Beden Eğitimi Öğretmeni

Yetişkin veya çocuklarınız için psikomotor ve kişisel gelişim için birebir çalışıyorum
Profil Onaylandı
8 puan
Öğretmene Sorulan Soru ( 0 )
Yapılan Yorum ( 0 ) / Yorum Yap
Öğretmenin Blog Yazıları ( 0 )

ÖĞRETMEN HAKKINDA


19 Yıllık eğitim deneyimin yanında kişisel gelişim, psikomotor gelişim alanlarında çalıştım. Spor psikolojisi üzerinde de çalışmalar yaparak bireysel Koçlukta yapmaktayım. Her yaşa bireysel sportif eğitim verebilirim. Aynı zamanda özel bir okulda Müdür Yardımcısı olarakta çalışmaktayım. Basketbol, Voleybol, Hentbol ve Oryantiring antrenörlüğüm mevcuttur. Eğitim alanlarında bilgi sahibiyim aynı zamanda Endüstriyel Elektronik bölümü mezunuyum ve sayısal alanlarda ortaokul öğrencileri için yardımcı olabilirim

1 Veli İle İletişime Geçti
10 Yıllık Tecrübe
Son Aktivite : 2 hafta önce
Offline

Gazi Üniversitesi Mezunu

İSTANBUL MALTEPE KÜÇÜKYALI

Ders verme şekli : Yüz Yüze Ders --- Online Ders

Günümüz de artık hareket etmek sağlık açısından çok önemli bir değer olmaya başladı. Maalesef çocuklarımız ve gençlerimiz teknoloji sayesinde hareket etmemeye doğal gelişimlerini hareketsiz olarak tamamlamaya başladılar. Bununla beraber fiziksel bozukluklar, sağlık problemleri, obezite gibi birçok sorun yaşanmakta. Amacım geçmiş zamanlarda olduğu gibi çocukluğumuzda ki gibi hareket ederek fiziksel ve psikomotor gelişimini sağlamak ve topluma sporcu ve sağlıklı bireyler yetiştirmek.

19 Yıldır eğitimin içerisindeyim ayrıca 45 yıllık yaşantımda 35 yıllık sporcu geçmişim ve devam eden koçluk, öğretmenlik ve antrenörlüğüm var. Özellikle eşimin çocuk psikologu olması ondan almış olduğum eğitimim çocuklarla olan iletişimimi dahada güçlendirdi. Her yaşta kişiyle çok rahat bir şekilde çalışabilirim.

Çocuklarınızı özellikle sporu sevdirerek onlara hayat felsefesi olarak benimsemesini sağlayabilirim. düzenli bir yaşamla beraber sağlıklı bir birey olmaları koçluk yapabilirim. kişisel gelişimde psikomotor gelişimi, öfke kontrolü, stres yönetimi, kaygı, olumsuz düşünce ve öz güven gibi duyusal davranışlarda birebir çalışarak bireysel gelişimine katkı sağlayabilirim.

İyi ve çalışkan bir koçumdur. Öğrencilerimle birebir ilgilenmeyi severim. Çalıştığım öğrenci ve yetişkinlerle iyi bir arkadaşlık kurarım. Sporu çok sevdiğim için her türlü sporda yardımcı olmak için elimden gelen gayreti gösteririm.

Koçluk veya psikomotor gelişim bire bir çalışma gerektirir, sizin uygun gördüğünüz her alanda çalışırım.

VERDİĞİ DERSLER, SAAT VE ÜCRETLERİ

DERS SÜRE ÜCRET
Spor Basketbol 90 DK 90 TL
Spor Tenis 90 DK 90 TL
Spor Voleybol 90 DK 80 TL
Spor Jimnastik 60 DK 70 TL
Spor Masa Tenisi 60 DK 60 TL
Spor Fitness 90 DK 80 TL
Danışmanlık 90 DK 120 TL
Spor Badminton 90 DK 90 TL
DERS İÇİN UYGUN OLDUĞU ZAMANLAR
GÜNLER BAŞLANGIÇ BİTİŞ
PAZARTESİ 08.00 22.00
SALI 08.00 22.00
ÇARŞAMBA 08.00 22.00
PERŞEMBE 08.00 22.00
CUMA 08.00 22.00
CUMARTESİ 08.00 20.00
PAZAR 08.00 20.00

Bu öğretmenin yazmış olduğu yazı bulunmamaktadır!

Bu öğretmene sorulan soru bulunmamaktadır!

Öğretmen Hakkındaki Görüşlerinizi Paylaşın
E-Posta Adresiniz Yayınlanmayacaktır
NOT : Öğretmene Ders Talebinde Bulunmak İstiyorsanız Sizinle İletişime Geçilecek Telefon Numarasınıda Yazmanızı Rica Ederiz.