Native British Teacher

Speaking üzerine İngilizce ders vermekteyim
Beliz Jenny Habip - Native British Teacher

Beliz Jenny H.

yıldız
Profil Onaylandı
14 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 3 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


Anadilim İngilizce. Atatürk Üniversitesi Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği 2. sınıf öğrencisiyim, Haziran 2019'da mezun olacağım. Bir buçuk yıl özel bir şirkette Kabin Memuru olarak çalıştım ve dönemsel olarak havaalanında Harekat Memuru olarak çalıştım. Son 2 yıldır aktif olarak Speaking üzerine ders vermekteyim. İlkokul öncesi öğrencilerim Türkçe bildiğimi bilmemekte ve her öğrencimle sadece İngilizce konuşarak derslerimi işlemekteyim.

9 Veli İle İletişime Geçti
3 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 hafta önce
Offline

Atatürk Üniversitesi Öğrencisi

ANTALYA KONYAALTI ARAPSUYU

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Bildiğiniz üzere okullarda çoğunlukla gramer, okuma ve yazma üzerine eğitim verilmektedir. Telaffuz ve Konuşmada sıkıntılar yaşanıyor. Bende bu yüzden öğrencilerime İngilizce konuşma konusunda yardımcı olarak hayatlarını biraz da olsa değiştirmek istiyorum.

Son 2 yıldır İngilizce konuşma üzerine ders veriyorum. Bir kaç öğrencimi Kabin Memurluğu Mülakatlarına hazırladım ve şuan işe girdiler. Yurt dışına çıkacak öğrencilerime yardımcı oldum.

İngilizce konuşmaktan korkmayacaksınız. Tabii ki ilk başta yeni bir şey öğrenmek zor fakat zamanla bunu aşıp kendinize güvenerek İngilizceyi daha rahat konuşabileceksiniz.

Anadilim İngilizce. Havacılık hakkında bilgiliyim. Havaalanında çalışan veya çalışmak isteyenlere yardımcı olabilirim. Onun dışında günlük konuşma üzerine yardımcı olmaktayım.

Dersime başlağımda sadece ingilizce konuşurum ve öğrencimi bu şekilde konuşması için teşvik ederim zamanla o duvar kırılır.

Eğer İngilizce öğrenmek istiyorsanız sadece kitaba bağlı kalmayın. Hayatınızın her anında olsun. İngilizce diziler izleyin İngilizce alt yazılı olsun. Hem kulak aşinalığı kazanırsınız hem de o kelimenin nasıl yazıldığını ve kullanıldığını görürsünüz.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Yabancı Dil İngilizce 60 DK 50 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 18:30 21:00
SALI 19:00 21:00
ÇARŞAMBA 09:00 17:00
PERŞEMBE 09:00 17:00
CUMA 09:00 17:00
CUMARTESİ 15:00 20:00
PAZAR 15:00 20:00
İL İLÇE
ANTALYA KEPEZ
ANTALYA KONYAALTI
ANTALYA MURATPAŞA

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

3
Yorumlar
Volkan .
Şub 1, 2020
Konuşma pratiğine ihtiyacım var. İletişime geçebilirseniz detayları konuşuruz. İyi günler
Gökhan A.
Oca 27, 2020
merhaba. İngilizce eğitim almak istiyorum. Nasıl iletişime geçebiliriz. İyi çalışmalar.
Neslihan k.
Ara 2, 2019
Merhaba. Antalya havalimanında Hava Trafik Kontrolörü olarak çalışmaktayım. ELPAC Sınavından level 4 almak için Konuşma üzerine özel ders almak istiyorum.
Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.