İtalyanca Özel Ders

çizgi

İtalyanca Özel Ders Veren, Aşağıda Listelediğimiz 45 Profil Arasından Sizin İçin En Uygun Olduğunu Düşündüğünüz Öğretmeni Hemen Keşfedin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

İngilizce Öğretmenliği

SANİJE M.

(0 üye yorumu)
Mezunu
Tekirdağ - Şarköy
yabancı öğetmenden özel ders skype üzerinden İngizlice ve italya...

İtalyanca Ve Latince Öğretmeni

Filippo M.

(0 üye yorumu)
Mezunu
İstanbul -
Floransalı öğretmeni, 12+ yıl tecrübe, Online Ders Seçeneği, Gr...
İtalyanca, Fransızca, İngilizce Öğretmeni
Gülin P.

(0 üye yorumu)
İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Mezunu
İstanbul - Beşiktaş
İtalyanca, Fransızca, İngilizce öğretimi ve okul dersleri takviye...
Matematik Öğretmeni
Nil K.

(2 üye yorumu)
Boğaziçi Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Mezunu
İstanbul - Beşiktaş
Verimli ders anlatmanın yanında onların kalplerine dokunabilen bir ...
İngilizce Öğretmenliği
Kerem A.

(0 üye yorumu)
Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği Mezunu
İstanbul - Şişli
20 yıllık tecrübeye sahip profesyonel bir eğitmenim...
Yabancı Dil Eğitmeni
Zouhir A.

(3 üye yorumu)
Mezunu
Bursa - Nilüfer
Anadilim gibi 6 dil biliyorum, öğretiyorum....
Italyanca Ogretmeni
Elena T.

(0 üye yorumu)
Mezunu
İstanbul - Kadıköy
Yetiskinler ve cocuklar icin Italyanca dersler...
Sırpça, İngilizce, İspanyolca, Rusca, İtaliyancai Boşniakça, Hırvatça Öğretmenin
Suzana A.

(1 üye yorumu)
İngiliz Dili ve Edebiyatı Mezunu
-
Çok bol bilen ve sertifikalı öğretmen...
İtalyanca Öğretmeni
Andrea L.

(0 üye yorumu)
Mezunu
İstanbul - Kadıköy
My name is Andrea, I am Italian. I have the experience of teaching for...
İngilizce Ve İtalyanca
A. Oğuzhan D.

(1 üye yorumu)
Ege Üniversitesi Deri Mühendisliği Mezunu
İzmir - Karşıyaka
25 senedir fiilen kurumsal ve kişsel yabancı dil eğitimi veriyorum....
İtalyanca Öğretmeni
Zeynep Pınar T.

(0 üye yorumu)
Öğrencisi
İstanbul - Sarıyer
Istanbul, Italyan lisesi mezunuyum. Italya’da Uluslararasi Iliskiler...
Ingılızce Ve Italyanca
Ipek S.

(0 üye yorumu)
İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Mezunu
İstanbul - Şişli
Pratik ingilizce, italyanca dersler...
Yabanaci Dil Öğretmeni
Soni E.

(0 üye yorumu)
Mezunu
Konya - Meram
1person 1language İm a sevan...
Fransızca,italyanca,ingilizce
caner ç.

(0 üye yorumu)
Adnan Menderes Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı Mezunu
İstanbul - Beşiktaş
2011 yılı itibariyle çeşitli kurumlarda periodik olarak grup dersl...
Italyanca Öğretmeni
Melisa S.

(0 üye yorumu)
Afyon Kocatepe Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (Teknoloji Fakültesi) Mezunu
Bursa - Nilüfer
Metalurji ve Malzeme Mühendisiyim, aktif olarak İtalyanca özel ders...
İtalyanca Öğretmenim
Shirin S.

(1 üye yorumu)
Mezunu
İstanbul - Başakşehir
Ben native italyanca öğretmenim. A1/A2/B1/B2/C level...
Piyano / Kontrabas /baglama / Solfej
Cem Tolunay G.

(0 üye yorumu)
Mersin Üniversitesi Öğrencisi
Mersin - Mezitli
Bassist/Müzisyen/Multi-Instrumentalist/Öğrenci...
Matematik, İngilizce, İtalyanca Öğretmeni
Onur U.

(0 üye yorumu)
Boğaziçi Üniversitesi İktisat Öğrencisi
İstanbul - Sarıyer
Boğaziçi Üniversitesinde 1. Sınıfım, LYS de Türkiye 221. siyim,...
Rusça , İtalyanca Ve İnglizce
Lala S.

(2 üye yorumu)
Azerbaycan Mimarlık Ve İnşaat Üniversitesi Mezunu
Ankara - Yenimahalle
Yabancı dil eğitmeni olarak 10 yıldır eğitim veriyorum....
Yabancı Dil
Zeynep Y.

(0 üye yorumu)
Marmara Üniversitesi Hemşirelik (Fakülte) Öğrencisi
İstanbul - Ataşehir
Üniversite öğrencisiyim İngilizce C1 İtalyanca B1 sertifikam var...


İtalyanca Özel Ders Veren Öğretmenlere Gelen Son Değerlendirmeler


Birbirinden Yaratıcı İtalyanca Öğretmenlerini Hemen Keşfet!

İtalyanca dünyada yaklaşık 61 Milyon insanın kullandığı oldukça popüler bir dildir. İtalyanca modern Romen dilleri arasında Latinceye sadık kalarak gelişim göstermiş bir dildir. Bu yüzden İtalyanca ‘Modern Latince’ olarak bilinir. Diğer romen diller arasında olan Fransızca, Katalanca, Romence, Portekizce ve İspanyolca gibi dillere büyük yakınlık gösterir. Bu sebepten iyi derece İtalyanca bilen bir kişi bu dilleri kolay bir şekilde öğrenebilir. İtalyanca’yı diğer dillerden ayıran çok güzel bir özellik vardır. Dildeki hemen hemen bütün kelimeler ünlü harf ile biter ve vurgusu sebebiyle kendine özgü bir melodisi vardır. Bu yüzden dünyanın en güzel dillerinden kabul edilir. Aynı zamanda duygusal anlatımı oldukça yüksek bir dildir. 

İtalyan alfabesinde 21 kelime bulunmaktadır. Ayrıca K,W,J,X,Y gibi harfler İtalyan alfabesinde bulunmaz. sadece yabancı kelimelerde bulunur. Dünya genelinde birçok ülkede İtalyanca resmi dil olarak kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları İtalya, San Marino, İsviçre, Vatikan, Hırvatistan’ın Batı Istria Bölgesi, Slovakya, Malta, Arnavutluk ve Monako’nun bazı bölgeleri. 

Birebir İtalyanca özel dersi alabileceğiniz, detaylı öğretmen araştırması yapıp, italyanca özel ders veren eğitmenleri kıyaslayıp, ders talebinde bulunabileceğiniz bu sayfayı sizler için hazırladık. İtalyanca öğrenmek çok zevkli ve eğlenceli bir dildir. Duygusal anlatımı ve tarzı oldukça güzeldir. Sitemiz sayesinde birçok kişi İtalyanca özel ders alabilir. Okul derslerine destek özel ders isteyenler, seyahatleri nedeniyle İtalyanca özel ders almak isteyenler, daha hızlı ve güzel bir şekilde italyanca öğrenmek ve konuşmak isteyenler, belli bir amaç doğrultusunda İtalyancasını geliştirmek isteyenler, pratik ve speaking yapmak isteyenler İtalyanca özel dersi talep etmektedirler. Sitemizde italyanca özel dersleri kişilerin istekleri ve talepleri doğrultusunda verilmektedir. Kişi genel İtalyanca dil eğitimi alabileceği gibi, iş İtalyancası veya okul takviye derslerini de İtalyanca özel ders verenlerden rahatlıkla talep edebilmektedir. 

İtalyanca özel ders verenlerden CELI, CILS, IMAT gibi sınav hazırlıklarınız için, genel İtalyanca ve iş İtalyancası için, birebir konuşma dersleri, İtalyan liseleri destek dil ve branş özel dersleri alabilirsiniz. Ülkemizde İtalyan Lisesi ve Galileo Galilei İtalyan Lisesi, derslerini ve eğitimlerini İtalyanca olarak yürüten iki lisemizdir. Mezun olduğunuzda İtalyanca bilmiş olmanızın getirmiş olduğu sosyal ve maddi çevreyi rahatlıkla kullanabileceğiniz okullardır. İtalyan liseleri ortaokulu tamamlamış olan öğrenciler arasından sınavla seçim yapıyor. Öncesinde bir yıl hazırlık okuduktan sonra öğrenciler, lise 1 itibariyle matematik,kimya,fizik gibi dersleri italyanca olarak almaya başlıyorlar ve dersler lise sonuna kadar bu şekilde devam ediyor. Lise sonuna kadar bütün kaynaklarını italyanca olarak alıyorlar ve italyanca ders veren eğitmenlerin tamamı İtalyan oluyor. 

Öğrencilerin almış oldukları 1 yıllık hazırlık italyanca eğitimi yeterli gelmeyebiliyor. O yüzden öğrenciler hazırlık dönemi çok sıkı ve disiplinli bir şekilde tamamlamalı ve gerekirse italyanca özel ders alıp kendilerini geliştirmelidirler. Çünkü sonra ki 4 yıl onları zorlu bir süreç bekliyor olacak. Özel Ders Alanı ailesi olarak sizlere İtalyanca özel ders vermek için sabırsızlıkla bekliyor olacağız. İsterseni araştırma yapıp eğitmeninizi kendiniz seçin isterseniz bizlere ulaşarak ücretsiz bir şekilde danışmanlık hizmeti alın. 

İtalyanca Özel Ders Almak İsteyenlere Tavsiyeler

Yoğun iş temposu ve seyahatleri olanlar, resmi dili İtalyanca olan bir ülkeye eğitime gidecek olan öğrenciler, italyan liselerinde hazırlık veya ara sınıf okuyan öğrenciler, erasmus öğrencileri, kısa sürede italyanca öğrenip kendini geliştirmek isteyenler, konuşma üzerine çalışma yapmak isteyenler… 

Öncelikle ne yapmak istediğinize ve nereden başlamak istediğinize karar vermelisiniz. İtalyanca özel dersi alacağınız eğitmeni seçip onunla bu kararınızı konuşmalı ve paylaşmalısınız. Sıfırdan eğitim almak istiyorsanız birebir ders almaya özen göstermelisiniz. Konuşma ve gelişim için ise italyanca grup özel dersleri alabilirsiniz. grup derslerinde ise eğitmeninizden kişiye ve hedefe yönelik bir çalışma yapmasını rica edebilirsiniz. 

Derslerinizi düzenli olarak takip etmeli, verilen ödevleri ve egzersizleri zamanında ve uygun olarak yapmalısınız. Bol bol italyanca videolar, diziler, filmler izleyebilirsiniz. Ayrıca bol bol italyanca yazılar,dergiler ve kitaplar okuyabilirsiniz. İmkanınız varsa resmi dili İtalyanca olan ülkelere gidip seyahat etmek,gezmek, tanımak size çok büyük bir avantaj kazandıracaktır. 

İtalyanca dil seviyeleri olan A1,A2,B1,B2,C1,C2 seviyelerini özel ders alacağınız eğitmenler ile iyice öğrenmeli ve ara sıra seviyenize uygun sınavlar olmalısınız.  

İtalyanca Özel Ders Vermek İsteyenlere Tavsiyeler

İtalyanca özel ders verirken alanınızda iyi bir eğitmen olmalısınız. Nitekim bir dili bilmek çok farklı aktarıp öğretmek çok farklıdır. Bu alanda sürekli kendinizi geliştirmeye yönelik çalışmalar yapmalısınız. İtalyanca videolar, filmler, diziler izlemek, kitaplar, yazılar okumak veya imkan buldukça resmi dili İtalyanca olan ülkelere seyahate çıkmak sizleri geliştirecektir. 

Kendinize ait bir çalışma metodunuz olmalı! Sadece İtalyanca bilmek veya İtalyan olmak sizin italyanca özel ders veren olmanızı sağlamaz. Öğretmenlik vasfı taşıyan, İtalyanca alanında deneyimli, öğretme yetkinliğine sahip olan İtalyanca eğitmenler olmalısınız. Bu dersi mümkün oldukça anadili İtalyanca olan Native eğitmenler veya resmi dili italyanca olan bir ülkede yaşamış, sürekli seyahat edip kendini diri eğitmenler verebilmektedir. 

Öğrencilerinizi iyi bir şekilde tanımalı, onların eksiklerini tespit edip kapatmak için uğraşmalısınız. Ortalama olarak bir eğitmen temel düzeyde 12-16 Hafta sürecinde bir öğrencisine İtalyancayı öğretebilmelidir. Aynı zamanda sadece dil öğreten öğretmenler değil dersleri İtalyanca işleyen öğretmenlerimiz de vardır. Bu öğretmenlerin italyanca seviyesi çok bir seviyede olmalı ve öğrencilerine branş derslerini kolay bir şekilde aktarıyor olmalıdırlar. 

İtalyanca Özel Ders Ücretleri 

İtalyanca özel dersler, ders alacağınız kişilere göre değişkenlik göstermektedir. İtalyanca özel ders alacağınız kişiler Türk ise genellikle ortalama 80-150 tl arasında değişirken İtalyanca özel ders alacağınız kişiler İtalyan olup anadil düzeyinde ders veren eğitmenler ise 150-250 TL arasında değişmektedir. İtalyanca özel ders ücretleri dersi alacağınız kişilerle anlaşmanıza göre değişir. Derslere başlamadan önce ders alacağınız zaman (saat üzerinde) ve ders alacağınız ücreti net bir şekilde görüşmeli ve sonrasında derslere başlamalısınız. 

İtalyanca özel ders almak ve italyanca özel ders fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için hemen ücretsiz bir şekilde eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Ayrıca online italyanca dersleri almak istiyorsanız linkten eğitmenlerin listesine ulaşabilirsiniz.