Spor Eğitmeni (ANTRENÖR)

Bireysel Antrenör
Profil Onaylandı
12 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


FUTBOL BASKETBOL YÜZME TENİS FİTNESS BRANŞLARINDA ÖZEL DERS VERMEKTEYİM. SPOR KONUSUNDA İSTANBULUN EN İYİ İKİ ÜNİVERSİTESİNDEN EĞİTİM ALMIŞ OLUP VERMEKTE OLDUĞUM BRANŞLARIN ANTRENÖRLÜK BELGELERİNE SAHİP OLABİLMEKTEYİM.

4 Veli İle İletişime Geçti
4 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 1 hafta önce
Offline

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği (Yüksekokul) Öğrencisi

İSTANBUL BAYRAMPAŞA MURATPAŞA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

SPORCULARIMIZLA İLK ÖNCELİĞİMİZ OLAN SAĞLIK SPORCU AHLAKI VE KÜLTÜRÜ İÇİNDE BRANŞLARA AİT YETENEK VE MOTORİK ÖZELLİKLERİN GELİŞİMİ HEDEFLENMEKTEDİR. SPORCUMUZUN EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRMESİ SAĞLIK ÇERÇEVESİNDE SPOR YAPMASI KİLO VERME ZİNDE KALMA GİBİ AMAÇLARA DA HİZMET VERMEKTEYİM.

ÖNCELİKLE KENDİ DENEYİM VE GELİŞİMİM ONDAN SONRA SPORCULARIMIZIN BİLİM IŞIĞINDA BİLGİSİZ BİLİNÇSİZ ANTRENÖRLER İLE KARŞILAŞMAMASI EN BÜYÜK TEMENNİMDİR.

YAKLAŞIK 15 SENELİK BİR SPOR YAŞANTIM VAR. 4 SENELİK ANTRENÖRLÜK VE ÖZEL DERS TECRÜBEM VAR. FARKLI TAKIMLARDA FARKLI ANTRENÖRLERLE FARKLI SPORCULARLA ÇALIŞTIM VE OKUDUĞUM ÜNİVERSİTEDE Kİ HOCALARIN BİLİM IŞIĞINDA ÖĞRETTİĞİ BİLGİLERLE KENDİMİ DENEYİMLEDİM.

DERS VERDİĞİM SPORCULAR İLK ÖNCE SAĞLIK KONUSUNDA KENDİNİ DAHA ZİNDE DAHA SAĞLIKLI BİR BİREY GİBİ HİSSEDECEKTİR. AMACA YÖNELİK YAPACAĞIMIZ ÖZEL DERSLER İLE SPORCUNUN HEDEFLEDİĞİ PROFESYONEL YAŞAM SAĞLIKLI YAŞAM KİLO VERME GİBİ HEDEFLERE ULAŞTIRACAĞIM.

22 YAŞINDA İSTANBUL YAŞIYORUM
İSTABUL ÜNİVERSİTESİ SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK BÖLÜMÜ SON SINIF ÖĞRENCİSİYİM AYNI ZAMANDA MARMARA ÜNİVERSİTESİ PEDOGOJİK FORMASYONLA BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENLİĞİ BELGEM MEVCUT
4 YAŞINDAN BERİ SPORA OLAN TUTKUM ANTRENÖRLÜKLE DEVAM EDİYOR YAKLAŞIK 4 SENEYİ GEÇEN ANTRENÖRLÜK VE ÖZEL DERS DENEYİMİM MEVCUT.

DERSLERİMİZİ SPORCUMUZ VE VELİMİZİN İSTEDİĞİ AMACA YÖNELİK İŞLEMEKTEYİM. GÜN VE SAAT SEÇİMİ YAPILACAK AKTİVİTENİN BOYUTU AĞIRLIĞI VELİMİZ VE SPORCUMUZ İSTEĞİNE GÖREDİR.

ÖZEL DERS GÜNÜMÜZDE DAHA ÇOK YAYGINLAŞMAKTADIR. SEKTÖRDE OLAN BİLGİSİZ PLANSIZ PROGRAMSIZ OLAN ANTRENÖRLER EPEY ARTMAKTADIR. BU İŞİN EĞİTİMİNİ ALMIŞ OKULUNU OKUMUŞ PLANLI VE PROGRAMLI BİLİM IŞIĞI ALTINDA GERİDE OLDUĞUMUZ AVRUPA STANDARTLARINA UYAN ANTRENÖRLER ÇOK NADİRDİR. ÖZEL DERS HER ZAMAN BİR ADIM ÖNDE OLMUŞTUR. ÇÜNKÜ SPORCUNUN EKSİKLERİ GÖZLEMLENEREK YA DA DAHA İYİ YAPILMASI BEKLENEN BECERİLERİN ÜSTÜNE GİDEREK SPORCUMUZ PROFESYONEL HAYATA DAHA ÇOK YAKLAŞMAKTADIR.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Spor Futbol 60 DK 100 TL
Spor 60 DK 100 TL
Spor Yüzme 60 DK 100 TL
Spor Fitness 60 DK 100 TL
Spor Tenis 60 DK 100 TL
Spor Masa Tenisi 60 DK 100 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 08.00 22.00
SALI 08.00 22.00
ÇARŞAMBA 08.00 22.00
PERŞEMBE 08.00 22.00
CUMA 08.00 22.00
CUMARTESİ 08.00 11.00
PAZAR 08.00 11.00
İL İLÇE
İSTANBUL AVCILAR
İSTANBUL BAHÇELİEVLER
İSTANBUL BAKIRKÖY
İSTANBUL BAŞAKŞEHİR
İSTANBUL BAYRAMPAŞA
İSTANBUL BEŞİKTAŞ
İSTANBUL ESENLER
İSTANBUL ESENYURT
İSTANBUL EYÜP
İSTANBUL FATİH
İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA
İSTANBUL GÜNGÖREN
İSTANBUL KAĞITHANE
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE
İSTANBUL SARIYER
İSTANBUL SİLİVRİ
İSTANBUL SULTANGAZİ
İSTANBUL ŞİŞLİ
İSTANBUL ZEYTİNBURNU

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.