İyi Bir İngilizce Kursu Nasıl Olmalıdır?

Yazar: Zübeyir O. | 11.09.2021 - 3 dakikalık okuma. Görüntülenme: 195
İyi Bir İngilizce Kursu Nasıl Olmalıdır?
İ ngilizce kursu arayanlar için harika bir fırsat! Genel İngilizce kursu eğitim planlarını ve hizmetlerini hemen incele.

DO YOU SPEAK ENGILISH ? 

İngilizce bilmediğimiz zamanlarda bu soruyu duyduğumuzda yüzümüzdeki pişmanlık ve çaresizlik ifadesini bir çoğumuz yaşamışızdır.

Hayatımızın her alanında Genel İngilizce bilmek artık zorunlu hale gelmiştir. Bu nedenle yabancı dil öğrenmek için İngilizce Kursu arayışlarımız sürekli olmuştur.

Genel İngilizce becerilerimizi geliştirmek için İngilizce Kursu  ve eğitimine bu eğitimi verebilecek İngilizce Kursu arayışlarınıza  BİR LİSAN DİL EĞİTİM olarak sizlerin İngilizce dil eğitimini en iyi şekilde öğrenmeniz üzerinde kurulmuş, konusunda uzman yabancı eğitmenleriyle sizlere İngilizcenin korkulacak bir dil olmadığını ispatlayacaktır. Tüm bunların yanı sıra İngilizce Kursu eğitim süresince sizlere ders kitabını da ücretsiz olarak temin etmektedir.

Genel İngilizce Kursu Eğitim Programları her seviyedeki öğrenciye hitap edebilecek bir içeriğe sahiptir. Genel İngilizce Kursuna katılacak olan kursiyerler seviyelere göre ayrılarak eğitimlerine kişiye özel hazırlanan eğitim programıyla başlarlar. Genel İngilizce kursuna başlayan öğrenciler sadece teorik bilgi öğrenmezler aynı zamanda kazanımlarını kullanabilmektedirler. İngilizce Kursu Eğitim programı dahilinde kursiyerler aşağıdaki konularda ağırlık verilerek sürekli takip sistemiyle kalıcı bir İngilizce eğitimi almaktadır.

– Gramer                                              : Dil Bilgisi Eğitimi

– Vocabulary&Pronunciation             : Kelime ve Telaffuz Eğitimi

– Readin-Comprehension                  : Okuma ve Anlama Eğitimi

– Writing                                               : Yazma

– Speaking                                            : Konuşma

– Listening                                            : Dinleme Eğitimi

İngilizce Kursundan Beklentiler :
 

Genel İngilizce Kursu eğitiminde temel beklentiler kısacası, zayıf yönlerinizi  bulmak ve aynı anda diğer becerilerinizi geliştirmekle birlikte Genel İngilizcede bilgi eksiğiniz olan kısımları da kapatmaktır. Bu şekilde ileri ve akademik İngilizce eğitiminiz için sağlam bir genel İngilizce temeline sahip olma beklentinizi rahatlıkla ve zorlanmadan BİR LİSAN DİL EĞİTİM karşılayacaktır.

Ayrıca online İngilizce dersi sayfamızdan online olarak İngilizce dersleri veren öğretmenlerimizi inceleyebillirsiniz. 

Eğitim Materyalleri ve Kullanılan Kaynaklar :

BİR LİSAN EĞİTİM MERKEZİ İngilizce Dil Kursu Eğitimi alan tüm kursiyerlerinin eğitimleri süresince takip edecekleri eğitim materyalleri Eğitim Merkezi olarak ÜCRETSİZ olarak temin etmektedir.

Eğitim Süreleri ve Ders Saatleri                         :

Sizlerle yapacakları ÜCRETSİZ seviye belirleme ve demo ders sonucunda hangi seviyeden  İngilizce kursuna başlamanız gerektiği  ve ulaşmak istediğiniz hedef seviyenize göre uzman eğitmen kadrosu almanız gereken ders saatiniz belirlenmektedir. Günümüz yoğun iş temposu ve zaman kısıtlamaları nedeniyle ders saatleri sizlerin iş programı doğrultusunda karşılıklı olarak belirlenmektedirler. Bu şekilde eğitim alacağınız gün ve saatleri sizler belirlediğiniz için dersleri kaçırma veya dayatma ders saatleri stresi yaşamanız önlenmektedir.

Genel İngilizce Dil Kursu Eğitim Seviyeleri Aşağıdaki gibidir.                 

 • ELEMENTARY (Başlangıç – Temel Düzey)
   
 • PRE-INTERMEDIATE (Orta Alt Düzey)
   
 • INTERMEDIATE (Orta Düzey)
   
 • UPPER-INTERMEDIATE (Orta Üst Düzey)
   
 • ADVANCED (İleri Düzey)

Etiketler

Yazar

Zübeyir O.

Profesyonel eğitmenliğe adım atmakla birlikte özellikle Türkiye'deki yabancı dil eğitimindeki eksikleri analiz ederek farklı bir eğitim modeli geliştirme yönünde bir vizyon çizd...

Benzer Yazılar
Yabancı Dil ve Dünyayı Anlamak

Yabancı Dil ve Dünyayı Anlamak

Yabancı dil öğrenmenin önemi ve insanlara olan faydaları nelerdir.

Onlarca Para Döküyorum Ya Peki?

Onlarca Para Döküyorum Ya Peki?

Özel ders alıp onlarca para dökmeden başarıya en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Doğru adres özel dersten başkası değildir.

Her Gün Yeni Bir Kelime

Her Gün Yeni Bir Kelime

Her gün yeni bir kelime öğrenerek, ingilizceyi kısa bir sürede öğrenebileceğinizi biliyor musunuz? İngilizce öğrenirken nelere dikkat etmek gereklidir?

İngilizceden Korkmamanın Sırları

İngilizceden Korkmamanın Sırları

İngilizceden korkmamanın en büyük sırları nelerdir. İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin uygulaması gereken sırlar nelerdir.

Yorumlar (0)
Makaleyi beğendin mi ?
Özeldersalanı Logo
350+ kategoride 35.000+ öğretmen, hemen ders al! İlk dersin ücretsiz 😍
hemen ders al!
İlk dersin ücretsiz 😍
Öğretmen Bul