Spor Eğitmeni

Hareket gelişimine yönelik ve branşlara özgü özel dersler veriyorum.
İbrahim Atakan Alkan - Spor Eğitmeni

İbrahim Atakan A.

yıldızyıldızyıldızyıldızyıldız
FacebookTwitter
Profil Onaylandı
272 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 2 )
Yapılan Yorum ( 22 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 2 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


* Tüm yaş gruplarına özgü genel sağlık seviyesini korumak ve fiziksel uygunluğu artırmak için bireysel dersler veriyorum. Amaca yönelik egzersiz ve beslenme programları hazırlıyor ve öğrencilerimin bu programları uygulaması için yardımcı oluyorum. Branşa özgü programlar da hazırlıyorum.

26 Veli İle İletişime Geçti
8 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği (Yüksekokul) Mezunu

İSTANBUL ÜSKÜDAR MİMARSİNAN

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

+90 536026XXXX (Tıkla Gör) No'lu Telefondan Öğretmene Ulaşabilirsiniz.

* Beslenme takibi yapıyorum. * Uzmanlık alanım Spor Psikolojisi olduğundan dolayı psikolojik gelişime önem veriyorum. * Yaptığımız özel dersler haricinde, karşılıklı güven oluştuğu taktirde, öğrenci ile sosyal aktiviteler yapıyorum. * Egzersizin amacına göre, araç-gereçlerimi yanımda getiriyorum. * Sürekli iletişim halinde olmaya gayret ediyorum.

Bireysel antrenman ve beslenme takibi ile birçok çocuğun ve bireyin hayatlarına dokunmak, fayda sağlamak bana büyük bir huzur veriyor.

* Beşiktaş JK Futbol Okulu (Antrenör)
* Galatasaray Sk Futbol Okulu (Antrenör)
* Spor İstanbul Spor Okulları Antrenör (İBB)
* İstanbul Başakşehir FK Altyapı - Futbol ve Fiziksel Gelişim Antrenörü (Staj)
* Bireysel Dersler (Halen)
* Beylikgücü Spor Kulübü Altyapı Antrenörü
* Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Hakem Adaylarına ve Hakemlere Yönelik Yeterlilik Testinde Antrenör
* Şile Yıldız Spor (Staj-Spor Yöneticiliği)
* My Gym Çocuk Spor ve Oyun Merkezi (Eğitmen)
* Gürpınar Futbol Akademi (Antrenör)
* Türkiye Gençlik Vakfı Yaz ve Kış Okulları (Antrenör)

* Amacınız her ne ise amacınıza giden yolda sizlere bilimsel yollar ile beslenme ve egzersiz planı hazırlayıp amacınıza ulaşmanıza yardımcı olabilirim. Branşa özgü çalışmalar ile çocukların veya her yaştan bireylerin gelişimine yardımcı olabilirim.

* Wellness 1. Kademe Antrenör Belgesi, 2019
* Sporda Functional Training – Ozan ŞİRİKÇİ
* Yeni Nesil Antrenman Sistemi – Barış ÇUNGUROĞLU
* Yeni Nesil Fitness Eğitmenliği – Tansu MEHMET
* Girya Sporu ve Naturel Hareket – Murat ŞİNİKÇİ
* Core Training – Emrah SİRKECİOĞLU
* Toplumsal Algı ve Spor & Sporun İş Hayatı Üzerindeki Etkileri
* Türkiye’de Spor Yönetimi: Fırsatlar ve Tehtidler – Cem TİNAZ
* Sporcu Beslenmesi Uzmanlığı Eğitimi (SNS)
* Fitness’ta Program Tasarımı - Fitness Movement Institute Sportif Hizmetler A.Ş
* Fitness Testleri ve Postür Analizi – KSH Fitness Academy
* Personal Trainer Eğitimi – Ereps/Treps
* EXOS-Absolute Speed
* TRX Suspension Training Course

Çocuklar ve her yaştan bireyler ile amaca uygun şekilde çalışmalar yapılır. Bu çalışmalar akıcı ve eğlenceli bir şekilde gerçekleştirilir.

Hangi alanda olursa olsun, bir şeyi uygularken o işin nedenini iyi açıklayabilen insanlar ile çalışmanızı tavsiye ediyorum.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRETONLİNE ÜCRET
Spor Futbol 60 DK 180 TL100 TL
Spor Basketbol 60 DK 180 TL100 TL
Spor Pilates 60 DK 180 TL100 TL
Spor Fitness 60 DK 180 TL100 TL
Spor Jimnastik 60 DK 180 TL100 TL
Sağlık Beslenme 60 DK 180 TL100 TL
Kişisel Gelişim Yaşam Koçluğu 60 DK 180 TL100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 13.00 21.00
SALI 14.00 21.00
ÇARŞAMBA 17.30 21.00
PERŞEMBE 15.30 21.00
CUMA 13.30 21.00
CUMARTESİ 14.00 21.00
PAZAR 14.00 21.00
İL İLÇE
İSTANBUL ATAŞEHİR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAYRAMPAŞA
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL BEYKOZ
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL GÜNGÖREN
İSTANBUL KADIKÖY
İSTANBUL MALTEPE
İSTANBUL ÜMRANİYE
İSTANBUL ÜSKÜDAR
İSTANBUL ZEYTİNBURNU
Gulbin ozkan
Mar 4, 2019
Selamlar , butunsel olarak antreman mi uapiyorsunuz.doyelim ki masa tenisi dersi Lsin istiyorum.dersleri nerede ve nasil isloyorsunuz.atasehir den yaziyorum.
Selamlar.. Öğrencinin talebine, amacına göre antrenman yapıyoruz. Masa Tenisi derslerinde ise mekan olarak ayarlayabileceğim, Anadolu Yakasında bir yer maalesef yok. Sizler bir yer ayarlıyorsunuz, ben amaca, isteğe ve kendi gözlemlerime göre ders işliyorum.
Mustafa
Mar 1, 2019
Hocam merhaba, futbol derslerini nerede yaşıyorsunuz acaba. Bilgi aiabillir miyim.
İstanbul'da yaşıyorum. Park bahçelerde ve sahillerde bulunan yeşil alanları kullanıyorum. Gereken araç gereçleri yanımda getiriyorum. Sahillerde bulunan sahaları kullandığım zamanlar da oluyor.
22
Yorumlar
Arhan .
Ağu 29, 2019
Sadece bir hoca değil bir ağabey. Ders aldığım süreç boyunca bana bir sürü şey kattı. Verilen paranın %200 hakkını veren biri. Eğer ders almaya GERÇEKTEN İSTEKLİYSENİZ aradığınız hoca Atakan Hoca.
Hilal A.
Ağu 21, 2019
Atakan hocadan oğlum basketbol dersi alıyor. Hem işinde hem de çocuk ve aile ile iletişimde inanılmaz başarılı. Oğlum önceden pek ilgili değilken Atakan hoca ile dersleri iple çeker oldu. Her zaman yerinde ve tutarlı Geri bildirimleri, başarılı eğitimciliği, spor bilgisi ve hepsinden önemlisi çocukla Harika ilişkisi nedeni ile herkese öneririm. Bunca yıldır daha iyi bir hocaya rastlamadık. Her yaştan insana dokunabilen biri, kendimizi çok şanslı hissediyoruz sayesinde. Başarılarının devam edeceğinden hiç şüphemiz yok.
Reyhan .
Ağu 21, 2019
Atakan hocamızdan oğlum ders alıyor. Kendisi işinde çok titiz ve başarılı. İşini severek yaptığı belli ve her konuda yardımcı olmaya çalışıyor sağolsun. Kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlikle herkese tavsiye ederim. Başarılarının devamını diliyorum.
Can V.
Tem 11, 2019
Atakan hocam sayesinde sporu sevdim ve fiziğim çok iyi bir hale geldi, adam gibi adam iyi hoca
Bulent .
May 13, 2019
Hocam merhaba Özel ders almak istiyoruz. adresinden benimle iletişime geçebilirmisiniz lütfen?
Çiğdem T.
Şub 18, 2019
Atakan hoca ile İBB nin kursunda tanıştık Çocuklarla iletişimi çok kuvvetli Hepsinin seviyesine inebiliyor Ve herbiri ile tektek ilgileniyor Kendisine oğlum ve kendi adıma teşekkür ediyorum Ders almayı düşünenlere kesinlikle tavsiye ediyorum
Kerem K.
Şub 17, 2019
Atakan hocanın öğrencisiyim.Önceden sporu pek fazla umrumda almazdım ama Atakan hocadan eğitim alınca sporun eğlencesine kapıldım. Çok anlayışlı bir hoca onunla birlikte spora kendinizi kaptırıyorsunuz.Kendisi çok iyi bir hoca hatta en iyisi.
Ela T.
Şub 16, 2019
Atakan hoca sayesinde oğlum sporu sevdi. Saatlerimiz erken olmasına rağmen ilk defa cok severek uyanıp derse gidiyoruz. Atakan koç ilgili , güleryüzlü bir hoca. Ayakkabı bağcıkları açılanları bile bağlıyor. Bu kadar ilgili bir hocayı özel ders alsak bile bulamayız. Iyiki onu tanıdık. Onun gibi öğretmenler dahada artması dileğiyle.
Yasin E.
Şub 15, 2019
Atakan hocam sayesinde fiziksel olarak kendimi cok gelistirdim, gercekten çok başarılı, işini severek yapan ve ikili ilişkiler konusunda çok iyi bir hoca. Iyi ki varsin hocam basarıların daim olsun.
Murat .
Şub 15, 2019
Atakan hocamın antrenman bilgisi ve sporcu psikolojisi konusunda son derece bilgili ve tecrübeli. İlk 2 hafta sonunda bunu sizde tecrübe ederek göreceksiniz. Hocam herşey için teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.
Murat .
Şub 15, 2019
Atakan hocamın antrenman bilgisi ve sporcu psikolojisi konusunda son derece bilgili ve tecrübeli. İlk 2 hafta sonunda bunu sizde tecrübe ederek göreceksiniz. Hocam herşey için teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığıyla önerebilirim.
Fikret G.
Şub 14, 2019
Atakan koçu cok sevıyorum herhafta bizlere farklı dersler verıyor ve cok eylenıyoruz antrenmanda hafta sonunu sabırsızlıkla bekleyenlerdenım
Murat C.
Şub 13, 2019
Atakan Hocamın öğrencisiyim . Atakan Hocam hayatımda yok iken kendimi çok dinç bulmuyordum ancak Atakan Hocam hayatımda olduktan sonra hem fiziksel hem zihinsel ekstra bir deneyim ile kendimi dinç hissediyorum . Atakan Hocam dan gönül rahatlığı ile söylüyorum. Atakan Hocam dan özel ders alabilirsiniz . Hocamın sayesinde spor hayatımda büyük bir yere sahip oldu . Atakan Hocamı sakın kaçırmayın
MY .
Şub 13, 2019
Yaklaşık 1,5 senedir kendisinden özel ders alıyorum 9 kilo verdim ve yağdan verdim kas kütlemde azalma olmadı. Tüm bunların yanında psikolojik anlamda da kendimi iyi hissetmeme sebep oldu. Çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim
EJA .
Şub 13, 2019
Uzundur fitness salonunda boşuna çalışmışım gibi bir cümle kursam yanlış olmaz, yazdığı programlar ve çeşitli önerileriyle 6 ayda sağladığım gelişim yaşadım teşekkürler hocam adam çocuğusun
Sude g.
Şub 13, 2019
Bende Atakan hocanın öğrencilerinden biriyim gerçekten bize karşı ilgisi çok farklı.Ben Atakan hocanın öğrencisi olduktan sonra kendimde çok değişiklikler gördüm bize çok yardımcı oldu.Düşünenler varsa öneririm.
Süleyman G.
Şub 13, 2019
Allah utandırmasın kardeşim ...
Kudretsadık b.
Şub 13, 2019
Yaklaşık 8 senedir futbolcuyum bir türlü istediğim kondisyonu yakalayamadım ne yaptıysam ta ki Atakan hocam la tanışana kadar çok iyi ilgilendi çok güzel bir süreç geçirdik istediğim formu yakaladım sayesinde teşekkür ediyorum
Şerife G.
Şub 13, 2019
7 yaşındaki oğlumuzu sosyalleşmesi ve hayatina sporu yerlestirmesi için IBBnin spor salonunda götürdüğümüzde tanidik Atakan Hocayı. Hiç germeden gruba katilmasina yardımcı oldu. Çocuklarla, gençlerle çok hassas iletisim kurabilen bir eğitimci.
Dilara e.
Şub 13, 2019
Atakan hocanın öğrencilerinden biriyim. Hafta sonu eğitimimiz sayesinde kendimi hafta boyunca çok dinç hissediyorum. Çok iyi kalpli birisi ve çok iyi bir hoca.
Samed G.
Şub 13, 2019
Atakan hocanın öğrencilerinden biriyim onun eğitimi sayesinde hafta sonu sabahları erken kalkıp okulumuzdaki spor salonuna gidiyorum onun sayesinde kendimi daha sağlıklı hissediyorum kendisi çok iyi kalpli biri ve onu çok seviyorum.
Muhammed Y.
Şub 13, 2019
Atakan hocamla tanışıp antrenmanlara başladığımda 120 kiloydum ve sadece fiziksel olarak değil psikolojik olarak da kötü bir vaziyetteydim. Hocamın çeşitli parametrelere göre bilimsel bir şekilde hazırladığı son derece eğlenceli, dolu dolu antrenmanlarla ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş sağlıklı beslenme programıyla 4 ay gibi bir sürede 25 kilo verdim. Antrenmanlar sadece fiziğimi düzeltmekle kalmadı. Atakan hocam hayatıma müthiş enerjisi ve sıcakkanlılığıyla harika değerler kattı. Şuan 95 kiloyum ve beslenme konusunda çok daha bilinçliyim. Hocamın verdiği programlar ile birlikte ideal kiloma gün geçtikçe yaklaşmaktayım. Hem fiziksel hem zihinsel gerçekten müthiş bir eğitime tabi tutuluyorum. Özel ders düşünen herkese gönül rahatlığıyla Atakan hocamızı öneririm.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.