Spss Özel Ders Ve Analiz

çizgi

Spss Özel Ders Ve Analiz Veren, Aşağıda Listelediğimiz 12 Profil Arasından Sizin İçin En Uygun Olduğunu Düşündüğünüz Öğretmeni Hemen Keşfedin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

İstatistik Ve Matematik Öğretmeni

Özge D.

(7 üye yorumu)
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İstatistik Mezunu
Eskişehir - Tepebaşı
İstatiksel analiz ,ekonometri,yön eylem,python veri bilimi ile tanı...

Spss Eğitmeni, İstatistik Özel Ders, Anket Analizleri

Okan B.

(4 üye yorumu)
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İstatistik Mezunu
İstanbul - Bakırköy
İstatistik bölümü mezunuyum....
Ekonometrist
Melek G.

(0 üye yorumu)
Uludağ Üniversitesi Ekonometri Mezunu
Mardin - Midyat
Ekonometri İstatistik SPSS E-views...
Felsefe Öğretmeni
derya ş.

(0 üye yorumu)
Süleyman Demirel Üniversitesi Sosyoloji Mezunu
Antalya - Muratpaşa
Sıcak kanlı,sabırlı,öğrenmeyi ve öğretmeyi seven,geleceği yet...
İngilizce
Iraz K.

(0 üye yorumu)
İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji(Tam Burslu) Mezunu
İzmir - Konak
Sabırlı, karşı tarafın ihtiyaçlarını anlayan, dinamik ve eğle...
Matematik , Türkçe , Derslere Yardımcı
Cansel K.

(1 üye yorumu)
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Öğrencisi
Denizli - Merkezefendi
Çocuk ergen psikoterapisi eğitimi aldım. Ders çalışmayı sevdire...
Proje Ve Teknoloji Eğitmeni
Taner H.

(0 üye yorumu)
Bahçeşehir Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği(İngilizce) Mezunu
Konya - Meram
TÜBİTAK ve EBA gibi platformlarda deneyimli proje öğretmeni....
Matematik Öğretmeni
OZKAN K.

(0 üye yorumu)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Mezunu
Ankara - Mamak
Odtü matematik öğretmeni...
Matematik/ingilizce/istatistik
Hazal E.

(2 üye yorumu)
Hacettepe Üniversitesi İstatistik Mezunu
Van - İpekyolu
Hacettepe Mezunuyum....
Akademik Danışman
Murat E.

(0 üye yorumu)
İşletme Mezunu
-
Akademik Danışman...
Biyoloji
HALİME K.

(0 üye yorumu)
Karadeniz Teknik Üniversitesi Biyoloji Mezunu
Trabzon - Ortahisar
KTÜ-BİYOLOJİ-DOKTORA-İNGİLİZCE...
Kimya Öğretmeni, Eğitim Doktoru, Öğrenci Koçu
Ahmet Y.

(0 üye yorumu)
Atatürk Üniversitesi Kimya Öğretmenliği Mezunu
Gaziantep - Şehitkamil
Kimya /Öğrenci Koçu/KPSS Eğitim Bilimleri/İstatistik dersler verm...


SPSS Özel Ders ve Analiz Veren Öğretmenlere Gelen Son Değerlendirmeler


SPSS Özel Ders Veren Eğitmenleri Keşfet!

SPSS nedir?

SPSS 1968 yılında üretildikten sonra 2009 yılında IBM firması tarafından satın alınmıştır ve bugün birçok kullanıcıya veri çözümleme ve analizinde mükemmel faydalar sağlar.

SPSS sosyal bilimcilerin en çok kullandıkları veri analizi programlarından biridir. Araştırmalar sonucu elde ettikleri verilerin analiz edilmesi manuel olarak mümkün olmayacak sayıda fazla olduğunda işleri en az süreye ve en doğru sonuca ulaştıran SPSS programından faydalanmaktadırlar.  Komut dili İngilizce olan ve ayrıntılı kullanım kılavuzu sayesinde öğrenimi ve kullanımı çok daha kolay olmaktadır. 

SPSS güçlü bir istatistiksel yazılım programıdır. Şirketinizin verilerinden eyleme geçirilebilir içgörüler elde etmesini sağlayan sağlam bir özellik kümesi sunar

SPSS Statistics ile şunlar yapılabilir:

SPSS Kimler Tarafından Kullanılır?

SPSS aslında temel olarak verilerle işi olan herkes tarafından kullanılır. Elde ettiği bulguların çözümlenmesini isteyen her meslekdalı çalışanı için SPSS vazgeçilmez bir programdır. Örneğin araştırmacılar, memurlar, satış ve pazarlama çalışanları ve anket çalışanları gibi meslekler SPSS’i en çok kullanan kişilerdir.

SPSS'nin Temel İşlevleri

SPSS, araştırmacılara karmaşık veri analizi ihtiyaçlarında işlerine yarayacak dört program ile hizmet verir:

Bu mükemmel 4 alt programın her biri ayrı işleve sahiptir. Örneğin İstatistik Programı ile çapraz tablolama ve iki değişkenli istatistikleri içeren çok sayıda temel istatistiksel fonksiyon oluşmasına imkan sağlar. Modelci Programı ile muhtemel modeller geliştirilebilir. Anketler için Metin Analizi Programı sayesinde anketlere dayalı işlemler yapılmasına olanak sağlar. Görselleştirme Tasarımcısı sayesinde ise araştırma sonucundaki bulgular için birçok farklı desende görsel üreitiminde işe yarar.

Yukarıda bahsedilen dört programa ek olarak, SPSS  sayesinde veri toplayan kişiler ayrıca  araştırma yapacakları olay seçimi yapabilmek gibi de imkanlar sunar.

Anket Veri Analizi için SPSS Kullanmanın Yararları

İstatistiksel verileri analiz etmeye verdiği önem sayesinde SPSS, anket verilerini işlemek ve deşifre etmek için çok kullanışlı bir araçtır. Anket verilerinin SPSS’nin SAV formatına dönüştürmesi ile analiz sürecini sade ve kolay hale getirir. Veriler ve bulgular SPSS'e taşındıktan itibaren birçok analiz seçeneğinden faydalanılabilir. Nihayi olarak, kompleks verilerin sonuçlarının analizinde dahi en verimli sonuçları elde etmenize olanak sağlar. 

SPSS Eğitimi

SPSS dersleri ile gerek işiniz, gerekse okulunuzda ihtiyacınız olan bilgiye erişmek çok basit! Özel Ders Alanı bünyesindeki birçok eğitmenden SPSS özel dersleri alabilir ve hem bütçenize hem de taleplerinize en uygun eğitmeni rahatlıkla seçebilirsiniz. SPSS eğitmenleri ile iletişime geçebilmek ve bir an önce derslere başlayabilmek için pratik bir şekilde tasarlanmış sitemizde “öğrenci profili” oluşturup kriterlerinize göre filtreleme yaptıktan sonra dilediğiniz eğitmene ders talebi yollayabilirsiniz. Dilerseniz de genel ders talebi oluşturup eğitmenlerin size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Seçeneklerimiz çok!

SPSS Özel Ders Ücretleri 

SPSS özel ders ücretleri 50-250 TL arasında değişmektedir. Ders süreleri 45-60 dakika olmakla birlikte hem online hem de yüz yüze özel ders seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bütçenize ve şehrinize uyan eğitmenlerle hemen iletişime geçmek için haydi Özel Ders Alanı’na!

SPSS Eğitmeni Olmak

SPSS ve benzeri yazılım programlarına hakimsiniz ve ders vermek mi istiyorsunuz? O halde hemen hızlı bir üyelikle başlayalım mı?  SPSS ve benzeri programlar günümüzde birçok kişinin öğrenmeye çalıştığı programlardır. Birçok kişinin sitemizde eğitmenlik yaptığı gibi siz de bilgilerinizi deneyime dönüştürebilirsiniz. Üye olmak ise çok kolay! Birkaç adımı tamamladıktan öğrencilerinizle buluşabilirsiniz. Size gelen ders talepleri ya da genel ders talepleri sayesinde SPSS dersleri almak isteyen öğrencilere kısa sürede dönerek derslere başlayabilirsiniz. Üyelik oluştururken doldurmanız gereken alanları detaylı bir şekilde doldurun. Alanla ilgili makaleleriniz varsa Blog kısmında yayınlayın. Böylece çalışmalarınızı gören öğrenciler sizin ne kadar deneyimli ve başarılı olduğunu farkedecektir.