İbrahim Atakan A. İbrahim Atakan A.
Ders verme şekilleri
 • Yüz yüze
 • Online
Öğretmene Gelen Son Yorum
...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Merhaba, ben antrenör Atakan Alkan... Amaca yönelik planlama ile fiziksel, duyuşsal ve zihinsel gelişiminize katkı sağlamayı amaçlıyoruz. "Herkes İçin Spor, Her Yerde Spor " felsefesiyle sizlere en uygun ortamda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Gerekli ölçme ve değerlendirmeler sonucunda çalışmalarımıza başlıyor ve takibinizi yapıyoruz. Sağlıklı ve zinde bir hayat sürmeniz için samimiyetle çalışıyor, yanınızda olmaya gayret ediyoruz. Tüm bunların yanında performans sporcularıyla branşa özgü çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Hangi Amaçlara Hizmet Ediyoruz? 1) Vücut Kompozisyonu Vücutta bulunan kas, yağ, kemik ve diğer hayati organların oranını gösteren fiziksel uygunluk bileşenidir. 2) Yaşam Kalitesi 3) Zindelik (Wellness) 4) Kas Kütlesinde Artış 5) Kilo Verme / Kilo Alma 6) Kardiyovasküler Uygunluk 7) Branşa Özgü Teknik Çalışmalar / Atletik Performans (Futbol,Basketbol,Tenis,Cimnastik,Atletizm,Masa Tenisi,Voleybol,Yüzme) Kişinin amacına, yaşam tarzına ve yaşına uygun beslenme programları oluşturuyoruz. Hangi Amaçlara Hizmet Ediyoruz? 1) Kilo Verme 2) Kilo Alma 3) Çocuklara Sağlıklı Beslenme Alışkanlıkları Kazandırma 4) Sporcu Beslenmesi 5) Fitness ve Doğru Beslenme 6) Kas Artışı Bizlerden destek istediğiniz konuyla ilgili sizlere online antrenman ve beslenme programları hazırlıyoruz. Dilerseniz görüntülü görüşerek çalışmaları gerçekleştiriyoruz veya programları kendiniz uyguluyorsunuz. Süreç boyunca takibinizi yapıyoruz. Özel antrenör eşliğinde, yaş gruplarına uygun programlar hazırlayarak fiziksel, duyussal ve zihinsel gelişime katkı sağlıyoruz. Hareketsiz bir yaşamdan aktif bir yaşama geçiş sağlıyor, olumlu bir benlik algısı oluşturmayı amaçlıyoruz. Çocuklarımızın aktif, sorumluluk sahibi, sağlıklı ve spor kültürü edinmiş bireyler olarak yaşam sürmelerini amaçlıyoruz .Bu amaçlar doğrultusunda ölçme ve değerlendirmeler yaparak çocuklarımızın gelişimini takip ediyoruz. Eğilim gösterdiği branşa göre yetenek seçimi ve yönlendirmesi yapıyoruz. Çocuk ve spor konusunu önemsiyoruz.

Neden Özel Ders Veriyorum

Bireysel antrenman ve beslenme takibi ile birçok çocuğun ve bireyin hayatlarına dokunmak, fayda sağlamak bana büyük bir huzur veriyor.

Tecrübelerim

*Beşiktaş JK Futbol Okulu (Antrenör) *Galatasaray Sk Futbol Okulu (Antrenör) *Spor İstanbul Spor Okulları Antrenör (İBB) *İstanbul Başakşehir FK Altyapı - Futbol ve Fiziksel Gelişim Antrenörü (Staj) *Bireysel Dersler (Halen) *Beylikgücü Spor Kulübü Altyapı Antrenörü *Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hakem Adaylarına ve Hakemlere Yönelik Yeterlilik Testinde Antrenör *Şile Yıldız Spor (Staj-Spor Yöneticiliği) *My Gym Çocuk Spor ve Oyun Merkezi (Eğitmen) Gürpınar Futbol Akademi (Antrenör) *Türkiye Gençlik Vakfı Yaz ve Kış Okulları (Antrenör)

Size Neler Kazandırabilirim

* Amacınız her ne ise amacınıza giden yolda sizlere bilimsel yollar ile beslenme ve egzersiz planı hazırlayıp amacınıza ulaşmanıza yardımcı olabilirim. Branşa özgü çalışmalar ile çocukların veya her yaştan bireylerin gelişimine yardımcı olabilirim.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

*Wellness 1. Kademe Antrenörlük Belgesi, 2019 *Sporda Functional Training – Ozan ŞİRİKÇİ *Yeni Nesil Antrenman Sistemi – Barış ÇUNGUROĞLU *Yeni Nesil Fitness Eğitmenliği – Tansu MEHMET *Girya Sporu ve Naturel Hareket – Murat ŞİNİKÇİ *Core Training – Emrah SİRKECİOĞLU *Toplumsal Algı ve Spor & Sporun İş Hayatı Üzerindeki Etkileri *Türkiye’de Spor Yönetimi: Fırsatlar ve Tehtidler – Cem TİNAZ *Sporcu Beslenmesi Uzmanlığı Eğitimi (SNS) *Fitness’ta Program Tasarımı - Fitness Movement Institute Sportif Hizmetler A.Ş *Fitness Testleri ve Postür Analizi – KSH Fitness Academy *Personal Trainer Eğitimi – Ereps/Treps *EXOS-Absolute Speed *TRX Suspension Training Course *Kuvvet Antrenmanlarının Performansa Transferi (Quadro Athletics) *Takım Sporları İçin Sürat Antrenmanları (Quadro Athletics) *Takım Sporları İçin Antrenman Teorisi *Pliometrik Gelişim ve Yüklenme İçin Antrenman Modelleri (Quadro Athletics) *Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Mezunu (2020) *Marmara Üniversitesi - Beden Eğitimi Öğretmenliği Pedagojik Formasyon *Atletik Performansta Kuvvet ve Güç Geliştirme Metodları- Doç. Dr. Osman Ateş *Atletik Performansta Fizyolojik Bileşenler- Doç. Dr. Osman Ateş

Dersleri Nasıl İşlerim

Çocuklar ve her yaştan bireyler ile amaca uygun şekilde çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar akıcı ve eğlenceli bir şekilde gerçekleştirilir.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Hangi alanda olursa olsun, bir şeyi uygularken o işin nedenini iyi açıklayabilen insanlar ile çalışmanızı tavsiye ediyorum.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

 • Futbol - Spor : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • Basketbol - Spor : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • Pilates - Spor : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • Fitness - Spor : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • Jimnastik - Spor : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • Beslenme - Sağlık : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • Yaşam Koçluğu - Kişisel Gelişim : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 100.00₺
 • Personal Trainer - Spor : 60 dk - 200.00₺ | Online Ücret: 100.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Ataşehir
 • Bahçelievler
 • Bakırköy
 • Bayrampaşa
 • Beşiktaş
 • Beykoz
 • Fatih
 • Güngören
 • Kadıköy
 • Maltepe
 • Ümraniye
 • Üsküdar
 • Zeytinburnu

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

Öğretmene soru sorulmamış

Yorumlar

A

Arhan

Sadece bir hoca değil bir ağabey. Ders aldığım süreç boyunca bana bir sürü şey kattı. Verilen paranın %200 hakkını veren biri. Eğer ders almaya GERÇEKTEN İSTEKLİYSENİZ aradığınız hoca Atakan Hoca.

H

Hilal A.

Atakan hocadan oğlum basketbol dersi alıyor. Hem işinde hem de çocuk ve aile ile iletişimde inanılmaz başarılı. Oğlum önceden pek ilgili değilken Atakan hoca ile dersleri iple çeker oldu. Her zaman yerinde ve tutarlı Geri bildirimleri, başarılı eğitimciliği, spor bilgisi ve hepsinden önemlisi çocukla Harika ilişkisi nedeni ile herkese öneririm. Bunca yıldır daha iyi bir hocaya rastlamadık. Her yaştan insana dokunabilen biri, kendimizi çok şanslı hissediyoruz sayesinde. Başarılarının devam edeceğinden hiç şüphemiz yok.

R

Reyhan .

Atakan hocamızdan oğlum ders alıyor. Kendisi işinde çok titiz ve başarılı. İşini severek yaptığı belli ve her konuda yardımcı olmaya çalışıyor sağolsun. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını diliyorum.

C

Can V.

Atakan hocam sayesinde sporu sevdim ve fiziğim çok iyi bir hale geldi, adam gibi adam iyi hoca

B

Bulent

Hocam merhaba Özel ders almak istiyoruz. adresinden benimle iletişime geçebilirmisiniz lütfen?

Ç

Çiğdem T.

Atakan hoca ile İBB nin kursunda tanıştık Çocuklarla iletişimi çok kuvvetli Hepsinin seviyesine inebiliyor Ve herbiri ile tektek ilgileniyor Kendisine oğlum ve kendi adıma teşekkür ediyorum Ders almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum

K

Kerem K.

Atakan hocanın öğrencisiyim.Önceden sporu pek fazla umrumda almazdım ama Atakan hocadan eğitim alınca sporun eğlencesine kapıldım. Çok anlayışlı bir hoca onunla birlikte spora kendinizi kaptırıyorsunuz.Kendisi çok iyi bir hoca hatta en iyisi.

E

Ela T.

Atakan hoca sayesinde oğlum sporu sevdi. Saatlerimiz erken olmasına rağmen ilk defa cok severek uyanıp derse gidiyoruz. Atakan koç ilgili , güleryüzlü bir hoca. Ayakkabı bağcıkları açılanları bile bağlıyor. Bu kadar ilgili bir hocayı özel ders alsak bile bulamayız. Iyiki onu tanıdık. Onun gibi öğretmenler dahada artması dileğiyle.

Y

Yasin E.

Atakan hocam sayesinde fiziksel olarak kendimi cok gelistirdim, gercekten çok başarılı, işini severek yapan ve ikili ilişkiler konusunda çok iyi bir hoca. Iyi ki varsin hocam basarıların daim olsun.

M

Murat

Atakan hocamın antrenman bilgisi ve sporcu psikolojisi konusunda son derece bilgili ve tecrübeli. İlk 2 hafta sonunda bunu sizde tecrübe ederek göreceksiniz. Hocam herşey için teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.

M

Murat

Atakan hocamın antrenman bilgisi ve sporcu psikolojisi konusunda son derece bilgili ve tecrübeli. İlk 2 hafta sonunda bunu sizde tecrübe ederek göreceksiniz. Hocam herşey için teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.

F

Fikret G.

Atakan koçu cok sevıyorum herhafta bizlere farklı dersler verıyor ve cok eylenıyoruz antrenmanda hafta sonunu sabırsızlıkla bekleyenlerdenım

M

Murat C.

Atakan Hocamın öğrencisiyim . Atakan Hocam hayatımda yok iken kendimi çok dinç bulmuyordum ancak Atakan Hocam hayatımda olduktan sonra hem fiziksel hem zihinsel ekstra bir deneyim ile kendimi dinç hissediyorum . Atakan Hocam dan gönül rahatlığı ile söylüyorum. Atakan Hocam dan özel ders alabilirsiniz . Hocamın sayesinde spor hayatımda büyük bir yere sahip oldu . Atakan Hocamı sakın kaçırmayın

M

MY

Yaklaşık 1,5 senedir kendisinden özel ders alıyorum 9 kilo verdim ve yağdan verdim kas kütlemde azalma olmadı. Tüm bunların yanında psikolojik anlamda da kendimi iyi hissetmeme sebep oldu. Çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim

E

EJA

Uzundur fitness salonunda boşuna çalışmışım gibi bir cümle kursam yanlış olmaz, yazdığı programlar ve çeşitli önerileriyle 6 ayda sağladığım gelişim yaşadım teşekkürler hocam adam çocuğusun

S

Sude g.

Bende Atakan hocanın öğrencilerinden biriyim gerçekten bize karşı ilgisi çok farklı.Ben Atakan hocanın öğrencisi olduktan sonra kendimde çok değişiklikler gördüm bize çok yardımcı oldu.Düşünenler varsa öneririm.

S

Süleyman G.

Allah utandırmasın kardeşim ...

K

Kudretsadık b.

Yaklaşık 8 senedir futbolcuyum bir türlü istediğim kondisyonu yakalayamadım ne yaptıysam ta ki Atakan hocam la tanışana kadar çok iyi ilgilendi çok güzel bir süreç geçirdik istediğim formu yakaladım sayesinde teşekkür ediyorum

Ş

Şerife G.

7 yaşındaki oğlumuzu sosyalleşmesi ve hayatina sporu yerlestirmesi için IBBnin spor salonunda götürdüğümüzde tanidik Atakan Hocayı. Hiç germeden gruba katilmasina yardımcı oldu. Çocuklarla, gençlerle çok hassas iletisim kurabilen bir eğitimci.

D

Dilara e.

Atakan hocanın öğrencilerinden biriyim. Hafta sonu eğitimimiz sayesinde kendimi hafta boyunca çok dinç hissediyorum. Çok iyi kalpli birisi ve çok iyi bir hoca.

S

Samed G.

Atakan hocanın öğrencilerinden biriyim onun eğitimi sayesinde hafta sonu sabahları erken kalkıp okulumuzdaki spor salonuna gidiyorum onun sayesinde kendimi daha sağlıklı hissediyorum kendisi çok iyi kalpli biri ve onu çok seviyorum.

M

Muhammed Y.

Atakan hocamla tanışıp antrenmanlara başladığımda 120 kiloydum ve sadece fiziksel olarak değil psikolojik olarak da kötü bir vaziyetteydim. Hocamın çeşitli parametrelere göre bilimsel bir şekilde hazırladığı son derece eğlenceli, dolu dolu antrenmanlarla ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş sağlıklı beslenme programıyla 4 ay gibi bir sürede 25 kilo verdim. Antrenmanlar sadece fiziğimi düzeltmekle kalmadı. Atakan hocam hayatıma müthiş enerjisi ve sıcakkanlılığıyla harika değerler kattı. Şuan 95 kiloyum ve beslenme konusunda çok daha bilinçliyim. Hocamın verdiği programlar ile birlikte ideal kiloma gün geçtikçe yaklaşmaktayım. Hem fiziksel hem zihinsel gerçekten müthiş bir eğitime tabi tutuluyorum. Özel ders düşünen herkese gönül rahatlığıyla Atakan hocamızı öneririm.


Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders talep et