Piyano Özel Ders

çizgi
Bu katagoride 4 kullanıcı çevrim içi durumda.
Hemen mesaj gönder, ders almaya başla !
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

İLKOKUL VE ORTAOKUL TAKVİYE

kendi ayakları üzerinde durmaya çalı...
50 TL

Matematik, ingilizce, müzik

Çocuklara özel ders verilir...
70 TL

Yabancı dil ve müzik öğretmeni

Keman, piyano, solfej, genel ingilizce ,...
100 TL

Piano ve rusça

Piano da professionelimdir!...
90 TL
Müzik Öğretmeni
Piyano, çello, solfej, orff schulwerk, ...
100 TL
Müzik Ögretmeni
Güçlü Ögrencilere Güçlü hizmet...
70 TL
MÜZİK ÖĞRETMENLİĞİ ABD
ÇAĞDAŞ , İDEALİST , YARATICI , SAM...
60 TL
PİYANO SATRANÇ
HERKESE MERHABA 5 ,15 YAŞ ARASI PİYANO...
50 TL
Müzik Öğretmeni
Öğretmekten ve öğrenmekten bıkmayan...
100 TL
Şan( Vokal) öğretmeni, piyano, solfej ve Rusça Öğretmeni
Sanat , spor ve yabancı dil alanlarinda...
100 TL
Ücretsiz Müzik Eğitmeni
Mersin'den çıktığımız bu yolda ama...
30 TL
Müzik öğretmeni
İyi ki öğretmenim....
60 TL
Müzik Öğretmeni
İşini aşkla yapan bir müzik öğretm...
50 TL
Rusça, İngilizce ve piyano öğretmenim
Rusça ve İngilizce dersleri Rus öğre...
50 TL
Fransızca, ingilizce ve piyano öğretmeni
Fransada hukuk ve konservatuar mezunuyum...
60 TL

Piyano Özel Ders 

Piyano özel ders veren öğretmenlerin listesinden kendiniz için en profesyonel piyano öğretmeni'ni keşfedebilirsiniz. Günümüzde en çok tercih edilen enstrümanlardan birisi olan piyanoyu sende en profesyonellerden öğrenmeye başlamak için hemen talep oluşturabilirsin. Bu listemizden yaşadığınız şehri seçerek sadece şehrinizde piyano özel ders veren öğretmenleri inceleyebilirsiniz. Piyano öğretmenlerinin sizler için hazırlamış oldukları son derece profesyonel, dinamik, akıcı ve tanıtıcı profillerinden; tanıtım videolarını izleyebilir, ders verdiği yerlere bakabilir, piyano özel ders ücretlerini inceleyebilirsiniz. Tanıtım videosu izleyip size en fayda sağlayacağını inandığınız piyano öğretmeninden birebir piyano özel dersi almaya başlayabilirsiniz.

Piyano dersi almak istiyorum” ama ne yapacağımı bilmiyorum diyorsanız sistemimizde ücretsiz olarak öğrenci kaydı oluşturabilir ve piyano öğretmenleriyle mesajlaşarak aklınızda soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Her öğretmenin profilinde bulunan; Piyano özel ders ücretleri kısmından ilgili öğretmenin ne kadar ders verdiğini ve piyano özel ders ücretlerinin ne kadar olduğunu analiz edebilirsiniz. Özel Ders Alanı araştırmalarına göre piyano özel ders fiyatları ortalama 75 - 150 TL aralığında görülmektedir. Her bütçeye uygun bir öğretmen bulabileceğimiz sistemimizde bütçenize en uygun piyano özel ders veren öğretmeni keşfetmeye hemen başla!

Hem kendi müzik okulunda hemde evde birebir özel ders veren piyano öğretmenlerini sizler için bir araya getirdik. Yapmanız gereken piyano eğitmenlerinin profilini inceleyip sizin için en uygun eğitimciden ders talebi oluşturmaktır. Ders talebiniz anından ilgili öğretmene aktarılır, öğretmen sizinle iletişime geçer, görüşme sağlarsınız ve anlaşmanız durumunda derslere başlayabilirsiniz. Ayrıca sistemimize ücretsiz bir şekilde kayıt olup genel talepler sayfasında ders talebinizi paylaşabilirsiniz. Bu sayede birden fazla alanında uzman piyano öğretmenleri sizinle iletişime geçer, size en uygun teklifi veren piyano öğretmeni ile derslere başlayabilirsiniz. Piyano öğretmeni arayışını ÖzelDersAlanı farkıyla gidermiş olursunuz.

Eğer sizde piyano özel ders vermek istiyor ve bu listede yerinizi almak istiyorsanız hemen eğitimci olarak başvuru yapabilirsiniz. Profiliniz değerlendirilir, uygun görülmesi durumunda size birebir piyano özel ders verenler listemizde yerinizi alabilirsiniz.