ogretmen1yl8lx
 • Yüz yüze
 • Online
FATİH A. - FEN BİLİMLERİ

Yeni nesil soru yazarı alanında uzman öğretmen.

İstanbul / Beşiktaş

10 Yıllık Tecrübe

Verdiği Dersler: İlköğretim Takviye,Matematik +1 ders
Ondokuz Mayıs Üniversitesi / Eğitim Fakültesi / Fen Bilgisi Öğretmenliği - Mezun
s

sedef

Öğretmene gelen son yorum

fatih beyden çok memnun kaldık öğrencim ful yaptı kesinlikle tavsiye ederim.

Öğretmen Hakkında

Öğretmenin Sunduğu İmkanlar

Kendi hazırladığım ders notları paylaşımı, ders bitiminde watsaptan destek olmaya devam.

Neden Özel Ders Veriyorum

Standart öğretim şekli ister istemez bazı öğrencilerin karamsar hissetmesine neden olur. Bu noktada öğrencinin güçlü yanlarını ortaya çıkarmak ve öz güvenlerini geliştirmek için özel ders öğretmeni devreye girer. Her öğrenci doğru öğretim yöntem ve teknikleri öğrenebilir düşüncesiyle, sınıfın gerisinde kalmaya başlamış ve cesaretlendirilmeye ihtiyacı olan ayrıca çok büyük hedefleri olduğundan merkezi sınavlarda bir yanlışa bile tahammülü olmayan öğrencilerimizin nokta atışı yaparak eksikliklerini giderebilmek adına 14 yıllık özel ders tecrübemden daha fazla öğrencinin faydalanabilmesi ve öğrencilerin akademik başarılarının yükselmesi ve bu süreçte mentörlük anlamında onlara yardımcı olabilmek için özel ders veriyorum.

Tecrübelerim

Üniversite ikinci sınıftan beri toplamda 14 yıllık özel ders tecrübesi. Son beş yıl okul dışında dersane, etüt merkezi tecrübesi.

Size Neler Kazandırabilirim

Özel ders öğretmeni olmak öğrencilerin akademik başarısını yükseltmek için kafalarına bilgi yığını doldurmaktan çok daha fazlasıdır. Öğrenme, herhangi bir ders programının veya müfredatın gerektirdiklerinin çok daha ötesine gider. her türlü öğrenci var, her türlü alanda dersler verilebiliyor ve her biri kendi beceri ve tecrübesine sahip her türlü öğretmen mevcut. Her öğrencinin kendine has daha kolay öğrenebildiği bir yol vardır; bazısı görsellerle daha kolay öğrenir, bazısı duyarak, dokunarak veya sebep sonuç ilişkisine bağdaştırarak. İyi bir özel ders öğretmeni derslerini karşısındaki öğrencinin bireysel öğrenme metoduna göre şekillendirecektir. Günümüzde bu kadar çok akademik anlamda başarısız öğrenci görmemizin asıl sebebi bireysel farklılıkların çok fazla önemsenmemesidir. Bu noktada benim size sağlayacağım fayda ilk dersimde size yapacağım ufak anketle sizi daha yakından tanımak, nasıl öğrenebileceğinizi bularak, sonraki derslerde bu yöntemle öğrendiklerinizi görünce siz bile buna inanamayacaksınız.

Hakkımda Bilmeniz Gerekenler

İletişim becerileri ve insani ilişkileri kuvvetli, öğretme konusunda azimli, coşku dolu ve yetenekli, öğretme konusunda sabırlı, öğrencisiyle güçlü empati kurabilen, derin sezgi gücüne sahip, ders planlamada yaratıcı olan ve öğrenciye uygun farklı öğretim stratejileri geliştirip bunu uygulayabilen, kendi alanına karşı tutku dolu olan, içinde öğretme aşkı olan, farklı seviyelerdeki öğrencilere eğitim verebilen, yeni nesil soru yazarı olan, alanında uzman, mesleğiyle evli bir öğretmen.

Dersleri Nasıl İşlerim

Özel ders öğretmenliği aslında devamlı yeni şeyler deneyerek neyin en iyi işe yarayacağını birlikte keşfetmekle ilgilidir. Yapılan çalışmalar; tek bir öğrenme stiline uygun verilen eğitimde, her bireyin öğrenme stilinin diğerinden farklı olduğundan, öğrencilerin büyük çoğunluğunun aslında istemsiz gözardı edildiğini gösteriyor. Özel ders öğretmeni olarak derslerimde, öğrencimin okulda gördüğü konunun anlaşılması veya uygulanmasında yaşadığı sorunları tespit edip bireysel öğrenme stiline uygun bir şekilde tam manasıyla öğrenmesini sağlarım.

Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Özel ders öğretmeniyle çocuğunuzun hızlıca ilerleme kaydettiğini göreceksiniz. Çocuğunuz ister ilkokulda, ister ortaokulda, ister üniversitede okuyor olsun, özel ders öğretmeni öğrenciye göre uyarladığı yaklaşımıyla çocuğunuzun belli bir alanda daha çabuk bilgi sahibi olmasını ve kendisini geliştirmesini sağlar. Öğrenci, özel ders öğretmeniyle yapacağı tekrarlar ve alıştırmalarla hızlıca kendini geliştirir. Böylece sınavlardan kalmaktan endişelenmezler. Çocuğunuzun okul hayatını kolaylaştırmanın en güzel yolu üstündeki baskıyı hafifletmektir. Çocuğunuzun başarısını garantilemek istiyorsanız özel ders doğru bir seçim olacak. Bir eğitimci olmanın yanı sıra özel ders öğretmeni, çocuğunuzun akademik başarısında rehber rolü oynar. İster ev ödevine yardımcı olsun, ister akademik koçluk yapsın, isterse yoğun ders tekrarları; özel ders öğretmeninin işi öğrencinin bilgi birikimine takviyeler yapmak ve akademik performansını geliştirmesine yardımcı olmaktır. Eğitim amaçlı tasarlanmış akıllı telefon uygulamaları İnteraktif webcam dersleri Belli bir sınavdan önce bir öğrenim stratejisi geliştirme ve sınava hazırlık Özel ders programları Arkadaşlarla vs. grup dersleri son olarak da özel ders öğretmeninizi seçerken o alanda gerçekten tecrübe sahibi olmasına, ders verdiği alana hakim olmasına dikkat edin.

Verdiği Dersler ve Saat Ücretleri

Matematik : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Robotik Kodlama : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
İlköğretim Takviye : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Kimya : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Ödev Destek : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Akıl ve Zeka Oyunları : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Oyun - Hobi : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Fizik : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺
Fen Bilgisi : 60 dk - 500.00₺ | Online Ücret: 500.00₺

Ders Verdiği Konumlar

İstanbul:
 • Ataşehir
 • Avcılar
 • Bağcılar
 • Bahçelievler
 • Bakırköy
 • Başakşehir
 • Bayrampaşa
 • Beşiktaş
 • Beylikdüzü
 • Beyoğlu
 • Esenler
 • Esenyurt
 • Eyüp
 • Fatih
 • Gaziosmanpaşa
 • Güngören
 • Kadıköy
 • Kağıthane
 • Şişli
 • Ümraniye
 • Üsküdar

Değerlendirmeler (15)

5.0

Öğretmen Değerlendirme
s

sedef

fatih beyden çok memnun kaldık öğrencim ful yaptı kesinlikle tavsiye ederim.


K

Kadir

Fatih hocam gerçekten kendini güzel yetiştirmiş, donanımlı, diksiyonu iyi, alanında uzman ve dakik. Dersi anlatırken yaşayan ve yaşatan emeğine saygı duyduğum ve iyi ki tanımış olduğum bir hoca. Tüm samimiyetimle arkadaş çevremi yönlendirebileceğim bir hoca.


M

Mesut

Merhabalar, kızım için destek aldığımız Fatih hoca, mükemmel bir koç, yaptığımız ilk iki dersten sonra hemen kızımda değişiklikler başladı, eşimle beraber şaşkınlıkla bu durumu izledik. Fatih hoca hem ders düzeni hem genel hayat ve yaşamla ilgili her anlamda kızımızın yüreğine dokunmayı başardı. Fatih hocama çok teşekkür ediyorum, bütün çevreme ve sizlere öneriyorum.


N

Nuh

Fatih bey LGS sürecinde sadece derslerde değil derslerden sonrada oğlumun her sorusuyla ilgileniyor, sene başında bize yaptığı program çok faydalı oldu, o programa uyunca başka bir şey yapmamıza gerek kalmadı, oğlum seviye atladı resmen, ödev takibi çok güzel, dönütleri bizim işimizi çok kolaylaştırıyor tam bir eğitim koçu herkese tavsiye ediyoruz, iyi ki tanımışız hocam sizi.


G

Göker

Fatih beyle aralık ayında derslere başladık. fen ve matematik konusunda bize destek oluyor. Hocamız kendisini çok iyi yetiştirmiş, sorumluluk sahibi diksiyonu düzgün kaliteli bir öğretmen olduğunu ilk dersten belli etti. Daha ilk dersten oğlumuzla kurduğu olumlu etkileşim sayesinde oğlumun derslere bakışı çok değişti kendini daha güvende hissediyor artık. Çok korktuğu dersler artık en sevdiği dersler oldu. Sınavda gözle görünür şekilde netleri yükseldi. Hocamıza teşekkür ediyor, herkese öneriyorum.


M

Mustafa

Kızım Doğa koleji 8.sınıf öğrencisi. Bu sene Fatih beyle biraz geç da olsa tanıştık ve LGS ye hazırlanıyoruz. Bilgi ve tecrübesi ile tüm sınav sürecinde bize çok büyük destek oluyor ve yönlendirmelerde bulunuyor. Tecrübesi, ders anlatım tarzı ve yönlendirmeleriyle kısa sürede kızımın LGS netleri yükseldi ve hayalindeki liseyi kazanacağına olan inancı arttı. Alanında tecrübeli, teknik ve takip konusunda öğrencisinin daima iyi olmasını isteyen, hedef odaklı yaptığı çalışmalardan faydalanmanız için herkese tavsiye ediyoruz.


B

Betül

Oğlum ders başına zor oturan bir öğrenciydi, Fatih hocamız ile tanıştıktan sonra durum değişti, zamanla önce LGS nedir, niçin önemlidir bunu kavradı, sonra derslerine daha fazla vakit ayırmaya başladı, şu anda derslerimize keyifle devam ediyoruz. Motivasyon ve odaklanma konusunda çok mesafe aldık. Fatih hocamızın ders sonu geri bildirimleri ize çok yol gösterdi. Biz çok memnunuz tavsiye ederiz paylaşmak istedim :))


B

Büşra

Hocamız sayesinde, kızımız Fen Bilimleri dersini gerçekten sevmeye başladı. Sınav netlerinde gözle görülür bir artış yaşandı. Gerçek anlamda çok özverili ve işinin uzmanı olan bir hocamız. En çok hoşumuza giden durum ilk derste önce kızımın eksiklerinin neler olduğunu yani ihtiyaçları belirleyip, planlamasını ona göre yapması oldu. Öğrencinize zorlu sınav yolculuğunda hem rehberlik edecek hem de akademik olarak faydalı olacak bir hoca arıyorsanız kesinlikle Fatih hoca ile çalışmalısınız.


E

Esra

Ekim ayında 8.sınıfa giden oğlum için, Fatih hoca ile fen derslerine başladık, oğlum kısa süre sonra inanılmaz bir yol kat etti. Hata yalnızca akademik olarak gelişme göstermekle kalmadı, Fatih hocanın yaptığı koçluk sayesesinde sınavı başarabileceğine olan inancı ve özgüveni arttı. Fatih hocanın belirlediği programı takip ederek, sınavlardaki başarısızlığını ve korkularını geride bıraktı.


E

Eda

Mesleğinin hakkını veren çok kıymetli bir öğretmen fatih bey duruşu ve yaklaşımıyla örnek biridir.Lgs sürecinde her konuda bizden desteğini esirgemeden yardımcı oluyor.Bilgi ve tecrübeleriyle yol gösterici,motive edici.Fatih bey lgs sürecinde çok iyi bir mentör ve eğitim koçudur.


Y

Yasin

Fatih Bey çok kıymetli mesleğinde kendini geliştirmiş yetkin ve donanımlı bir öğretmen.Akıcı ve teknolojiden son derece faydalanan donanımlı bir eğitimci.Ders alan pişman olmaz


Ş

Şenel E.

Yıllardır verdiği birebir derslerle çok tecrübeli, genç ve dinamik. Öğrenciyi motive edici tutumları ve arkadaşça yaklaşımıyla verdiği samimiyet. Ders başarısının artmasını kaçınılmaz hale getiriyor. Şimdiye kadar başarı nedir tatmadıysanız bir de Fatih hocayı deneyin ;)


E

Enis

Çok iyi bir öğretmen. Dersi yaşıyor gibi anlatıyor. Her haliyle güven veriyor. Sınav motivasyonumu artırdı. İyi bir eğitim koçu ve iyi eğitmen


T

Tuncay

Fatih hocadan ders aldığımızdan beri öğrencimin her ders motivasyonu hem de ders başarısı fazlasıyla arttı. Tavsiye ederim


G

Gökhan S.

Fatih hocam ile tanıştığım için çok mutlu oldum. Kendini çok iyi yetiştirmiş değerli bir hocamız. Ders anlatırken sanki dersi yaşıyor. Mükemmel bir diksiyonu var. Eline emeğine sağlık Sayın hocam. Tüm arkadaşlarıma sizi tavsiye ettim.


FATİH Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Yazın

Ders İçin Uygun Olduğu Zamanlar

Pazartesi:
 • 16.00:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Salı:
 • 16.00:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Çarşamba:
 • 16.00:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Perşembe:
 • 16.00:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Cuma:
 • 16.00:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Cumartesi:
 • 10.00:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00
Pazar:
 • 10.00:00 - 11:00
 • 11:00 - 12:00
 • 12:00 - 13:00
 • 13:00 - 14:00
 • 14:00 - 15:00
 • 15:00 - 16:00
 • 16:00 - 17:00
 • 17:00 - 18:00
 • 18:00 - 19:00
 • 19:00 - 20:00
 • 20:00 - 21:00
 • 21:00 - 22:00

Öğretmene Sorulan Sorular

500

60 Dakikalık Ders

260 Öğrenci ile Etkileşime Geçti

Genellikle 1 saat içinde yanıt verir.

Bilgi: Online Akademimizde Son 48 saat içinde 369 farklı ders yapıldı.

Süper popüler: Son 48 saat içinde 189 kişi ders almak için başvuru yaptı.