Ders İsteyen Hesabım Onaylanması İçin

Ö zel Ders Alan Ders İsteyen Profilinizin Onaylanması İçin Yapmanız Gerekenler.

 Profilinize onay verilmesi ve ozeldersalani.com avantajlarından yararlanmak için aşağıdaki kriterleri yerine getirebilirsiniz.

1. “E-posta ve Telefon numaranızı doğrulamanız gereklidir.” Panom kısımında üst kısımda yer alan kısımdan e-posta ve telefon numaranızı doğrulayabilirsiniz. 

2. "Ders Talebi Oluştur" kısmından detaylı ders talebinizi oluşturabilir veya Ders almak istediğiniz öğretmenin profilinde yer alan "Ders Talebi Oluştur" kısmından ilgili öğretmene talebinizi iletebilirsiniz. 

3. Online akademimizde ders paketi satın almak için lütfen tıklayınız.

Bu kriterleri yerine getirmeniz ders talebi oluşturmak ve öğretmenlerle iletişim kurabilmeniz için yeterlidir. Özel Ders Verenler  sayfasından tüm öğretmenleri inceleyebilir, tanıtım videolarını izleyebilir, detaylı filtreleme yapıp, konumunuza en yakın öğretmenle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca detaylı arama yapıp belirlediğiniz seçeneklere göre sonuçları alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni keşfetmeye başlayabilirsiniz! Online dersler almak için linkte tıklayabilirsiniz. 

*onaylanma sürecinizin en hızlı sürede olması için ders talebinizi detaylı olarak oluşturmanız gereklidir. 

*üniversite öğrencilerinin sınav anında destek, ödev yaptırma vb. gibi talepleri onaylanmamaktadır.

*eğitim koordinatörümüz sizinle iletişime geçip başvuru doğrulamanızı yaptıktan sonra hesap ve talebiniz onaylanmaktadır.

Başarılar dileriz.

Özel Ders Alanı Ekibi