ogretmen5lkpro
  • Yüz yüze
  • Online
Burak E. - İngilizce ve Japonca

İngilizce ve Japonca lisanslı turist rehberiyim

Ankara / Ankara Gölbaşı

1 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: Japonca,İngilizce
İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi / İşletme Fakültesi / İşletme - Mezun
İ

İsmail

Öğretmene gelen son yorum

4 ay önce bir iş imkanı oluştu ve hızlı bir şekilde Japonca öğrenmem gerekiyordu. İyi ki Burak hocamla tanışmışım. Kısa zamanda istediğim seviyelere...

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Online ve yüzyüze derslerde kendi hazırladığım kaynakları paylaşıyorum. Bu eğitim materyalleri aylarca süren çalışmalar neticesinde tarafımca hazırlanmıştır.

Hafıza teknikleri sayesinde kelimeler ve diğer bilgiler kolayca ve hızlıca öğrenilebilir. Kısa zamanda yabancı dil sayınızı artırabilirsiniz. Bu sistemin en iyi yönü kendi kendinize de çalışabilmeniz. Dersin amacı İngilizce ve Japonca ilk 1.000 kelimeyi öğretmektir. Bu teknikler sayesinde sizin de başarılı olacağınıza inanıyorum.

İngilizce ve Japonca dersleri nasıl verdiğimle ilgili videoları Youtube'da atlasgece6083 kanalımda izleyebilirsiniz.

Neden Özel Ders Veriyorum

Eğitim sadece okulla sınırlı kalmamalı. Öğrencilerimin başardığını görmek ve onlara yardım etmek beni çok mutlu etmektedir.

Öğretmeyi çok seviyorum. Karşımdaki kişiye bir şeyler katmak beni ziyadesiyle memnun ediyor.

İngilizce ve Japonca dersleri nasıl verdiğimle ilgili videoları Youtube'da atlasgece6083 kanalımda izleyebilirsiniz.

Tecrübelerim

16 yıldır İngilizce ve Japonca dillerinde turist rehberliği yapıyorum. Özellikle yabancı gruplarla çalışıyorum. Onlara ülkemizin güzelliklerini anlatmak benim için tarifsiz bir mutluluk. Tekrar doğsam yine aynı işi yapardım. 

 

Size Neler Kazandırabilirim

Sadece kelime öğrenmekle kalmayacak aynı zamanda bu iki dili de çok seveceksiniz. Size bu kelimeleri kolay ve eğlendirici yoldan öğreteceğim. İlerideki dil çalışmalarınız için sağlam bir temel atmış olacaksınız. Kısa zamanda en yüksek verimi elde edeceğiz. Bu teknikleri başka dillere de uygulayabilirsiniz. 

Öğrencilerimin gayretli olması benim için çok önemli. Onların gayretli olduğunu görürsem benim gayretim de o oranda artacaktır. Yeterki öğrencim azimli olsun, çalışsın, gayret etsin. Benim işim de gayret gösteren öğrencilerin elinden tutup onları daha üst derecelere taşımak, onları azimle yabancı dil öğrenmeye hazırlamaktır. Öğrenci yeter ki öğrenmek istesin ve gayret etsin, bıkmadan usanmadan öğrenene kadar tekrar tekrar anlatırım. Öğrencilerim hakkında velilerime dürüst bilgi veririm.

Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

Bilkent Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunuyum. 16 senedir İngilizce ve Japonca dillerinde lisanslı profesyonel turist rehberi olarak çalışıyorum. İngilizce ve Japonca ilk 1.000 kelimeyi kendi hazırladığım kaynaktan öğretiyorum. Bu kaynaklar hafıza tekniklerine özel hazırlanmıştır.

Üniversitede okurken 1996’da Ankara’da ve 1997’de Tokyo’da düzenlenen Türk-Japon Öğrenci Konferansları’na katılan ondokuz kişilik Türk öğrenci grubu üyesiydim.

Ayrıca Mart 1997’de Norveç’te düzenlenen Trondheim Uluslararası Öğrenci Festivali’ne katılan on kişilik Bilkent Üniversitesi öğrenci grubunun da bir parçasıydım.

1998’de Ankara’da yapılan Japonca Konuşma Yarışması’na katıldım.

Özellikle yabancı turist gruplarıyla çalışıyorum. Onlara ülkemizin güzelliklerini anlatmak benim için tarifsiz bir mutluluk. Tekrar doğsam yine aynı işi yapardım.

Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Dersleri Nasıl İşlerim

Kendi hazırladığım, hazırlanması aylar süren kaynaklardan öğretiyorum. Derslerim 60 dakika sürer. Önce yabancı kelimenin telaffuzu öğretilir, sonra hikayesi anlatılır. Daha sonra ise bağlantı cümlesini öğrencime anlatırım. Ezbere dayalı değil pratiğe ve öğrenmeye yönelik eğitim önceliğimizdir. Dersler eğlenceli bir şekilde verilir. Eğer verilen dersler başlangıçta öğrenciyi sıkmadan anlatılırsa ve sevdirilirse, daha sonra kendi yapacağı çalışmalarda da sebat gösterir.

Dersleri online şekilde Zoom üzerinden ekran paylaşımı ile anlatıyorum. 

Her dersten sonra o gün anlattığım kısmı pdf olarak da gönderiyorum.

Derslerim kolay ve anlaşılırdır.

Dil ezberlenmez, dilin mantığı öğrenilir. Derslerimi de bu mantıkla öğretirim. Böylece kelimeler kalıcı şekilde öğrenilir.

Kelime bilginiz ne kadar çok olursa düşündüklerinizi karşı tarafa o kadar fazla aktarabilirsiniz. Derslerimde 1.000 kelimeyi öğrenmekle kısa zamanda ilerleme kaydedeceksiniz. 

İngilizce ve Japonca dersleri nasıl verdiğimle ilgili videoları Youtube'da atlasgece6083 kanalımda izleyebilirsiniz.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Herşeyden önce öğreneceğiniz dili çok sevmeniz lazım. Ne kadar çok severseniz o kadar çok çaba gösterirsiniz ve önünüzde aşılmaz gibi görünen dağlar kısa zamanda aşılır. Eğer imkanınız olursa Türkiye’de belli bir seviyeye ulaştıktan sonra yurtdışında bir müddet kurs da alabilirsiniz. Dil kadar önemli olan bir başka husus da dilini öğrendiğiniz milletin kültürünü de öğrenmeniz. Hem dili çok iyi konuşur hem de kültürü öğrenirseniz işte o zaman aranılan kişi olursunuz.

İngilizce ve Japonca dersleri nasıl verdiğimle ilgili videoları Youtube'da atlasgece6083 kanalımda izleyebilirsiniz.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Yabancı Dil : 60 dk - 600.00₺ | Online Ücret: 600.00₺
İngilizce - Yabancı Dil : 60 dk - 600.00₺ | Online Ücret: 600.00₺
Japonca - Yabancı Dil : 60 dk - 600.00₺ | Online Ücret: 600.00₺

Ders Verdiği Konumlar

Ankara:
  • Ankara Gölbaşı
  • Yenimahalle
  • Çankaya
  • Ankara Gölbaşı
  • Yenimahalle
  • Mamak
  • Haymana
  • Bala

Değerlendirmeler (18)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
İ

İsmail

4 ay önce bir iş imkanı oluştu ve hızlı bir şekilde Japonca öğrenmem gerekiyordu. İyi ki Burak hocamla tanışmışım. Kısa zamanda istediğim seviyelere ulaştım. Teşekkür ederim 🙏🏻


A

Ali C.

Oğlum için Burak hocamdan 6 aydır Japonca dersi alıyoruz. Oğlumla çok güzel ilgileniyor. Dersleri kısa zamanda etkisini gösterdi. Anlatma biçimi ile oğlum derslerden hiç sıkılmadı. Hocamızın bilgisi gayet iyi.


B

Bünyamin Ö.

Burak öğretmenin farklı şehirde olmasına rağmen internet üzerinden aldığımız dersleri gayet faydalı. İngilizce’ye hakim oluşu bizi ders almaya yönelten etkenlerden biri. Aynı zamanda ciddi ve işine çok saygılı bir kişi. Kısa zamanda önemli yol aldık.


E

Ergin A.

Sayın Yetkili 9 yaşında olan çocuğuma kendi bulmuş olduğu resimli ve eşleştirmeli kelime öğretme yönetimi ile vermiş olduğu Japonca eğitiminden oldukça verim almaktayız Ayrıca uzaktan eğitimde genel olarak yaşanan öğrenci ile iletişim kurma ve koordinasyon sorunu hiç yaşanmadı konuya hakim oluşu ve anlatım şekli oldukça başarılı Başlangıç seviyesinde eğitim alacak ozelik ile 7 ile 13 yaş aralığı öğrencilerde büyük başarı elde edileceği deneyimlenmis bir sonuç olmaktadır Kendisini sahibinden.com adresinden buldum , YouTube yayınlarını izledim ve çalışmalara başladık Çocuğumun memnun oluşu, kelime hazinesini artmış olması beni oldukça memnun etmiştir


h

hufzullah e.

Burak bey büyük kızıma İngilizce ders vermişti. Çok memnun kaldığımız için bu yıl küçük kızım da ders alıyor. Sistemi gayet başarılı. Kendisinden ders almaktan son derece mutluyuz.


B

Banu o.

Burak beyi rehberliğe başladığı 2007 yılından beri tanımaktayım. Kendisi dürüst, nazik, güleryüzlü, işine bağlı bir kişidir. Hafıza teknikleriyle hazırladığı kaynaklar gerçekten işe yarıyor. On yaşındaki kızım İngilizce, üniversitedeki oğlum ise Japonca online ders alıyorlar. Eğer İngilizce ve Japonca’ya ilgi duyuyorsanız mutlaka Burak Bey’den ders almalısınız. Kelimeleri öğretme şekli kolay ve anlaşılır. Biz kısa zamanda önemli mesafe aldık. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Bulabileceğiniz en iyi hocalardan biridir.


F

Ferudun B.

Burak Bey, çok yönlü biri.Turist rehberi olması ise büyük avantajı.Çünkü teorik ve pratik tecrübeleri var.Tavsiye ederim


F

Fikret

Burak hoca ile İngilizce kelimelere başlamadan önce kelime öğrenmeyle ilgili korkularım vardı. Ama onun sayesinde kendi hazırladığı kelimeleri artık ezberlemeden çok hızlı ve kalıcı öğreniyorum. Kendisinden çok memnunum. Burak hocayı tanıdığım ve kendisiyle çalışma fırsatı yakaladığım için kendimi şanslı hissediyorum. İngilizce benim için geçilmesi imkansız koca bir okyanus gibiydi. Başka öğretmenlerle de çalıştım ama gereken ilerlemeyi sağlayamamıştım. Ama artık Burak hoca ile kelime öğrenmenin mantığını çok iyi anladım. En kısa zamanda kendisinden Japonca da öğrenmeye başlayacağım. Kendisi kelime konusunda kendi hazırladığı kaynağı kullanıyor ve bu kaynak bugüne kadar gördüğüm en yararlı kalnaklardan bir tanesi. Gelişimim gözle görülür bir şekilde artıyor. Teşekkürler!


H

Haldun E.

Burak bey için ne yazsam az kalır. Resimli Japonca kelime eğitim sisteminden çok memnunum. Derslerimizin her anı verimli geçiyor. Kelimeleri sevdirerek öğretiyor. Japonca ders almak için doğru kişi. Anlaşılır bir anlatım tarzı var. Öğretmeyi gerçekten bilen birisi.


K

Kamil

Burak Hocam alanında gerçekten kaliteli eğitim veren bir eğitmendir. Gönül rahatlığıyla kendisini tercih edebilirsiniz...


b

bayram

Japonca kelime öğrenme konusunda kendime güvenim iyice arttı. Hocamızla ders yaparken sıkılmıyorsunuz. Japonca’yı bana yeniden sevdiren kişidir. Eğer bu dili öğrenmek istiyorsanız Burak abi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim.


B

Berra

Başta İngilizce’ye karşı önyargım vardı. Burak Hoca’nın dersleri sayesinde yabancı dil öğrenmenin aslında kolay olduğunu anladım. Derslerde sıkılmıyorsunuz çünkü kelimeleri hikayeleriyle öğretiyor. Bu da öğrenmeyi kolaylaştırıyor. Profilindeki videosunu seyrettikten sonra ders almaya karar verdim. Herkese tavsiye ederim.


F

Fehmi C.

Burak beyden dört aydır İngilizce ders alıyorum. Çalışan biri olarak kurslara gitmek çok yorucu. Zoom üzerinden aldığım dersler ise hem bana özel hem de verimli. Her ders özgüvenim artıyor ve İngilizce’yi daha çok seviyorum. Kendisini sahibinden.com’dan buldum. Öncelikle İngilizce kelimelerin bu tekniklerle kolay olduğunu söyleyeyim. Ben çok verim alıyorum. Hem çocuklar hem de yetişkinler bu sistemle sıkılmadan çalışabilir. Kelimeler aklımda kalıyor. Dersin nasıl geçtiğini anlamıyorum sayesinde. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


B

Barış Y.

Burak öğretmenim İngilizce kelimeleri çok anlaşılır bir şekilde öğretiyor. Kendisini uzun zamandır tanıyorum ve birlikte çalışmaktan çok memnunum. Onun sayesinde başka bir yabancı dil daha öğrenmeyi düşünüyorum. Kelimenin mantığını çok iyi anlatıyor, sevdiriyor ve öğretiyor.


A

Ali

İlk dersten itibaren kızım Burak abisini çok sevdi. Bu sebeple İngilizce dersiyle daha çok ilgilenmeye başladı. Hocamız işini gerçekten iyi yapıyor. İyiki tanışmışız sizinle. İngilizce’de geldiği seviye inanılmaz. Kelimeleri çok hızlı öğreniyor.


A

Ali

İlk dersten itibaren oğlum ve kızım Burak abisini çok sevdi. Bu sebeple İngilizce dersiyle daha çok ilgilenmeye başladılar. Hocamız işini gerçekten iyi yapıyor. İyi ki tanışmışız sizinle. İngilizce’de geldiği seviye inanılmaz. Kelimeleri çok hızlı öğreniyor.


A

Arif K.

Burak hocanın tanıtımındaki videoyu seyrettikten sonra Japonca ders almaya karar verdim. İnternetten ders yapmamıza rağmen sıkıntı çekmeden akıcı ve ilgi çekici anlatımı ile İngilizce kelimeleri hızlı öğreniyorum. Kelimeler ezbere dayalı değil. Mantığını anladıktan sonra kolay öğreniliyor.


R

Ragıp a.

Burak Hoca’nın hafıza teknikleriyle hazırladığı Japonca kelimeler beni her açıdan tatmin ediyor. İlk başta pek faydalı olduğunu düşünmemiştim ama sonradan bu sistemin kesinlikle işe yaradığını gördüm. Kelimeleri öğrenmek ve akılda tutmak artık çok kolay.


Burak Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Öğretmenin Blog Yazıları

Öğretmene Sorulan Sorular

600

60 Dakikalık Ders

15 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle 4 saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 528 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 305 kişi ders almak için başvuru yaptı.