İngilizceden Korkmamanın Sırları

Yazar: Hüseyin K. | 21.04.2021 - 1 dakikalık okuma. Görüntülenme: 1948
İngilizceden Korkmamanın Sırları
İ ngilizceden korkmamanın en büyük sırları nelerdir. İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin uygulaması gereken sırlar nelerdir.

Sürekli ingilizce eğitim aldınız ve ilk okuldan belki liseye veya üniversiteye kadar aynı konuları öğrendiniz ama hala konuşamıyor ve duyduğunuzu anlamıyorsunuz, öyle değil mi? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Ancak suç sizde değil, eğitim sisteminde ve sizin nasıl öğreneceğinizi ve size yönelik öğrenme modelini uygulamayanlarda. İşte bu yüzden özel birebir ingilizce dersi almanız gerekli. Sizin seviyenize uygun öğrenme metodları ile kendinizi geliştirmek ve korkmadan ingilizce konuşmak ve herşeyden önemlisi size dil koçluğu yapacak bir özel hocanızın olması sizi rahatlatacak.

İngilizce özel ders'imde, İlk öğreneceğiniz şey yanlış yapmaktan korkmamak ve özgürce konuşmaya başlamak olacak. Gramer ve ezber yükünden kurtulup, tekrar ederek öğrenip kalıcı bir yabancı dil öğrenme imkanına kavuşacaksınız. Bazen insanlar keyfi için harcama yaparken 50 tl gibi ücret çok cüzi gelirken, kendi gelecekleri iş imkanları ve kariyeri için ingilizce öğrenmeye ekstra bir cüzi para ayırmayı ve zaman ayırmayı çok görmekteler. Zaman ayırmazsanız dil öğrenemezdiniz! Şimdiye kadar da kendi kendinize ancak bu seviyeye kadar öğrenebildiniz... Öyleyse hiç düşünmeden bir hocadan özel derse başlayın ve ingilizce okyanusunda sizde yüzüp keyif alın!

Neden mi bunları yazıyorum ? Yabancı dil inanın çok gerekecek size. Benim yurtdışında 10 sene kalmam ve şuanki bulunduğum seviyeye gelmemin en büyük nedenlerinden birisi yabancı dil bilmemdir..Şimdiden sizlere kolay gelsin ve görüşmek dileğiyle, saygılar.

Öğretim Tasarımcısı - Hüseyin Keskin

Etiketler

Yazar

Hüseyin K.

Severek ve sevdirerek ingilizce öğretiyorum.İlkokul,ortaokul, lise ve teog hazırlık konusunda İngilizce özel dersler veriyorum. Ayrıca İngilizce temel seviye , orta ve ileri se...

Benzer Yazılar
Ülkelerin ve Milletlerin İngilizce İsimleri

Ülkelerin ve Milletlerin İngilizce İsimleri

Ülkelerin ve milletlerin İngilizce isimlerini ve kullanım örneklerini sizler için hazırladık. Farklı bir ülkeden birisiyle tanıştığımızda kendimizi nasıl ifade etmeliyiz?

İngilizce Sunum Kalıpları Nelerdir?

İngilizce Sunum Kalıpları Nelerdir?

İngilizce sunum nasıl yapılır? İngilizce sunuma giriş cümlelerin nelerdir? İngilizce sunum kalıpları ve sunum hazırlama teknikleri sizlerle.

IELTS'te Başarılı Olmak İçin İpuçları: Sınavda Yüksek Puan Alın

IELTS'te Başarılı Olmak İçin İpuçları: Sınavda Yüksek Puan Alın

IELTS'te yüksek puan almak için ipuçları ve bilgiler. Sınav formatı, puanlama, pratik yapma, sınav günü ve stresle başa çıkma gibi konularda rehberlik.

Can ve Could Yardımcı Fiilleri Nasıl Kullanılır

Can ve Could Yardımcı Fiilleri Nasıl Kullanılır

Can ve Could yardımcı fiilleri nasıl kullanılır? Can ve Could fiillerinin cümle içerisinde kullanım örnekleri. Örneklerle can ve could yardımcı fiilleri sizlerle!

Yorumlar (0)
Makaleyi beğendin mi ?