Spor Eğitmeni

Hareket gelişimine yönelik ve branşlara özgü özel dersler veriyorum.
İbrahim Atakan Alkan - Spor Eğitmeni

İbrahim Atakan A.

yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
Profil Onaylandı
67 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 2 )
Yapılan Yorum ( 22 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 2 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


* Çocukların ve her yaştan bireylerin hareket gelişimlerine yönelik, biomotor özelliklerinin gelişimlerine yönelik ve branşlara özgü özel dersler veriyorum. Spor ile beraber psikolojik gelişimlerine katkıda bulunuyorum. Aynı zamanda sosyal hayatlarına ve özgüvenlerine fayda sağlıyorum. Kendilerini iyi hissetmelerini sağlıyorum ve fiziki görünümlerini geliştiriyorum. Beslenme, uyku ve egzersiz düzenlemeleri yapıyorum. Sosyal aktivitelerini düzenliyorum ve sanatsal faaliyetlere yönlendiriyorum. Tüm bunlar, hayatlarının her alanlarında disiplinli olmalarını ve huzurlu olmalarını sağlıyor.
* 2006 yılında futbol hayatım başladı ve 3 sene Beşiktaş Jk, 1 sene Kasımpaşa Sk ve çeşitli spor kulüplerinde lisanslı olarak futbol oynadım. 2018 Eylül Ay'ında futbol hayatımı noktaladım. 2015 yılında Marmara Üni. Spor Bilimleri Fakültesine girdim. Birçok farklı yerde antrenörlük yaptım. Halen yapmaktayım. 6-18 yaş arası çocuk ve gençler ile yıllardır çalışmaktayım. Haricinde Gençlik Spor Bakanlığı onaylı, Welness (Sağlıklı Yaşam Koçu) antrenörlük belgem de bulunmaktadır.
* Uzmanlık alanım Spor Psikolojisi olduğundan dolayı, Psikolojik Gelişime önem veriyorum.
* Egzersizin Hayatımızdaki Yeri ve Önemi ile ilgili, lise ve ortaokullarda seminerler veriyorum.

12 Veli İle İletişime Geçti
7 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 5 gün önce
Online

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği (Yüksekokul) Öğrencisi

İSTANBUL ÜSKÜDAR MİMARSİNAN

* Beslenme, uyku düzeni ve egzersiz düzeni takibi yapıyorum. * Uzmanlık alanım Spor Psikolojisi olduğundan dolayı Psikolojik Gelişime önem veriyorum. * Yaptığımız özel dersler haricinde, karşılıklı güven oluştuğu taktirde, öğrenci ile sosyal aktiviteler yapıyorum. * Egzersizin amacına göre, araç-gereçlerimi yanımda getiriyorum. * Sürekli iletişim halinde olmaya gayret ediyorum. * Yaşam Koçluğu yapıyorum.

Bu işi iyi yaptığıma inanıyorum ve bilim eşliğinde yapıyorum. Fayda odaklı ve amaca yönelik çalışmalar yapıyorum. İşimi severek yapıyorum.

*Beşiktaş Jk Futbol Okulu Antrenörlüğü
*Galatasaray Sk Futbol Okulu Antrenörlüğü
*Fenerbahçe Sk Futbol Okulu Antrenörlüğü
*Tügva Yaz Okulu Spor Eğitmenliği
*Spor İstanbul (İBB) Kış Spor Okulu Eğitmeni
*Medipol Başakşehir Sk Altyapı Bireysel Antrenör
*Gürpınar Arena Futbol Okulu Antrenörlüğü
* 4 yıldır çeşitli yaştan sporcu ve haricindeki bireylere özel ders veriyorum.
*Mygym Oyun Alanı Eğitmeni
*TFF (Türkiye Futbol Federasyonu) hakemlerine ve hakem adaylarına yönelik yeterlilik testlerinde antrenör
*Beşiktaş JK Lisanslı Futbolcu
*Kasımpaşa SK Lisanslı Futbolcu

*Her şeyden önce psikolojik anlamda ve zihinsel anlamda gözle görülen bir gelişim gösterirsiniz.
* Fiziksel görünümünüz en sağlıklı, en estetik noktaya ulaşır.
* Derslerimizi eğlenerek yapacağız ve bu sayede daha az strese sahip olacaksınız.
* Beslenme ve uykunuz düzene girecek. *Kısaca hayatınız düzene girecek.
* Daha özgüvenli ve sosyal olacaksınız.
* Spor, algıyı geliştirir. Ders başarısı yükselecektir.
* Spor, hayatın en temel noktalarından birisidir. Sürekli egzersiz yapan biri çok şey kazanmış demektir. Bu alışkanlık ise çocukluktan başlar.

Bilmeniz gereken en önemli şey, en zor görünen şeyi bile eğlenerek yapacağımızdır. Spor aracılığıyla, gençlerimizin ve çocuklarımızın özgüvenlerine, sosyal yaşantılarına, fiziksel gelişimlerine ve derslerine büyük katkıda bulunacağım. Kendime bu konuda güveniyorum çünkü gelişime açık, bilim eşliğinde işimi yapan biriyim. İşimi çok severek yapıyorum ve faydalı olmak istiyorum.

Dersleri bilim eşliğinde, eğlenerek işlerim. Keyif alarak ve huzur eşliğinde, fayda odaklı işlerim.

Kesinlikle bilimden uzak insanlara çocuğunuzu emanet etmeyin. Spor çok sağlıklıdır. Fakat yanlış antrenör kadar büyük tehdit yoktur. Başta iyi bir insan ve gelişime açık insanlara yönelin.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
SPOR FUTBOL 60 DK 150 TL
SPOR BASKETBOL 60 DK 150 TL
SPOR PİLATES 60 DK 150 TL
SPOR FİTNESS 60 DK 150 TL
SPOR JİMNASTİK 60 DK 150 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 13.00 21.00
SALI 14.00 21.00
ÇARŞAMBA 17.30 21.00
PERŞEMBE 15.30 21.00
CUMA 13.30 21.00
CUMARTESİ 14.00 21.00
PAZAR 14.00 21.00
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAYRAMPAŞA
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL GÜNGÖREN
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Gulbin ozkan
Mar 4, 2019
Selamlar , butunsel olarak antreman mi uapiyorsunuz.doyelim ki masa tenisi dersi Lsin istiyorum.dersleri nerede ve nasil isloyorsunuz.atasehir den yaziyorum.
Selamlar.. Öğrencinin talebine, amacına göre antrenman yapıyoruz. Masa Tenisi derslerinde ise mekan olarak ayarlayabileceğim, Anadolu Yakasında bir yer maalesef yok. Sizler bir yer ayarlıyorsunuz, ben amaca, isteğe ve kendi gözlemlerime göre ders işliyorum.
Mustafa
Mar 1, 2019
Hocam merhaba, futbol derslerini nerede yaşıyorsunuz acaba. Bilgi aiabillir miyim.
İstanbul'da yaşıyorum. Park bahçelerde ve sahillerde bulunan yeşil alanları kullanıyorum. Gereken araç gereçleri yanımda getiriyorum. Sahillerde bulunan sahaları kullandığım zamanlar da oluyor.
22
Yorumlar
Arhan
Ağu 29, 2019
Sadece bir hoca değil bir ağabey. Ders aldığım süreç boyunca bana bir sürü şey kattı. Verilen paranın %200 hakkını veren biri. Eğer ders almaya GERÇEKTEN İSTEKLİYSENİZ aradığınız hoca Atakan Hoca.
Hilal Aygün
Ağu 21, 2019
Atakan hocadan oğlum basketbol dersi alıyor. Hem işinde hem de çocuk ve aile ile iletişimde inanılmaz başarılı. Oğlum önceden pek ilgili değilken Atakan hoca ile dersleri iple çeker oldu. Her zaman yerinde ve tutarlı Geri bildirimleri, başarılı eğitimciliği, spor bilgisi ve hepsinden önemlisi çocukla Harika ilişkisi nedeni ile herkese öneririm. Bunca yıldır daha iyi bir hocaya rastlamadık. Her yaştan insana dokunabilen biri, kendimizi çok şanslı hissediyoruz sayesinde. Başarılarının devam edeceğinden hiç şüphemiz yok.
Reyhan Beksarı
Ağu 21, 2019
Atakan hocamızdan oğlum ders alıyor. Kendisi işinde çok titiz ve başarılı. İşini severek yaptığı belli ve her konuda yardımcı olmaya çalışıyor sağolsun. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını diliyorum.
Can Volkan
Tem 11, 2019
Atakan hocam sayesinde sporu sevdim ve fiziğim çok iyi bir hale geldi, adam gibi adam iyi hoca
Bulent
May 13, 2019
Hocam merhaba Özel ders almak istiyoruz. adresinden benimle iletişime geçebilirmisiniz lütfen?
Çiğdem Taşdemir
Şub 18, 2019
Atakan hoca ile İBB nin kursunda tanıştık Çocuklarla iletişimi çok kuvvetli Hepsinin seviyesine inebiliyor Ve herbiri ile tektek ilgileniyor Kendisine oğlum ve kendi adıma teşekkür ediyorum Ders almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum
Kerem Kaan DENİZ
Şub 17, 2019
Atakan hocanın öğrencisiyim.Önceden sporu pek fazla umrumda almazdım ama Atakan hocadan eğitim alınca sporun eğlencesine kapıldım. Çok anlayışlı bir hoca onunla birlikte spora kendinizi kaptırıyorsunuz.Kendisi çok iyi bir hoca hatta en iyisi.
Ela Taç
Şub 16, 2019
Atakan hoca sayesinde oğlum sporu sevdi. Saatlerimiz erken olmasına rağmen ilk defa cok severek uyanıp derse gidiyoruz. Atakan koç ilgili , güleryüzlü bir hoca. Ayakkabı bağcıkları açılanları bile bağlıyor. Bu kadar ilgili bir hocayı özel ders alsak bile bulamayız. Iyiki onu tanıdık. Onun gibi öğretmenler dahada artması dileğiyle.
Yasin Ekiz
Şub 15, 2019
Atakan hocam sayesinde fiziksel olarak kendimi cok gelistirdim, gercekten çok başarılı, işini severek yapan ve ikili ilişkiler konusunda çok iyi bir hoca. Iyi ki varsin hocam basarıların daim olsun.
Murat
Şub 15, 2019
Atakan hocamın antrenman bilgisi ve sporcu psikolojisi konusunda son derece bilgili ve tecrübeli. İlk 2 hafta sonunda bunu sizde tecrübe ederek göreceksiniz. Hocam herşey için teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.
Murat
Şub 15, 2019
Atakan hocamın antrenman bilgisi ve sporcu psikolojisi konusunda son derece bilgili ve tecrübeli. İlk 2 hafta sonunda bunu sizde tecrübe ederek göreceksiniz. Hocam herşey için teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.
Fikret Gümüş
Şub 14, 2019
Atakan koçu cok sevıyorum herhafta bizlere farklı dersler verıyor ve cok eylenıyoruz antrenmanda hafta sonunu sabırsızlıkla bekleyenlerdenım
Murat Can Özkılıç
Şub 13, 2019
Atakan Hocamın öğrencisiyim . Atakan Hocam hayatımda yok iken kendimi çok dinç bulmuyordum ancak Atakan Hocam hayatımda olduktan sonra hem fiziksel hem zihinsel ekstra bir deneyim ile kendimi dinç hissediyorum . Atakan Hocam dan gönül rahatlığı ile söylüyorum. Atakan Hocam dan özel ders alabilirsiniz . Hocamın sayesinde spor hayatımda büyük bir yere sahip oldu . Atakan Hocamı sakın kaçırmayın
MY
Şub 13, 2019
Yaklaşık 1,5 senedir kendisinden özel ders alıyorum 9 kilo verdim ve yağdan verdim kas kütlemde azalma olmadı. Tüm bunların yanında psikolojik anlamda da kendimi iyi hissetmeme sebep oldu. Çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim
EJA
Şub 13, 2019
Uzundur fitness salonunda boşuna çalışmışım gibi bir cümle kursam yanlış olmaz, yazdığı programlar ve çeşitli önerileriyle 6 ayda sağladığım gelişim yaşadım teşekkürler hocam adam çocuğusun
Sude gümüş
Şub 13, 2019
Bende Atakan hocanın öğrencilerinden biriyim gerçekten bize karşı ilgisi çok farklı.Ben Atakan hocanın öğrencisi olduktan sonra kendimde çok değişiklikler gördüm bize çok yardımcı oldu.Düşünenler varsa öneririm.
Süleyman GURBETOĞLU
Şub 13, 2019
Allah utandırmasın kardeşim ...
Kudretsadık bayrak
Şub 13, 2019
Yaklaşık 8 senedir futbolcuyum bir türlü istediğim kondisyonu yakalayamadım ne yaptıysam ta ki Atakan hocam la tanışana kadar çok iyi ilgilendi çok güzel bir süreç geçirdik istediğim formu yakaladım sayesinde teşekkür ediyorum
Şerife Gezer
Şub 13, 2019
7 yaşındaki oğlumuzu sosyalleşmesi ve hayatina sporu yerlestirmesi için IBBnin spor salonunda götürdüğümüzde tanidik Atakan Hocayı. Hiç germeden gruba katilmasina yardımcı oldu. Çocuklarla, gençlerle çok hassas iletisim kurabilen bir eğitimci.
Dilara elif taç
Şub 13, 2019
Atakan hocanın öğrencilerinden biriyim. Hafta sonu eğitimimiz sayesinde kendimi hafta boyunca çok dinç hissediyorum. Çok iyi kalpli birisi ve çok iyi bir hoca.
Samed Görkem Özer
Şub 13, 2019
Atakan hocanın öğrencilerinden biriyim onun eğitimi sayesinde hafta sonu sabahları erken kalkıp okulumuzdaki spor salonuna gidiyorum onun sayesinde kendimi daha sağlıklı hissediyorum kendisi çok iyi kalpli biri ve onu çok seviyorum.
Muhammed Yusuf Aydın
Şub 13, 2019
Atakan hocamla tanışıp antrenmanlara başladığımda 120 kiloydum ve sadece fiziksel olarak değil psikolojik olarak da kötü bir vaziyetteydim. Hocamın çeşitli parametrelere göre bilimsel bir şekilde hazırladığı son derece eğlenceli, dolu dolu antrenmanlarla ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş sağlıklı beslenme programıyla 4 ay gibi bir sürede 25 kilo verdim. Antrenmanlar sadece fiziğimi düzeltmekle kalmadı. Atakan hocam hayatıma müthiş enerjisi ve sıcakkanlılığıyla harika değerler kattı. Şuan 95 kiloyum ve beslenme konusunda çok daha bilinçliyim. Hocamın verdiği programlar ile birlikte ideal kiloma gün geçtikçe yaklaşmaktayım. Hem fiziksel hem zihinsel gerçekten müthiş bir eğitime tabi tutuluyorum. Özel ders düşünen herkese gönül rahatlığıyla Atakan hocamızı öneririm.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.