İspanyolca Özel Ders

çizgi

İspanyolca Özel Ders Veren, Aşağıda Listelediğimiz 76 Profil Arasından Sizin İçin En Uygun Olduğunu Düşündüğünüz Öğretmeni Hemen Keşfedin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

Psikolojik Danışman

Melike K.

(6 üye yorumu)
Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Mezunu
Van - İpekyolu
Boğaziçi Üniversitesi lisans ve yüksek lisans mezunuyum. Üniveris...

İngilizce & İspanyolca Öğretmeni

Didem A.

(3 üye yorumu)
Ege Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı Öğrencisi
İzmir - Bornova
İngilizce ve İspanyolca'yı 10 yılı aşkın süredir aktif olarak ...
İngilizce Öğretmeni
Şadiye E.

(2 üye yorumu)
Mezunu
İzmir - Bornova
Disiplinli, pratik, sonuç odaklı...
Yunanca İngilizce Türkçe Ve İspanyolca Dersleri Veriyorum
ELENI K.

(0 üye yorumu)
Mezunu
İstanbul - Bahçelievler
umutlu...
Inglizce Ve İspanyolca
Sarahí J.

(0 üye yorumu)
Mezunu
Bursa - Osmangazi
Kendimi sabırlı biri olarak görüyorum. Be eğlenceliyim ama ben s...
İngilizce Öğretmenliği
Kerem A.

(0 üye yorumu)
Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu
İstanbul - Şişli
20 yıllık tecrübeye sahip profesyonel bir eğitmenim...
İngiliz Dil Eğitimi
Kıvanç E.

(1 üye yorumu)
İzmir Ekonomi Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık(İngilizce) Mezunu
İstanbul - Büyükçekmece
İngilizce ve İspanyolca online özel ders, Eğitim ve Tez danışama...
Yabancı Dil Eğitmeni
Zouhir A.

(3 üye yorumu)
Mezunu
Bursa - Nilüfer
Anadilim gibi 6 dil biliyorum, öğretiyorum....
Almanca Öğretmeni, Ispanyolca Ögretmeni
Hatice B.

(0 üye yorumu)
Mezunu
İstanbul -
Almanyada doğup büyüdüm, eğitimimi hem orada hem de ispanyada gö...
İngilizce Öğretmeni
Kübra Ç.

(0 üye yorumu)
Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunu
İstanbul - Ümraniye
Öğretmeyi öğrenmek kadar seven ve bunu ilke edinmiş, sabırlı, a...
İngilizce Öğretmeni
Cansu S.

(2 üye yorumu)
Mezunu
Antalya - Muratpaşa
TED üniversitesi İngiliz Dili ve Eğitimi bölümü mezunuyum. İngi...
Yabancı Dil Öğretmeni
Magdalena N.

(2 üye yorumu)
Mezunu
Bursa - Nilüfer
Yabancılara Türkçe/ İngilizce/ İspanyolca/ Yunanca/ Lehçe...
İngilizce Öğretmeni
Aleyna G.

(0 üye yorumu)
Ted Üniversitesi Mezunu
Samsun - İlkadım
TED Üniversitesi İngilizce öğretmenliği mezunuyum. 6 yıldır İn...
İspanyolca-inglizce
Andrea M.

(0 üye yorumu)
Mezunu
İstanbul - Şişli
Teacher of English, native teacher of spanish...
İspanyolca
Hilal Ş.

(0 üye yorumu)
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema ve Televizyon Mezunu
İstanbul -
Ana dili gibi ispanyolca konuşmak isteyenler...
İspanyolca Öğretmeni
Batuhan ç.

(0 üye yorumu)
İstanbul Aydın Üniversitesi Mezunu
İstanbul - Başakşehir
Dil öğrenmeyi ve öğretmeyi çok seviyorum....
İngilizce Öğretmeni
Nihat D.

(0 üye yorumu)
Gazi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu
Ankara - Çankaya
Enerjik, konuşkan ve yurtdışı / yurtiçi öğretmenlik tecrübesi ...
İngilizce Öğretim Gorevlisi
Mehmet Tamer A.

(0 üye yorumu)
Uludağ Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu
İstanbul - Tuzla
Bilgili, becerikli, tecrübeli,sabırlı ve fedakâr bir öğretim gö...
Yabancı Dil Öğretmeni
Sedat Ç.

(0 üye yorumu)
Trakya Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık(İngilizce) Mezunu
Balıkesir - Bandırma
Tercümanlığın yanı sıra öğretmenlik eğitimi aldığım için ...
Yabanaci Dil Öğretmeni
Soni E.

(0 üye yorumu)
Mezunu
Konya - Meram
1person 1language İm a sevan...


İspanyolca Özel Ders Veren Öğretmenlere Gelen Son Değerlendirmeler


5.0
Öğretmen : Cansu S

Hocamızdan IELTS için ders aldım ve almaktayım. Daha önce kurs tecrübem de olmuştu fakat Cansu hocamdan aldığım verimi alamamıştım. Sayesinde IELTS skorumda çok ciddi yükselme oldu. Öğrencilerini her anlamda kuşatan ve geliştirmek için emek veren bir öğretmen herkese tavsiye ederim.

Şenel, 10.10.2020

5.0
Öğretmen : Cansu S

Hocamızdan IELTS için ders aldım ve almaktayım. Daha önce kurs tecrübem de olmuştu fakat Cansu hocamdan aldığım verimi alamamıştım. Sayesinde IELTS skorumda çok ciddi yükselme oldu. Öğrencilerini her anlamda kuşatan ve geliştirmek için emek veren bir öğretmen herkese tavsiye ederim.

Şenel, 10.10.2020

5.0
Öğretmen : Melike K

Merhabalar genç hocamız oğlum birinci sınıfa başlayacak inşallah bende bu pandemik döneminde 10+10 sisteminde çalışıyoum oğlum için derse adapte okuma ve yazmaya yardımcı olacak bir öğretmen ariyordumki siz çıktınız karşıma malum ben 10 gün iş 10 gün ewdeyim anneanemiz o süreçte yanında olacak umarım dönüş yaparsınız teşekkürler

Sedef Kara, 04.09.2020

0.0
Öğretmen : Zouhir A

İspanyolca ders almak istiyorum

Hüseyin, 24.07.2020

0.0
Öğretmen : Fırat Ç

ispanyolca ders almak konusunda bilgi talebi

nazlıcan, 20.07.2020

0.0
Öğretmen : Dilara a

Haftada 1 gün 1 saat ayda toplamda 4 ders ispanyolca öğrenmek istiyorum . Sizin ve benim müsait olduğum saate göre bir çalışma planı yapabiliriz , Sizin açınızdan da uygun ise dersi yüz yüze almak isterim. Aylık 4 ders için ödemem gereken ücret konusunda bilgi için mesaj göndermenizi rica eder, iyi günler ve iyi çalışmalar dilerim.

Aynur, 20.07.2020

İspanyolca Özel Ders Veren Öğretmenlerden İhtiyacınıza En Uygun Olanı Keşfedin!

İspanyolca (Kastilya Dili) Romen dillerinden bir tanesidir. 480 Milyon kişinin anadili olarak konuştuğu İspanyolca dünyada en çok konuşulan ikinci dildir. İspanyolca dünya genelinde en çok ülkede konuşulan resmi dil olarak seçilmiştir. Dünyada resmi dil olarak İspanyolca konuşan ülkeler; İspanya, Arjantin, Küba, Kolombiya, Bolivya, Şili, Ekvador, Kosta Rika, Guatemala, Meksika, Honduras, Nikaragua, Paraguay, Peru, Panama, Porto Riko, Dominik Cumhuriyeti, El Salvador, Venezuela ve Uruguay. Amerika Birleşik Devletlerinde İngilizce’den sonra en çok konuşulan dil İspanyolca olarak bilinmektedir. Sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde İspanyolca konuşan kişi sayısı 41 Milyon olarak bilinmektedir. avrupa’da resmi dil olarak konuşulan tek ülke ise İspanya’dır.

İspanyol alfabesi a’dan z'ye kadar 29 harften oluşmaktadır. Bir Romen dili olduğu için Fransızca ve İtalyanca ile benzerlik göstermektedir. Ayrıca diğer dillerde olmayıp sadece İspanyolca’ya özgü olan ters soru işareti "¿" ve ters ünlem işareti "¡" bulunmaktadır. Dilin telaffuzu ise bölgesel olarak değişkenlik göstermektedir.  İspanyolca Avrupa Birliği, Birleşmiş Milletler, Afrika Birliği, Amerikan Devletler Örgütü, Antraktika Antlaşması Sekreterliği, Latin Birliği, Karayip Ortak Pazarı ve NAFTA gibi uluslararası ve bölgelerarası organizasyonlarda resmi dil olarak kullanılmaktadır. 

Birebir yüz yüze veya online olarak İspanyolca özel dersi alabileceğiniz bu sayfayı sizler için hazırladık. Bu sayfamız sayesinde İspanyolca özel ders veren eğitmenleri bulabileceğiniz, kıyaslama yapabileceğiniz, fiyat araştırması yapabileceğiniz ve neticede ders talebi oluşturup İspanyolca özel dersi alabileceğiniz bir birinden profesyonel  İspanyolca eğitmenleri bulabileceksiniz. 

Bebeklikten itibaren birçok çocuk, ilkokuldan başlayıp yüksek lisansa kadar eğitim alan tüm öğrenciler, her sektörde iş hayatında İspanyolca eğitimi alıp konuşmak isteyenler, kurumsal firmalar, yurt dışı seyahatlerine çıkan iş insanları ve seyahatçiler İspanyolca özel ders talebinde bulunabilirler. Ayrıca uluslararası dil sınavı olan DELE sınavına hazırlanmak isteyen öğrenciler İspanyolca özel dersi almaktadır. İspanyolca diğer dillere göre daha kolay öğrenilmektedir ve çok eğlenceli bir yapıya sahiptir. 

Sitemiz bünyesinde Türk olup İspanyolca özel ders veren eğitmenlerimiz bulunurken anadili İspanyolca olan ‘Native Speaker’ eğitmenlerimizde bulunmaktadır. 

İspanyolca, her dilde olduğu gibi doğru gramer öğrenip, anlamak ve anlamlandırmak ile mümkün olacaktır. İspanyolca en iyi şekilde çocuk yaşlarda başlamakla olur. Grameri doğru şekilde öğrenerek ana dili İspanyolca olan bir eğitmenden özel ders almak birçok kişinin doğru şekilde İspanyolca öğrenmesini sağlayacaktır. Sitemizde bulunan İspanyolca eğitim veren eğitmenler sayesinde, genel ispanyolca, iş ispanyolcası, birebir konuşma dersleri, okul derslerine destek dersleri alabilirsiniz. Hızlı bir dil öğrenme kabiliyetiniz olmasa  bile alacağınız dersler sayesinde İspanyolca’yı kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. 

Peki kimler İspanyolca özel ders alabilir?

Türkiye’de birçok okul ispanyolca eğitim vermektedir ve eğitim alan kişiler hazırlık okumaktadır. Hazırlık sınıfını geçen öğrenciler, şimdiki zaman, geçmiş zaman ve gelecek zamanlarda kendilerini ifade edebilirlerken, İspanyolca Dil Pasaportu Sınavlarının (DELE) A1 seviyesini alabilecek düzeye gelirler. Geriye kalan eğitimlerinde branş dersleri dahil birçok derslerini İspanyolca almaktadırlar. Ayrıca öğrenciler İspanyolca JMUN Konferansına, Avrupa Film Festivali'ne, Gastronomi Kulübü’ne, heceleme yarışmalarına, İspanyol Kültürü Haftası’na, Cervantes Enstitüsü tarafından düzenlenen, müzik, sanat ve kültürel etkinliklere katılabilirler. 

İspanyolca Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler 

İspanyolca zor gibi gözüksede aslında kolay öğrenilebilen bir dildir. İspanyolca özel ders almadan önce ne için ders almak istediğinize karar vermelisiniz. İspanyolca’yı neden öğrenmek istiyorsunuz? Bir sınav hazırlığı mı olacak? Okul derslerine destek mi olsun istiyorsunuz? İş ispanyolcası mı olacak? Seyahat için mi olacak? Bu sorulara cevap vermeniz gerekmektedir. Kararınızı verdikten sonra sitemizden filtreleme yaparak öğretmenleri araştırıp, kıyaslama yapın. Sonra seçim yaptığınız İspanyolca özel ders veren öğretmenin profilinden ders talebinde bulunabilirsiniz. İşte bu kadar! Size dönüş sağlayan İspanyolca özel ders veren eğitmenlerle detayları konuşup derslere başlangıç yapabilirsiniz.

Dersleri güzel bir şekilde takip etmenizde ve notlar almanızda fayda olacaktır. Bol bol pratikler yapmak İspayolca diziler, filmler, videolar izlemek, İspanyolca öğrenmenizde doğru bir süreç olacaktır. Ayrıca ispanyolca yazılar okumak,dergiler,kitaplar okuyup incelemek daha iyi bir şekilde İspanyolca öğrenmenizi sağlayacaktır. İmkanınız oldukça İspanyolca konuşulan ülkelere gidip, seyahatler yapmak, o dili ve kültürü yerinde incelemek sizi daha güçlü yapacaktır. Ücretsiz danışmanlık alabilmek için eğitim danışmanlarımızdan destek isteyebilirsiniz. 

İspanyolca Dersi Verenleri Tavsiyeler 

İspanyolca özel ders vermek için illa ki İspanyol olmanıza gerek yok. Türk olup iyi derece İspanyolca bilen ve özel ders veren birçok öğretmen bulunmaktadır. Tabi ki sadece ispanyolca bilmek, İspanyolca özel ders vermeye yetmez. Nitekim her dili bilen o dilin eğitimini veremez. Alanında uzman olmak, ders verebilecek formasyon yeterliliğe sahip olmak, kendilerine ait metodlarla çalışmak çok önemlidir. 

İspanyolca özel ders vermek için öğrencilerinizin eksiklerini ve isteklerini iyi öğrenmeli, ona göre eğitim vermelidir. Metodlarını uygulayıp öğrencilerinin en iyi seviyede ders almalarını sağlamalıdır. Bu süreçte pratiklerine devam etmeli, İspanyolca videolar,filmler,diziler izlemeli, İspanyolca kitaplar,yazılar,dergiler okumalıdırlar. Yine resmi dili İspanyolca olan ülkelere gidip, seyahatler etmek eğitmenlerin hanelerine büyük artı olarak yazılacaktır. 

Sitemizde ücretsiz bir şekilde profil oluşturabilir, birebir ya da online olarak İspanyolca özel ders verebilirsiniz. Sizlere gelen talepler ile iletişime geçebilmek için eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. 

Online İspanyolca Dersleri veren eğitmenlere linkten ulaşabilirsiniz. 

İspanyolca Ders Ücretleri 

İspanyolca özel ders fiyatları ders veren eğitmenlerin tecrübelerine göre değişkenlik göstermektedir. Sitemiz bünyesinde uzman eğitmenler, üniversiteli öğrenciler ve anadili İspanyolca olan ‘Native Speaker’ eğitmenler bulunmaktadır. İspanyolca özel ders fiyatları dersi alacağınız eğitmenin özellikleri ile belirlenecektir. Üniversiteli öğrencilerden İspanyolca özel ders alacak kişiler 60-100 TL arasında özel ders bulabileceklerdir. Alanında uzman Türk İspanyolca eğitmenlerden ders almak isteyen kişiler 80-150 TL arasında özel ders alabilirler. Anadili İspanyolca olan ‘Native Speaker’ eğitmenler biraz daha yüksek ücretler talep etmektedirler ve 150-250 TL arasında İspanyolca özel ders alabilirsiniz. 

Detaylı incelemek için sayfamızda gezinebilir veya ücretsiz bir şekilde eğitim danışmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz.