Lisede Özel Ders Almak Şart mı?

Yazar: Sefa Ö. | 21.04.2021 - 0 dakikalık okuma. Görüntülenme: 2422
Lisede Özel Ders Almak Şart mı?
Sefa Ö. Sefa Ö.
Ö zel ders bundan üç dört yıl öncesine kadar lüks olarak görülürken, günümüzde artık ihtiyaç haline gelmiştir.

İlk Öğretim, Lise veya Üniversite’de insanlar özel ders ihtiyacı ile karşılaşabilir. Diledikleri öğretmenlerden özel ders alabilirler. Fakat bu kesinlikle özel ders almalılar manasına gelmez.

Özel ders bundan üç dört yıl öncesine kadar lüks olarak görülürken, günümüzde artık ihtiyaç haline gelmiştir. Birçok öğrenci özel ders alıp ihtiyaçlarını veya eksikliklerini gidermek istiyorlar. Özellikle lise ve ilkokul öğrencileri özel ders sayesinde, kendilerini geliştirip, derslerinde daha başarılı hale geliyorlar. O yüzden aslında hemen hemen her öğrenci için ihtiyaç haline gelmiştir.

Kalabalık sınıflarda eğitim alırken zorlanan birçok liseli öğrenciye tavsiyemiz, özel ders alıp kendilerini derslerde daha başarılı hale getirebilmeleridir. Çünkü en iyi eğitim birebir alınan eğitimdir. 

Sonum olarak Ygs ve Lys’ye hazırlanan hemen hemen her öğrencinin özel ders alıp sınavlarına hazırlanması onları daha güçlü, daha hazır hale getirecektir.

Sefa Özdeniz - Matematik Öğretmeni 

Etiketler

Yazar

Sefa Ö.

***Online Birebir Matematik Dersi veriyorum. 4 senedir kardeşimle Online Matematik dersi yapıyoruz. Online tecrübem zaten mevcuttu.Malum yaşanan süreçten dolayı öğrencilerimle...

Benzer Yazılar
Yorumlar (1)
Makaleyi beğendin mi ?

Cevap Yaz

Eğer paramız yoksa ne yapacağız ?