ATAŞEHİR ÖZEL DERS

çizgi
Bu katagoride 61 kullanıcı çevrim içi durumda.
Hemen mesaj gönder, ders almaya başla !

SEO UZMANI

Seo ve Dijital Pazarlama alanında kendi...
80 TL

MATEMATİK ÖĞRETMENİ

ÖĞRENCİYİ SIFIRDAN BAŞARIYA ULAŞTI...
100 TL

Matematik Geometri Öğretmeni & Eğitim Koçu

ODTÜ Matematik mezunu, 15 Yıl Matemati...
120 TL

Ingilizce ogretmeni

BİR DİLİ KONUŞABİLMEKLE O DİLİ Ö...
80 TL
Matematik-Geometri Öğretmeni/Yüksek Lisans Öğrencisi
(Yıldız Teknik Üniv.den) Matematiği ...
50 TL
Matematik
Gözü kara...
50 TL
Matematik
Ben özgürüm :)...
50 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Bilmek ile öğretmek farklı kavramlard...
100 TL
Spor Eğitmeni
Çocukların ve gençlerin hareket geli...
100 TL
Okul öncesi ve Özel eğitim Alan öğretmeni
@Ecotogretmen...
100 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ - GİRİŞİMCİ
Matematiği sevmeyen, zor olduğunu dü...
150 TL
Eğitim Koçu&Mentör
Yüksek lisans mezunu, profesyonel öğr...
70 TL
Fizik ogretmeni (formasyon var)
16 yıl dershanelerde öğretmenlik yapt...
150 TL
Matematik
Galatasaray üniversitesi siyaset bilimi...
60 TL
BOĞAZİÇİLİ MATEMATİK ÖĞRETMENİ
TÜRKİYE 1440.SI BOĞAZİÇİLİ...
90 TL

Ataşehir Özel Ders

Ataşehir özel ders veren öğretmenlerin listesi sayesinde; tüm Ataşehir özel ders veren öğretmenlerin ders fiyatlarına, veliler tarafından yazılmış öğretmen yorumlarına ve çok daha fazlasına hemen ulaşın! Ataşehir bölge olarak en kalabalık ilçeler arasındadır. Birçok büyük semti içerisinde barından ataşehir de, tüm semtlerde özel ders veren öğretmenlere hemen ulaşabilirsiniz. Sitemizdeki fiyatlar sayesinde bütçenize en uygun Ataşehir özel ders veren öğretmeni, birçok kanaldan araştırma yapmanıza gerek kalmadan hemen çocuğunuz için en ideal öğretmeni belirleyin! Hangi öğretmen hangi dersi veriyor, saatlik olarak ders ücreti ne kadar, daha önceki yaptığı dersler, veli yorumları, tecrübeleri, mezun olduğu veya okuduğu üniversite, bölümü, uzman olduğu bölüm, size neler kazandırabilir, dersleri nasıl işler, çocuğunuza ne kazandırır hepsinin cevabını öğretmenlerin sizler için hazırladıkları profillerinden ulaşabilirsiniz.
 

Farklı düşüncelere sahip birçok insanın yaşadığı Ataşehirde özel ders veren birçok öğretmende bulunmaktadır. Genel Derslerden tutun, Sanat, Kültür, Spor, Dans, Kodlama, Bilişim Teknolojileri gibi birçok alanda ihtiyacınız olan öğretmeni hemen belirleyebilirsiniz. Matematik, Yabancı Dil, Okula Takviye, Üniversite Sınavına Hazırlık, İlkokul Takviye, Okuma Yazma gibi alanlarda en yoğun talebin olduğu ilçelerinde başında gelmektedir Ataşehir. Birçok öğretmeni de bünyesinde barındırdığı için ataşehir özel ders fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ancak her bütçeye uygun öğretmen vizyonumuz olduğu için kendinize en uygun ve alanında uzman öğretmeni kolaylıkla belirleyebilirsiniz.
 

Ataşehir de özel ders verenler arasında birçok üniversite öğrenciside bulunmaktadır. Üniversitelerin ilgili bölümlerinde okuyan üniversite öğrencileri hem kendilerini geliştirmek hemde çocuğunuza katkı sağlamak için özel ders vermektedir. Eğer sizde Ataşehir de özel ders veren bir öğretmenseniz veya üniversite öğrencisiyseniz uzman olduğunuz alanda öğrencilere katkı sağlayabilecek düzeydeyseniz, vizyonumuza ortak olarabilir ve sitemizde yerinizi alabilirsiniz.


Konum olarak ve ulaşım olanakları sayesinde yakın ilçelerden uzman öğretmenlerde ataşehir de özel ders verebilmektedir. Ataşehir özel ders fiyatları hakkında detaylı bilgi ve size en uygun öğretmen için bizimle de iletişime geçebilirsiniz. Özel Ders Alanı olarak geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunmak bizim için bir onurdur.