BALIKESİR ÖZEL DERS

çizgi
Bu katagoride 30 kullanıcı çevrim içi durumda.
Hemen mesaj gönder, ders almaya başla !
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Size en uygun öğretmeni bulmak için öğretmen profillerini tek tek gezmeye zamanın yoksa,eğitim danışmanlarımız kriterlerinize en uygun öğretmeni sizin adınıza araştırsın ve yönlendirsin...

Hemen Başla

MAT ÖĞRETMENİ

DENEYİMLİ ODTÜ MATEMATİK MEZUNU. MAT...
100 TL

SINIF ÖĞRETMENi

Hayatta en büyük mucize küçükken iy...
50 TL

matematik, istatistik, bilgisayar teknolojileri, ekonometri

öncelikle matematiğin yaşamın bir pa...
50 TL

Ekonometri ve İstatistik

Ekonometri Anabilim Dalı Doktora Öğre...
100 TL
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Öğrencilerle iyi bir iletişim kurarak...
100 TL
matematik öğretmeni
İşin ehli...
80 TL
Matematik öğretmeniyim
İlk ders ücretsizdir başarıya ulaşm...
50 TL
MATEMATİK
MATEMATİK...
70 TL
MATEMATİK
1998 BALIKESİR NEF MATEMETİK ÖĞRETME...
100 TL
Matematik öğretmeni
Matematik Aşığı...
60 TL
YABANCI DİL ÖĞRETMENİ
Tercümanlığın yanı sıra öğretmen...
50 TL
Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi
Cocukgelisimiveokuloncesiuzmaniyimozeleg...
60 TL
Online Yazılım, Donanım, Bilişim Teknolojileri, Office Programları
Yeni bilgiler öğrenmek için, Yeni pro...
30 TL
Matematik Öğretmeni
İlköğretim ve lise düzeyinde matemat...
60 TL
Sınıf Öğretmeni
Tecrübem var.Sabırlıyım.İşimi seve...
40 TL

Balıkesir Özel Ders 

Balıkesir, denizi, doğası, sadeliği ve sıcakkanlı insanları ile Türkiye’nin en önemli turizm merkezi ve en kalabalık on yedinci şehirdir.

Ege ile Marmara bölgesine sınırı ve bölgeler arası köprü görevi olan bu ilimiz, gerek  yaşamın sakinliği, ucuzluğu, gerek çeşitli ve kaliteli imkanların fazlalığından dolayı halkımız tarafından çokca beğenilmekte, öğrencilerimiz tarafından çok sık tercih edilmektedir.

  Balıkesir’de de diğer şehirlerimizde olduğu gibi okuldaki eğitim düzeyi kaliteli, eğitim ihtiyacına yetmediğinden sebeple, ihiyaca binaen özel ders eğitim bilinci hatrı sayılır biçimde artmıştır. Bu yüzden öğrencilerin kıyasıya yürüdüğü bu zorlu sınav maratonunda, herkesten bir adım daha fazla atabilmek için, velilerimiz, özel ders merkezi, birebir özel ders veya birebir  etüt merkezlerini sıklıkta aramakta, yakından takip etmektedir.

Balıkesir’de özel ders arayan, matematik, ingilizce, kimya gibi birçok farklı ve zorlu alanlardan ders talebi olan öğrencilerimiz öğretmenlerimizin profillerini inceleyebilir, videolarını inceleyebilir ve ders almak isteyen profili oluşturarak hemen istediğiniz öğretmenimiz ile mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Balıkesir birebir özel ders almak isteyen öğrenci potansiyelinin oldukça yüksek olduğu illerimiz arasındadır. Bir çok öğrenci balıkesir de özel ders almak için gerek çevresinden gerek internet üzerinden eğitimci arayışı yapmaktadır. Unutulmamalıdır ki; Balıkesir’de özel ders vermek isteyen birçok eğitimciler mevcuttur. Eğer siz de Balıkesir’de özel ders vermek isteyen biri iseniz, ücretsiz etiğimci profili oluşturup ders talepleri almaya başlayabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca balıkesir özel ders arayan öğrencilerin sizinle iletişime geçmelerini sağlayabilirsiniz.