ANTALYA ÖZEL DERS

çizgi
Bu katagoride 24 kullanıcı çevrim içi durumda.
Hemen mesaj gönder, ders almaya başla !
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI ÖĞRETMENİ

TECRÜBE,KALİTE VE GÜVENE ATILAN İMZA...
60 TL

SINIF OĞRETMENİ VE ÖZEL EĞİTİM UZMANI

15 YILLIK DENEYİM...
120 TL

resim-matematik-türkçe-sosyal bilgiler

akademik tecrübesi olan eğitime ve bil...
50 TL

Sınıf öğretmeni

Atatürkçü bir öğretmenim....
50 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Matematiği ezberlemeden, mantığını ...
60 TL
Fen Bilgisi Öğretmeni
Dersi öğretmenin yanı sıra sevdirmen...
80 TL
Matematik
Her seviyeye matematik ve geometri dersi...
80 TL
Ekonometri ve İstatistik
Ekonometri Anabilim Dalı Doktora Öğre...
100 TL
İlkokul ve ortaokul tüm dersler
Öğrenci psikolojisini, aynı yollardan...
30 TL
Sınıf Öğretmenliği
İlkokul Temel Dersler(1,2,3,4.sınıf)...
40 TL
matematik öğretmeni
Akdeniz üniversitesi matematik bölüm...
70 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
6 yıllık Matematik ve Geometri Özel d...
120 TL
Matematik ve Türkçe öğretmenliği
Sen sadece iste beraber başaralım....
50 TL
Tüm dersler
GEL BERABER HAYALLERİNİ GERÇEĞE DÖN...
80 TL
MATEMATİK-BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ
HEM ÖĞRETMEYE HEMDE ÖĞRENMEYE, ÖĞR...
100 TL

Antalya Özel Ders Verenler 

Türk turizminin en gözde şehirlerinden olan Antalya, yerli ve yabancı turistlerin tatil amaçlı en çok uğradığı şehrimizdir. Akdeniz bölgesinin en önemli şehri olan Antalya, tarihi ve doğal güzelliği ile birçok insanın uğrak yeridir.Tarihi, doğası, turizmin ve kültürünün yanı sıra misafirperver halkıyla da Antalya cazibesini artırmaktadır. Akdeniz üniversitesini bünyesinde barındıran şehrimizde eğitim ve öğretim de oldukça yüksektir. Birçok başarılı öğrencinin yetişmesine sebep olan şehrimizde özel ders’te oldukça ön plana çıkmaktadır. Başarılı olmayı hedef alan Antalyalı öğrenciler; bilginin doğuştan gelmediği, çalışarak, okuyarak, öğrenerek kazanılacağını savunmaktadırlar. Bu sebepten eksik kaldıkları konularda bilgiye en hızlı şekilde ulaşmak ve başarıyı yakalamak için Antalya özel dersle takviyede bulunmaktadırlar. Kalabalık sınıflarda alınan eğitimin yanı sıra antalya özel dersle anlamadıkları konularda ivme yakalamaktadırlar.


Özel dersin yani birebir dersin önemini bilen Antalya, özel ders almak isteyen birçok öğrencinin bulunduğu ilimizdir. Özel ders almak isteyen öğrencilerinin yoğun olması ile beraber, Anözel ders vermek isteyen eğitimcilerinde yoğun olduğu ilimizdir. Antalya özel ders veren, alanında uzman çok fazla eğitimcinin bulunduğu ilimizdir. Veliler ve öğrenciler branşında uzman eğitimcilere ulaşmakta birçok yol izlemektedir. Genelde internet üzerinden yapılan araştırmalar sonucu bulunan belli başlı eğitimcilerden özel ders almaktadırlar.

Antalya özel ders isteyen öğrencilerin oluşturmuş oldukları taleplere "Ders Talepleri" sayfasından ulaşabilir ve kendinize en uygun taleple iletişime geçebilirsiniz. Matematik, ilkokul takviye, yabancı dil taleplerin yoğun olduğu Antalya ilinde hızlıca ders vermeye başlayabilirsiniz. Rusça özel ders ve arapça özel ders son zamanlarda yoğun ilgi görmektedir. Matematik her ilde olduğu gibi Antalyada'da en çok talebin geldiği branştır. Her öğretmenin kendine özgü profilinde verdiği tüm dersler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ders ücretleri kısmı sayesinde örneğin; İlköğretim matematik özel fiyatları, antalya ingilizce özel ders fiyatları vb. gibi tüm dersler hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.  


Özel Ders Alanı olarak Antalyanın branşında uzman eğitimci kadrosunu sizler için oluşturduk. İlgili sayfadan tüm öğretmenlerin profillerinin inceleyebilir ve ders talebi oluşturabilirsiniz. Matematik, ilkokul takviye 


Eğer sizde Antalya özel ders vermek isteyen eğitimcilerden birisiyseniz eğitimci profili oluşturabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.