ATAŞEHİR ÖZEL DERS

çizgi
Bu katagoride 67 kullanıcı çevrim içi durumda.
Hemen mesaj gönder, ders almaya başla !

SEO UZMANI

Seo ve Dijital Pazarlama alanında kendi...
80 TL

Matematik Geometri Öğretmeni & Eğitim Koçu

ODTÜ Matematik mezunu, 15 Yıl Matemati...
120 TL

Matematik

Gözü kara...
50 TL

Matematik-Geometri Öğretmeni/Yüksek Lisans Öğrencisi

(Yıldız Teknik Üniv.den) Matematiği ...
70 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Bilmek ile öğretmek farklı kavramlard...
70 TL
FİZİK&FEN VE TEKNOLOJİ ÖĞRETMENİ
Tecrübe,dinamizm,sevgi,disiplin ve azim...
100 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
OYUNLARLA MATEMATİK ÖĞRENMEYE NE DERS...
100 TL
matematik
Psikoloji ve matematiği birleştiren ho...
100 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ - GİRİŞİMCİ
Matematiği sevmeyen, zor olduğunu dü...
150 TL
Okuma Yazma& Ödev&Ders Çalıştırma& Öğrenci Koçu
Yüksek lisans mezunu, profesyonel öğr...
70 TL
Online Yazılım, Donanım, Bilişim Teknolojileri, Office Programları
Yeni bilgiler öğrenmek için, Yeni pro...
30 TL
Fizik ogretmeni (formasyon var)
16 yıl dershanelerde öğretmenlik yapt...
150 TL
Matematik
lise matematik/fizik dersi...
40 TL
TÜRKÇE
Türkçede başarmanın sırrını biliy...
100 TL
Tıp Öğrencisinden Matematik ve İngilizce
Azim, Sabır, İrade her kapıyı açar ...
50 TL

Ataşehir Özel Ders

Ataşehir özel ders veren öğretmenlerin listesi sayesinde; tüm Ataşehir özel ders veren öğretmenlerin ders fiyatlarına, veliler tarafından yazılmış öğretmen yorumlarına ve çok daha fazlasına hemen ulaşın! Ataşehir bölge olarak en kalabalık ilçeler arasındadır. Birçok büyük semti içerisinde barından ataşehir de, tüm semtlerde özel ders veren öğretmenlere hemen ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki fiyatlar sayesinde bütçenize en uygun Ataşehir özel ders veren öğretmeni, birçok kanaldan araştırma yapmanıza gerek kalmadan hemen çocuğunuz için en ideal öğretmeni belirleyin! Hangi öğretmen hangi dersi veriyor, saatlik olarak ders ücreti ne kadar, daha önceki yaptığı dersler, veli yorumları, tecrübeleri, mezun olduğu veya okuduğu üniversite, bölümü, uzman olduğu bölüm, size neler kazandırabilir, dersleri nasıl işler, çocuğunuza ne kazandırır hepsinin cevabını öğretmenlerin sizler için hazırladıkları profillerinden ulaşabilirsiniz.
 

Farklı düşüncelere sahip birçok insanın yaşadığı Ataşehirde özel ders veren birçok öğretmende bulunmaktadır. Genel Derslerden tutun, Sanat, Kültür, Spor, Dans, Kodlama, Bilişim Teknolojileri gibi birçok alanda ihtiyacınız olan öğretmeni hemen belirleyebilirsiniz. Matematik, Yabancı Dil, Okula Takviye, Üniversite Sınavına Hazırlık, İlkokul Takviye, Okuma Yazma gibi alanlarda en yoğun talebin olduğu ilçelerinde başında gelmektedir Ataşehir. Birçok öğretmeni de bünyesinde barındırdığı için ataşehir özel ders fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ancak her bütçeye uygun öğretmen vizyonumuz olduğu için kendinize en uygun ve alanında uzman öğretmeni kolaylıkla belirleyebilirsiniz.
 

Ataşehir de özel ders verenler arasında birçok üniversite öğrenciside bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan üniversite öğrencileri hem kendilerini geliştirmek hemde çocuğunuza katkı sağlamak için özel ders vermektedir. Eğer sizde Ataşehir de özel ders veren bir öğretmenseniz veya üniversite öğrencisiyseniz uzman olduğunuz alanda öğrencilere katkı sağlayabilecek düzeydeyseniz, vizyonumuza ortak olarabilir ve sitemizde yerinizi alabilirsiniz.


Konum olarak ve ulaşım olanakları sayesinde yakın ilçelerden uzman öğretmenlerde ataşehir de özel ders verebilmektedir. Ataşehir özel ders fiyatları hakkında detaylı bilgi ve size en uygun öğretmen için bizimle de iletişime geçebilirsiniz. Özel Ders Alanı olarak geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak bizim için bir onurdur.