Diyetisyenlik Özel Ders - Eğitmenler

çizgi

Diyetisyenlik Özel Ders - Eğitmenler Veren, Aşağıda Listelediğimiz 9 Profil Arasından Sizin İçin En Uygun Olduğunu Düşündüğünüz Öğretmeni Hemen Keşfedin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

Intern Doktordan Tıp Fk. Ve Üni Öğrencilerine Özel Dersler

Harun B.

(0 üye yorumu)
istanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Öğrencisi
İstanbul - Kadıköy
Her çocuk yapar. Yeter ki yol göstereni olsun....

Diyetisyen

Şeyda Memnune B.

(0 üye yorumu)
Haliç Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (Yüksekokul) Mezunu
İstanbul - Şişli
Eğlenceli, Anlayışlı, Sevecen (:...
Sayısal Dersler
Kübra S.

(0 üye yorumu)
Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (Fakülte) Öğrencisi
Ankara - Çankaya
Beslenme ve diyetetik öğrencisiyim özellikle kimya alanında ders v...
Yoga, Pilates, Meditasyon, Beslenme, Nefes, Mindfulness
Ferhan Ş.

(1 üye yorumu)
Yıldız Teknik Üniversitesi Fizik Öğrencisi
Bursa - Nilüfer
Yılların tecrübesiyle, her seviyede öğrenci ve her çeşit beden ...
Kick Boks
yusuf ç.

(0 üye yorumu)
Öğrencisi
İstanbul - Ataşehir
KG VERMEK VE YA KENDİNİZİ SAVUNMAK İÇİN VE İYİ BİR AKTİVİTE...
Beslenme Ve Diyetetik Öğrencisi
Yasemin A.

(2 üye yorumu)
Öğrencisi
Kocaeli - İzmit
Beslenme ve diyetetik öğrencisi, hemşire, 2 yıllık tecrübe...
İngilizce
CANSU Ç.

(0 üye yorumu)
Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Öğrencisi
Bursa - Nilüfer
diyetisyenlik son sınıf öğrencisiyim...
Genel Dersler
ŞERİFENUR S.

(0 üye yorumu)
Erciyes Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik (Fakülte) Öğrencisi
Kayseri - Melikgazi
Özel ders vermede deneyimliyim.Matematik,türkçe,ingilizce,fen bilim...
Plates Eğitmeni
Tutku Y.

(0 üye yorumu)
Acıbadem Üniversitesi Mezunu
Bursa - Mustafakemalpaşa
Kendi özel kliniğimde beslenme ve sağlıklı yaşam danışmanlığ...


Diyetisyenlik Özel Ders - Eğitmenler Veren Öğretmenlere Gelen Son Değerlendirmeler


En İyi Diyetisyenleri Özel Ders Alanı Farkıyla Keşfet!

Diyetisyen Nedir?

Diyetisyenler, diyet ve beslenme sorunlarını bireysel ve daha geniş bir halk sağlığı düzeyinde değerlendiren, teşhis eden ve tedavi eden nitelikli ve denetime tabi sağlık uzmanlarıdır. İnsanların uygun yaşam tarzı ve yiyecek seçimleri yapmasını sağlamak için pratik rehberliğe dönüştürdükleri gıda, sağlık ve hastalıklarla ilgili en güncel halk sağlığı ve bilimsel araştırmaları kullanırlar.

Diyetisyenler devlet hastanelerinde  ve özel kliniklerde çalışır. Gıda endüstrisi, işyeri, yemek servisi, eğitim, spor ve medyada çalışabilirler. Çalıştıkları diğer alanlar arasında akıl sağlığı, öğrenme güçlükleri, toplum, akut ortamlar ve halk sağlığı yer alır. Genellikle diyabet, gıda alerjisi ve intolerans, yeme bozuklukları, kronik yorgunluk, yetersiz beslenme, böbrek yetmezliği ve bağırsak bozuklukları gibi karmaşık klinik durumları tedavi etmek için çok disiplinli ekiplerin ayrılmaz üyeleri olarak çalışırlar. Hükümetten yerel topluluklara ve bireylere, yelpazedeki gıda ve sağlık politikalarını tavsiye eder ve etkiler.

Diyetisyenlik bölümü mezunları gıda ve sağlıkla ilgili bilimsel ve tıbbi araştırmaları genel halk için pratik rehberliğe çevirme konusunda yetenekli olur. Ayrıca sağlık uzmanlarına diyet ve beslenme hakkında bilgi verebilir. Hastanelerde veya toplumda ve hem sağlıklı hem de hasta insanlarla bireyler ve topluluklarla çalışırlar. Örneğin:

Diğer sağlık uzmanları ve beslenme uzmanlarıyla çalışmanın yanı sıra, diyetisyen asistanlarının çalışmalarını denetleyebilirsiniz. Diyetisyenler ve beslenme uzmanlarının farklı rolleri ve eğitimleri vardır ve farklı organlar tarafından düzenlenirler.

Diyetisyenlik Dersleri

vb.beslenme ve diyetetik  dersleriniz için Özel Ders Alanı’nda bu bölüm öğrencilerinden, mezunlarından ve meslek çalışanlarından destek alabilirisiz.

 Beslenme ve Diyetetik/ Diyetisyenlik - Özel Ders Almak

Sitemizde diyetisyenlik öğrencilerine özel ders veren birçok eğitmenimiz var. Onlardan biriyle iletişime geçerek destek almak istediğiniz derslere bir an önce başlayabilirsiniz! Sitemize pratik bir şekilde üye olabilir ve diyestisyenlik özel dersleri veren eğitmenlerimizden sizin için en uygun olanı ile iletişime geçebilrisiniz. Ayrıca diyetisyenlerimizden diyetisyen olmak için tavsiyeler alabilirsiniz. Diyetisyen olmak istiyorsanız bu bölüm mezunlarıyla iletişime geçmek için de harika bir platform olan Özel Ders Alanı sizi bekliyor! 

Diyetisyenlik Özel Ders Ücretleri

Sitemizde kayıtlı her bütçeye uygun diyetisyenlik dersleri veren eğitmen vardır. Ders ücretlerine bakıldığında 40-120 TL aralığında olduğu görülmektedir. Bulunduğunuz şehirde veya civarınızda bir eğitmen bulunmuyorsa bile online ders seçeneği ile ders alabilirsiniz. Bazı eğitmenlerin online ders seçeneği bulunmaktadır hatta daha uygun da olmaktadır. 

Diyetisyenlik Özel Ders Vermek

Diyetisyenlik yapıyorsanız, bu alanda gerekli eğitimleri aldıysanız siz de kendi öğrencilerinizi yetiştirebilirsiniz!

Diyetisyen olmak isteyen öğrenciler bölüm derslerinde zorlandıklarında bir danışacak arıyorlar. Bunlardan biri olmanız için yapmanız gereken sitemize üye olarak diyetisyenlik dersleri almak isteyen öğrencilerin genel taleplerine ya da size gönderilen taleplere cevap vermek. Profilinizi oluştururken eğitim geçmişiniz ve iş deneyimlerinizden bahsedin. Ders vermeye başladığınız öğrencilerden size yorum atmasını isterseniz bir başka öğrenci için kayda değer bir ayrıcalığınız olur. Son olarak blog yazılarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın! Diyetisyen özel ders denince akla gelen eğitmenlerden olmanız için yapmanız gerekenler işte bu kadar kısa ve kolay! :)