KAYSERİ ÖZEL DERS

çizgi
Bu katagoride 5 kullanıcı çevrim içi durumda.
Hemen mesaj gönder, ders almaya başla !

SEO UZMANI

Seo ve Dijital Pazarlama alanında kendi...
80 TL

Bilişim, Matematik, Veri Madenciliği

Verilerin dünyasını anlamak ve yoruml...
60 TL

Matematik/Fizik/Kimya

10 yıllık tecrübemle siz değerli ö...
60 TL

Sosyal bilgiler ogretmeni

Düzenli İdealist mesleğine son derece...
30 TL
Bilgisayar Öğretmeni
Dil Sınavlarına Hazırlık açısında...
30 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Matematikte başarı ancak programlı di...
40 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Gerçekten istiyor ama başaramamaktan k...
100 TL
Türk Dili ve Edebiyatı
Özverili, prensipli istikrarlı biriyim...
30 TL
matematik öğretmeni
Kayseri de Uzman Matematik Öğretmeni...
40 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Sabırlı başarılı azimli...
30 TL
Matematik geometri
15 yıldır özel okullar da matematik v...
70 TL
ZİHİNSEL ENGELLİLER ÖĞRETMENİ
TECRÜBELİ, İYİ EĞİTİMLİ VE KEND...
70 TL
Matematik öğretmeni
Matematik sevgisini kazanmak için doğr...
30 TL
Matematik öğretmeni
Önceliğim para kazanmak değil faydal...
60 TL
Matematik, kimya, fizik, biyoloji
Sevecen, aktif, güleç...
60 TL

Kayseri Özel Ders

Yıllar boyunca onlarca bilim insanının, farklı alanlarda başarılı kişilerin çıktığı en gözde illerden birisidir Kayseri. İbni Sina, Mimar Sinan başta olmak üzere bir çok alanda tüm dünya’ya ismini duyuran alimler, mimarlar, mühendisler yetiştirmiştir. Ayrıca kayseri ticaretin başkenti olarak bilinir. Eğitim alanında en gözde şehirlerden birisi haline gelmiştir. Erciyes Üniversitesi gibi köklü bir üniversiteden mezun olan binlerce öğrenci kendi alanlarında ülkeye hizmete başlamaktadırlar. Kayseri özel ders alanında yine en başarılı illerden birisi haline gelmiştir. Binlerce öğrenci eksik olduğu konularda alanında uzman öğretmenlerden özel ders alıp hemen bu eksikliğini gidermek için çalışmaktadır. Kayseri özel ders vermek isteyen kişilerinde yoğun olduğu illerden birisidir. Erciyes Üniversite başta olmak üzere çoğu öğrenci veya mezun öğretmenler branşları ile ilgili zaman buldukça özel ders vermektedir. Başarılı eğitimcileri bünyesinde bulunduran Kayseri, özel ders almak isteyen öğrencilerin eksik olduğu konularda başarılı olmasını sağlamaktadır.

Sizlerde eğer Kayseri’de özel ders vermek veya Kayseri’de özel ders almak istiyorsanız hemen ilgili profili oluşturun ve derslere başlayın! 

- Kayseride özel ders vermek istiyorum diyen uzman eğitimciler; "Eğitimci Profili" oluşturabilir ve ders talepleri alabilirler. 

- Kayseri özel ders almak isteyenler; veli - öğrenci profili oluşturabilir ve kendinize en yakın öğretmeni bulup ders talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca "Ücretsiz Danışmanlık Al" kısmında kurumla iletişime geçebilir ve kendiniz için en iyi öğretmen yönlendirmesi alabilirsiniz.

Çoğu yerlerde olduğu için Kayseride de öğrencilerin en çok ders almak istediği branşların başında; matematik, fizik, ingilizce, edebiyat ve türkçe yer almaktadır.