Kıdemli Antrenör

KICK BOKS ,TAEKWONDO SİYAH KUŞAK 5.DAN 3.KADEME ANTRENÖR
Profil Onaylandı
6 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


1995 yılından beri Taekwondo ve Kick Boks sporları ile ilgileniyorum.(3000 saat Antrenörlük tecrübesi) Beden Eğitimi Öğretmeni ve Spor Kondisyoneriyim. Aynı zamanda Milli Sporcu ,Siyah Kuşak 5.Dan ve 3.Kademe Antrenörüm.Dersler seans usulü olup saat ücreti alınmamaktadır.Kişinin durumuna göre 1 ya da 1.5-2 saat sürebilir.Hem kilo verip fit bir vücuda sahip olmak hem de kendinizi saldırılara karşı korumak için dövüş sanatlarını tercih edebilirsiniz.Dersler istediğiniz bir yerde ya da anlaşmalı olduğum Profesyonel Spor Salonların da yapılmaktadır.Ders alacak kişi sayısına göre (2-3-4) ücrette indirim yapılır.Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

6 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 hafta önce
Offline

Selçuk Üniversitesi

ANKARA ÇANKAYA ÇANKAYA

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Uzmanlık alanım olan branşlarda eğitim verdiğim kişilerde kısa sürede verim alabilmek hem de vermiş olduğum eğitimleri en ince ayrıntısına kadar verebilmek daha kolay olduğu için.Tabi bir de hakkını vererek yapmış olduğunuz işin parasal olarak hakkını aldığınız için özel ders veriyorum.

Uzun yıllar bir çok farklı yaş gruplarına hem özel hem de grup dersleri verdim ve veriyorum.Burada ne kadar kendimi anlatsam tecrübe konusunda objektif olmayabilir.Ancak birebir çalışmada eğitim alan kişi tarafından bu konu fark edilip gözlemlenebilir.

Yüksek düzeyde kalori yakılarak kilo verilip fit bir vücuda sahip olmak,kilo problemi yoksa eğer dinamik dayanıklılığı yüksek bir beden,oksijen kapasitesi yüksek bir enerji sistemi,istenilen bir vücut esnekliği ve kuvvetli bir kas yapısı.Ayrıca self defans dediğimiz kendimizi dış saldırılara karşı korumayı sizlere kazandırabilirim.

Hem alaylıyım hem mektepli,Yani çekirdekten bu sporlara başladım ve daha sonra işin Akademik tarafı olan Spor Yüksekokulunu bitirdim.Milli Sporcu,Spor Kondisyoneri,Beden Eğitimi ve Spor Ögretmeni,Siyah Kuşak 5.Dan,3.Kademe Kıdemli Antrenörün.

İlk 15 -20 dakika ısınma daha sonra temel duruşlar ve temel tekniklerle antrenmana devam ederim.Sonraki antrenmanlarda ise biraz daha kondisyona yönelik çalışmalar yaparım.Son kısımda ise soğuma ve çeşitli kas gruplarını çalıştıran aktivitelerle antrenmanı sonlandırırım.

Öncelikle karar verdiğiniz branşta devamlılık konusunda kararlı olun ve sabırlı olun.Eğitimcinin bu konuda profesyonel olup olmadığını araştırın,varsa belge ve sertifikalarını isteyin,görün.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Spor Boks 90 DK 80 TL
Spor Masa Tenisi 90 DK 80 TL
Spor Kickboks 90 DK 80 TL
Spor Taekwondo 90 DK 80 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 18 22
SALI 18 22
ÇARŞAMBA 18 22
PERŞEMBE 18 22
CUMA 18 22
CUMARTESİ 17 22
PAZAR 17 21
İL İLÇE
ANKARA ALTINDAĞ
ANKARA ÇANKAYA
ANKARA ETİMESGUT
ANKARA GÖLBAŞI
ANKARA KEÇİÖREN
ANKARA MAMAK
ANKARA SİNCAN
ANKARA YENİMAHALLE

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.