Zihinsel Engelliler ve Sınıf Öğretmeni

Başarmak öğrenmekten gelir.
Profil Onaylandı
214 puan
Premium Öğretmen
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 1 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Adana merkez ve yakın ilçeler de ilk okul öğrencilere okula takviye dersi vermekteyim. Ayrıca özel çocuklarınızla birebir destek eğitim vermekteyim.

9 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 3 gün önce
Online

Celal Bayar Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Mezunu

Adana ÇUKUROVA MAHFESIĞMAZ

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Her çocuğun öğrenme şekli farklıdır. Bu yüzden bir çocuğun eksiklerini,yeterliliklerini görebilmek için birebir çalışmak çok önemlidir. Birebir çalışmalarda çocukların kendilerine olan özgüveninin daha fazla arttığını, kendi çalışma tarzlarını oluşturduklarını görmek mümkündür. Birebir çalışmalarda iletişim daha açık ve öğrenme hızı daha fazladır. Bu şekllde çalışmak hem öğrencilerim için hem benim için daha keyif verici ve ilerlemenin mutluluk verici olduğunu gördüm.Bu yüzden özel ders vermek benim işime olan motivasyonumu arttırıyor ve zevkle çalışıyorum.

2006 yılında 1. sınıfa giden 2 öğrencimle özel ders serüvenim başladı. Daha sonra Özel eğitim öğretmenliği de yapmaya başladım.İlköğretim seviyesinde değişen seviyelerde öğrencilerle çalışmaya devam ediyorum. Ayrıca atipik otizm down sendromlu vs özel gereksinimli çocuklara okuma yazma öğretimine vermekteyim. 3yıldır düzenli olarak hala ders verdiğim öğrencilerim vardır.

Düzenli ve planlı ders çalışmayı öğrenme en baştaki hedeftir. Öğrencinin kendini ve seviyesini tanımasını sağlamak ve istediğinde başarabileceği duygusunu kazandırmaktır.

Özel eğitim Öğretmenliği yapıyorum. Sınıf öğretmenliği okuduktan sonra Özel eğitim üzerinde de üniversitelerden eğitimler aldım. Ayrıca sosyal hizmet teknikerliği okudum. Öğrenmeye ve öğretmeye devam ediyorum. İşimi ve çocukları çok seviyorum.

Öğrencinin seviyesini belirleyip oluşturduğum plan dahilinde ve ailenin beklentisi yönünde ders işleyişi yapmaktayım.Ders atmosferi öğrenciye göre şekillendirip keyifli bir ders işlerim.

Öncelikle çocuğunuzun başarabileceğini sadece küçük dokunuşlara ihtiyacı olduğunu bilmelisiniz. Deneyimli ve uyumlu bir eğitmenin cocuğunuzu çok iyi yerlere getirebileceğini unutmayın.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
İlköğretim Takviye 45 DK 60 TL
Okuma Yazma 45 DK 60 TL
Özel Eğitim Zihinsel Yetersizlik 45 DK 90 TL
Özel Eğitim Öğrenme Güçlüğü 45 DK 90 TL
Özel Eğitim Gölge Öğretmen 45 DK 90 TL
Özel Eğitim Down Sendromu 45 DK 90 TL
Ödev Destek 45 DK 60 TL
Sınıf Öğretmeni 45 DK 60 TL
Okuma Yazma 45 DK 60 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 18:00 21:00
SALI 18:00 21:00
ÇARŞAMBA 18:00 21:00
PERŞEMBE 18:00 21:00
CUMA 18:00 21:00
CUMARTESİ 09:00 20:00
PAZAR 09:00 20:00
İL İLÇE
Adana ÇUKUROVA
Adana SEYHAN
Adana YÜREĞİR

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

1
Yorumlar
Ayfer i.
Eyl 9, 2020
İlkokul 2 sınıf olan oğlum için derslerine takviye
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.