BEŞİKTAŞ ÖZEL DERS

çizgi
Bu katagoride 129 kullanıcı çevrim içi durumda.
Hemen mesaj gönder, ders almaya başla !

SEO UZMANI

Seo ve Dijital Pazarlama alanında kendi...
80 TL

Matematik, Geometri ve İngilizce Öğretmeni

Hayal kurdurtarak Matematiği sevdiren O...
80 TL

Matematik-Geometri Öğretmeni

(Yıldız Teknik Üniv.den) Matematiği ...
60 TL

Matematik

Gözü kara...
50 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
ÖĞRENCİYİ SIFIRDAN BAŞARIYA ULAŞTI...
100 TL
Matematik Öğretmeni
Bilgisi ve anlatımı güçlü biriyim, ...
100 TL
Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni
Başarıya giden yolda genç arkadaşlar...
70 TL
matematik
Psikoloji ve matematiği birleştiren ho...
100 TL
Türkçe Öğretmeni
Tecrübeli,samimi,ne yaptığını bilen...
70 TL
Uzman Matematik Öğretmeni
Matematik ve geometride kendinizi geliş...
80 TL
FİZİK&FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ
Tecrübe,dinamizm,sevgi,disiplin ve azim...
100 TL
Online Yazılım, Donanım, Bilişim Teknolojileri, Office Programları
Yeni bilgiler öğrenmek için, Yeni pro...
30 TL
TÜRKÇE
Türkçede başarmanın sırrını biliy...
100 TL
Matematik
lise matematik/fizik dersi...
50 TL
Matematik Öğretmeni
Mesleğini seviyorum ve layıkıyla üst...
90 TL

Beşiktaş Özel Ders
 

Beşiktaş muhit olarak birçok öğrencinin ve eğitimcinin bulunduğu bir ilçedir. Birçok branştan özel ders veren eğitimcilere bulaşabileceğiz bu ilçede eğitim kaliteli oldukça yüksektir. Sizin için oluşturduğumuz listemizden Beşiktaş özel ders veren öğretmenlerin fiyatlarını karşılaştırabilir ve size en uygun öğretmeni bulabilirsiniz. Ayrıca öğretmenlerin sizler için hazırlamış oldukları profillerinden; tecrübelerine, ders verdiği semtlere, hangi dersleri verdiklerine, uzman oldukları alanlara, mezun olduğu veya okuduğu üniversiteye ve bölüme, özel dersleri nasıl yaptığına, referanslarına, size neler kazandırabileceklerine ve birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Tamamı alanında uzman olan öğretmenlerimiz listelendiği beşiktaş özel ders sayfamızda kısa ve bilgi dolu gezinti yaparak sizin için en ideal özel ders öğretmeninin bulabilirsiniz. İstediğiniz öğretmene “Ders Talebinde Bulun” kısmında veya “Öğretmene Bağlan” kısmından talebinizin detaylarını iletebilirsiniz.
 

Beşiktaş özel ders sayfamızda tüm semtler başta olmak üzere Levent özel ders, Gayrettepe özel ders, Etiler özel ders, Ortaköy özel ders sayfalarında belirli bir yoğunluk vardır. Tarihi ve geçmişi oldukça önemli olan beşiktaş ilçesinde her semtte istediğiniz öğretmeni kolaylıkla bulabilirsiniz.
 

Konumu itibarı ile binlerce uzman öğretmeni bünyesinde barındıran beşiktaşta özel ders veren, tecrübeli, uzmanlığını ispat etmiş, kaliteli birçok öğretmeni bulmanız mümkündür. Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi gibi köklü birçok üniversiteyi bünyesinde barındıran beşiktaşta birçok üniversite öğrencisi de hem kendilerini geliştirmek için hemde sizlere faydalı olmak için kendi yeterli oldukları dersler de özel ders vermektedir. Matematik, yabancı dil, spor dalları, sanat dalları, müzik, dans, ilkokul takviye, türkçe, fen bilimleri, eğitim koçluğu, sosyal bilimler ve birçok branşta beşiktaş özel ders veren öğretmenlerle iletişime geçip en faydalı şekilde size veya çocuklarınıza özel ders aldırabilirsiniz.
 

Ayrıca size en uygun ve alanında en uzman öğretmeni bulmamızı isterseniz iletişim kısmından eğitim koordinatörümüz ile iletişime geçebilirsiniz. Eksik olduğunuz konuları hızlı bir şekilde tamamlamak ve eğitim hayatında başarılı bir temelle devam etmek için sizlere destek olmak bizim için gurur kaynağıdır.