ÇEKMEKÖY ÖZEL DERS

çizgi
Bu katagoride 25 kullanıcı çevrim içi durumda.
Hemen mesaj gönder, ders almaya başla !

Matematik Geometri Öğretmeni & Eğitim Koçu

ODTÜ Matematik mezunu, 15 Yıl Matemati...
120 TL

Matematik

Gözü kara...
50 TL

Okul öncesi ve Özel eğitim Alan öğretmeni

@Ecotogretmen...
100 TL

Eğitim Koçu&Mentör

Yüksek lisans mezunu, profesyonel öğr...
70 TL
Fizik ogretmeni (formasyon var)
16 yıl dershanelerde öğretmenlik yapt...
150 TL
matematik ogretmeni
matematik ogretmeni...
100 TL
Fen-Matematik öğretmeni
05340106764 numaram...
60 TL
Fizik öğretmeni
Az formül , çok çözüm...
100 TL
Fizikte 27 tıl tecrübe
Fizik I ve Fizik II, Dif. denk. Mat I ve...
70 TL
Çocuk Gelişimi ve Eğitimcisi
Enerjik, yaratıcı ve neşeli biriyim.....
100 TL
Mühendislik Doktorası
Akademisyen @ Boğaziçi Üniversitesi...
150 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
matematikten bıkmayan biriyim....
50 TL
Türk Dili Edebiyatı Öğretmeni/Türkçe Öğretmeni
Türkçe Dil Anlatım Edebiyat...
100 TL
Sınıf öğretmeni
Sınıf öğretmeni ve zihinsel engellil...
130 TL
matematik öğretmeni
Boğaziçi Üniversitesi Mezunundan Öze...
120 TL

Çekmeköy Özel Ders 

Çekmeköy özel ders listesi içerisinde bölgenizde yer alan özel ders veren öğretmenler sayesinde, çocuğunuzun en iyi eğitimi alacağını düşündüğünüz öğretmenden hızlıca ders talebinde bulunun! Aradığınız her branşa özel ders veren öğretmenin bulunduğu ilçede çekmeköy özel ders verenler hakkında tüm detaylara ulaşın. Çekmeköy özel ders veren öğretmenler hakkında yorumlar, tanıtım videosu, uzman olduğu branş, dersleri nasıl işlediği gibi tüm bilgilere hızlıca ulaşabilirsiniz. Çekmeköy bölgesi hızlı gelişen bir ilçe olduğundan dolayı aradığınız her branşa öğretmeni listemizden bulmanız çok kolay. Özel ders ihtiyacınız olan branşı seçip çekmeköy de seçtiğiniz branşta özel ders veren öğretmenleri listeleyebilirsiniz. Çekmeköy özel ders fiyatları kısmı sayesinde bütçenize uygun öğretmeni belirleyebilirsiniz.

Çekmeköy etüt merkezleri arasında kendini ispatlamış birçok etüt merkezine de listemizden ulaşabilirsiniz. Modern eğitim anlayışına önem veren birçok özel ders veren öğretmen bulunmaktadır. Detaylı filtreleme yaparak en uygun öğretmeni bulduktan sonra “Ders Talebinde Bulun” formunu doldurup kendisine talebinizi iletebilirsiniz. Yada sisteme kayıt olup, “Öğretmene Bağlan” kısmından ilgili öğretmenler mesajlaşabilirsiniz.

Çekmeköy ilçesinde ilkokul takviye, lgs sınavına hazırlık, tyt - ayt sınavlarına hazırlık başta olmak üzerine sınava hazırlanan birçok öğrenci özel derse yönelmiş durumda. Çekmeköy Özel Ders veren öğretmenlerle iletişime geçerek çocuğunuz hakkında en ideal çalışma planını beraber belirleyebilirsiniz. Eğitime oldukça önem veren çekmeköy halkı her geçen gün özel ders üzerine yüzlerce arama yapmaktadır. Bu yüzden özel ders arayış maliyetinizi düşürmek için hazırlanan bu sayfadan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.