Matlab Özel Ders

çizgi

Matlab Özel Ders Veren, Aşağıda Listelediğimiz 15 Profil Arasından Sizin İçin En Uygun Olduğunu Düşündüğünüz Öğretmeni Hemen Keşfedin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

Odtü Mezunu Matematik & Fizik Öğretmeni

Doğuhan H.

(5 üye yorumu)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Mezunu
Ankara - Çankaya
ODTÜ Mezunu Matematik & Fizik Öğretmeni...

İstatistik Ve Matematik Öğretmeni

Özge G.

(7 üye yorumu)
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İstatistik Mezunu
Eskişehir - Tepebaşı
Ankarada bir çok dershanede ales dgs üniversiteye hazırlık kurslar...
Matematik - Fizik - Elektronik - Kontrol Öğretmeni
Ozan Ö.

(4 üye yorumu)
Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Öğrencisi
Denizli - Merkezefendi
Türkiye 90.sı olarak girdiğim üniversitemde şimdi yeni öğrencil...
Matematik
Ayhan Y.

(4 üye yorumu)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Öğrencisi
Ankara - Çankaya
Manisa Fen Lisesi mezunu ODTÜ Matematik Bölümü Mezunuyum...
Yazılım Ve Elektrik Konuları
Ufuk Ç.

(5 üye yorumu)
Elektrik-Elektronik Mühendisliği(İngilizce) Öğrencisi
İzmir - Bergama
Matlab, C/C++, Python ve elektrik konularında özel ders veriyorum...
Matematik Öğretmeni
hakan Y.

(0 üye yorumu)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Matematik Mezunu
Ankara - Çankaya
6 yıllık özel ders deneyimimle her türlü seviye gurubundan öğre...
Ekonomi Finans Isletme Matematik Istatislik Endustri
Mustafa Y.

(0 üye yorumu)
Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Mezunu
İstanbul - Beşiktaş
Ogrenmekten ve sormaktan çekinmeyin...
Matematik Ve Ekonomi
mine E.

(1 üye yorumu)
Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Programları Mezunu
İstanbul - Üsküdar
2004 senesinden bu yana matematik,ingilizceve ekonomi dersleri anlatiy...
Matlab,c++,java
Tunahan K.

(0 üye yorumu)
Avrasya Üniversitesi Öğrencisi
Trabzon - Yomra
Bilgisayar mühendisliği sınav için her derste yardımcı olurum ....
Öğretmen Değilim
Gökberk Y.

(0 üye yorumu)
Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği(İngilizce) Öğrencisi
Aydın - Nazilli
Merak eden ve denemekten korkmayan...
C/c++,c#,python,matlab,proje Ödev Destek Dersten Kalmaya Son.
Ulaşcan Deniz G.

(0 üye yorumu)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Ankara - Çankaya
Artık dersten kalmak yok....
Java, C, C++, Python, Matlab, Veri Yapıları, Algoritma Analizi
Murat D.

(0 üye yorumu)
Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi
Ankara - Çankaya
ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği 4. Sınıf...
Sayısal Dersler
Beyza Ö.

(1 üye yorumu)
Boğaziçi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Mezunu
İstanbul - Üsküdar
Boğaziçi Mezunu - Lise ve Üniversite Seviyesi...
Kayseri Öğrenciden Özel Ders
ergün Y.

(0 üye yorumu)
Öğrencisi
Kayseri - Kocasinan
Kocasinan Matematik Özel Ders...
Fizik, Biyoloji Ve Programlama Öğretmeni
Onur P.

(0 üye yorumu)
İstanbul Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik(İngilizce) Mezunu
İstanbul - Bahçelievler
Moleküler Biyoloji ve Genetik + Fizik Mühendisliği @ İTÜ & Oxford...


Matlab Özel Ders Veren Öğretmenlere Gelen Son Değerlendirmeler


5.0
Öğretmen : Ayhan Y

Üniversite öğrencisi oğlum için matematik ve lineer cebir takviye dersleri aldırdım. Daha ilk derste fark fark etmeye başladı. matematiği sevmeyen oğluma nasıl matematiği sevdirdi anlamadım. Bir çok hocalarla görüşüp dersler aldırmıştım ama doğru hocayı yeni buldum. Pırlanta gibi tertemiz çocuklar . Bir veli, baba olarak kesinlikle tavsiye ederim. Allah yollarını ve bahtlarını açık etsin.

ismail karaoğlu, 01.08.2020

5.0
Öğretmen : Ufuk Ç

c dili konusunda yardım aldım. Çok verimliydi teşekkür ederim .

zeynep, 18.07.2020

5.0
Öğretmen : Doğuhan H

Veli olarak doguhan hocadan hem kendi cocuklarim için faydalandım hemde arkadaslara tavsiye ettim. Çok öğretmen var ama öğrencinin halinden anlayıp ona göre yol alan nadir insanlardan

Osman Yılmaz, 13.07.2020

5.0
Öğretmen : Ayhan Y

Kendilerinden diferansiyel denklemler alanında ders desteği talep etmiştim. Derse hakimiyeti ve sizinle kurduğu iletişim üst seviyede. Öncelikle o alandaki eksikliklerinizi test edip, sağlam bir temel oluşturuyor derse dair. Akabinde nitelikli ve öğretici sorularla konuyu pekiştiriyor. Kendim gibi diferansiyel denklemler ya da genel olarak matematik alanında eksikliği olanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.

Berkay, 01.07.2020

5.0
Öğretmen : Ayhan Y

Matematikde gerçekten iyi. Tavsiye ederim.

ozden, 01.07.2020

5.0
Öğretmen : Doğuhan H

Mükemmel anlatımı ve pratik soru çözümüyle çok büyük destek aldım.Kesinlikle tavsiye ederim

Zuhal Elmasdağ, 30.06.2020

Özel Matlab Dersleri Veren Öğretmenlerl  Özel Ders Alanı Farkıyla Keşfet!

Matlab Nedir?

Matlab, MATrix LABoratuary kelimelerinden türetilmiş, daha çok matematiksel işlemler yaptırmaya yönelik tasarlanmış bir bilgisayar programıdır. Matlab, büyük ölçüde pozitif bilim ve mühendislik hesaplamaları için kullanılan bir programdır. Matlab, Amerika Birleşik Devletleri merkezli MathWorks firması tarafından geliştirilmektedir. Aynı zamanda bir programlama dilidir. İsminden de anlaşılacağı üzere matris tabanlı bir çalışma sistemine sahiptir.

Matlab kullanıcılarına, fonksiyon ve veri çizme, matris işleme, algoritma uygulamaları, kullanıcı arayüzleri oluşturma, C, C++, Java, ve Fortran gibi diğer dillerde yazılmış programlarla arabağlama imkanı tanır. Matematik ve mühendislik dersleri olan Lineer cebir, istatistik, optimizasyon, optimizasyon, nümerik analiz, fourier analizi gibi pek çok matematiksel hesaplamanın etkili ve hızlı şekilde yapılmasına olanak sağlayan Matlab programı, aynı zamanda 2D ve 3D grafik çizimi için de kullanıldığı için oldukça rağbet gören bir bilgisayar programıdır. 

Sizler için MATLAB sayfamızı hazırladık. Bu sayfamız sayesinde MATLAB üzerine çalışmalar yapan, Matlab özel dersi verebilen eğitmenlere ulaşabileceksiniz. Onların profillerini inceleyerek fiyat karşılaştırması yapabilir, sorular sorabilir ve sistem üzerinden mesajlaşabilirsiniz. Matlab özel ders almaya karar verdiğinizde ise öğretmen profillerinde bulunan ders talebinde bulun seçeneği ile talep oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak için eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Matlab Özel Ders Almak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Matlab özel ders almak için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Öncelikli olarak Matlab’da nerelerde eksikleriniz olduğunu tespit etmelisiniz. Sıfırdan başlangıç yapıp ilerleme kaydetmek için de özel ders alabilirsiniz eksik konularınızı kapatıp pratik yapmak içinde. O sebepten nasıl bir çalışma yapmak istediğinizi kararlaştırın. Bunu size dönüş yapacak olan öğretmenler ile de kararlaştırabilirsiniz. Seviye tespiti yapabilirsiniz. Karar verdikten sonra sayfamızda arama yapıp öğretmenleri inceleyebilirsiniz. Seçim yaptığınız öğretmen ile de derslere başlangıç yapabilirsiniz.

Matlab öğrenildikten sonra eğlenceli ve zevkli bir derstir. O yüzden dersi aldığınız öğretmeni iyi bir şekilde dinleyip, takip edin ve bol bol notlar alın. Aldığınız notları uygulamak adına pratikler yapıp sorular ve denklemler çözün. Anlamadığınız veya takıldığınız yerlerde beklemeden öğretmeninize sorun ve sorunu çözüme kavuşturun. Bu alanda Matlab özel ders alıp, kendinizi geliştirmek iş hayatınızda inanılmaz fayda sağlayacaktır. Özellikle mühendislik alanlarında fazlasıyla kullanılan Matlab işinize yarayacaktır. Daha fazla bilgi için danışmanlık talebinde bulunup, destek alabilirsiniz. 

Matlab Özel Ders Vermek İsteyenlere Tavsiyeler

Matlab, gayet zevkli ve bilimsel olarak geliştirici bir derstir. Matematiği veya mühendislik alanlarını seven, ilgisi olan birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Üniversitelerin birçok bölümünde zorunlu veya seçmeli olarak Matlab dersi gösterildiği için, bu derse olan özel ders ilgisi de artmıştır. Son dönemlerde özellikle Matlab özel dersi verebilen bir eğitmen olmak çok popüler bir hale gelmiştir. Sizde sayfamız sayesinde Matlab özel dersi verebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde profil oluşturup sayfamızı inceleyebilirsiniz. Matlab dersi verenler kategorisinde sizde yerinizi alabilirsiniz. Tabi Matlab özel ders vermek herkesin harcı değildir ve özel ders alanı herkesi kabul etmez. Alanında uzman birçok Matlab eğitmenimizden birisi olabilirsiniz. Bu dersi birebir uygulamalı veya online olacak şekilde verebilirsiniz. Öğrenciler bazen zorlanabiliyorlar Matlab derslerinde. O yüzden öğrencilerin ihtiyaçlarını ve eksiklerini doğru tespit etmek ve dersleri ona göre işlemek çok önemli olacaktır. Matlab derslerinde uygulama olmazsa olmazdır. Teorik bilgiler anlatıldıktan sonra mutlaka uygulamalı olarak gösterilmeli ve pratikler yapılmalıdır. 

Ne kadar çok pratik yaptırırsanız öğrencinizin öğrenme hızı o kadar çok artacaktır. Matlab bilmek ya da uyguluyor olabilmek, matematiği tam manası ile bildiğinizi göstermez. O yüzden Matlab dersi verebilmek için işlenilecek bütün matematik konularına da hakim olmanız gerekmektedir. Sizde alanında uzman Matlab eğitmenleri arasında yer alıp, Matlab özel dersleri vermek istiyorsanız hemen profil oluşturun. Detaylar için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Matlab Özel Ders Fiyatları 

Matlab dersleri üniversite düzeyinde gösterilen derslerdir. Genellikle Matematikle alakalı bir bölüm okuyan öğrenciler veya mühendislik dallarından birinde eğitim gören öğrenciler bu dersi zorunlu veya seçmeli olarak almaktadır. Zorlanan veya eksiklerini kapatmak isteyen öğrenciler ise haliyle Matlab özel dersi almak istemektedirler. O sebepten Matlab özel ders ihtiyacı doğmaktadır. Bu alanda eğitim veren ve Matlab özel dersler ile sizlere yardımcı olabilecek eğitmenlerimizden özel ders alabilirsiniz. Matlab dersi üniversite düzeyinde bir ders olduğu için, dersi veren eğitmenler de genellikle akademisyenler veya alanında uzman eğitmenlerdir. O yüzden Matlab özel ders ücretleri de eğitmenlere göre değişkenlik gösterecektir. Ortalama olarak Matlab özel ders fiyatları 100-200 TL arasında değişir. Sitemizde sizler için hazırladığımız bu sayfa sayesinde birebir ve ya online olarak Matlab özel dersi alabilirsiniz. Yapmanız gereken öğretmenleri incelemek, fiyat karşılaştırması yapmak ve ders talebinde bulunmak. Bu kadar! Hadi hemen tıkla, deneyimli öğretmenlerimizden Matlab özel dersi almaya başla! Daha fazla bili almak için eğitim danışmanlarımızdan destek talebinde bulunabilirsiniz.