Latince Özel Ders

çizgi

Latince Özel Ders Veren, Aşağıda Listelediğimiz 4 Profil Arasından Sizin İçin En Uygun Olduğunu Düşündüğünüz Öğretmeni Hemen Keşfedin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

Latince Öğretmeni

ece T.

(6 üye yorumu)
Ankara Üniversitesi Latin Dili ve Edebiyatı Mezunu
Ankara - Yenimahalle
Ankara Üniversitesi Latin Dili ve Edebiyatı 2018 mezunuyum. 3 yıld...

İtalyanca Ve Latince Öğretmeni

Filippo M.

(0 üye yorumu)
Mezunu
İstanbul -
Floransalı öğretmeni, 12+ yıl tecrübe, Online Ders Seçeneği, Gr...
İngilizce Öğretmeni
şevval A.

(0 üye yorumu)
Hacettepe Üniversitesi Öğrencisi
Ankara - Çankaya
Türkiye dereceli Hacettepe İngiliz Dili ve Edebiyatı Öğrencisi....
Latince Öğretmeni
Ahmet P.

(0 üye yorumu)
Öğrencisi
İstanbul - Başakşehir
3 senedir Latince öğrenen, bugüne kadar 10 civarı kişiye Latince ...


Latince Özel Ders Veren Öğretmenlere Gelen Son Değerlendirmeler


5.0
Öğretmen : ece t

Ece Hocam öğretmenlik vasıflarını tam olarak üzerinde taşıyan her konuda güvenip kendinizi emanet ediceğiniz bir öğretmen. Samimi anlayışlı sabırlı. Her derste tekrar yapması, pratik ve karşısındakinin durumuna göre geliştirdiği anlatma yöntemleriyle kavramanızı sağlıyor. Latince öğrenmek isteyenler gönül rahatlığıyla kendini teslim edebilir.

Selda, 05.01.2021

5.0
Öğretmen : ece t

Ece'yle bir yılı aşkındır ders yapıyoruz. Samimi, sabırlı, latinceyi ve öğretmeyi çok seviyor. İşine ve karşısındakine büyük saygısı var. İşini, ders süresini doldurup da sadece ücretini almak için yapmıyor, daha ilk derste anlıyorsunuz. Sizin öğrenmenizi istiyor ve destekliyor. Ders içinde olsun ders dışında olsun çok yardımcı oluyor, sorularımı yanıtlamak olsun bana materyal göndermek olsun çevirilere yardımcı olmak olsun. Gerçekten anlayabileceğiniz şekilde kafanızı karıştırmadan hızla öğrenmenizi, ilerlemenizi sağlıyor. Hem bilgisi sağlam hem de öğretme yeteneği ve isteği var. Ders almayı düşünenler kesinlikle onu aramalı:)

sena yıldırım, 30.11.2020

0.0
Öğretmen : ece t

Ece hoca ile yaklaşık 1 yıldır ders yapıyoruz. Kendisi enerjısı, sabrı ve guleryuzu ıle bana dersi hem sevdırdı hem de çok kolay öğrenmemi sağladı. Pandemı öncesınde yüz yüze yaptığımız dersler çok keyıflıydı şuan da zoom üzerınden ders yapıyoruz. Kısa zamanda çevırı yapabılecek düzeye geldım. Her ders öncesı çalışmam ıçın not hazırlıyor ders bıtımınde ıse ödevler verıyor. Ders dışında da her zaman sorularıma yanıt verıyor. Alanında cok bılgılı ve donanımlı. Kendısıne teşekkür edıyor latınce ders almak ısteyen herkese tavsıye edıyorum.

Ezgi Delil, 30.11.2020

5.0
Öğretmen : ece t

Latince ders almak isteyenler için Ece Hanımı mutlaka öneririm. 5 ay önce ders almaya başladım ve derslerden çok memnunum. Konuyu öğrendikten sonra oldukça tekrar ve alıştırma yapıyoruz. Ayrıca derslerden sonra, daha da iyi pekiştirmemiz için bize ödev veriyor, kontrol ediyor. Latince öğrenmek isteyenlerin değerlendirmesini mutlaka öneririm; severek ve kolaylıkla öğreneceklerine inanıyorum. :) Ece hocama da bu güzel derslerinden ötürü teşekkür ederim buradan ♥️

Berfin, 30.11.2020

5.0
Öğretmen : ece t

İki aydır Ece Hoca'dan ders alıyorum. Her ders için ders notu ve alıştırma gönderiyor. Çeviri yapma konusunda kısa sürede yapabilir duruma getirdi. Dersi sevdirebiliyor, sabırlı, anlayışlı ve güler yüzlü. Kesinlikle tavsiye edilir.

Mert Ateş, 30.11.2020

0.0
Öğretmen : ece t

Ece Hoca ile epeydir ders yapıyoruz. Alanında olukça bilgili, konuları ilginç hale getiriyor, ders sırasında Latince tarihi, Roma kültürü hakkında ilginç genel kültür bilgileri veriyor, konuları pekiştirerek anlatıyor, derste yaptığımız alıştırmalar ve sonrasında verdiği ödevler pekiştirmemize yardımcı oluyor. Her hafta keyifle ders yapıyoruz. Pandemi öncesinde yüz yüze ders yapıyorduk, artık online yapıyoruz derslerimizi, ama eğitim sürecimiz aksamadı online olduğu için. Aksine daha pratik oldu. Educationem est momenti.

deniz savas, 30.11.2020