BAYRAMPAŞA ÖZEL DERS

çizgi
Bu katagoride 29 kullanıcı çevrim içi durumda.
Hemen mesaj gönder, ders almaya başla !

Matematik Geometri Öğretmeni & Eğitim Koçu

ODTÜ Matematik mezunu, 15 Yıl Matemati...
120 TL

Matematik

Gözü kara...
50 TL

Matematik/Geometri/Calculus Öğretmeni

Matematik ve geometride uzman birinden d...
80 TL

MATEMATİK-FİZİK-İNGİLiZCE

BOĞAZİÇİ 1.Sİ VE OLİMPİYATÇI HOC...
70 TL
İngilizce Öğretmeni
Özverili,öğrencilerime de özgüven v...
130 TL
TÜRKÇE
Türkçede başarmanın sırrını biliy...
100 TL
Fizik Öğretmeni
Dersleri ezberleterek değil, sevdirerek...
30 TL
Matematik Öğretmeni
Matematiğe tutkuyla bağlı eğlendirer...
80 TL
FİZİK ÖĞRETMENİ
azimli ve idealist....
50 TL
Matematik Öğretmeni
Özverili, azimli, mesleğini severek ya...
60 TL
Matematik öğretmeniyim
Bu işin ehliyim...
60 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Nereye baksam matematigi görüyorum. ev...
50 TL
Matematik Öğretmeni
Değişen müfredat hakim, dinamik ve in...
120 TL
Sayısal Dersler Uzmanı
Öss 2007 de İlk 300 girmiştim.Özel...
100 TL
Fizikte 26 tıl tecrübe
Fizik I ve Fizik II, Dif. denk. Mat I ve...
70 TL

Bayrampaşa Özel Ders

Bayrampaşa özel ders verenler hakkında detaylı tüm bilgiye yukarıdaki listemizden ulaşabilirsiniz. Bayrampaşada’ki alanında uzman, en iyi özel ders veren öğretmenlere dakikalar içerisinde ulaşın. Bayrampaşa özel ders üzerine uzmanlaşmış olduğu alanda çalışma yapan öğretmenlerin yorumlarına, veli değerlendirmelerine, saatlik olarak ders fiyatlarına bakarak kendiniz için en ideal öğretmeni keşfedebilirsiniz. Yukarıdaki listemizden Bayrampaşa özel ders veren öğretmenlerin; kendileri hakkında tüm bilgilere, size neler kazandıracağı, sunduğu imkanlara vb. tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Ders almak istediğiniz branşı yandaki kategorilerden seçebilir ve sadece o branşa özel ders veren uzman veya üniversite öğrencilerine ulaşabilirsiniz. Bayrampaşa bölgesinde bulunan alanında uzman öğretmenlerin, kendileri hakkında yapılan yorumlardan yola çıkarak sizin için ideal bir öğretmen olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Bayrampaşa da yaşayan aileler çocuklarının eksik oldukları derslerde, özel ders aldırarak çocuğunun eğitim hayatında daha başarılı bir yere gelmesini istemektedir. LGS, AYT, TYT, KPSS, YDS gibi tüm sınavlara hazırlanan öğrencilerin, sınavlarda başarılı bir sonuç almaları için özel ders takviyesinde bulunmak istemektedirler. Velilerin özel ders veren öğretmen arayışlarını kısa sürede tamamlamak için hazırladığımız Bayrampaşa özel ders listemizden en ideal öğretmeni bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun ders veren öğretmenin bulunduğu ilçede sizde çocuğunuz için uygun fiyata özel ders aldırabilirsiniz.

Bu bölgede almak istediğiniz dersi seçtikten sonra çıkan öğretmenleri görüntüleyerek en iyi seçimi hemen yapın. Öğretmenlerin çalışmaları hakkında soru sormak için sistemde veli profili oluşturabilir ve belirlediğiniz öğretmenle mesajlaşabilirsiniz.