Neden Premium Paket Kullanmalısın?

Ö zel Ders Alanı Ailesi yaklaşık 35.000 eğitmeni barındıran büyük bir ailedir. ?

Değerli Eğitmenimiz;

Bu sayfa sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına oluşturuldu. Özel Ders Alanı Ailesi yaklaşık 35.000 eğitmeni barındıran büyük bir ailedir. Sizinde bu ailenin bir parçası olmanızdan dolayı gururluyuz. ?

Özel Ders Alanı’nda ücretsiz profil kullanmanın belli amaçları vardır. Bunlardan ilki kendinize ait profesyonel bir sayfanın olabilmesidir. Bu sayfa sayesinde kendi reklamınızı ücretsiz olarak profesyonel bir şekilde yapabileceksiniz. Profilinizi en dolu haliyle kullanmanız size büyük bir avantaj sağlayacak ve işinizi geliştirmek adına büyük bir kolaylık sunacaktır. 

Diğer bir özellik ise, sizin Özel Ders Alanı’nı daha yakından tanımanızı sağlamak. Sitemizde branşınıza uygun talepleri gözlemleyebilir, diğer eğitmenleri inceleyebilirsiniz. Bu alanda kendinizi geliştirmek ve para kazanmak için premium paketlerimizi inceleyerek, kendinize en uygun bir paketi satın alabilir ya da eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. 

Özel dersler artık bir zorunluluk konumuna gelmiştir. Birçok veli güvenebileceği, eğitimi seven, insanlara saygı duyan bir eğitmenden özel ders almak ve uzun süreli çalışmalar yapmak istiyor. Yine birçok öğrenci aradığı öğretmene ulaşmak ve derslerinin başarısını artırmak istiyor. Sizde Özel Ders Alanı sayesinde aranan bir eğitmen olabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmayın. Fırsat kapıyı çalar, fakat kırıp içeriye girmez. Sizin kapıyı açıp onu içeriye almanız gerekir. Biz her daim güncellenen yazılımımız ve eğitim danışmanı kadromuz ile sizlere fırsat sunmaya devam edeceğiz. 

Ders talepleri sayfasından genel olarak paylaşılan talepleri inceleyebilirsiniz. Genel ders talepleri sayfasında paylaşılan taleplerin ortalama 4, 5 katı öğretmenlerimize doğrudan gitmektedir. 

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına, detayları anlattığımız harika bir video hazırladık. gelin hep birlikte izleyelim. ?