum süreçte internetten araştırma yaparken tesadüf olarak özel ders alanı internet sayfasını inceledim.Ve bu sayfadan birçok öğretmenle irtibata geçtim.İrtibata geçtiğim öğretmenlerin çok yoğun bir programla karşı karşıya olduklarını ve dersleri yaz döneminden doldurduklarını gördüm.Matematik her zaman yoğun talep gördüğü için.Demek ki çok talep gören ve güvenilir bir sayfa olarak düşündüm.Sefa öğretmenimizi de bu sayfa sayesinde tanıdım.Kendisini aradığımda kızımın yeni nesil sorularda sıkıntı yaşadığını anlattım.Çok samimi ve kibar, son derece konulara hakim, bir şekilde dinleyerek yardımcı olmaya çalıştı.Fakat öğretmenimiz benim aradığım dönemde programı yoğundu.Bir ay beklemek istedim.Ve tekrar şansımı denedim.Belki programı boşluk olmuş olabilir diye.İyi ki aramışım.Kızım için bir program hazırladı.Derslerimize başladık.Yeni nesil konulara hakim ve bu konuda sürekli kendini geliştirmeye çalışan bir öğretmenimiz.Dersleri çok verimli bir şekilde işliyor.Aynı zamanda motivasyon konusunda da çok başarılı.Asla sıkılmazsınız.Kızım ders bittiğinde her zaman mutlu ve öz güvenli bir şekilde dersten ,ayrılıyor.İyi ki tanıdık. Sefa öğretmenimizden ders aldığımız için çok şanslıyız.Matematik konusunda kendisini sonuna kadar tavsiye ederiz.


A

Arzu K.

Sefa hocamı iyiki tanıdık, mesleğinin hakkını veren, çok kıymetli bir insan.Bizler her defasında memnun kaldık kendisinden,bütün ogrenci arkadaşlara gönülden , ısrarla tavsiye ediyorum.Allah razı olsun kendisinden,sevgi,selam ve dua ile.


B

Beyza A.

Hayatımın yerini şeklini çizgisini belirledi sonrada başarı yolunda adım atmam için bana bir anneden ve bir babadan farksız oldu çoğu zaman da beynim oldu benim gibi düşündü benim gibi hata yaparak hatalarımı kendim görmemi sağladı . Sadece 3 ayda kat ettiğimiz yolu buraya yazsam kimse inanmaz ama 3 gün önce sınava girdim ve ben kendime kimse inanmasa da inandım . Yolumu açtığınız için teşekkür ederim öğretmenim :)


D

Doğa B.

Samimiyeti azmi ve verdiği eğitimle bana matematiği sevdiren ve yapılabilir bir ders olduğunu gösteren hedefçi 10 numara 5 yıldız öğretmenim.Kendisine çok teşekkür ederim iyi ki varsınız hocam :)


C

Cagla

Sefa hocama çok teşekkür ederim Engin bilgileri ile beni yönlendirdi senelerdir biteremedigim okulu yardımları ile bitirdim başardım herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim


G

Gülay ç.

Bu siteden ulastim Sefa Hocaya gercekten cok başarili bir anlatimi var online soru cozumunde bile konuyu cok guzel ozetleyip kavramanizi sağliyor.Kesinlikle her şey maddiyat diye bakan biri degil gercek bir eğitimci kesinlikle tavsiye ederim.


E

Elif T.

Sefa hoca matematigi en iyi en ayrıntılı şekilde anlatan hocalardan birtanesi yapamadığım soruları bana sesli ayrıntısına kadar anlatıyor ve bence temeli olmayan bütün öğrencilerin abone olmasını öneririm.


N

Nur k.

Bu sene 8.sınıfa geçen ve lgs sınavına hazırlanan kızım için sefa hocamızdan online matematik derslerine başladık.Matemetik dersinde korkan ve sevmeyen kızım için adeta şansımız oldu.şuan matematik dersini sefa hocamız sayesinde severek ve korkmadan ilerlemeye başladı. Matematikten ders almak isteyenlere Sefa hocamızı tavsiye ediyorum beş yıldızlı


K

Kenan k.

Benim bu sene 8.sinifa gecen kizim icin matematikten sefa hoca dan ders aliyoruz kizim matematik dersini sevmiyor ve korkuyordu.Sefa hocanin sayesinde suan matematik dersini cok sevdi ve artik sorulardan korkmuyor kizima ozguven sagladi.Allah razi olsun hocamizdan


E

Ersan

Merhaba. Sefa öğretmeni bu site üzerinden araştırma ile bulduk. Kızımın LGS'ye hazırlık kapsamında, yaz döneminde Matematik dersinden kopmaması için online derslere başladık. Sefa öğretmenin enerjisi, yaklaşımı ve takipçiliği bizi yeterince memnun etti. Umarım sene sonuna kadar birlikte devam eder, hedefimize ulaşırız. Bu arada dersleri kesinlikle bir saatte bitirmiyor. Veliyi ara değerlendirmeler ile bilgilendiriyor. Yeni nesil sorulara hazırlıyor ve yaptığı ara sınavlar ile ilerlemeyi takip ediyor. Değerlendirmeyi düşünen velilere kesinlikle tavsiye ediyorum.


A

Ayça D.

Okullar online eğitime geçince ilkokul 2. sınıfa giden kızımın derslerinde gerileme oldu. Uzun vadede; ilk yıllarda öğrenilen matematiğin ne kadar değerli olduğunu biliyorum. Kaygılanmıştım. Sefa öğretmen ile tanıştık, kızım yazın online ders almaya başladı. Dersleri heyecanla bekliyor, çok keyif alıyor ve eksiklerini hızla tamamlıyor. Kendisine çok teşekkür ederim. Uzun yıllar kızımın eğitiminde rolünün devam etmesini diliyorum.


F

Füsun E.

Merhaba ben 20 yıldır resim öğretmeni olarak bursada çalışıyorum. kızım 2020 yılı lgs sınavına giricek. matematikte 3 yanlış ve boş çıkaran bir çocuk, sefa öğretmenimle tesadüfen internette karşılaştık ve çocuğum matematik dersinde daha da başarılı olmaya taktikler öğrenmeye başladı. Bazen denk geliyorum dersini uzaktan dinliyorum . Öğretmenlik yürek işidir işini sevmezsen ve yüreğini koymazsan ortaya basarili olamazsın.evet öğretmen çok ama herkes başarılı olamaz neden olamaz çünkü sevmiyodur ve yüreğini koymamıştır ortaya.İşte ben 20 yıllık bir öğrt olarak bunu gördüm sefa öğrt yüreğini ortaya koyarak fedakarca dersini vermektedir. çocuğum bir çok soru çözme yöntem ve tekniği öğrendi sayesinde. Ben sefa öğretmenime çok tesekkur ederim sagolun var olun emekleriniz ve fedakarlığınız için minnettarım hakkınızı helal edin bize hocam. Bütün velilere ve öğrencilere tavsiye edeceğim bir öğretmendir sefa öğretmen.


S

Sema n.

Sefa hoca ile online ders yapıyoruz 5-6 ders oldu ders işlerken asla sıkılma gibi bi durumunuz yok ben çok verim aldigimi düşünüyorum anlayışli bir öğretmen dersleride 1 saat olarak asla tutmuyo 1 bucuk saat oluyo genelde matematiği eğlenceli ve çok iyi öğrenmek istiyosaniz çok iyi bence.


T

Tolga E.

Sefa öğretmenle çalışmaktan çok memnun kaldık. Kendisi bir öğretmenden daha çok, bir abi gibi yaklaşıyor çalıştırdığı öğrencisine. Matematiği sevmeyen bir öğrenciyle kurduğu dialog sayesinde, oğlum şu anda derslerine, ilk geldiği günden çok daha hakim ve başarılı. Ebeveyn olarak zorlandığım kitap okutmayı, öğrencisine alışkanlık haline getirebildi. Güzel Türkçe'si ve konuşmasıyla, bize kazandırdığı herşey için kendisine çok teşekkür ediyorum.


B

Banu İ.

Karşımıza çıkan en güzel insan Sefa hocam


D

Damla T.

3 senedir beraber ders yaptığımız ve daha iyisini görmediğim Sefa Hocam sayesinde matematiği anlayabildiğimi ve ders notlarımda artış olduğunu gördüm. Aynı zamanda gördüğüm en kafa hoca ve zamanın nasıl geçtiğini farketmeyeceğiniz bir akıl hocası ve eğitim koçu. Gerçekten bir öğretmenden daha ne isteyebilirsiniz. Çok iyisiniz hocam, çok teşekkürler her şey için.


Ö

Özden

Lise yani 11.sinif matematiği için düşünüyorum,ilköğretim öğretmen arkadaşlarını aşıyor konuları,sizce?


B

Burcu Ü.

Yukarıda yazılan yorumlar o kadar doğru ve o kadar anlamlı ki. Sefa Hoca ile tanışınca anlayabilirsiniz. Sefa Hoca'nın pozitif enerjisi ile başarılı olmayacak öğrenci yoktur. Arkadaşça, sevgi dolu ve bir abi gibi yaklaşımı sayesinde matematikten hoşlanmayan oğlum, şimdi matematiği sevmeye ve kefiyle test çözmeye başladı. İyi ki varsınız Sefa Hocam. Sizin gibilere her zaman ihtiyacımız var. Memnun kalacağınıza eminim. Kesinlikle tavsiye ederim...


E

Eslem H.

Sefa Hoca dediğimizde aklıma, kızımla onu dakikalarca dinlediğimiz günler geliyor. O kadar tatlı, o kadar naif konuşuyor ki saatlerce sıkılmadan dinleyebilirim. Söyledikleri, anlattıkları, genç yaşına rağmen elde ettiği tecrübe olağanüstü gerçekten. Söylediklerini uygulayanların başarılı olamama lüksü kalmıyor. Kızıma ve bana kattıklarınız için sonsuz teşekkürler hocam. İyi ki varsınız, kader karşımıza sizi iyi ki çıkarttı. Yolunuz, bahtınız açık olsun... Eslem.


T

Tamer

Hayatımda tanıdığım en kaliteli ve vizyoner matematikçidir. Herkese tavsiye ederim.


A

Abdullah S.

Hocamızdan çok memnun kaldık çok kafa bir hoca :) Sizlerinde memnun kalacağından eminim..


E

Emre

merhaba ders istiyorum.


C

Cafer B.

15 Tatil sürecinde oğlumuza takviye dersler aldırdık. Bir öğretmen bir öğrenciye bu kadar güzel dokunuş yapabilirdi. Hocam harikasınız. Profile girip bu yazıyı okuyan herkese sesleniyor,Sefa hocadan inanılmaz memnun kalacaksınız. Herşey için teşekkürler,Allah razı olsun hocam.


M

Murat B.

Merhaba Sefa hocam Oğlum ile yapmış olduğunuz özel ders sonucu oğlumun derslerinde çok fazla bir ilerleme olmuştur ve sonucunda güzel bir fen lisesi tutturmuştur. Tek matematikten eksiği olan oğlumun sayenizde hiç bir eksiği kalmamıştır. Allah sizden razı olsun çok sağolun


A

Alihan

Sefa hocam, sizinle tanıştıktan sonra hayata bakış açım değişti. Senenin başında bana ne kazanmak istediğimi sorduğunuzda çok şaşırmıştım ve ilk etaplarda istediğim bölümü kazanamayacağımı düşünmüştüm. Ama sizin ilginiz, isteğiniz ve motivasyonunuz sayesinde kazandım. Sizi herkese anlatıyorum. Allah razı olsun hocam..


E

Ece ç.

Matematikten nefret eden biri olarak konuşuyorum Sefa hocam sayesinde matematikten zevk almaya başladım İstediğim alana girmem için matematik notlarım oldukça önemliydi sayesinde de çok büyük bi yükselme oldu ve istediğim alanda ilk beşe girebildim kesinlikle tavsiye ediyorum alanında mükemmel bi öğretmendir.


M

Mustafa

Değerli Hocam, Öğretirken sevdirdiğiniz için aynı zamanda sevginizi de esirgemediğiniz için teşekkür ederim :) mesafe katetmemde büyük emeğiniz var sonsuz teşekkürler


A

Asel

En güzel hocam sefa hocam siz çok iyi ve başarılı bir hocasınız sizi çok seviyorum


N

Nursel E.

Sefa Özdeniz hocamızla yaklaşık 7-8 ay boyunca Teog çalışması yaptık. Öğrencim seviye olarak çok iyi olmamasına rağmen, hocamız ona sevgi kattı, değer kattı. Önce oğlumun matematiği sevmesini sağladı, sonra ona kitap okumayı sevdirdi. Kısacası sadece matematik alanında değil her alanda öğrencimle ilgilendiği için, teog sınavlarında oğlum matematikten çok iyi sonuçlar aldı. Kesinlikle bütün velilerimize öneririm. Sefa hocadan Allah razı olsun...


F

Feyza Ö.

Sefa hocadan inanılmaz memnun kaldık. Öğrencimle çok iyi ilgilendi. Teog'da başarıyı yakaladıysak bu Sefa hoca sayesinde oldu. Allah ondan razı olsun. Gönül rahatlığı ile tüm velilere önerebilirim...


A

Ahmet

HOCAM SİZDEN NASIL DERS ALABİLİRİM ?


Sefa Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

1000

60 Dakikalık Ders

30 Aktif Öğrenci - 228 Tamanlanan Ders

Genellikle 7 saat içinde yanıt verir.

Öğretmenin tüm belgeleri doğrulanmıştır.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 508 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 154 kişi ders almak için başvuru yaptı.