Ders Veren Hesabım Onaylanması İçin

Ö zel Ders Veren Profilinizin Onaylanması İçin Yapmanız Gerekenler

Profilinize onay verilmesi ve ozeldersalani.com avantajlarından yararlanmak için aşağıdaki kriterleri yerine getirebilirsiniz.

1. Profil fotoğrafı ekleyin.

2. Panelinizde yer alan “Kişisel Bilgilerim seçeneğinden sizden istenilen bilgileri (bulunduğunuz yer bilgileri, üniversite bilgileri, ne öğretmeni olduğuz, kendinizi tanıtan bir cümle, tecrübeleriniz ile ilgili hakkınızda vb. gibi) kısımları doldurunuz.

3. “Hangi Dersleri Verebilirsiniz seçeneğinden özel ders vermek istediğiniz tüm dersleri, ders alanını, süre ve ücret kısmını belirleyiniz. İstediğiniz kadar ders ve ders alanı seçebilirsiniz.

4. “Ders Verebileceğiniz Yerler” seçeneğinden özel ders vermek istediğiniz şehir, ilçe ve semtleri belirleyiniz.

Bu 4 kriter profilinizin onaylanması için zorunlu olan kriterlerdir.

Önemli Not: "Kişisel Bilgilerim kısmında yer alan "Kendini Tanıt" kısmı" kısmında sizlerin kendinizi daha iyi ifade etmeniz için hazırlamış olduğumuz kısımları doldurmanız, profilinizi diğer profillere göre öne çıkartacaktır.

Profil oluştururken diğer kısımları da eksiksiz olarak doldurmanız (tanıtım videonuz eklemek, müsait günleriniz belirlemek, blog yazmak vb. gibi) arama sonuçlarında yükselmenize ve ders talepleri almanıza sebep olur.

ozeldersalani.com ile öğrenci bulmanın püf noktaları yazımınızı okuyarak eksiklerinizi giderebilir ve hemen özel derslere başlayabilirsiniz.

Başarılar dileriz.