Rusça Özel Ders

çizgi

Rusça Özel Ders Veren, Aşağıda Listelediğimiz 184 Profil Arasından Sizin İçin En Uygun Olduğunu Düşündüğünüz Öğretmeni Hemen Keşfedin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

Yabancı Ingılızce Rusça Öğretmenı

LILY B.

(7 üye yorumu)
Ted Üniversitesi Mezunu
İstanbul - Pendik
YABANCIDAN INGILIZCE RUSÇA ÖZEL DERSI...

Yabancılar İçin Türkçe Öğretmeni (online)

Hubeyb K.

(0 üye yorumu)
Abant İzzet Baysal Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Mezunu
İstanbul - Avcılar
Rusça ve İngilizce biliyorum. Yabancılara Türkçe Öğretimi Serti...
İngilizce
Vusal F.

(6 üye yorumu)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Mezunu
Ankara - Çankaya
Pratik, çözüm odaklı, gençlerle anlaşabilecek bir öğretmen....
Rusça
Dursun Ç.

(0 üye yorumu)
Anadolu Üniversitesi İşletme Mezunu
Bursa - Osmangazi
Vizyonel yaklaşım İlkesel davranış biçimi ile Açık ve Şeffaf...
Rusça Öğretmeni
Duygu A.

(0 üye yorumu)
Gazi Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı Mezunu
Ankara - Çankaya
Gazi Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı mezunuyum...
Rusça, İngilizce, Yunanca,, Çekçe Öğretmeni
Samet Y.

(0 üye yorumu)
İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı Mezunu
İstanbul - Büyükçekmece
Hem öğretmen, hem kabin memuru. Hem doktoralı hem de dil mezunu....
Rusça Dili Öğretmen
Anna A.

(0 üye yorumu)
Mezunu
Antalya - Muratpaşa
Severek Rusça öğrenin...
İngilizce Öğretmeni
Roxana M.

(25 üye yorumu)
Kırgızistan-türkiye Manas Üniversitesi Mezunu
İstanbul - Tuzla
If my students remember me as a good teacher that will be a big honour...
Matematik Ve Rusça
Mikail K.

(1 üye yorumu)
İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Mezunu
İstanbul - Sarıyer
Matematik ve Rusça dan özel ders veriyorum. Matematik aşktır......
Odtü Mezunu
Cengiz K.

(8 üye yorumu)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya Mühendisliği Mezunu
Kocaeli - Gebze
öğrenmeye olan ilgiyi arttırmak ön plandadır...
Rusça, Türkçe, Azerice Öğretmeni
Aleks F.

(2 üye yorumu)
Mezunu
İstanbul - Büyükçekmece
Rusça anadilimdir, öğrenmek isterseniz yardımcı olurum...
Rusça Öğretmeni
Anastasia M.

(4 üye yorumu)
Mezunu
Muğla - Bodrum
Rusça ve İngilizce öğretmeni...
İngilizce Öğretmenliği
Kerem A.

(0 üye yorumu)
Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu
İstanbul - Şişli
20 yıllık tecrübeye sahip profesyonel bir eğitmenim...
Şan( Vokal) Öğretmeni, Piyano, Solfej Ve Rusça Öğretmeni
Nilay K.

(1 üye yorumu)
Mezunu
İstanbul - Ümraniye
Sanat , spor ve yabancı dil alanlarinda aktif bir şekilde çalışı...
Matematık-fızık Ogretmenı
Suleyman T.

(1 üye yorumu)
Yeditepe Üniversitesi Fizik(Tam Burslu) Mezunu
İstanbul - Fatih
Uzman Fizik ve Matematik Öğretmeni - Pendik...
İngilizce Öğretmeni
Vira T.

(0 üye yorumu)
İngilizce Öğretmenliği Mezunu
Antalya - Döşemealtı
Henüz Hakkında Bilgi Girilmemiş!
Rusça, İngilizce Ve Piyano Öğretmenim
Lyubov U.

(8 üye yorumu)
Çukurova Üniversitesi İşletme(İkinci Öğretim) Mezunu
İstanbul - Avcılar
Rusça ve İngilizce dersleri Rus öğretmen ile. Piyano dersleri de v...
İngilizce Öğretmeni
Caner E.

(1 üye yorumu)
Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunu
Ankara - Çankaya
Kızılay'daki ofisimizde Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi ve Mes...
İngilizce Ve Rusça Öğretmeni
Kristina T.

(2 üye yorumu)
Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Öğrencisi
İstanbul - Maltepe
İngilizce öğretmenliği bölümünün öğrenciyim İngilizce ve Ru...
İngilizce Ve Rusça Öğretmeni
Yulia N.

(3 üye yorumu)
Ukrayna Ulusal Teknik Üniversitesi Mezunu
Aydın - Didim
Henüz Hakkında Bilgi Girilmemiş!


Rusça Özel Ders Veren Öğretmenlere Gelen Son Değerlendirmeler


Rusça Özel Ders Veren Öğretmenler Arasından Kendine En Uygun Öğretmeni Hemen Keşfet!

Rusça dünyanın en çok konuşulan dillerinden biridir. Birleşmiş Milletlerin kabul ettiği altı dilden biri olan Rusça, Slav dil ailesinin oldukça ilgi gören bir dilidir. Rusça dünyanın en popüler sekizinci dilidir ve yaklaşık 250 milyondan fazla insan bu dili konuşmaktadır. Rusya, Kazakistan, Belarus, Kırgızistan gibi ülkelerin resmi dillerinden biridir. Aynı zamanda Balkanlar, İsrail, Azerbaycan, Ukrayna, Ermenistan, Tacikistan gibi ülkelerde de yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ekonomik olarak birçok alanda hizmet veren Rusya ticari ilişkiler için oldukça önem arz eden bir ülkedir. O sebepten ticari ilişkilerde İngilizce bilmek kadar Rusça bilmek de önemlidir. Türkiye’de ve Rusça konuşulan ülkelerde ticari ilişkiler içerisinde olan kişiler açısından Rusça bilmek size çok güzel kapılar açacaktır. Rusya’yı ve Rusça konuşulan ülkeleri gezmek, daha yakından tanımak isteyen kişiler içinde Rusça özel ders almak büyük önem arz etmektedir. 

Sizler için Rusça özel ders alabileceğiniz bu sayfamızı hazırladık. Bu sayfada özel Rusça dersi veren öğretmenleri bulacaksınız. Bütün profilleri inceleyebilir, detaylı araştırabilir, fiyat karşılaştırması yapabilir ve Rusça özel ders verenleri listeleyebilirsiniz. Rusça özel ders talepleri genellikle ticari ilişkileri olan kişiler tarafından,seyahate çıkacaklar tarafından ve küçük yaşta bu dili öğrenmek isteyenler tarafından talep edilmektedir. Listelediğiniz öğretmenler arasında karar verdiğinizde Rusça gramer ve Rusça speaking üzerine dersler alabilirsiniz.

Rusça Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Yeni bir dil öğrenmek hiç de kolay bir süreç değildir. O yüzden psikolojik olarak kendinizi hazırlamalı ve motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız. Neden bu dili öğrenmek istediğinize karar vermeli, bu soruya kendinizce en doğru cevabı vermeli ve Rusça ders verenler arasından seçiminizi bu karara uygun olarak yapmalısınız.

Gramer Rusça’nın tabiri caizse bel kemiğidir. O yüzden yeni başlayanlar önce gramere odaklanmalı sitemizden seçeceğiniz öğretmenlerimizden birebir veya online olarak ders alabileceksiniz. Bir dili bilmek ile o dili konuşabilmek çok ayrı kavramlardır. O yüzden kelime dağarcığınızı artırmanın ve pratik yapmanın yollarını arayın. Rusça ders almak isteyenler, Rusça ders verenlerle pratik yapmalı, Rusça kitaplar, yazılar, diziler ve filmler izlemelidir. Nitekim telaffuzu zor olan bir dildir Rusça. Ne kadar pratik o kadar başarı getirecektir size. İmkanınız varsa Rusça’ya Rusya da çalışın ve bu dili anavatanında geliştirin. Aynı zamanda Rus bir arkadaş edinmek size gramer haricinde günlük konuşma dilinden de kelimeler veya cümleler kazandıracaktır. Onlarla konuşmaktan çekinmeyin. Bir dille konuşarak, hata yaparak ve öğrenerek geliştirilir. Yabanci dil öğrenirken yapılan hatalar, hata sayılmaz aksine dili derinlemesine öğrenmeniz için yaptığınız akıllı yatırımlar olacaktır. Rusça özel ders alacağınız öğretmene karar vermeniz de yardımcı olabilmemiz için eğitim danışmalarımızdan ücretsiz destek talep edebilirsiniz. 

Rusça Özel Ders Vermek İsteyenlere Tavsiyeler

Özel Ders Alanı ailesi olarak her zaman doğru talep edenle, doğru ders verebilen eğitmeni eşleştirme hedefinde olduk. Rusça en çok kullanılan dillerden olduğu kadar en zor öğrenilen diller arasındadır. O sebepten Rusça özel dersi verebilmek çok değerli ve önemlidir. Sitemizde kendinizi tanıttığınız detaylı bir profil oluşturarak gelebilecek ders taleplerini bekleyebilirsiniz. Talep geldiğinde detaylıca konuşup, Rusça özel ders talep eden kişinin tam olarak ne istediğini iyi bir şekilde sentezlemelisiniz. Sentezinize uygun bir şekilde materyaller, dökümanlar hazırlayarak özel ders vermeye başlayabilirisiniz. Her dil öğrenen gibi Rusça dili içinde seviyeler çok önemlidir. Ders verdiğiniz kişinin seviyesine uygun bir çalışma yürütmelisiniz. Onlara gramer öğretmeli, pratikler yapmalı ve geliştirmelisiniz. Aynı zamanda kendiniz ve öğrencileriniz için Rusya veya Rusça konuşulan ülkelere seyahat etmek çok değerli ve önemlidir. Rusça özel ders vermenin detayları hakkında yardımcı olabilmemiz için eğitim danışmalarımızdan ücretsiz destek talep edebilirsiniz. Rusça öğretmeninden özel ders talebinde bulunan kişilerin genelde işlerinde dolayı Rusça öğrenmenleri gerektiği bilinmektedir.  

Rusça Özel Ders Fiyatları

Rusça özel ders fiyatları, ders alacağınız Rusça öğretmenlerinin tecrübesine, yaşadığınız yere, online veya birebir almanıza göre değişkenlik gösterecektir. Rusça özel fiyatları ortalama olarak 100 - 250 TL arasında değişkenlik gösterir. Sitemiz sayesinde alanında uzman eğitmenler, native hocalar ve üniversite öğrencilerinden Rusça özel dersi alabilirsiniz. Bu dersler birebir özel ders veya online özel ders şeklinde olabilir. Derslere başlamadan günü,saati veya fiyatı netleştirip adım atmak sizler için doğru bir adım olacaktır. Rusça dersini; Rus Native öğretmenden, Rus Dili ve Edebiyatı bölüm mezunu eğitmenlerden, Rusça ile ilgili bölümlerde okuyan üniversite öğrencilerinden ve Rusya'da yaşayıp tekrar ülkemize dönen eğitmenlerden alabilirsiniz.

Rusça Dil Seviyeleri

A1 Seviyesi (Breakthrough Level): Rusça öğrenmenin en temel seviyesidir. Başlangıç seviyesi olarak kabul edilir.

A2 Seviyesi (Waystage Level): Kendini ve ihtiyaçlarını anlatabilecek kadar konuşabilme seviyesidir. Tabiri caizse kendimi kurtarabilecek kadar biliyorum diyebilmektir.Genellikle öğrenciler alacakları Rusça özel dersler sayesinde kısa sürede bu seviyeye gelebilmektedir. 

B1 Seviyesi (Threshold Level): Bu seviye de Rusça bilen bir kişi Yurtdışına kolayca seyahat edebilir  ve seyahat sırasında oluşacak birçok sorunun üstesinden gelebilir. Rusça konuşması gerektiği her an rahatlıkla konuşabilir. Gramer ve cümle yapılarına da bu seviyedeki kişiler hakimdir.

B2 Seviyesi (Vantage Level): Uzman olduğunuz alanda, Rusça konusunda alanında uzman kişilerle herhangi bir konu da  tartışabileceğiniz, değerlendirme yapabileceğiniz bir seviyedir. Yurtdışında sürekli iş yapan ve seyahat eden kişilerin kesinlikle minumum B2 seviyesinde Rusça biliyor olmalarını tavsiye etmekteyiz.

C1 Seviyesi (Effective Operational Proficiency): Kelime dağarcığı oldukça geniş olan bu seviyede, bir Rusla dahi rahatlıkla fikir alışverişi yapabilirsiniz. Zengin ve uzun makaleleri dahi okuyabilir ve geliştirebilirsiniz. Bu seviyeye gelmek için çok fazla kelime öğrenmeli,yazılar ve kitaplar okumalı, pratik yapmalı ve konuşmaya önem vermelisiniz. 

C2 Seviyesi (Mastery Level): Bu seviye, Rusçaya bir Rus’unbildiğine çok yakın derecede hâkim olduğunuz anlamına gelir. Bu seviyede en az 20. 000 kelime bilmeniz gerekir.