ARTVİN ÖZEL DERS

çizgi
Bu katagoride 0 kullanıcı çevrim içi durumda.
Hemen mesaj gönder, ders almaya başla !
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

TÜRKÇE ÖĞRETMENİ

Türkçe Öğretmenliği Mezunuyum...
60 TL

Fen Bilgisi Öğretmeni

Bir ülkenin geleceği, o ülke insanlar...
40 TL

Artvin Özel Ders;

Karadeniz Bölgesi'ne bağlı Artvin ilimiz küçük ama tatlı şehirlerimizdendir. Tarihi çok eskilere dayanan bu ilimiz gelişime ve değişime fazlasıyla açıktır. Bölgenin son zamanlardaki parlayan illeri arasında olan Artvin, Çoruh Üniversite'sini barındırmaktadır. Birçok bölüm ve fakülteye sahip üniversite olan Çoruh Üniversitesi, Artvin'e çok fazla değer katmıştır. İlimizin gelişmesine, eğitime önem vermesine destekte bulunmuştur. Kalitesini ispatlamış birçok hoca ve akademisyen sayesinde eğitim farklı bir boyut kazanmıştır. 

Bu konumda da Artvin Özel Ders devreye girmiştir.  Üniversite'nin Artvin'e kattığı eğitim bilinci, bölge halkına özel dersi sevdirmiş ve halkın özel ders ilgisini artırmıştır. 
Günümüzde birçok öğrencimiz özel ders alıp sınavlarına veya okul derslerine takviye yapmaktadır. Başarısını artırmak isteyen her öğrencinin hakkı olan özel dersi Artvin ilimizde de yaygın olarak görmeye başlayacağız. 

Temelini attığımız Artvin özel ders'te eğer sizlerde öğretmen veya eğitmenseniz ilanınızı verip öğrencilerimize özel ders vermeye başlayabilirsiniz.

Değerli Artvin özel ders almak isteyen öğrencilerimiz; kaliteli öğretmenlerimizden ders almaya başlayabilirler. 

Artvin eğitimde artık daha güvende.