İngilizce öğretmeni -Öğretim tasarımcısı

Severek öğretilenlerin kalıcı olduğuna inanıyorum. yüzlerceöğrenciye özel ders veriyor
Profil Onaylandı
34 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 2 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 2 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Severek ve sevdirerek ingilizce öğretiyorum.İlkokul,ortaokul, lise ve teog hazırlık konusunda İngilizce özel dersler veriyorum. Ayrıca İngilizce temel seviye , orta ve ileri seviye dersler ve konuşma pratiği yaptırıyorum. Derslerimde konuşma ve konuşturmaya ağırlık veriyorum.Pekçok üniversiteli arkadaşlara Work and Travel programına hazırlık ve konuşma dersleri verdim ve Amerikaya gitme hakkı kazandılar. İngilizce öğretmekte başarılı olduğumu düşünüyorum. Örneğin, dikkat eksikliği olan ve sözel derslerde başarılı olamayan 5 sınıf öğrencim ingilizceyi sevmiyor ve korkuyordu, 1 ay sonunda verdiğim özel dersten sonra ilk quizinden 92 alınca kendine güveni geldi ve ailesi çok memnun kaldı. Şimdi ablası da 7. sınıf ingilizce ders takviyesi alıyor. İngilizceyi sevdirerek öğretmek ve basitleştirerek öğrencileri kazanmak lazım. Deneyin memnun kalacaksınız.

3 Veli İle İletişime Geçti
8 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Çukurova Üniversitesi Eğitim Fakültesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu

Adana ÇUKUROVA HUZUREVLERİ

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Özel ders sonrası whats up veya skype ile sürekli iletişim ve soru sorma imkanı ve online konuşma pratiği yapma imkanı

Öğretmekten zevk alıyorum ve insanlara yardımcı olmak çok güzel.

Pek çok üniversiteliye Work and travel mülakatları için özel ders verdim.Şu anda TEOG hazırlanan bir gurubum, 7. Sınf destek lan 5 öğrencim , 5. Sınıfa giden ve destek alan 1 öğrencimle 1 yıldır özel ders yapıyoruz. 10 yıl yurt dışında uluslararası organizasyonlarda ingilizce görev yaptım. Yıllardır özel ders veriyorum. Yurt dışında çalışmış olduğum için akıcı konuşma ve pratik konularında öğrencilerime daha fazla katkı sağlayabiliyorum.

Kendine güvenme ve ingilizce konuşmaya başlama ve dinlediğini anlamaya başlama. İngilizce korkunuzu yenebilecek ve sınavlarda yüksek not alma şansına ulaşacaksınız. Tabii sizin azim ve kararlılığınız önemli bu kazanımlar için. Ancak önünüzü açacak ve sizi doğru yönlendirecek birebir derslerimizle daha hızlı bir gelişim göstereceğinizi söyleyebilirim. Ayrıca ders harici boş zamanlarımızda haftada bir online konuşma pratiği bonus olarak veriyorum.

Bir hoca değil arkadaş gibi ders işlicez. Daha çok siz konuşacaksınız ve her gün farkedilir bir ilerleme sağlıyacağız . Ancak her ders bir öncekileride gözden geçirerek sürekliliği ve kalıcı öğrenmeyi sağlıyacağız. Daha da önemlisi öğrendiklerimizi konuşurken kullanmaya başlıyacağız.

Hertürlü materyal kullanırız.Kitaptan konu ve test takibi, dinleme ve konuşma becerileri için görsel materyaller....Sonuçta öğretim tasarımcısıyım:)

Korkmayın ve deneyin doğru hocayı bulunca da devam edin , göreceksiniz nasıl ilerliyecek ve kendinizi geliştireceksiniz.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 40 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
İL İLÇE
Adana ÇUKUROVA
Adana SEYHAN

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

2
Yorumlar
Kemal .
Oca 6, 2019
Ben 15 yıllık geometri öğretmeniyim. Oğlum 8.sınıf ve Teoga hazırlanıyor. Ben oğluma hem Matematik hem Turkçe hem Fen ve İngilizce dersler aldırıyorum. Hüseyin hoca ile çok iyi bir iletişim kuran oğlum,önceden denemelerde en çok yanlışı ingilizceden yaparken ve en zayıf halkası ingilizce iken , 3 ay gibi bir kısa zamanda en çok sevdiği ve en çok güvendiği ders ingilizce oldu. Üstelik diğer özel ders aldırdığım Mat fen ve Türkçe hocaları daha deneyimli hocalar olmalarına rağmen istediğim memnuniyeti ben Hüseyinhocadan aldım. Kendisi çocuğun seviyesine göre bir model uyguluyor ve gösterdiği test teknikleri , kelimeleri öğretme tarzı cidden takdire şayan. Özellikle bir tecrübeli öğretmen olarak söylüyorum, Hüseyin hoca ingilizce öğretme konusunda gerçekten çok balarılı.
Esad C.
Kas 19, 2018
Efsane bir hocadır kendisi. 4 aydır ders alıyorum ve sınavlarımdaki yükselişin en büyük sebebi. 60 İngilizce olan notumu 90 a çıkardım sayesinde. Her şeyden öncesi artık İngilizceyi seviyorum. Sadece gramer değil aynı zamanda konuşma pratiği yapmak ingilizcemi çok geliştirdi
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.