İngilizceden Korkmamanın Sırları

Yazar: Hüseyin K. | 21.04.2021 - 1 dakikalık okuma. Görüntülenme: 1404
İngilizceden Korkmamanın Sırları
İ ngilizceden korkmamanın en büyük sırları nelerdir. İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin uygulaması gereken sırlar nelerdir.

Sürekli ingilizce eğitim aldınız ve ilk okuldan belki liseye veya üniversiteye kadar aynı konuları öğrendiniz ama hala konuşamıyor ve duyduğunuzu anlamıyorsunuz, öyle değil mi? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Ancak suç sizde değil, eğitim sisteminde ve sizin nasıl öğreneceğinizi ve size yönelik öğrenme modelini uygulamayanlarda. İşte bu yüzden özel birebir ingilizce dersi almanız gerekli. Sizin seviyenize uygun öğrenme metodları ile kendinizi geliştirmek ve korkmadan ingilizce konuşmak ve herşeyden önemlisi size dil koçluğu yapacak bir özel hocanızın olması sizi rahatlatacak.

İngilizce özel ders'imde, İlk öğreneceğiniz şey yanlış yapmaktan korkmamak ve özgürce konuşmaya başlamak olacak. Gramer ve ezber yükünden kurtulup, tekrar ederek öğrenip kalıcı bir yabancı dil öğrenme imkanına kavuşacaksınız. Bazen insanlar keyfi için harcama yaparken 50 tl gibi ücret çok cüzi gelirken, kendi gelecekleri iş imkanları ve kariyeri için ingilizce öğrenmeye ekstra bir cüzi para ayırmayı ve zaman ayırmayı çok görmekteler. Zaman ayırmazsanız dil öğrenemezdiniz! Şimdiye kadar da kendi kendinize ancak bu seviyeye kadar öğrenebildiniz... Öyleyse hiç düşünmeden bir hocadan özel derse başlayın ve ingilizce okyanusunda sizde yüzüp keyif alın!

Neden mi bunları yazıyorum ? Yabancı dil inanın çok gerekecek size. Benim yurtdışında 10 sene kalmam ve şuanki bulunduğum seviyeye gelmemin en büyük nedenlerinden birisi yabancı dil bilmemdir..Şimdiden sizlere kolay gelsin ve görüşmek dileğiyle, saygılar.

Öğretim Tasarımcısı - Hüseyin Keskin

Etiketler

Yazar

Hüseyin K.

Severek ve sevdirerek ingilizce öğretiyorum.İlkokul,ortaokul, lise ve teog hazırlık konusunda İngilizce özel dersler veriyorum. Ayrıca İngilizce temel seviye , orta ve ileri se...

Benzer Yazılar
Yabancı Dil ve Dünyayı Anlamak

Yabancı Dil ve Dünyayı Anlamak

Yabancı dil öğrenmenin önemi ve insanlara olan faydaları nelerdir.

Onlarca Para Döküyorum Ya Peki?

Onlarca Para Döküyorum Ya Peki?

Özel ders alıp onlarca para dökmeden başarıya en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Doğru adres özel dersten başkası değildir.

Her Gün Yeni Bir Kelime

Her Gün Yeni Bir Kelime

Her gün yeni bir kelime öğrenerek, ingilizceyi kısa bir sürede öğrenebileceğinizi biliyor musunuz? İngilizce öğrenirken nelere dikkat etmek gereklidir?

İngilizce Öğrenirken Mutlaka Dikkat Edilmesi Gerekenler

İngilizce Öğrenirken Mutlaka Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde bir ihtiyaç haline gelen ingilizce öğrenirken nelere dikkat edilmelidir. İngilizce özel ders veren öğretmende bulunması gereken özellikler

Yorumlar (0)
Makaleyi beğendin mi ?