Video Montaj Özel Dersleri

çizgi

Video Montaj Özel Dersleri Veren, Aşağıda Listelediğimiz 6 Profil Arasından Sizin İçin En Uygun Olduğunu Düşündüğünüz Öğretmeni Hemen Keşfedin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

Fen Bilimleri Öğretmeni

Mücahit D.

(0 üye yorumu)
Uşak Üniversitesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Mezunu
Çanakkale - Merkez
25 Yaşında genç ve dinamik robotik kodlama uygulama geliştirme kon...

Kodlama Ve Bilgisayar Öğretmeni

Ali Kaan A.

(0 üye yorumu)
Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Samsun - İlkadım
Bilgisayar konusunda tecrubeli ve işinize yarayacak bilgiler...
Video-kurgu-montaj
Alperen B.

(0 üye yorumu)
Akdeniz Üniversitesi Öğrencisi
Antalya - Muratpaşa
Güler yüzlü, anlayışlı ve sabırlıyımdır....
Yazılım
Baran ö.

(1 üye yorumu)
İstanbul Arel Üniversitesi Öğrencisi
İstanbul - Beylikdüzü
Yazılım öğrencisi ve alanında kendini geliştirmiş biriyim....
Grafik Ve Tasarım
Serkan B.

(0 üye yorumu)
Anadolu Üniversitesi İktisat Mezunu
İstanbul - Şişli
20 Yıl Tecrübeli Art Direktör......
Video /kurgu
İlyas Ç.

(0 üye yorumu)
Kastamonu Üniversitesi Mezunu
Adıyaman -
Emek ve sabır her eşyin çözümüdür....


Video Montaj Özel Dersleri Veren Öğretmenlere Gelen Son Değerlendirmeler


Video Montaj Nasıl Yapılır

Hızlı ve kolay bir şekilde birleştirmek istediğiniz bir video koleksiyonunuz mu var? Belki son bir tatilden, partiden veya özel bir olaydan bazı klipler? Video montaj dersleri ile, sosyal medya için veya sadece aile anılarını izlemek için mükemmel video montajları oluşturmak ve kendi filmlerinizi yapmak çok kolay. Çektiğiniz videoları bilgisayarınıza veya telefonunuza indirdiğiniz video montaj programları ile kaliteli bir filme dönüştürmeyi denediniz ama sonuç çok mu amatör? Bu çok doğal çünkü video montaj programlarının dilini anlamadığınız ve detayları ile öğrenmediğiniz sürece kullandığınız efektler ve temalar çok amatör olacak ve sonuçlar hayal ettiğiniz kalitede olmayacak. Video montajlamayı ister mesleki gereklilik isterseniz de sosyal medya veya gönüllü çalıştığınız yerlere içerik üretmek amacıyla öğrenin, her zaman işinize yarayacak bir yeteneğe ve bilgiye sahip olmak istemez miydiniz? Önce video montajı nedir, ondan bahsedelim, sonra nasıl oluşturacağınızı öğrenmenize yardımcı olalım.

Artık her yere taşıdığımız kameralarımız ve telefonlarımızla anı yakalamakla kalmayıp o anı özelleştirebiliyoruz. Video montajlama bize bu özelleştirme fırsatını sunuyor. Hem de yanımızda bilgisayarımızın olmasına bile gerek duyulmayan mobil uygulamalarla video montajlayabiliyoruz. Elbette bilgisayar destekli montaj programları mobil uygulamalara nazaran çok daha verimli ve kalitelidir. Bu yüzden profesyonel anlamda bir video montaj eğitimi almaya başladığınızda öğreneceğiniz ve kullanacağınız video montaj programları da piyasada en yaygın olarak kullanılan programlar olacaktır. 

Video montaj programlarından biri olan After Effects Eğitmenleri  ile ilgili ders veren eğitmenlere linkten ulaşabilirsiniz.

Video montajlamada nelere dikkat edilmelidir?

Hangi video montaj programını kullanmalıyım?

İndirebileceğiniz en iyi video düzenleme yazılımı nedir? Bu, büyük ölçüde onu ne için kullanmak istediğinize, beceri ve deneyim seviyenize bağlıdır. Örneğin, yüksek güçlü bir bilgisayara sahip bir film yapımcısı için doğru yazılım, akıllı telefonlarında görüntüleri düzenlemek isteyen yeni başlayan bir sosyal medya kullanıcısı için en iyi video düzenleme yazılımı ile aynı olmayacaktır. Bu yazıda, size farklı durumlar için en kaliteli yazılımlardan bir seçim sunuyoruz ve hangisinin sizin için en iyisi olduğuna karar vermeniz için ihtiyacınız olan bilgileri veriyoruz.

Her bir video düzenleme yazılımı parçasını tek tek gözden geçireceğiz ve ne işe yaradığını, kullanabilmek için hangi ekipmana ihtiyacınız olduğunu sade bir şekilde açıklayacağız. Kısacası, ister video düzenleme için en iyi dizüstü bilgisayarlardan birini kullanıyor olun, ister sadece telefonunuzda çalışıyor olun, ister tamamen yeni başlamış olun, isterse sektörde deneyimli bir kişi olun, burada hayatınızı kolaylaştıracak ve iş akışınızı kolaylaştıracak araçlar bulacaksınız. Bu yüzden Windows, Mac, Android ve iOS için en iyi video düzenleme yazılımını keşfetmek için okumaya devam edin.

En Sık Kullanılan Video Montaj Programları

 1. Adobe Premiere Pro: Windows kullanan profesyoneller için en iyi video düzenleme yazılımı.
 2. Final Cut Pro X: Mac kullanan profesyoneller için en iyi video düzenleme yazılımı.
 3. Adobe Premiere Elements: Yeni başlayanlar ve meraklılar için en iyi video düzenleme yazılımı.
 4. Adobe Premiere Rush: Telefonunuz için en iyi video düzenleme yazılımı.
 5. Corel VideoStudio Ultimate: Yeni başlayanlar için yüksek kaliteli video düzenleme yazılımı
 6. Filmora9: Çok sayıda efekt ve kaynak içeren, kullanımı kolay video yazılımı.
 7. CyberLink PowerDirector: Deneyimli film yapımcıları için güçlü video düzenleme yazılımı.
 8. Pinnacle Studio: Yeni başlayanlar için iyi bir video düzenleme yazılımı seçimi.
 9. Vimeo Oluştur: Sosyal medya videoları hazırlamak için şablon odaklı yazılım.
 10. KineMaster:Android ve iOS için üstün video düzenleme yazılımı.
 11. DaVinci Resolve:En kaliteli renk düzeltme ve ses mastering yazılımı.
 12. Lightworks: Ücretsiz olarak yalnızca birkaç kısıtlamaya sahip Hollywood kalitesinde bir araç.
 13. VSDC: Sunumları renklendirmek için en iyi video düzenleme yazılımı.
 14. Apple iMovie: Mac OS X için endüstri standardı video düzenleme yazılımı.

Video Montaj özel ders almak istiyorsanız: 

Sitemizde video-montaj-kurgu, yazılım, grafik yasarım alanlarında özel dersler veren birçok eğitmenimiz bulunmakta. Size en uygun eğitmene ders talebi yollayabilir ya da genel bir ders talebi oluşturarak daha çok eğitmenin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Genel ders talebi oluştururken hangi seviyede bir eğitim alacağınızdan, bütçenizden ve diğer kriterlerinizden bahsederek en net sonuca ulaşabilirsiniz. 

Video Montaj Özel Ders Fiyatları

Her biri farklı yazılım alanında hizmet veren eğitmenlerimiz online ve yüz yüze eğitimler vermektedir. Video montaj online ve yüz yüze özel ders ücretleri de değişmektedir. Yüz yüze video montaj eğitimi özel dersleri ücretleri 50-100 TL arasında değişmektedir. Ders süreleri ise genellikle 60 dakikadır.

Video Montaj Özel Ders Vermek İstiyorum

Video montajlama üzerine eğitim görmüş, bu alana dair bilgilerinizi başkalarına da aktarmak istiyorsanız Özel Ders Alanı size bu fırsatı sunuyor! Sitemize üye olarak eğitimcilerden biri olabilir ve dilediğiniz alanda eğitim verebilme şansına sahipsiniz. “Ders vermek istiyorum” seçeneği ile üyelik oluşturduktan sonra kişisel bilgilerinizi ve branşınızla ilgili bilgileri girdikten sonra size gelen taleplere cevap verebilir ya da genel ders taleplerini kontrol edebilirsiniz. Yeni üyelerin genel ders taleplerini sık sık kontrol etmeleri potansiyel öğrencilerle tanışmak için çok daha hızlı bir seçenektir. Ders vermeye başladıktan itibaren öğrencilerinizden size yorum yapmasını isterseniz profilinizi inceleyen öğrencilerin hakkınızda daha sağlıklı bilgiye ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.