BAŞAKŞEHİR ÖZEL DERS

çizgi
Bu katagoride 41 kullanıcı çevrim içi durumda.
Hemen mesaj gönder, ders almaya başla !

SEO UZMANI

Seo ve Dijital Pazarlama alanında kendi...
80 TL

Matematik Geometri Öğretmeni & Eğitim Koçu

ODTÜ Matematik mezunu, 15 Yıl Matemati...
120 TL

Matematik

Gözü kara...
50 TL

İLKÖĞRETİM SINIF ÖĞRETMENİ

Baharı, şiiri ve çocukları seven, ke...
100 TL
Türkçe Öğretmeni
Tecrübeli,samimi,ne yaptığını bilen...
70 TL
İngilizce Öğretmeni
Özverili,öğrencilerime de özgüven v...
130 TL
İngilizce öğretmeni
İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğr...
90 TL
BOĞAZİÇİLİ MATEMATİK ÖĞRETMENİ
TÜRKİYE 1440.SI BOĞAZİÇİLİ...
90 TL
matematik ogretmeni
matematik ogretmeni...
100 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Verimli ders anlatmanın yanında onlar...
150 TL
Sayısal Dersler
İNGİLİZCE MİMARLIK ÖĞRENCİSİYİM...
50 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Nereye baksam matematigi görüyorum. ev...
100 TL
Mimar
Mimar...
100 TL
Matematik öğretmeniyim
Bu işin ehliyim...
60 TL
Fizikte 27 tıl tecrübe
Fizik I ve Fizik II, Dif. denk. Mat I ve...
70 TL

Başakşehir Özel Ders 

İstanbul’un en hızlı gelişen ilçelerin başında gelen Başakşehir özel ders açısından da paralel olarak gelişmektedir. Başakşehir, son zamanlar da gelişmeye başlamış olmasına rağmen birçok ilçe gibi özel ders veren birçok öğretmeni bünyesinde bulundurmaktadır. Başakşehir özel ders listemizden yüzlerce öğretmen arasından kendinize en uygun öğretmenli kolaylıkla bulabilirsiniz. Ders almaya ihtiyacınız olan matematik, fizik, yabancı diller, fen bilimleri, türkçe, ilköğretim takviye, okuma yazma vb. tüm branşlarda başakşehir özel ders veren öğretmen bulmanız mümkündür. Listemizden, Başakşehir özel ders veren öğretmenler'in profillerini detaylı bir şekilde inceleyebilir, ders fiyatlarını karşılaştırabilir, uzmanlık seviyelerine göz gezdirebilirsiniz. Ayrıca listemizden branş seçerek sadece başakşehir de seçmiş olduğunuz branşta ders veren öğretmenleri filtreleyebilirsiniz. Başakşehir özel ders fiyatları hakkında tüm bilgileri öğretmenlerin profillerinden inceleyebilirsiniz.

Başakşehir özel ders verenler listesinden, ders almak istediğiniz branş seçimini yaptıktan sonra sadece o branşta özel ders veren öğretmenlere ulaşabilirsiniz. Öğretmenlerin kendilerini tanıtmak için detaylı bir şekilde hazırladıkları profillerini inceleyebilir ve çocuğunuz için en uygun öğretmen seçimini yapabilirsiniz. Yenilikçi anlayışla özel ders veren öğretmenlerin oldukça fazla olduğu ilçede çocuğunuz için en iyi seçimi yapabilirsiniz.

Başakşehir etüt merkezleri ve özel eğitim kurumlarının oldukça fazla olduğu bir ilçedir. Başakşehir özel ders arayanlar birebir öğretmen arayışında olduğu gibi, etüt merkezlerine de ilgi göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek, eğitim danışmanlarımızdan; kendiniz veya çocuğunuz için en ideal öğretmen tavsiyesi alabilirisiniz.