İngilizceden Korkmamanın Sırları

İngilizceden Korkmamanın Sırları
Hüseyin K.
Özel Ders Neden Gerekli
Kas 13, 2018
1299

Sürekli ingilizce eğitim aldınız ve ilk okuldan belki liseye veya üniversiteye kadar aynı konuları öğrendiniz ama hala konuşamıyor ve duyduğunuzu anlamıyorsunuz, öyle değil mi? Evet dediğinizi duyar gibiyim. Ancak suç sizde değil, eğitim sisteminde ve sizin nasıl öğreneceğinizi ve size yönelik öğrenme modelini uygulamayanlarda. İşte bu yüzden özel birebir ingilizce dersi almanız gerekli. Sizin seviyenize uygun öğrenme metodları ile kendinizi geliştirmek ve korkmadan ingilizce konuşmak ve herşeyden önemlisi size dil koçluğu yapacak bir özel hocanızın olması sizi rahatlatacak.

İngilizce özel ders'imde, İlk öğreneceğiniz şey yanlış yapmaktan korkmamak ve özgürce konuşmaya başlamak olacak. Gramer ve ezber yükünden kurtulup, tekrar ederek öğrenip kalıcı bir yabancı dil öğrenme imkanına kavuşacaksınız. Bazen insanlar keyfi için harcama yaparken 50 tl gibi ücret çok cüzi gelirken, kendi gelecekleri iş imkanları ve kariyeri için ingilizce öğrenmeye ekstra bir cüzi para ayırmayı ve zaman ayırmayı çok görmekteler. Zaman ayırmazsanız dil öğrenemezdiniz! Şimdiye kadar da kendi kendinize ancak bu seviyeye kadar öğrenebildiniz... Öyleyse hiç düşünmeden bir hocadan özel derse başlayın ve ingilizce okyanusunda sizde yüzüp keyif alın!

Neden mi bunları yazıyorum ? Yabancı dil inanın çok gerekecek size. Benim yurtdışında 10 sene kalmam ve şuanki bulunduğum seviyeye gelmemin en büyük nedenlerinden birisi yabancı dil bilmemdir..Şimdiden sizlere kolay gelsin ve görüşmek dileğiyle, saygılar.

Öğretim Tasarımcısı - Hüseyin Keskin

Yazıyı Paylaş
Yorumlar
0
Bir Cevap Yazın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır