BİLECİK ÖZEL DERS

çizgi
Bu katagoride 2 kullanıcı çevrim içi durumda.
Hemen mesaj gönder, ders almaya başla !
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

MAT ÖĞRETMENİ

DENEYİMLİ ODTÜ MATEMATİK MEZUNU. MAT...
100 TL

Psikolojik Danışman

Boğaziçi Üniversitesi lisans ve yüks...
50 TL

Türkçe Öğretmeni

Uzman Türkçe Öğretmeni,Uluslararası...
150 TL

Online Yazılım, Donanım, Bilişim Teknolojileri, Office Programları

Yeni bilgiler öğrenmek için, Yeni pro...
30 TL
Matematik Öğretmeni
Matematik öğretmeni...
40 TL
Sınıf Öğretmeni
Sınıf Öğretmeni...
60 TL
BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ
Öğrenci yeter ki istesin. Her sınavı...
30 TL
Türk Dili ve Edebiyatı
Eğitim hayatım ve tecrubelerim doğrul...
60 TL
YAZILIM EĞİTMENİ
Gerçek Hayattaki Problemleri , Yazılı...
50 TL
Tarih Öğretmeni
...
70 TL

Bilecik Özel Ders

Bilecik, Türkiye'nin dört tane coğrafi bölgesinde toprakları olan tek ilimizdir. Oldukça verimli ama bir o kadar küçük toprakları geçmişten günümüze gelen birçok kültür ve uygarlığa anayurtluk yapmış, milletimizin soyuna dayanan 600 yıllık efsane tarih, Osmanlı Devleti'ne başkentlik yapmış kıymetli şehirlerimizdendir.

Tarihinin yanı sıra tarım ve sanayi alanında da oldukça gelişmiş olan bu şehrin yerli halkı misafirperver, yeniliklere açık ve gelişime ihtiyaç duyan bu kesimi günümüzde barındırmaktadır.

Geleceğin inşasında, yenilikçi ve gelişime açık bu bireylerin, eğitimdeki kalitesini artırmak adına özel ders almaları temel gereksinimdir. Bilecik Özel Ders öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, bu zorlu maratona hazırlayacak önemli bir kaynaktır. Kaliteli ve kendini ileri derecede geliştirmiş öğretmenlerimiz sayesinde en iyi şekilde, birçok branştan özel ders almak isteyen bütün öğrencilerimize yardımcı olmaktayız. 

Bilecik Özel Ders sayfamızda eğitmenlerimizi araştırabilir, videolarını izleyebilir, profillerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca öğretmenlerimize ulaşıp ders almaya başlayabilirsiniz. Eğer siz de Bilecik'te özel ders vermek isteyen eğitimcilerden biriyseniz, eğitimci profili oluşturup bizimle iletişime geçebilirsiniz.